PDA

View Full Version : Малко странна историйка....



d0mat4et0
01-11-2008, 18:27
Хъммм....някои могат да кажат , че историята ми е лапешка , но това е....Искам малко съветче...От около един месец си пиша с едно момче от моето училище и той ми призна , че ме харесва....Аз отначало му казах , че не го хар....Нооо след доста смс-и и чатове в скайп започна да ми допада.... :oops: :oops: :oops: Чудя се какво да правя....Той ми предложи преди 1 седмица и аз му казах , че не го харесвам , а всъщност ГО....Притеснявам се кво ше кажат дрте .....Шот с тея от неговия клас мн не се имаме....Просто нз кво да праа....ПЛс кажете :cry: :cry: :cry:

FairyNymph
01-11-2008, 18:30
ми отговори си на въпроса какво искаш без да ти пука кой какво мисли, казва и прави..

tuzaro
01-11-2008, 18:33
Първо ше кажем че си тъпа, после ше кажем че си много тъпа, след тва ше кажа да кажеш на момчето че го харесваш, поне тая вечер да има едно щастливо момче..

koalka
01-11-2008, 18:44
Ми, признай си чувствата!Иначе може да си изтървеш шанса с него.

twix_91
01-11-2008, 18:49
Ами кажи му,че го харесваш.Пък каквото ще да става

Hell0_Kitty
01-11-2008, 18:52
Exoooooo ! Действай бе момиче =; да не ти пука въобще... кажи си му вси4ко каквото ти е на сърце :) :) :) както каза и tuzaro - направи го щастлив :) и на мене ми се е случвало така в началото да не харесвам някои обаче послее..... побарквам се дали да си призная,да не си помисли че си играя с чувствата му....

princesa_viki
01-11-2008, 18:53
1-во мацка-не трябва да ти пука какво мислят другите :!: остави ги,да мислят каквото си искат :)
2-ро-кажи му защото(колкото и грубо да звучи е така)нито си първата нито си последната,ти докато се каниш да му кажеш,той ще си намера нова "цел"
та...за това колкото по-бързо му кажеш,толкова по-добре :wink:
И мацка-да кажеш после кво е станало :-)

tzvety_falky
01-11-2008, 18:54
защо трябва да се интересуваш от хорското мнение не мога да разбера?!?!Кво значение има какво мислят останалите?!Щом той те харесва,ти него също,кво се мотаете,деиствайте!

L_i_z_I
01-11-2008, 19:17
Какво изобщо се замисляш :-o Нали ти самата каза,че харесваш момчето ..еми какво чакаш тогава?!!!Обясни му как стоят нещата и тогава решете какво ще правите.Но като цяло ти искаш да си с този човек,а не с приятелите му ..к`во ти пука тогава ...бъди си с него :grin:

vvs_go
01-11-2008, 21:45
basi kompleksite det izbiva6 znae6 li kvo mu e na mom4eto pil e dve rakii i e pu6il edna kutiq dokato se uspokoi predi da te pokani na kafe a ti si go otrqzala taka brutalno kurva

gPa3HuTeJl
01-11-2008, 23:13
Първо ше кажем че си тъпа, после ше кажем че си много тъпа..

Аз ще добавя :Супер Дупер Хипер т1па...

pet_14
01-11-2008, 23:16
Аве вие лапетата ме разбивате...Как може да имате такива деца?Май седите само пред компите и даже вече незнаете как да подхванете разговор с някой,ако не е по скайп..Вярно и аз съм бил като теб,и аз не съм много голям,ама поне когато харесвам някои му казвам без да се замислям и без да ми пука за нищо и от никои.Та кво ще загуби-нищо.Само можеш да спечелиш.кажи му...Мамка му как може такива деца да питат елементарни работи....
На къдо отива света с днешното поколение и днешната младеж #-o

kelcie
01-12-2008, 03:45
еми кво др да направиш освен да му кажеш че искаш да станете гаджета и това е, толкова ли е трудно