PDA

View Full Version : какво правите когато....



GoLdy
01-11-2008, 16:25
какво правите , когато искате да се почувствате невероятни и когато искате да впечетлите някого (човека когото харесвате например) или когато имате нужда да сте малко по-самоуверени? Темата е по - скоро за момичета , но и момчетата могат да пишат

tuzaro
01-11-2008, 16:29
Като искаш да си по самоуверена пиеш една голяма водка и говото, ама не да се напиеш все пак ше впечетляваш момче 8-)

ludoto_f
01-11-2008, 16:32
Като искаш да си по самоуверена пиеш една голяма водка и говото, ама не да се напиеш все пак ше впечетляваш момче 8-)
:lol: :D 8-) :razz:

ra4ence
01-11-2008, 16:32
1. Ходя при фризьорката ми :)
2. Малко грим
3. Купувам си нова дрешка
4. Надъхваща музикаааа

И всичко е по-розово :) Кво повече ми трябва,за да се чувствам по-самоуверена...

Vladkoy
01-11-2008, 16:34
Колкото до самоувереността - всичко е нагласа на разума. Зависи каква рамка си поставиш. Ако си мислиш, дали той те заслужава, е нормално да се притесняваш .. а колкото до това как да направиш впечатление има един начин, който е най - ефикасен - сложи си нещо турбо секси :)

tuzaro
01-11-2008, 16:36
Колкото до самоувереността - всичко е нагласа на разума. Зависи каква рамка си поставиш. Ако си мислиш, дали той те заслужава, е нормално да се притесняваш .. а колкото до това как да направиш впечатление има един начин, който е най - ефикасен - сложи си нещо турбо секси :)Или по добре да не си слага нищо, по ефикастно е :razz:

koalka
01-11-2008, 16:38
Просто си казвам, че ще успея, вярвам в уменията си, колкото и малки да са те и най-важното вярвам в себе си.Грим и такива неща не могат да ме накарат да се чувствам по-красива, просто както казаха преди мен - нагласата е от първостепенна важност.

Shinigami
01-11-2008, 16:40
Алкохола помага в такива случаи!
(В умерени дози ест)

Vladkoy
01-11-2008, 16:40
Колкото до самоувереността - всичко е нагласа на разума. Зависи каква рамка си поставиш. Ако си мислиш, дали той те заслужава, е нормално да се притесняваш .. а колкото до това как да направиш впечатление има един начин, който е най - ефикасен - сложи си нещо турбо секси :)Или по добре да не си слага нищо, по ефикастно е :razz:
Това вече не е секси, а турбо смешно ;)

pala4inkata
01-11-2008, 17:14
трябва да се настроиш на такава вълна :wink:

El`Clasico
01-11-2008, 18:05
Като искаш да си по самоуверена пиеш една голяма водка и говото, ама не да се напиеш все пак ше впечетляваш момче 8-) ти кажа ако земи да го надпие може да го впечетли :grin: :grin: :grin:

tuzaro
01-11-2008, 18:06
Като искаш да си по самоуверена пиеш една голяма водка и говото, ама не да се напиеш все пак ше впечетляваш момче 8-) ти кажа ако земи да го надпие може да го впечетли :grin: :grin: :grin:Направо ше го унижи 8-)

nencuHka
01-11-2008, 18:09
Като искаш да си по самоуверена пиеш една голяма водка и говото, ама не да се напиеш все пак ше впечетляваш момче 8-) :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

FairyNymph
01-11-2008, 18:12
какво правите , когато искате да се почувствате невероятни и когато искате да впечетлите някого (човека когото харесвате например) или когато имате нужда да сте малко по-самоуверени? Темата е по - скоро за момичета , но и момчетата могат да пишат
За 1 и 3 ->правя се на хубава, решавам някоя трудна задача или судоку
За момчето, което харесвам-ако искам да го впечатля с чувство за хумор-казвам шега, ако с знания-казвам нещо умно, ако с външен вид-пак се правя на хубава...
май не ти помогнах много :D

kifla
01-11-2008, 18:14
1. Ходя при фризьорката ми :)
2. Малко грим
3. Купувам си нова дрешка
4. Надъхваща музикаааа

И всичко е по-розово :) Кво повече ми трябва,за да се чувствам по-самоуверена...
\:D/

sh3_1s_7h3_0n3
01-11-2008, 18:29
Мотам се пред огледалото, гримирам се и се разгримирвам милион пъти, обличам се и се преобличам пак толкова... накрая казвам 'Майната му!' и съм надъхана достатъчно. :-D

w0sh
01-11-2008, 18:31
Мастурбаицята изгражда личността.

Това е мисъл на гениалния човек-машина-бог Релефа.

Следвайте примера му и бъдете богове и хора в едно.

Имам му скайпа ако ви трябва.

kelcie
01-12-2008, 04:48
ами аз попринцип съм самоуверена, но например да си повдигна духа, отивам да пазарувам, после на козметик, после на прическа, после се обаждам на приятелят ми и му казвам че сикам да излезнем някъде и готово и после се кефим до сутринта :lol: