PDA

View Full Version : Политически вицове



P4ela
01-11-2008, 14:31
Слагайте хубави политически вицове :smt003

В щаба на руските ракетни войски влиза началникът.
- Господа офицери, дойде заповед за съкращаване на щатовете с 10%! Разбирате ли какво означава това?
- Да...
- А сега подробностите: Смятам, че трябва да започнем с Тексас, Флорида, Алабама...

Джордж У. Буш се депресирал, че хората го мислят за глупав. Повикал своята приятелка кралица Елизабет II за съвет.
"Не се кахъри, Джордж, трябва само да се обградиш с умни хора, както правя аз", казала му тя.
За да му демонстрира, викнала Тони Блеър и го попитала:
"Тони, ти гледаш снимка на бебе. Бебето е на родителите ти. Но ти нямаш братя и сестри! Кой е бебето?"
"Това съм аз!", моментално отвърнал Блеър.
Отишъл си разтушен Буш в Щатите и веднага викнал Дик Чейни. Задал му същия въпрос. Дик Чейни мислил, мислил, но не можал да се сети и поискал време да помисли още. Отишъл при Колин Пауъл и го попитал:
"Колин, гледаш снимка на бебето на майка ти и баща ти, което обаче не ти е нито сестра, нито брат. Кое е това бебе?"
"Аз съм", казал след малко Пауъл.
Чейни звъннал доволен на Буш:
"Бебето е Колин Пауъл!"
"Идиот! - креснал в слушалката Буш. - Бебето е Тони Блеър!"

P4ela
01-12-2008, 14:51
Вървяла си Червената шапчица из гората и изведнъж насреща й Вълкът.
Изплашила се червената шапчица и го питала:
- Защо са ти такива големи ушите?
- За да те чувам по-добре.
- А защо са ти такива големи очите?
- За да те виждам по-добре.
- А защо ти е толкова голям носът?
- Защото съм евреин, - казал Вълкът и се разплакал.

Рейгън, Митеран, Горбачов и Тодор Живков пътували заедно във влак. По едно време Рейгън извадил бутилка бърбън, сипал си чаша и демонстративно изхвърлил останалото през прозореца. След малко Митеран отворил шампанско "Дом Периньон", сипал си малко и подсмихвайки се изхвърлил останалото през прозореца. Горбачов се подразнил, хванал Живков и го изхвърлил през прозореца. :D

Mitio_man
01-13-2008, 07:28
Слагайте хубави политически вицове :smt003

В щаба на руските ракетни войски влиза началникът.
- Господа офицери, дойде заповед за съкращаване на щатовете с 10%! Разбирате ли какво означава това?
- Да...
- А сега подробностите: Смятам, че трябва да започнем с Тексас, Флорида, Алабама...

Джордж У. Буш се депресирал, че хората го мислят за глупав. Повикал своята приятелка кралица Елизабет II за съвет.
"Не се кахъри, Джордж, трябва само да се обградиш с умни хора, както правя аз", казала му тя.
За да му демонстрира, викнала Тони Блеър и го попитала:
"Тони, ти гледаш снимка на бебе. Бебето е на родителите ти. Но ти нямаш братя и сестри! Кой е бебето?"
"Това съм аз!", моментално отвърнал Блеър.
Отишъл си разтушен Буш в Щатите и веднага викнал Дик Чейни. Задал му същия въпрос. Дик Чейни мислил, мислил, но не можал да се сети и поискал време да помисли още. Отишъл при Колин Пауъл и го попитал:
"Колин, гледаш снимка на бебето на майка ти и баща ти, което обаче не ти е нито сестра, нито брат. Кое е това бебе?"
"Аз съм", казал след малко Пауъл.
Чейни звъннал доволен на Буш:
"Бебето е Колин Пауъл!"
"Идиот! - креснал в слушалката Буш. - Бебето е Тони Блеър!"
ххахахаха много яко :D 8-)