PDA

View Full Version : този път искам да се консолтирам



ivakavlad
01-12-2008, 00:07
значи преди около месец пуснах тема по какъв брутален начин м,е отряза момичето вкоето съм влюбен вече близо 5 години така и същото момиче след 1 месец и от горе мълчание се появява и се държи с мен като чели нищо не е станало и даже се опитва да ме сваля въпросът ми е следният искам да и отмъстя но се чудя дали да го направя дали това е правилното решение който мисли че това е правилното решение да дава идеи за отмъщение :evil:

Callyer
01-12-2008, 06:33
няма смисъл да си отмъщаваш... тва е лапешко :|

koalka
01-12-2008, 06:35
Не й обръщай внимание, просто се прави, че не я забелязваш.Дори да няма чувства към теб ще й стане неприятно.Много ме дразнят такива хора, които хем казват, че нямат чувства, хем дават някакви признаци.

gorska
01-12-2008, 06:46
Ами, да, няма смисъл да отмъщаваш, защото така показваш, че ти пука. Просто не й обръщай внимание и не й говори. Това ще е най-жестоко спрямо нея.

MoHuTo
01-12-2008, 07:10
Безразличието е по-гадно от омразата :wink: Така че няма смисъл да й отмъщаваш, просто не я забелязвай!

Presley
01-12-2008, 07:55
Безразличието е по-гадно от омразата :wink: Така че няма смисъл да й отмъщаваш, просто не я забелязвай!
Така е!

Но го направи,само ако наистина го искаш,а не просто эащото `трябва да си отмъстиш`.

experiment_m
01-12-2008, 08:33
Тръгни с най-добрата и приятелка или с някое по-готино момиче от обкръжинието и. Това ще добро отмъщение. Но това е само в случай че наистина виждаш смисъл от това.Аз не бих се занимавал. :-({|=

ivakavlad
01-12-2008, 09:30
Безразличието е по-гадно от омразата :wink: Така че няма смисъл да й отмъщаваш, просто не я забелязвай!
Така е!

Но го направи,само ако наистина го искаш,а не просто эащото `трябва да си отмъстиш`.

определено искам да и отмъстя по възможно няй-бруталният начин(нищо че още като я видя ми омекват колената) тя се изгаври с мен по исключително брутален начин сега е мой ред :evil:

GoLdy
01-12-2008, 09:59
омъщението е за слабите , не е правилно отново да се съберете просто еи така. Кажи й че ако отново иска да сте заедно трябва да се постарае и да покаже че държи на теб

slun4evo
01-12-2008, 10:12
Не и отмъщавай, не бъди гаден.Остави я да си живее, защото ако и отмъстиш ще ти се върне. :)

bloodfrozen
01-12-2008, 10:17
Твърдиш, че я обичаш и искаш да й отмъстиш.. Чудно ми е малко как може да има такова нещо въобще..
Обаче отрязала те е - примири се. Безсмислено е от подобни необмислени действия, за които после може да съжаляваш.
Но щом си решил така - може просто да не й дадеш възможност да е с теб.. Тва е достатъчно брутално..