PDA

View Full Version : Загубих го окончателно ..



SlADka_lIGlA
01-11-2008, 23:48
Момчето с коет вече трета година неможем да се разберем кой кого обича и само се разправяме ама много се обичаме .. Ту той ходи с някоя ту аз с някой и все неможехме да сме заедно а когато бяхме заедно винаги се карахме и имаше някой който да ни пречи .. и сега преди около месец бяхме тръгнали пак ама нещо не стана и така той тръгна с едно момиче от неговото училище и така и не се виждахме много много а аз много го обичам и аз тръгнах с едно момче което е мн сладко и ме кефи ама не го обичам .. и Така това момче с което толкова време неможем да се разберем (Гошо) днеска замина за Германия .. и ми е мн гадно защото винаги знаех че мога да се върна при него и дори една вечер да съм с него и знаех че винаги ще е до мен но сега той замина и няма да се връща .. снощи се видяхме и всичко беше както преди в началото казахме си толкова неща .. аз му викам отиди където искаш но знай че аз съм тук и винаги ще те обичам и ако наистина се обичаме ще бъдем заедно и всичко беше толкова яко и той милиони пъти ми каза колко много ме обича и преди още като бяхме малки 8ми клас някъде и имаше една пейка дето ходехме там и си бяхме написали М+Г некфи сърца и там като бяхме един път си загубих пръстена и после той го беше намерил и аз му казах да го пази и че докато е в него винаги ще сме заедно и снощи отидохме на оная пейка и той ми вади такъф пръстена и ми вика помниш ли преди и аз като се разплаках защото той заминава там и там ще си остане :cry: :cry: :cry: Днеска сутринта не можах да отида да го изпратя защото там щеше да е гаджето му и аз няма какво да правя там.. преди малко бях на рожден ден с гаджето Ми и ми беше толкова гадно за Гошо .. и сега незнам какво да правя и се побърквам..

Sisqta
01-12-2008, 00:45
Ми опитай се да не мислиш за него.Прекарвай повече време с гаджето си, и така :)

kelcie
01-12-2008, 04:25
ами значи мила, просто не си пасвате и не е писано да сте заедно :(

Callyer
01-12-2008, 07:31
знам какво ти е моето момиче замина за Англия... много си я обичах, но с времето ще започнеш да го забравяш и ще си спомняш само хубавите моменти с него :)

koalka
01-12-2008, 07:40
Не мога да си представя, че ще съм с момче, което няма да харесвам(за любов да не говорим), а в същото време да изпитвам силни чувства към друго момче.Може да изпитвате силни чувства, но не мисля, че това е любов между двамата.Вие можете да бъдете с други хора..той си тръгва с други, ти също.Когато двама души се обичат истински това може ли да стане?Аз не мисля така.Но не мисля, че има значение сега това, нали няма да се връща повече?
Най-добре се опитай да го забравиш иначе ще страдаш повече.

Presley
01-12-2008, 09:02
Не ви энам на колко сте,но и двамата сте постъпили доста детски.
Нямам какво друго да кажа или да те посъветвам,эащото ако тръгна да пиша ,ще те напсувам 100% :D Еми това е положението.Глупоста докарва хората да отчаяние.

SlADka_lIGlA
01-12-2008, 14:08
:cry: :cry: Много го обичам ами ние все се карахме за нещо той все ме обвинявяше че лъжа и че му изневерявам и т.н А това не беше така но после като все ми го натякваше то така стана .. :cry: Снощи сме си писали по скайп цяла вечер никога не сме си писали толкова много и беше много яко смисъл от толкова време не си бяхме говорили толкова много защото все се карахме .. кой къде сгрешил кой кого наранил а сега просто беше мн яко и той само ми повтаря колко ме обича а аз незнам мн съм объркана защото момчето с което хода е много сладко и е адски мил с мен и не е като Гошо да ми държи сметка къде съм и с кого съм и кво правя ... Но го обичам и сега като знам че немога да отида до тях или да му звънна хайде на кафе .. или поне за малко да го видя той ще се връща за седмица две тука при техните.. ами аз съм на 16 той на 17 .. просто незнам какво да правя липсва ми сега много повече откогато и да било !!

Krem4eto
01-12-2008, 14:15
Щом няма да се върне...Мила,трябва да го забравиш,колкото и да ти е гадно...нямаш друг изход...
Поне си запази гаджето,защото ако и него изгубиш,ще ти е още по-гадно...

