PDA

View Full Version : Връзка от разстояние ?



Харви
01-11-2008, 11:09
Здравейте :-$ ! Хм..искам да ви попитам-мислите ли, че ако двама души си допадат, харасеват се и прочие, но са от различни градове (не много далече), би излязло нещо м-у тях? :roll: Какво ви е мнението за такьв тип връзки? Искам да уточня, че имаме възможност да се виждаме (не всеки ден де, но все пак..).
Е чакам да видя какво ще кажете и мерси предварително \:D/

bungle
01-11-2008, 11:11
Мъка е. Поне за единия. Винаги е така.
Пробвайте, пък.. каквото стане.

Anarion
01-11-2008, 11:15
Е, щом градовете не са толкова далече един от друг, нищо не пречи да се опита :)

mumiikataa
01-11-2008, 11:52
опитайте пък квото ще да става.

Sevt
01-11-2008, 11:55
Не веднъж съм се обеснявал затва кратко и ясно - Никакъв шанс.

Water_lili
01-11-2008, 11:55
ми аз лично никога не съм имала нищо против такива връзки дори съм на мнение ,че разстоянието подсилва вразката и чувствата между двамата. Но наистина е доста трудно не е като да живее до вас гаджето и да ходиш когато ти е кеф при него.Аз сега съм в такава връзка и с моя приятел нямаме възможност да се виждаме много често,но за това пък като сме заедно използваме максимално времето заедно и до сега никога не ни е ставало скучно,както се получава понякога с някой ,който виждаш всеки ден. А и в днешно време има интернет, смси и т.н... :::

hahavteen
01-11-2008, 13:17
Kakvo da kaja.Maika mi i muja i prez pove4eto vreme ot vruzkata si sa bili dale4 edin ot dryg i to ne samo v razli4ni gradove ami v razli4ni durjavi.Minalata godina se vijdaha vseki 2-3 meseca :shock: .Vupreki tova sa ot 13 godini zaedno i stra6no mnogo se obi4at.Spored men ako horata se obi4at,imat si doverie i sa sigyrni edin v dryg i v liybovta si raztoianieto niama da im popre4i da sa zaedno. :---)

Presley
01-11-2008, 13:21
Ако наистина се обичате и искате да сте эаедно,може и да успеете да подържате връэка.Но ако работата е някакво увлечение,бърэо ще отмине и желанието ви эа връэка ще се иэпари :D

LitTlE_BeBsIiI
01-11-2008, 13:40
Еми ние с моя фр сме така и както виждаш сме заедно от 2 години.Мъката както казва bungle в случея леко е за мен защото постоянно си мисля,че той не иска да ме види и някфи такива. :cry:

LitTlE_BeBsIiI
01-11-2008, 13:43
Не веднъж съм се обеснявал затва кратко и ясно - Никакъв шанс.
Така ли ?И как го реши?Що ли пък ние хората с опит в тези връзки винаги казваме,че дори разстоянието подсилва връзката а?Аз не познавам човек,който от ученическите си години да е имал любов...с която да са се виждали всеки ден и да са трайно заедно.Винаги си омръзват хипер бързо.Докато двойките от разстояние..всеки път усещаш тръпката и ти е мн яко като се виждаш с този човек. :)

bungle
01-11-2008, 13:52
Това пък най-много го мразя : някой да седи и да ми обяснява как хората, които се виждат всеки ден с половинките си , си омръзват.
Е, не е вярно! Аз с гаджето си се виждах всеки ден, преди да се наложи да замине да учи във Варна. Всеки божи ден, по цял ден. И не ми писва. То не са кафета, бири, филми, дори играене на Плейстейшъна ( хъхъ, и аз се научих най-накрая). Хипер яко е. Тръпката си е същата. :-|

sasha_90
01-11-2008, 14:03
От опит глава не боли. Лично аз съм против такава връзка (от разстояние),най-вече защото съм страшна ревнива и няма да имам доверие на партньора си.А връзка без доверие няма!

