PDA

View Full Version : Силиконов бюст



Nadelina
01-11-2008, 18:32
Kolko struvat edni silikonovi gyrdi? I koi sa nai dobrite hirurzi koito pravqt takiva... A i drugo... imate li predstava kaklo golemi implanti se preporychvat za momicheta okolo 160 sm :) Mersi predvaritelno!

princesa_viki
01-11-2008, 18:46
предварително се извинявам че пиша по темата без да мога да дам отговор на въпроса ти,обаче искам да попитам нещо(и не го приемай като заяждане,ами просто чисто любопитство)-решила си да си слагаш силикон ли? :) и ако е да-не те ли е страх? :)

besnicataa
01-11-2008, 18:47
имам приятелка със силиконови : :smt001 ЛЕЛЕ СУПЕР Е И НА ВИД И НА ПИПАНЕ \:D/ А ИНА4Е ДРУГО НЕ ЗНАМ АМА Е МН ЯКО ПО ХУБАВО ОТ ИСТИНСКОТО СИ ;)

ProstoAz
01-11-2008, 19:05
Цената варира главно, заради различните импланти, с които работят различните лекари. От около 3000 до към 6000лв. най-общо могат да се определят цените в България.
Относно хирурзите - тук няма да се правят безплатни реклами!
А колкото до кубиците - това вече хирургът ще ти препоръча. Много важна е самата форма и големина на гърдите ти - не можеш да достигнеш прекалено големи и различни от твоите размери, тъй като нямаш достатъчно кожа, която да обгръща гърдите ти.
И все пак... силно се съмнявам, че имаш 18г., така че ти препоръчвам да почакаш. Естествено никой здравомислещ хирург няма да ти сложи силикон на по-ранна възраст. Ти докато станеш на 18 може и да си промениш мнението. Не забравяй, че ще трябва да кърмиш някой ден! Обикновенно жени си слагат силикон след като родят. Не гледай чалга певиците... те освен всичко друго, се и оливат...

Nadelina
01-11-2008, 19:05
предварително се извинявам че пиша по темата без да мога да дам отговор на въпроса ти,обаче искам да попитам нещо(и не го приемай като заяждане,ами просто чисто любопитство)-решила си да си слагаш силикон ли? :) и ако е да-не те ли е страх? :)

Ne sym reshila... Lubopitno mi e... Iskam da stana malko po golqma i moje da se resha na taq krachka shtoto v biusta sym baq smeshna.. Ne che mi e kompleks ama nali vseki se stremi kym syvyrshenstvo ... :twisted:

^npocTo^a3^f^ Pyrvo iskam da kaja che sym nad 18... Vtoro ne sym vzela reshenieto oshte dali da si napravq... i treto ne si misli che tova da imash silikonov biust prechi na kyrmeneto... zashtoto silikona nqma nishto obshto s mlechnite jlezi i nqma nikakav shans da uvredi kyrmata.. Smile

princesa_viki
01-11-2008, 19:22
[quote=princesa_viki]предварително се извинявам че пиша по темата без да мога да дам отговор на въпроса ти,обаче искам да попитам нещо(и не го приемай като заяждане,ами просто чисто любопитство)-решила си да си слагаш силикон ли? :) и ако е да-не те ли е страх? :)

Ne sym reshila... Lubopitno mi e... Iskam da stana malko po golqma i moje da se resha na taq krachka shtoto v biusta sym baq smeshna.. Ne che mi e kompleks ama nali vseki se stremi kym syvyrshenstvo ... :twisted:
Убедена съм че не си изобщо "смешна",а и кой е казал че хубавия бюст е знак за съвършенство :P

Sevt
01-11-2008, 19:41
Стига бе хора не зацикляйте в тая тема. Много по - добре си е естественото, пък и доста по - интригуващо и по - секси....стига да не си някъв кух цицоман де :/

dan4ety
01-11-2008, 20:34
Във форума на tialoto.bg ще намериш отговорите :) Там има доста жени, които са си сложили силикон, и ще ти отговорят :)

Btw: Едва ли "в бюста си бая смешна" (както ти го каза) :) И според мене не е съвършенство да имаш големи гърди ;) Съвършенството е в несъвършенството ;)

IdiOtKa
01-11-2008, 20:38
нали се сещате, който няма мозък, с който да преуспее си слага цици и така нататък ...... !

Nadelina
01-11-2008, 20:47
E tochno taka e ... Podkrepqm te IdiOtKa! Sigurno nicka ti te opredelq kato lichnost i kato umstven bagaj a... Ne sydi horata bez da gi poznavash.. zashtoto tova e priznak na glupost...

ELiTyYy
01-11-2008, 20:59
of aide stiga ste si sipvali... :shock:

Sladko_Solena
01-12-2008, 16:22
имам приятелка със силиконови : :smt001 ЛЕЛЕ СУПЕР Е И НА ВИД И НА ПИПАНЕ \:D/ А ИНА4Е ДРУГО НЕ ЗНАМ АМА Е МН ЯКО ПО ХУБАВО ОТ ИСТИНСКОТО СИ ;)
ei mome,moje6 li da q pita6 kvio pari e dala i kade gi e slagala/pi6i mi li4no pls 4e moje da ne vidq dali si mi dala otg

Madness
01-12-2008, 17:17
не бих го причинила на тялото си

zloto
01-12-2008, 17:42
От естественото по-хубаво няма... за мен не би било хубаво да ми се люшкат 2 дини отпред, да ми пречат, всички към тях да гледат и като остарея да ми висят до пъпа... защо ли не се толерира големия задник, ами големите цици? :D

chipi_kaoo
01-12-2008, 17:52
Стига бе хора не зацикляйте в тая тема. Много по - добре си е естественото, пък и доста по - интригуващо и по - секси....стига да не си някъв кух цицоман де :/
+1 :grin:

Abigoria
01-12-2008, 18:05
От естественото по-хубаво няма... за мен не би било хубаво да ми се люшкат 2 дини отпред, да ми пречат, всички към тях да гледат и като остарея да ми висят до пъпа... защо ли не се толерира големия задник, ами големите цици? :D
\:D/ :D

IdiOtKa
01-12-2008, 18:52
E tochno taka e ... Podkrepqm te IdiOtKa! Sigurno nicka ti te opredelq kato lichnost i kato umstven bagaj a... Ne sydi horata bez da gi poznavash.. zashtoto tova e priznak na glupost...
моя умствен багаж ли .... че да той е доста ограничен .....и кво ?! сички си сложиха изкуствени коси ся що да не си направите и цици колко му е ? то толкос ви е акъла да мислите само как да си сложите цици и да си удължите косата....

Madness
01-13-2008, 12:07
Хората с НЕограничен умствен багаж си турят цици,щот`,видиш ли`е фЙешън...
Яко...

=>оставете хората с ограничен такъв да са с техните си цици :smt001

Nadelina
01-13-2008, 16:03
E tochno taka e ... Podkrepqm te IdiOtKa! Sigurno nicka ti te opredelq kato lichnost i kato umstven bagaj a... Ne sydi horata bez da gi poznavash.. zashtoto tova e priznak na glupost...
моя умствен багаж ли .... че да той е доста ограничен .....и кво ?! сички си сложиха изкуствени коси ся що да не си направите и цици колко му е ? то толкос ви е акъла да мислите само как да си сложите цици и да си удължите косата....

Horata koito me poznavat samo mogat da se posmeqt na dumite ti... 1.zashtoto ne samo tova e v akyla mi... i 2.zashtoto e typo da slojish pod obsht znamenatel hora koito ne poznavash.. Ne podrajavam na nikoi... na folk pevici ili t.n. .. Prosto da imash sredstvata da si go pozvolish za da mojesh da bydesh po privlekatelna i po krasiva e syvsem drugo neshto... A otnosno udaljenata kosa.. noktoplastikata... silikonovia biust.. i neshta ot tipa.. te sa neshta koito mogat da te napravqt ne po glupav v ochite na stranichnite hora (nadqvam se povecheto ne mislqt kato teb) a poveche privlichasht vnimanieto... chisto fizicheski.. zashtoto tuk ne govorim za nishto emocionalno .. umstveno... duhovno... i t.n...

mnogo_6tura
01-13-2008, 16:03
Maika mi ima silikon.Sloji si predi 2 god. t.e. kogato be6e na 32.Preporu4vam ti da si pomisli6 mnogo dobre otnosno silikona,tui kato kogato rodi6 gardite ti pak 6te ovusnat i s nego i trqbva pak da se slaga.Ima specialni oformq6ti sutieni na Wolford i drugi takiva podobni marki,koito 6te oformqt idealno biusta ti.Moje6 da si kupi6 takav ot Seven seconds. :twisted:

st1ka
01-13-2008, 18:06
Окончателното решение си е твое,но не мисля че за твоя ръст силикон (зависи колко ще си сложиш) ще стой особено хубаво!Защото в крайна сметка щом така си създадена,значи така е трябвало! :-) :)

PerfectStrang3r
01-13-2008, 19:07
Извинявам се, че пиша без да мога да помогна, но силикона е красив и страшен на пипане, обаче сигурна ли си ? И ако ще го правиш, не го прави преди раждане. Той не пречи на млечните жлези, но пречи на това да ти открият евентуален рак на гърдата.. премисляйте тези работи преди да ги правите :) Чалгаджийките не ги гледай.. не им е добре на тях.

DivoTo_KoTe
01-13-2008, 19:20
Оф какво се нахвърлихте в/у момичето така,всеки сам решава как иска да изглежда.Всеки си има недостатъци и всеки би искал да ги прикрие по някакъв начин,дори и да е "неестествено" за някой. Аз не бих си сложила само защото,мойте си ми харесват и не искам по-големи.

Та по темата не знам,не съм се интересувала.. :-)

princesa_viki
01-14-2008, 16:07
Оф какво се нахвърлихте в/у момичето така,всеки сам решава как иска да изглежда.Всеки си има недостатъци и всеки би искал да ги прикрие по някакъв начин,дори и да е "неестествено" за някой. Аз не бих си сложила само защото,мойте си ми харесват и не искам по-големи.

Та по темата не знам,не съм се интересувала.. :-)
+1 :-)

Liar
01-19-2008, 12:57
имам приятелка със силиконови : :smt001 ЛЕЛЕ СУПЕР Е И НА ВИД И НА ПИПАНЕ \:D/ А ИНА4Е ДРУГО НЕ ЗНАМ АМА Е МН ЯКО ПО ХУБАВО ОТ ИСТИНСКОТО СИ ;)
На пипане ли?Ам не се ли усеща че има нещо изкуствено ?

lLady_MooN_RaiN
01-20-2008, 10:20
А колко струва оперцията за смаляване на бюст?[/i][/b]

mhmhmhmhm
01-20-2008, 10:32
E tochno taka e ... Podkrepqm te IdiOtKa! Sigurno nicka ti te opredelq kato lichnost i kato umstven bagaj a... Ne sydi horata bez da gi poznavash.. zashtoto tova e priznak na glupost...
моя умствен багаж ли .... че да той е доста ограничен .....и кво ?! сички си сложиха изкуствени коси ся що да не си направите и цици колко му е ? то толкос ви е акъла да мислите само как да си сложите цици и да си удължите косата....
е,да друго е да мисли само как да се напушиш ;)