SlADka_lIGlA
01-12-2008, 14:37
ami toi mi kaza 4e ako naistina go obi4am i sum sigurna 4e ako si e tuka 6te budem zaedno bi se vurnal .. samo 4e az neznam lipsva mi no .. uh neznam ponqkoga mi e mn qko s nego ama toi e mn revniv.. i neiskam zaradi men da se vru6ta 6ot ako pak se skarame 6te kaje 4e az sym vinovna

kifla
01-12-2008, 15:06
Вашата история наистина е много странна ...и двамата ходите с някой друг но не и заедно и пак казваш ,че се обичате.Относно това ,че той е заминал -ми просто така е трябвало да стане .Не сте били един за друг и така.Недей толкова да мислиш ,за него и постепенно ще ти мине малко по малко .

PLuScHeTo
01-12-2008, 15:39
ми... забрави го... нямаш друг избор...sorry

SlADka_lIGlA
01-12-2008, 15:40
Вашата история наистина е много странна ...и двамата ходите с някой друг но не и заедно и пак казваш ,че се обичате.Относно това ,че той е заминал -ми просто така е трябвало да стане .Не сте били един за друг и така.Недей толкова да мислиш ,за него и постепенно ще ти мине малко по малко .

emi tova e edinstvenoto mom4e koeto me e pravilo tolkova shatsliva i vinagi mi e pomagal i me e razbiral i go obi4am no prosto ne se polu4ava kato sme zaedno .. no kak da go ostavq pff shtqlo da mi mine .. nemoje po4ti 3 godini nemoje da mi mine.. a sega 6te mi lipsva o6te pove4e .. iskam da mu kaja ne6to ama neznam kakvo za6toto toi e vse tujen i mi vika kolko me obi4a iskam po nqkakuv na4in da go nakaram da zabravi za men za6toto toi ako produljim taka do 1 sedmica 6te se vurne i 6te stane vsi4ko kakto predi.. zaradi men toi se provali mnogo i iskam sega da se opravi da si e predi6niq Go6o no toi nemoje da go razbere tova

kifla
01-12-2008, 16:13
Вашата история наистина е много странна ...и двамата ходите с някой друг но не и заедно и пак казваш ,че се обичате.Относно това ,че той е заминал -ми просто така е трябвало да стане .Не сте били един за друг и така.Недей толкова да мислиш ,за него и постепенно ще ти мине малко по малко .

emi tova e edinstvenoto mom4e koeto me e pravilo tolkova shatsliva i vinagi mi e pomagal i me e razbiral i go obi4am no prosto ne se polu4ava kato sme zaedno .. no kak da go ostavq pff shtqlo da mi mine .. nemoje po4ti 3 godini nemoje da mi mine.. a sega 6te mi lipsva o6te pove4e .. iskam da mu kaja ne6to ama neznam kakvo za6toto toi e vse tujen i mi vika kolko me obi4a iskam po nqkakuv na4in da go nakaram da zabravi za men za6toto toi ako produljim taka do 1 sedmica 6te se vurne i 6te stane vsi4ko kakto predi.. zaradi men toi se provali mnogo i iskam sega da se opravi da si e predi6niq Go6o no toi nemoje da go razbere tova
Струва ми се ,че ти хем искаш той да си дойде и да сте заедно хем те е страх ,че това може да е грешен ход и той да съжалява след време... Много обуркана е твоята ситуация,но според мен недей нищо да му казваш поне за сега .Ако наистина е писано все пак въпреки всичко да сте заедно това ще стане дори и след още три години .Но просто недей да правиш нещо за което може би след седмица и повече ще съжаляваш защо си го направила.Пожелавам ти успех и дано се оправи цалята тази каша.... \:D/

SlADka_lIGlA
01-12-2008, 16:47
ami ponqkoga nemislq za nego e predi kato si be6e tuka v pove4eto momenti ne misleh za nego samo nqkoi kato me ebava6e ee kude e go6o ala bala nekfi gluposti e taka se se6tah za nego ili kato mi se obadi ama go bqh zabravila i posle pak .. i sega kato toi zamina i ve4e ... mi e mn gadno v4era bqh na rd na nai dobrata mi fr i si4ki ei gosho ako be6e tuka tfa onova i az nekfa seda taka i se zdyhah i mom4eto s koeto sega hoda samo me pogledna takuf i mi vika ah toq gosho i az takava ne be ne za tfa lo6o mi e i po4nah tam da luja 6ot ... Gosho e minalo no .. mi puka mn za nego

sasha_90
01-12-2008, 18:32
Наистина е страшно кофти когато си далеч от любимия.Не мога да те посъветвам нищо друго,освен да се опиташ да продължиш напред.

sexy_dizzy
01-13-2008, 01:19
Поне сте запазили приятен последен спомен, постарай се да гледаш напред..в любовта има лоши и добри неща..просто се отдай на сегашната половинка :smt007

