PDA

View Full Version : Косата ми се изтощи прекомерно, след раждането.:(



roksi25
01-11-2008, 11:23
:) :) ZDRAVEITE!Iskam da spodelia s vas slednia problem.Kosata mi e po princip estestveno kadrava,no sled kato rodim mi se izpravi po4ti.
Predi, kakto i sega polagam edni i sawi grizi,no bez rezyltat.Smeniam maskite i shampoanite napravo e koshmarno.Dori i mi se zaplita i edva yspiavam da se sresha i to samo pod dysha.Mn.we sam blagodarna,ako niakoi mi pishe sas sawia problem.Blagodaria vi!!!!!!!1 :)

Редактирано от-ЦвЕтИт0

:arrow: Заглавието на темата, трябва да бъде написано на кирилица. :)

Ag
01-11-2008, 11:39
Малко със зор го прочетох.... :shock:

BeBsItO
01-11-2008, 11:46
spored men ne tursi pomo6t v takuv forum, za6totot tuk sa predimno mladi hora..... vse o6te ne rajdali i nqma kak da sa se sbluskvali s tozi problem. predlagam ti da vleze6 v foruma na www.mama.btv.bg , tam sam obedena 4e 6te polu4i6 kompetentno mnenie. za sajalenie ne moga da ti pomogna s dr go, za6toto ne sam zapoznata :) uspeh

Seducti0n
01-11-2008, 15:04
Явно по време на бремеността са се изгубили ценни амино-киселини.Наистина положението е много неприятно,аз бих ти препоръчала да си вземеш някакви серумчета за коса или подхранващи масла.Също така сведи употребата на сешоар/преса за коса до минимум,предполагам,сама знаеш,че изтощават косата още повече.Надявам се да съм ти била полезна и най-важното за моента-да решиш проблема си.

П.С-Да е жива и здрава малката кукличка и много да те радва. :)

FairyNymph
01-11-2008, 17:43
ъмммммммм ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ никой от форумите да е нямал подобен проблем..все пак teen се води, че сме до 19 болшинството, ние си мислим за гаджета и дрешки(примерно), а не за бебета.

Nadelina
01-11-2008, 17:56
ъмммммммм ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ никой от форумите да е нямал подобен проблем..все пак teen се води, че сме до 19 болшинството, ние си мислим за гаджета и дрешки(примерно), а не за бебета.

Abe baq chesto vijdam v razdel SEX temi ot sorta na na "Bremenna li sym?" :D


A otnosno temata... Izpolzvai maska za kosa po prodaljitelno vreme.. a ne gi smenqi postoqnno sled kato ne vidish rezultat... zashtoto ako polojenieto s kosata ti e po seriozno na maskata i e nujnoi poveche vreme za da i povliqe i da i pomogne.. Izpolzvai sashto taka i balsam za kosa... Syglasna sym i s tova da se spre sys seshoara ili presata.. Kakto i boqdisvaneto i neshta ot sorta koito samo mogat da uvredqt poveche... i uspeh!