PDA

View Full Version : Какъв ти е комплекса?



find_m3
01-11-2008, 20:01
Имате сиг съм поне 1 комплекс или .....,ако искате го наречете недостатък...,нещо което ви тормози във вас самите

п.п. искам 1 нещо или най-много 2,а не да ми се описвате

Dundy
01-11-2008, 20:05
Оффф...ми адски мързелива съм и не мога да се реша да правя каквото и да било.Заради това съм и доста тъпа...

tzvety_falky
01-11-2008, 20:20
Ммм да и при мен мързела доста често се изявява,инече не харесвам това,че съм мн доверчива!

SuNsEt
01-11-2008, 20:21
Хм...не се отдавам толкова на у4илището... :-D .Мързи ме да мисля...Мързи ме да си 4истя стаята...Злобни4ка съм...Тва е :wink: :oops:

sweet_lady:]
01-11-2008, 20:25
ne nikakav i ne sam imala!

bungle
01-11-2008, 20:43
Оффф...ми адски мързелива съм и не мога да се реша да правя каквото и да било.Заради това съм и доста тъпа...

И аз така. :D

Освен това колкото съм отворена на моменти , толкова и срамежлива мога да бъда. Хипер тъпо и глупаво.

BioX
01-11-2008, 20:47
marzela i narkomaniqta :(

olive_oil
01-11-2008, 20:52
автора на темата иска да разбере комплекса ни, а не недостатъците нииии
сега по темата - нямала съм връзка с момче и това малко или мн ме комплексира : )

bungle
01-11-2008, 20:56
автора на темата иска да разбере комплекса ни, а не недостатъците нииии
сега по темата - нямала съм връзка с момче и това малко или мн ме комплексира : )

Е, то моят мързел води до комплекси! 8-)

А и като не съм нахакана мадама не се чувствам на мястото си в ъъъъ.. обществото. Заобиколана съм от сладки добре облечени, гримирани, с прически и с цигара в ръчички, нежни и не толкова нежни, момичета, а аз се чувствам на светлинни години от тях. :cry: Хлъц, хлъц.

Нямам си цици, нямам си гъз, имам голям нос и "елфически" уши.

rakiQ
01-11-2008, 20:57
Оффф...ми адски мързелива съм и не мога да се реша да правя каквото и да било.Заради това съм и доста тъпа...

И аз така. :D

Освен това колкото съм отворена на моменти , толкова и срамежлива мога да бъда. Хипер тъпо и глупаво.
мда и аз
ужас

Decu
01-11-2008, 20:58
Аз се комплексирам от слаби крака.. ](*,) моите никога не съм си ги харесвала особено :( Все си повтарям, че т'ва с аглупости, ама..

bungle
01-11-2008, 20:59
Аз се комплексирам от слаби крака.. ](*,) моите никога не съм си ги харесвала особено :( Все си повтарям, че т'ва с аглупости, ама..

Вярно са глупости! Ама и аз се комплексирам, че имам слаби крака. Бати, друго си е да има кво да пипнеш!

Decu
01-11-2008, 21:02
Аз се комплексирам от слаби крака.. ](*,) моите никога не съм си ги харесвала особено :( Все си повтарям, че т'ва с аглупости, ама..

Вярно са глупости! Ама и аз се комплексирам, че имам слаби крака. Бати, друго си е да има кво да пипнеш!

Абе..аз друго имах предвид :D Аз не си харесвам дундестите крака :lol:

Pedigree
01-11-2008, 21:11
Супер мързелива съм.Ужас!Ако съм си легнала на леглото-няма шанс да се надигна,дори и да имам куп неща за вършене и да съм заплашена с нещо.Просто си лягам и спя,без да се замисля.Мързел съм,ама от класа.


Освен това,живея за простотията.Даже започнах да се срамувам от собствената си! 8-)


НАЙ-ВАЖНОТО,което мира не ми дава:
Чувствам се изостанала с модата.Всички са scene(дано така се пише),а аз още съм имо... :cry:
Никой вече не ме смята за готЯна... :-k

RAWRRR
01-11-2008, 21:37
Най-големият ми комплекс е че ще остана стара мома.. защото имам труден характер и също си падам особнячка.А пък имам и високи критерии..