SlADka_lIGlA
01-13-2008, 13:32
dam posledniq put kato bqhme zaedno be6e mn mn mn hybavo .. ot dosta vreme ne si bqhme prekarvali tolkova dobre i moje bi togava vidqh 4e moje pak da ni bude hubavo .. iskam samo toi da bude shtastliv ama toi si misli 4e kato sme zaedno shte bude shtastliv a tova nqma da e taka az go obi4am mnogo prekaleno mnogo .. no ako toi e s men nqma da e shtastliv za6toto go naranqvam .. a az neiskam nego da go boli za6toto toi ne go zaslujava .. iskam da go razbere toi tova za6toto sno6ti mi vika vru6tam se v bg pri tebe nekfi takifa .. az si imam gadje koeto mi e na akula pravime gluposti .. ligavime se a go6o e mn po dobur ot si4ko tova no kogato e s men i toi pravi sekfi gluposti i pokrai men toi pada mnogo nadolu iskam da go razbere toi tova.. no :cry: :cry:

El`Clasico
01-13-2008, 13:53
Вашата история наистина е много странна ...и двамата ходите с някой друг но не и заедно и пак казваш ,че се обичате.Относно това ,че той е заминал -ми просто така е трябвало да стане .Не сте били един за друг и така.Недей толкова да мислиш ,за него и постепенно ще ти мине малко по малко .

emi tova e edinstvenoto mom4e koeto me e pravilo tolkova shatsliva i vinagi mi e pomagal i me e razbiral i go obi4am no prosto ne se polu4ava kato sme zaedno .. no kak da go ostavq pff shtqlo da mi mine .. nemoje po4ti 3 godini nemoje da mi mine.. a sega 6te mi lipsva o6te pove4e .. iskam da mu kaja ne6to ama neznam kakvo za6toto toi e vse tujen i mi vika kolko me obi4a iskam po nqkakuv na4in da go nakaram da zabravi za men za6toto toi ako produljim taka do 1 sedmica 6te se vurne i 6te stane vsi4ko kakto predi.. zaradi men toi se provali mnogo i iskam sega da se opravi da si e predi6niq Go6o no toi nemoje da go razbere tova
сега ти е липсвал защото си го виждала а сега няма да ти липсва защото няма да го виждаш освен ако не се връща тук от време на време като не го виждаш чуствата ще отминат ще намериш друг и така...!!

asi_basi
01-13-2008, 14:00
ami toi mi kaza 4e ako naistina go obi4am i sum sigurna 4e ako si e tuka 6te budem zaedno bi se vurnal .. samo 4e az neznam lipsva mi no .. uh neznam ponqkoga mi e mn qko s nego ama toi e mn revniv.. i neiskam zaradi men da se vru6ta 6ot ako pak se skarame 6te kaje 4e az sym vinovna

Ok be kaji mu go ! Kaji mu 4e ti lispva i 4e iska6 da si s nego,m no 4e toi trqbva da poraboti varhu revnosta...(a sigurna li si 4e ne mu dava6 povodi za taq revnost?). Spore dmen trqbva da sednete i da pogovorite i da re6ite kakvo 6te pravite BEZ karanici i sporove, kajete kakvo ne vi haresva v drugiq i tai.... tova moje i po skype-a da stane ako toi ima pc i net tam...ne e trudo. No paks a6to mu kaji 4e neiska6ti da si vinovnata ako ne6to stane i teb da obvini deto se e varnal...

SlADka_lIGlA
01-13-2008, 14:16
kazvala sum go i mn puti sme govorili za tova ... emi ok moje i da si e prav davam mu povodi samo 4e to prosto taka izglejda a i mnogo puti sum mu kazvala 4e za men iznevqrata ne e v deistviqta a v 4uvstvata .. emi po skype sa si govorim non stop no pak toi me obvinqva za predi za vsi4kite luji .. emi ok togava se durjah taka i vse o6te sum takava obi4am go no neiskam toi da strada i mi lipsva tova da znam 4e kogato imam problem toi 6te mi pomogne... a puk i dori da si be6e tuka 6tqhme da sme zaedno no .. nqma6e da vurvat ne6tata za6toto toi stana edin ot nai golemite kurvari i jenkari i e samo za broikata az znam 4e az nqma da sum porednata za6toto mn puti se e vru6tal pri men i mi e :cry: i mi se e kulnql 4e me obi4a i 4e sujalqva 4e mi pro6tava si4ko .. ama toi e mn impulsiven i ve4e me e strah ot nego ..

zaicheee
01-14-2008, 17:47
Aко се обичате.. някой ден .. независимо кога и къде ще сте заедно .. но иначе е тъжно :(