LitTlE_BeBsIiI
01-11-2008, 14:12
bungle не се притеснявай,скоро ще си омръзнете или поне няма да сте заедно завинаги (гарантирам)!Доколкото до sasha_90 и аз съм много ревнива също като теб,но искам да ти кажа,че един човек иска ли да изневери може да го направи по всяко време и това дали сте от един град или от различни е без никакво ама никакво значение!Познавам много двойки които дори вече имат деца а са в различни градове,не си изнеевряват и мн се обичат!

bungle
01-11-2008, 14:19
bungle не се притеснявай,скоро ще си омръзнете или поне няма да сте заедно завинаги (гарантирам)!Доколкото до sasha_90 и аз съм много ревнива също като теб,но искам да ти кажа,че един човек иска ли да изневери може да го направи по всяко време и това дали сте от един град или от различни е без никакво ама никакво значение!Познавам много двойки които дори вече имат деца а са в различни градове,не си изнеевряват и мн се обичат!

Е колко скоро, щом за 2 години не си омръзнахме.. пхаха :lol:
Пък и сега той е далеч, по твоята логика тръпката сега ще се запази. ;)

LitTlE_BeBsIiI
01-11-2008, 14:34
Еее да ще се запази.Тогава кфо викаш,че всеки ден се виждате?Пък и 2 години нищо не са,но гарантирам,че след още 2-3 няма да са понасяте ако всеки ден се виждате сега.100%!

elfinka
01-11-2008, 14:41
Амии такова, да се изкажа и аз.. и аз имам връзка от разстояние, само дето не е от толкова дълго време.. 2 месеца.. виждаме се почти всяка седмица, макар че сме на 200 километра един от друг.. иии съм съгласна с по-горните мнения, че разстоянието усилва чувствата, понеже когато сме заедно, ее .. даже не мога да опиша, колко е хубаво... но през останалото време е наааистина кофти и тъжно, не 1 път съм изпадала в депресии, само защото не е до мен... и мен ако питате си заслужава, само ако и човека, с когото си, си заслужава :wink:

Sevt
01-11-2008, 15:34
М/у другото на 100% подкрепям bungle :)

devisil
01-11-2008, 15:44
ами да ви кажа, и аз съм така с връзка от разстояние и мога да кажа само две неща:

* това, дали ще се задържат така заедно зависи и от двамата, защото трябва да се правят много жертви и компромиси, и опира до желание, възпитание и нагласа, и второ:
* зависи и заради кого го правиш.

На 22 съм. Лудо съм влюбена в моя човек. Той замина в Германия да учи. Аз останах в България. До мозъка на костите си усещам,че той е човекът, с когото искам да споделя живота си и от когото искам да имам дете. Усещаме се един друг, сякаш си четем мислите, пасваме си идеално, разбира се, се караме понякога, но без това не може. Не всичко в една връзка може да е идеално, особено ако е и от разстояние. Но повечето сте прави, става въпрос и за изпитание на чувства и вярност. Когато си далеч от някой разбираш в действителност обичаш ли го или не.
Имах връзка близко 8 месеца, която не беше от разстояние, отне ми много дълго време да разбера що за човек имах до себе си.
А при нас двамата няма маски. Няма преструвки. Всичко е естествено. И най-важното - си казваме истината. За да няма по-късно поводи за недоверие. А всички занем, че това погубва една връзка.

Моят съвет: Момичета, момчета, ако в момента се намирате в положение, подобно на моето, не се отказвайте. Не на всеки обаче му е възможно да поддържа такава връзка. Така че - пробвайте. От опит глава не боли. Не робувайте на предразсъдъци.

danny_f4e
01-11-2008, 17:37
аз мисля че е възможна връзка от разстояние, зависи от хората и от обстоятелствата.. аз с моя приятел сме от различни градове ,на 20 км един от друг и все пак близо година сме заедно и всичко е ОК.. е разбира се че се караме но това е неизбежно ... верно е че има и притеснения , но всичко опира до доверието и аз ревнувам ... но... ДОВЕРИЕ :) ако няма доверие в една връзка става трудно и за двамата особенно ако сте от различни градове...почват въпросите "ами дали сега не е с друг/друга"..."да му вчрвам ли " и т.н и направо ти гръмва главата от мислене и тълкуване на това какво прави другия... :::

twix_91
01-11-2008, 17:41
Ами имала съм връзка от разстояние.Малко е гадно,че не си до него ама ако има тръпка няма да се разделите,но ревноста е малко повече :wink: Ако искате опитайте пък каквото стане :)

FairyNymph
01-11-2008, 17:53
Еми малко е трудно..нужни са много компромиси,разбиране, толерантност и много ДОВЕРИЕ за да процъфти такава връзка.Моята също е на разстояние и дай Боже на 25ти януари се навършва 1 година откакто сме заедно! =P~