Колкото до външен вид нямам сериозни комплекси.
Може би ако отслабна малко..
Също така единият ми клепач е по-голям от другия..

HardlyAwakened
01-11-2008, 21:54
Може би че се съмнявам във всичко и съм голям писимист..това е :?

Briseis
01-11-2008, 22:02
Ниска съм.
Малко напълнях.
Нямам хубава коса.
Никакви цици.
Къси крака.
Гаден нос.
И големи уши.

Характер:много се ебавам с хората и страдам от предразсъдъци. А да, мисля си, че съм много умна. ](*,)

Boot
01-11-2008, 22:15
Къси са ми краката и понякога се чувствам аааадски смотана
8-)

izmislenata
01-11-2008, 22:39
Комплекс :shock: Нз.... а,да,понякога се затварям в себе си за глупости..

mulgore
01-11-2008, 22:47
Че ме мързи да се движа,че ме мързи да мисля и и че класната ми стая е по-малка от тази на "а" клас.. 8-) 8-) 8-)

fake
01-11-2008, 23:07
дeбела съм и ми е гаден носа

FelisDirus
01-11-2008, 23:55
дeбела съм и ми е гаден носа


не си дебела
защо се самонавиваш и комплексираш от такива глупости..

rosskata
01-12-2008, 00:41
Ами мързел, кривотия, зъл нрав,абсолютна ктретенска несериозност, за всичко закъзнявам, понякога като съм бясна си изкарвам на котката и на сестра ми, патологичен лъжец съм на моменти, в стаята ми все едно бомба е паднала. и прочие и прочие, и прочие... :evil:
Пропуснах да кажа че съм тъпа като галош и загрявам като албански реотан...

За външен вид- мале- мале. Излязла ми е една пъпка от едната страна на брадичката, имам чувството че ще ми завладее лицето всеки момент. Освен това дънките ги закопчавам с ГОЛЯМ зор, а зъбите ми са криви на долния ред и катоп се хиля, си показвам само горните, които пък за като на бобър.... :smt003 КОсата ми е супер смотана или е рошава, или е като облизана от крава. А, и с едното око като гледам отблизо, съм кривогледа :lol: Трябва да нося очила, но ги пъхнах в куфара заедно с пинсетата и пилата и сега са надраскани... :?

Комплекси ли??? Какво е това? Аз се хваля :-P

i'm so excited!
01-12-2008, 07:48
тука ако вярвах на всички описания :-&
чакай, сега е мой ред.
шкембенце, малки цици, кофти вежди, кофти нокти, прическата ми е гадна, не мога дая оправя и понякога се чувствам като момченце, особено като се бия или псувам :-#

едит: а, и съм доста проста.

Evanescencefan
01-12-2008, 09:33
4e sam mn emocionalna(ne sam emo scene ili ne6to takova),4e imam truden harakter,4e sam po-stranna ot ostanalite i zaradi tva 4e za moqta vazrast sam mn visoka i sau4enicite mi si pravqt tapi 6egi s rasta mi,na koito se opitvam da ne obra6tam vnimanie no vse pak se zasqgam :(

nestle
01-12-2008, 10:30
Ами като външен вид за себе си нямам много забележки, нооо за характера...пуфф :( много съм избухлива, мн лесну се изнервям и крещя без причинно, а сущо и ми липсва организираност....да и не на последно място да не забравяме за мързела :-D

Madness
01-12-2008, 10:42
Гадна ми е косата,надебелях,едното ми ухо е по-малко от другото,къси и дебели са ми пръстите,миглите ми са шибани къси и прави,цици нЕмам,държа се крайно тъпо напоследък,общо взето съм си тъпа...
Ааа очите ми са в няква идиотска,малка форма.


