PDA

View Full Version : Вече и аз незнам какво искат момичетата!



VooDoo`Magic
01-11-2008, 20:16
Здравейте, на 18г. съм. Града, в който живея няма да го споменавам, защото може да има тук мой съграждани. (малък град, малко хора бързо се разчува :) )
Незнам вече не ги разбирам тези момичета...
Търся си сериозна връзка, защото ми е писнало да съм сам, но в нашия смотан град от-до всички момичета ходят с някой за по два дена и това е... никакви чувства две целувки и айде кой от къде е!
Аз неискам така, но кой ли да ме разбере...
Всички момичета ми казват. Готин си.. незнам си к'во .. споделят работи /проблеми с мен, който не са споделяли даже с най - добрите си приятелки, но в крайна сметка нищо не се получава.
Мъж мечта съм. (мога да твърдя) :)
Не пия, не пуша по чужди жени не ходя...
Какво още искате момичета ?!
Единствения недостатък поне за мен (от гледна точка на момичетата незнам какви са ми недостатъците), е че съм срамежлив, но и да не бях си е напълно същата работа.
Имам сини очи, кестенява коса, 185см висок, 60кг, 16см дълъг (РОФЛ)
Какво ли не съм пробвал да съблазня едно момиче за постоянна връзка.. на което мога да разчитам споделям проблемите си и т.н.
В най - честия случай хубавите момичета са заети. (за по два дни)... такава не ми трябва
В друг случай са някаква чума фаната от гората.
И в третия случай... въобще не съм ги виждал поради простата причина , че не излизат от тях...
Вече съм отчаян до краен предел...
В мен ли е проблема... в тях ли е проблема....
Най - добре ще взема да си хвана приятелка от друг град...
Така и така сега ще кандидадствам, дано да ме приемат, че в този град където живея е пълна.. боза...
Ако някой случайно може да отговри къде е проблема нека пише, за да го реша веднъж за винаги.


п.с. Знам, че това не е сайт за запознанства, но ако случайно има някое момиче което се чувства като мен.. независимо от кой град е... нека ми пише лично, ако не друго поне да си лафим, кой знае може и да се получи от нещо малко, нещо голямо...

Със здраве. :wink:

tuzaro
01-11-2008, 20:19
Баце 21 века никой не може да разбере кво искат жените, ти ако разбереш ше ти дадат нобелова награда и всички мъже ше ти сме благодарни :smt006

krisscho
01-11-2008, 20:22
само 21 да бяха :D

w0sh
01-11-2008, 20:26
АЗ ще ти кажа какътв е проблема.

Приятел си с момичетата. Води си изводите.

bebe_s_bazuka
01-11-2008, 20:28
Просто не си попаднал на подходящото момиче.Това, че някои не знаят какво искат не значи, че всички са такива.Имай търпениете нещата от само себе си ще станат \:D/

Dgaduin
01-11-2008, 20:32
Оф я стига пич това че предпочита да говори с момичета не значи че е гей - честно казано ги препочитам като компания - най малкото по малко налитата на бой и могат да кажат поне 3 думи без да изпсуват. И все пак малко момичета знаят какво искат. Почни да ги издирваш и може би ще те намерят.

MiMcHeToOo
01-11-2008, 20:35
Оф я стига пич това че предпочита да говори с момичета не значи че е гей - честно казано ги препочитам като компания - най малкото по малко налитата на бой и могат да кажат поне 3 думи без да изпсуват. И все пак малко момичета знаят какво искат. Почни да ги издирваш и може би ще те намерят.

Точно така

w0sh
01-11-2008, 20:39
АЗ ще ти кажа какътв е проблема.

Приятел си с момичетата. Води си изводите.

ХАхахах за*ри си го о*за*

Не съм обратен тъп ли си или какво ?!

За доказателство. А ти си очевдино бавен. Селянин от малък град.


Всички момичета ми казват. Готин си.. незнам си к'во .. споделят работи /проблеми с мен, който не са споделяли даже с най - добрите си приятелки, но в крайна сметка нищо не се получава.

ТОВА РАЗБИРАМ ПоД ПРИЯТЕЛ НЕДОНОСЧЕ

о боже.

Послепис. Болните ви тийнейджърски мозъци не правят разлика между приятел на момичета и гей очевидно. Добре е да си направите мозъчна клизма.

anji92
01-11-2008, 20:40
samo4uwstwieto ,po leko АЗ ще ти кажа какътв е проблема.

Приятел си с момичетата. Води си изводитеnese АЗ ще ти кажа какътв е проблема.

Приятел си с момичетата. Води си изводите

tuzaro
01-11-2008, 20:42
samo4uwstwieto ,po leko АЗ ще ти кажа какътв е проблема.

Приятел си с момичетата. Води си изводитеnese АЗ ще ти кажа какътв е проблема.