El`Clasico
01-11-2008, 18:12
абе не ви знам как комуникирате но вярно по телефони и чатове така че най вероятно ще правите телефонен секс и ще целувате и прегръщате монитори

FairyNymph
01-11-2008, 18:25
абе не ви знам как комуникирате но вярно по телефони и чатове така че най вероятно ще правите телефонен секс и ще целувате и прегръщате монитори
тва беше много тъпо #-o

kifla
01-11-2008, 18:51
Може да има такава връзка и дори бих казала ,че от една страна е много по-добре така.Няма да си омръзнат тези двама и като настъпи момента да се виждат ще си се наслаждават много по-стойностно отколкото ако са се виждали всеки ден.Е от друга страна е гадно ,защото има моменти когато искаш да си с него или нея,но разстоянието да ви спира.И все пак е възможна една такава връзка! :mrgreen:

Харви
01-11-2008, 18:53
El`Clasico
МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2008 10:12 pm Заглавие:
абе не ви знам как комуникирате но вярно по телефони и чатове така че най вероятно ще правите телефонен секс и ще целувате и прегръщате монитори

Ааами, желание да има. Коли, автобуси, възможности има :D .

sh3_1s_7h3_0n3
01-11-2008, 18:57
Не веднъж съм се обеснявал затва кратко и ясно - Никакъв шанс.

Айде бе! :o :)

Ако имате шанс да бъдете в единия град, имам предвид ако той е от твоя град или ти си от неговия и си се прибирате... не виждам к'ъв е проблема? :)

El`Clasico
01-11-2008, 19:01
абе не ви знам как комуникирате но вярно по телефони и чатове така че най вероятно ще правите телефонен секс и ще целувате и прегръщате монитори
тва беше много тъпо #-o
тъпо умно но това ми е мнението!
а за автобуси коли само губене на време имам един познат последните му 2 приятелки бяха от пловдив а той от брацигово и ходеше сас всяка по един месец правеха сметки за по 60-70 лева на телефоните и освен че патyваше до там и други неща просто аз не виждам смисал пък и едната му правише номера така че по добре от близко да ти е мирна главата

devisil
01-11-2008, 19:12
абе не ви знам как комуникирате но вярно по телефони и чатове така че най вероятно ще правите телефонен секс и ще целувате и прегръщате монитори

опитвал ли си някога телефонен секс? щом говориш така, значи не си :) адска тръпка е. И когато двамата се срещнат... започва да хвърчи перушина! :D Tръпка си е....

kobrichka
01-11-2008, 19:22
Според зависи от много неща.Първо колко далеч сте един от друг т.е колко често може да се виждате и другото което е мн важно,колко държите един на друг.Не съм имала такива връзки,но от това което виждам какво става с мои приятели "Далеч от очите,далеч от сърцето" мн точно отговаря.Пак казвам това е строго индивидуално за всеки.На теб нищо не ти пречи да пробваш,от опит глава не боли.Успех :)

El`Clasico
01-11-2008, 19:32
абе не ви знам как комуникирате но вярно по телефони и чатове така че най вероятно ще правите телефонен секс и ще целувате и прегръщате монитори

опитвал ли си някога телефонен секс? щом говориш така, значи не си :) адска тръпка е. И когато двамата се срещнат... започва да хвърчи перушина! :D Tръпка си е....
най добре си е на жив вие си го правете по телефона аз предпочитам на живо ай спирам да пиша че много флоод напраих

sLaDkA_GrEsHkA
01-11-2008, 21:36
Kakvo da kaja.Maika mi i muja i prez pove4eto vreme ot vruzkata si sa bili dale4 edin ot dryg i to ne samo v razli4ni gradove ami v razli4ni durjavi.Minalata godina se vijdaha vseki 2-3 meseca :shock: .Vupreki tova sa ot 13 godini zaedno i stra6no mnogo se obi4at.Spored men ako horata se obi4at,imat si doverie i sa sigyrni edin v dryg i v liybovta si raztoianieto niama da im popre4i da sa zaedno. :---)

i az mislq taka \:D/

kelcie
01-12-2008, 04:30
ами за това нямам мн опит защото никога не съм имала връска с човек който не живее в същия град или подобно, но може и да се получава, пробвайте :)