...ама на кой му пука ;D
Аз мотга до утре да си приказвам де...
Обаче всичките тия работи не бих ги нарекла комплекси.И единствената промяна,която ще направя е да смъкна още някое кило.

Едит:И съм е ебаси детето

SINDEL
01-12-2008, 11:18
Малки са ми циците, деба! :-| Ина4е общо взето съм в добри отношения със себе си и не мисля, 4е имам някакви кой знае какви комплекси.

psychopath
01-12-2008, 11:29
мързел

Blacklisted
01-12-2008, 16:49
Комплекси колкото щеш, важното е че ги репресирам доколкото мога :)

voodoodoll1
01-12-2008, 20:39
Оффф...ми адски мързелива съм и не мога да се реша да правя каквото и да било.Заради това съм и доста тъпа...

И аз така. :D

Освен това колкото съм отворена на моменти , толкова и срамежлива мога да бъда. Хипер тъпо и глупаво.

мда,и аз съм така.Иначе съм нмооого слаба :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

InitialD
01-12-2008, 21:37
Жилищен :D

А сега сериозно .. най-лошият ми комплекс е че имам много ама много ниско самочуствие!!! :(

_showy_
01-12-2008, 22:25
За външен вид май нямам... Освен, че не си харесвам особено една бенка, но скоро предполагам, че щя я махна.
Иначв имам комплекс заради зравословен проблвем, който няма да спомонавам... :? Каото и да е.. Не е нищо сериозно...

KiLLeR_InSTiNkT
01-12-2008, 22:48
Наивна съм, това го мразя най-много. :roll:

scorpias
01-12-2008, 23:34
Ниска съм.
Малко напълнях.
Нямам хубава коса.
Никакви цици.
Къси крака.
Гаден нос.
И големи уши.

Характер:много се ебавам с хората и страдам от предразсъдъци. А да, мисля си, че съм много умна. ](*,)
да бе друг път ,за ман си най-красивата

Canis_Dirus
01-13-2008, 12:06
За външен вид май нямам... Освен, че не си харесвам особено една бенка, но скоро предполагам, че щя я махна.
С косъм ли е бенката? А да имаш брадавица с косъм? Имам странен фетиш и се възбуждам от бенки и брадавици с косъм!

fake
01-13-2008, 12:09
дeбела съм и ми е гаден носа


не си дебела
защо се самонавиваш и комплексираш от такива глупости..
оф де стига. много добре знам как съм изглеждала преди, и виждам как изглеждам сега. мога и сама да преценя =;
а, и съм прекалено висока

EJI4eTy
01-13-2008, 12:38
мързел ... :-o ](*,)

kakaomen
01-13-2008, 13:29
мързел ... :-o ](*,)
и аз + алчност :D

FelisDirus
01-13-2008, 18:58
дeбела съм и ми е гаден носа


не си дебела
защо се самонавиваш и комплексираш от такива глупости..
оф де стига. много добре знам как съм изглеждала преди, и виждам как изглеждам сега. мога и сама да преценя =;
а, и съм прекалено висока

хубаво де, ти си знаеш, просто от снимките съм си направила други изводи

както и е, излишно е да спорим :smt006

Canis_Dirus
01-13-2008, 19:08
ако съм грозен и го зная, това брой ли се комплекс?

st1ka
01-13-2008, 19:45
Ами един от най-големите ми комплекси е от това,че съм супер притеснителна,трудно се сприятелявам...

find_m3
01-14-2008, 06:41
Ами един от най-големите ми комплекси е от това,че съм супер притеснителна,трудно се сприятелявам...

и аз ,а пък в последно време усещам как най-близките ми се отдръпват от мен и ще остана сама скоро :cry:

HenykucT
01-14-2008, 09:18
Имам леко крив нос и единия палец и е малко по-дълъг от другия ( на крака ) и имам чувството че вървя на криво :D И другия комплекс ми е, че се чувсвтвам все малко изостанал от другите, по незнайна причина :-|

petet
01-14-2008, 09:45
мързел,лесно се дразня и паля