PDA

View Full Version : ежедневни леки упражнения у дома?



great_mari
01-11-2008, 18:55
Моля ако някой знае да сподели някакви ежедневни упражнения от сорта на коремните преси,с които да поддържам стегнати бедра и дупе и плоско коремче.Просто нямам възможност да ходя на фитнес/нямам време а и наблизко до дома ми няма :? ) и нямам фитнес уреди в нас.Благодаря предварително на тези които ще се отзоват :smt008 ::: :smt001

Seducti0n
01-11-2008, 19:25
Ох,че сложно...Единственото нещо, което ми идва на ум в момента е въженце(Има, обаче само една подробност и тя е, че трябва да го ползваш,само когато съседите под вас ги няма.) :D

:arrow: П.С-Ако се сетя за нещо по-късничко,пак ще пиша по темата. :::

great_mari
01-11-2008, 19:37
Ох,че сложно...Единственото нещо, което ми идва на ум в момента е въженце(Има, обаче само една подробност и тя е, че трябва да го ползваш,само когато съседите под вас ги няма.) :D

:arrow: П.С-Ако се сетя за нещо по-късничко,пак ще пиша по темата. :::
мм и аз не се бях сетила за тва чудо тъкмо имам такова електронно(неква простотия дет уж измерва колко калории си смъкнал със скачане) м за съседите не ми пука те кат ма будат ж 4.30 сутринта с бормашина :-x :evil: :evil: :evil: ::: миси за съветчето :smt003 :smt001

dan4ety
01-11-2008, 19:51
Пилатес (Pilates) :grin:
За бедра и дупе: Клякания стават. :) Обаче клякаш за 4 такта. По някое време спираш за около минутка на първия, понякога на 2-я и т.н. Стават и лягаш на земята настрани, свиваш докния крак и правиш махове с горния. След това се обръщаш на другата страна :)

За коремче: Правиш коремни преси, но не до края. Така на другия ден нямаш мускулна треска, но мускулите пак се напрягат :) Нещо като упражненията на фитнеса Абсуинг (или нещо такова. Използвам го в училище във фитнеса :-D ) :)
Много е хубаво и упражнението клякане-коремна преса. Това трябва да се прави бързо :)


И да се похвалиш с добри резултати :)

Madness
01-12-2008, 09:51
Клякания(ама яко клякане,не по 10)
И коремни...до откат(:
Има резултат.

Seducti0n
01-12-2008, 10:33
Кляканията също са добра оферта.

:arrow: БТВ-съседите ти са яко зле.... :D

great_mari
01-13-2008, 10:43
мерси хораа :grin: :smt008
съседите има да ги ебавам след кат ме събудиха в 4.30 сутринта с бормашина всяка вечер в 1.00 им се полага метул до скъсване :smt002 8-)

BeautifulWorld
01-13-2008, 12:33
http://spidersport.com/home-workout.php
Виж тази статия.