PDA

View Full Version : Спешно ми трябва помощ!!!!!



unicorn_f
01-11-2008, 13:47
Оле хора нз кво да правя :cry: Имам история която уча на френски език и господина ми е на 73год супер е строг,ужасен е просто сички ученици които са минали през него казват че пиши само 2ки,винаги хваща преписвачи и мн хора оставя на испит. :cry: :shock: :? ииии естествено тоя четвъртък имахме контролно при него и аз сам с пищов и таман си преписах 1отг на въпроса и ме хвана :cry: :cry: :cry: :shock: :cry: :cry: :cry: Каза ми само че съм свободна написал ми е на листа двойка и ми взе пищова който беше в ръката ми.Аз не казах нищо само станах и си излязох.И вече др четвъртък имам час при него. КАКВО ДА ПРАВЯ НЕ ИСКАМ ДА СЪМ НА ИСПИТ И МИ Е МН ТРУДНО ДА НАУЧА ВСИЧКИ УРОЦИ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ПЛС ПИШЕТЕ МИИИ :cry:

Hot_Chocolate
01-11-2008, 13:51
Лесни неща няма.Освен да учиш повече не виждам какво друго можеш да направиш.

Callyer
01-11-2008, 13:52
научаваш си уроците и като те изпита си казваш нещата и готово :)

Sunrisee
01-11-2008, 17:54
Naprimer da ne si slujish s imama .. :\

twix_91
01-11-2008, 18:57
Ами когато са предавали уроците що не си ги учила.Ако беше ги учила нямаше да имаш тоз проблем сега.Седни и учи и готово

unicorn_f
01-11-2008, 19:29
Мерси за отг ама ви е лесно на вас да казвате учи! Туй са по 1 лист голям формат урок българска история на френски!!! :shock: :? :cry: Трябва да се знаят думи и да можеш да отг на въпроси изобщо не е лесно :cry: :cry: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Seducti0n
01-11-2008, 20:40
Мерси за отг ама ви е лесно на вас да казвате учи! Туй са по 1 лист голям формат урок българска история на френски!!! :shock: :? :cry: Трябва да се знаят думи и да можеш да отг на въпроси изобщо не е лесно :cry: :cry: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

На този свят,няма лесни неща.Като си избрала да учиш френски,ще го учиш,било то и българска история,но на френски.Няма друг начиин разбери го!Вместо да се мотаеш и да се вайкаш,по-добре седни и научи уроците. :wink:

:arrow: Освен,че ще си подобриш оценката,ще докажеш на учителя си,че не си тъпа лигла,дето си взима тествоте с измама. :) Всеки човек греши,дано този господин да бъде благосклонен към теб.Важното е да те уважава преподавателя и да ,цени интелекта ти.Успех. :)

ThunderGoddess
01-11-2008, 20:53
Винаги съм смятала за адски голямо набутвало да влезеш в езикова гимназия и да учиш разказвателни на друг език. Като казвам: А ко праим, ако децата не са си научили езика, преебават им се и разкавателните ли? (на нашите), те викат - говориш глупости. Така се развива езика. Набутала си се много и трябва да се оправиш. Гледай сега как се прави: Отиваш в някоя книжарничка и си вземаш учебника на същото издателство на чисЪ български език. Така лесно ще научиш уроците. Така вече ще занеш на 100% съдържанието на урока. После идва трудната част ... трябва да се опиташ сама да си задаваш въпроси и да си отговаряш на френски. С измама няма да стане в никакъв случай. По-додбре покажи желание за работа и старание. Всички учители обичат това. Нека той да види, че се стараеш. Внимавай в час, вдигай ръка, отговаряй на някой въпрос, който знаеш. Ако се държиш добре, и за участие в часа, може да ти пише и три. Гледай да не оставаш на изпит, защото това означава комисия от трима учители, които стоят на главата ти и не три урока, а целия учебник. Сядай си на гъзо и учи.
ПС: Сама си си го направила от мързел това. Трябва да се учи системно. Сега ако исаш да ти разкажа някой урок по история на английски (това ми е първия чужд език, и не уча история на английски), смятам , че ще се справя. Трябва и ти да можеш на си разказваш уроците. Извинявай, те са една страница... офффф .... а аз ко да кажа? Исотирята ми е на бг, уча по два листа урок, 4 часа седмично, развивам теми, пиша есета. Но нямам проблеми. Щотоо не съм седнала толко да чета от учебника, но СЛУШАМ В ЧАС