PDA

View Full Version : Лейди Би



Morning
01-12-2008, 08:56
Привет.
Можете ли да ми кажете всички песни на Лейди Би..
По точно търся една песен в която тя пее с друго момиче.. тоест /feat/..
и въобще ако знаете откъде да си изтегля нейните парчета ще съм благодарен.. [-X :-({|= :smt003

Madness
01-12-2008, 10:45
Има едно нещо,вика му се датаб.бг и едно друго нещо,дето му се вика Ви бокс или зазз...
Там рпишеш Лейди би и гледай кво става...
Сега се сещам,че някога бях слушала една,казваше се "Майната ти" ахах...и не струваше...

---
А тая Лейди би...Не знам,сега се сещам,че доста отдавна(да съм била 1-2 клас некъде о.О) и визмаха някво интервю по телевизията,тя каза че се е целувала с момичета и и харесва повече и аз бях крайно потресена :lol: :lol: :lol: .

GaNGsTa`Gi®l
01-12-2008, 14:09
фийт ? Сигурно говориш за тоя с Анн Джи? За друг не се сещам в момента? Не сме в час се казва трака и е от втория и албум ''Da Bit4''.
А първия и албум е "Back 2 U" излезе през 2002г. По нови песни мой да намериш в майспейса й.Там са последните и тракове.. ама теа старите радват поече.. ;)

Madness
01-12-2008, 15:45
Какво намерих из компютъра си...
Lady B & Ice Cream - Zasto li
SNG & The bitch feat. Tigra - Spomen za mene si ti

Тя ли е дъ бич?

zabludenata
01-12-2008, 17:45
А тая Лейди би...Не знам,сега се сещам,че доста отдавна(да съм била 1-2 клас некъде о.О) и визмаха някво интервю по телевизията,тя каза че се е целувала с момичета и и харесва повече и аз бях крайно потресена :lol: :lol: :lol: .
Аз пък оттогава почнах да и се кефя и приисках обеца на езика...и си направих :)

Morning
01-14-2008, 07:59
Да ! За Анн Джи говоря но къде да намеря парчето ???