Приятел си с момичетата. Води си изводитеТука вече ме загуби, тва мнение кво трябва да е?

twix_91
01-11-2008, 20:43
Оф я стига пич това че предпочита да говори с момичета не значи че е гей - честно казано ги препочитам като компания - най малкото по малко налитата на бой и могат да кажат поне 3 думи без да изпсуват. И все пак малко момичета знаят какво искат. Почни да ги издирваш и може би ще те намерят.


Много точно казано.Пък и срамежливите момчета са по-големи сладури

honey91
01-11-2008, 20:43
Ами то че ние не знаем какво искаме понякога е така...Но пък аз съм на мнение че и вие не сте по-ориентирани от нас..Един път казвате че искате да имате сериозни връзки пък после....точно обратното...

VooDoo`Magic
01-11-2008, 20:43
1. Не съм обратен!
2. Града ми не е малък, но го написах нарочно!
3. Престани да обиждаш без причина.
4. Винаги ще се намери някой като тебе. Да даде някаква смотана критика.

w0sh
01-11-2008, 20:46
1. Не съм обратен!
2. Града ми не е малък, но го написах нарочно!
3. Престани да обиждаш без причина.
4. Винаги ще се намери някой като тебе. Да даде някаква смотана критика.

Боже мили.
Нека продължа с поясненията изглежда неска попаднах на интересни хора.

Първо не те обидих с първото си изкаване по никакъв начин а ти предложих да промениш тактиката с момичетата.

Освен това ти ме обиди пръв като ми каза да си го завра отзад.

Освен това проявяваш крайно неуважение към хората които се опитват да помогнат на 18 годишната ти глава да си намери гадже. Винаги може да си хванеш една зайка

Victorious One
01-11-2008, 20:48
АЗ ще ти кажа какътв е проблема.

Приятел си с момичетата. Води си изводите.

Да, това определено е проблем, който имаш. Защото приятел и гадже са доста различни и несъвместими неща.

Но едва ли това е единственият проблем. Може и да не си попаднал.

ubuntu
01-11-2008, 21:15
Жените искат много дебел и къс... да пищят че им е гот ама пак да не им е достатъчен, за да им е гадно ....!

gLoRiOuS_aNGeL
01-11-2008, 22:49
Много си хърбав!Напълней малко! :D

VooDoo`Magic
01-11-2008, 23:28
Лесно ти е да го кажеш да напълнея малко. =)
Но не изглежда така лесно.
Един приятел е бая пълен около 100-те.. и яде 2-3 пъти по малко от мен. =)
Просто не ми се лови това което ям...

п.с. и като напълнея да не е да ме вземеш. :P :smt008

ivakavlad
01-11-2008, 23:54
никой незнае какво искат момичетата(ако ме питате мен мисля че и те самите незнаят какво искат ама това е мое мнение)никои не е знаел и надали в блиските няколко века някои ще разбере

Winstrol
01-12-2008, 00:22
Абе хора вие У РЕД ЛИ СТЕ ? нека прибавим една анкета тук за средната възраст (предполагам 4е е 13-14). Лично аз мисля че момичетата днес масово са пробити кухи лейки, които от нищо не отбират и философията им е " АЗ СЪМ ВОЛНА ПЕПЕРУДА, И ЛЕТЯ ОТ _ _ _ НА _ _ _" Или преведено от чалга на БГ - Нека пробваме колкото се може повече , щото НИ "СЪРБИ" и не ни ебе дали нараняваме някого.. И в тоя пейзаж има единици които наистина са МОМИчЕТА, които наистина знаят какво искат от едно момче.


АЗ ще ти кажа какътв е проблема.

Приятел си с момичетата. Води си изводите

ЛИчНО АЗ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАКВО ИСКАш ДА КАЖЕш. в ЕДНА ВРЪЗКА БЕЗ ЛюБОВ и ПРИЯТЕЛСТВО НЕ МОЖЕ ДА СЪщЕСТВУВА. А СЕРИОЗНАТА ВРЪЗКА : ЛюБОВ + СЕКС+ ПРИЯТЕЛСТВО пропорционално разпределени в идеален вариант :) Та ако не бъде приятел с момичето си не мислите ли че връзката му ще бъте от типа от който той най-много се отвращава - "ОТ ДЕН ..ЗА ПЛАДНЕ" или за тия които не отбират от селския като мене - за 1-2 седмици? само Секс не значи сериозна Връзка. то е комплексно.Абе Вие смотани ли сте?

desert_eagle
01-12-2008, 18:36
Winstrol \:D/

MayKyTy
01-12-2008, 18:47
Как очакваш да разбереш ко искат момичетата кат и нии не знайм ко искаме (и ся някой да не ми се разбучи "аз знам ко искам", защото мога да се хвана на бас че дори някоя да знае то т'ва е някакво моментно състояние) :razz: :razz: :razz:

•._.•No_NaMe•._.•
01-12-2008, 19:08
АЗ ще ти кажа какътв е проблема.

Приятел си с момичетата. Води си изводите.
i az taka mislq vsi4ki momi4eta te priemat kato priqtel i ne o4akvat ni6to pove4e :-P