PDA

View Full Version : Удължаване на косата...



Hell0_Kitty
01-11-2008, 20:37
:) Какво представлява точно удължаването на коса с ки4ури... тоест прикачването.. и каква е цената.. някой ако знае да пише :) мерси предварително :mrgreen:

CocainCocktail
01-11-2008, 22:24
Така... сега ще си кажа филосовското мнение.Ще се изразявам така както аз мога тей че да не ви прави впечатление.
Има няколко начина с щипки. Те се закрепят в корена на истинската коса и доколкото знам не пречи да се къпеш с нея и да спиш,но отвреме на време трябва да ходиш да ти ги закрепят отново.(Така се води,даже трябва доста често да ходиш)
Има и нещо като на лети(лентичка и там е косата)който се залепят в самата кожа на главата. Според мен те са и по удобни не се налага постоянно да ги слагаш махаш разместваш и т.н..
Апък може и да ти я впретът (което мисля е по скъпо) сигурно си виждала как го павят в "пълна промяна" например.
За цената с точност немога да ти кажа ама за първите две сто лева най-мноооого те оправят. :smt001

Nadelina
01-12-2008, 07:06
Iskam da napravq nqkolko popravki na predniq post... Ima kosa koqto e sys shtipki no tq ne e nujno da hodish da ti q razkrepvat nanovo.. zashtoto sam si q slagash kogato pojelaesh.. i q mahash syotvetno... Drugia vid e kogato ti q zakachat chrez edni lepila.. vryzvat q neshto tam... gledala sym kak go pravqt ama ne sym sigurna kak se kazva... i togava trqbva da se hodi za da ti q premestvat nagore zashtoto samata kosa ti rasne... A tretoto e s lentichki.. edna moq priatelka si beshe pravila takiva.. ama na mene neshto ne mi izglejdashe estestveno... kakto i da e.. tova si e lichno moe mnenie... A otnosno cenata tq varira ot tova kolko reda kosa iskash da si prikachish... no opredeleno e skypichko... i ne mislq che 100 lv biha ti stignali...

FatPanda
01-12-2008, 09:11
бях чула,че с щипки е към 800 лв и всяка седмица по 100 лв за нови...

galia_t
01-29-2008, 09:27
g

galia_t
01-29-2008, 09:30

zaharnatafeq
01-29-2008, 11:25
:razz: :razz: :razz: ама невъзможни глупости сте писали ВСИЧКИТЕ !!!
тресите на щипки са най-лесни за подържане, защото не е нужно да миеш косата всеки път, съответно и да я оформяш; също ги сваляш ги когато спиш и така косата се запазва хубава за по-дълго време.
друг начин е не на лентички :razz: , а пришита. тресата се пришива на няколко места за твоята си коса и на 2-3 месеца трябва да отиваш да ти я повдигат.
третият начин е с кератин(не някакво лепило), косата не е на цели редове, а на отделни кичури, които се залепват за твоята коса.