PDA

View Full Version : Любов от разтояние



estreq
01-12-2008, 08:22
Понеже вчера или оня ден моята приятелка ме помоли да и пусна тема в теенпроблем.нет от моя потребителски акаунт се замислих дали да си направя такава тема но в крайна сметка се осмелих (замислих се защото тя писа от моя пот.име (естрея) за любовта).

Обичам едно момче от доста време има няма 3 години.Запознахме се в селото където ние имаме вила(тя е в ено отдалечено място от града).И понеже цяло лято бяхме заедно незнам какво точно стана но започнах да се влюбвам в него.Вивдах че и той ме харесва както аз вийдаше се в очите му но нито аз нито той посмяхме да си го признаем в очи в очи.Дойде края на лятото и всеки трябваше да се върне в града.Проблема беше че не бяхме в един и същи град.След него съм имала и други момчета но след като ходихме известно време (някаде 3-4 месеца) и скъсвахме и след това изведнъж пак той нахлува един вид в сърцето ми,и любовта се връща.Но той е далеч от мен. :cry: Боя се че никога няма да го забравя.Какво да направя 8-[ .Защото аз самата не съм в състояние да си отговоря. 8-[

princesa_viki
01-12-2008, 08:52
помисли има ли шанс вашата връзка и дали си заслужава...

Zlobche
01-12-2008, 20:19
Еми от мой личен опит мога да ти кажа че зависи от хората,от разстоянието,от чувствата от много неща :-s

Може би преди 1 година и аз бих пуснала такава тема...но хората се променят :wink: Ако това ще ти вдъхне някаква надежда преди 1 година и 1 ден в сладур.ком се запознах с едно момче отначало бяхме приятели и т.н. , но неусетно нещата прераснаха в нещо повече и така до днес се обичаме , макар че всеки път когато можем да се видим нещо се случва! :( Макар доста хора да са против това,на нас не ни пука 8) Какво ли не са ми казвали... "Ти не можеш да му имаш доверие!" , "Той не те обича,а само си играе с теб" :-s Но ние си вярваме и вярваме,че скоро ще бъдем щастливи - ЗАЕДНО! :smt007 Така че Вяра,Надежда и Любов! \:D/

Gotinogaden
01-21-2008, 20:08
Естественно,възможно е!Когато са налице подкрепата,нежността,толер антността и отдадеността,хората на стотици километри един от друг ще се обичат повече и от тези,които са заедно всеки ден!

kimi_raikonen
01-21-2008, 21:03
Връзките от разстояние не са лошо нещо.Но трябва връзката да е много стабилна и хората да са с много здрави нерви.Това нещо изисква много рев и нерви.Лично аз съм плакал признавам си за това че не съм от Русе за да мога да се виждам всеки ден с приятелката си.Но има един плюс на връзките от разстояние и то е че си омръзвате по малко, но това се компенсира със болката от разстоянието.

Zlobche
01-22-2008, 07:12
Връзките от разстояние не са лошо нещо

да , защото можеш да изневеряваш и да лъжеш :grin:



ае стига говори глупости , хората които могат да поддържат истинска и безпроблемна връзка от разстояние се броят на пръсти :-s

Абе броят се на пръсти ама ги има! :grin: :mrgreen: [-(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-22-2008, 07:29
Връзките от разстояние не са лошо нещо

да , защото можеш да изневеряваш и да лъжеш :grin:



ае стига говори глупости , хората които могат да поддържат истинска и безпроблемна връзка от разстояние се броят на пръсти :-s

всичко си е до човека ... изневярата е въпрос на съвест...
положително има и то се крие в това че имаш известна свобода .. но пък човека който е далече ти липсва страшно много, което пък те кара да го цениш повече .. :-o

Sun_Shine`f
01-22-2008, 08:03
Не са работа тия връзки. Ако раздялата е за определен период от време - добре, но иначе... само страдание!!!

Kianna
01-22-2008, 08:20
От личен опит ти казвам..не си причинявай "връзка от разстояние". #-o

MaRiNkA_16
01-22-2008, 16:59
ve4e v nqkolko po gorni temi napisah 4e netrqbva da se zadovolqvame s tova koeto imame nablizo i koeto ni e po ydobno.vseki ot nas ima perfektna polovinka vajnoto e da se starae da si q nameri i togava da se bori za neq da ne q zagybi poradi nqkoq gre6ka koqto e dopysnal.pomisli si dobre iska6 li tova mom4e na sega6niq etap ot jivota si i misli6 li 4e ako ima6 vruzka s nego 6te e seriozna.vse pak zavisi tvoeto negovot mislene godinite...vie re6avate.

twix_91
01-22-2008, 17:13
В сложна ситуация си попаднала. Аз имах подобна връзка и успяхме да се задържим доста време,но само ако през лятот се виждате ще е проблем, поне според мен.И това което изпитвах през връзката ни беше някаква несигурност,не знаех дали ми е верен или само се занасяше с мен. Но ако си имате доверие и много нерви може да останете заедно дълго време. Но най-трудното е някой да направи първата крачка и да се съберете. Надявам се да потръгне :wink:

led_i_ogyn
01-22-2008, 17:26
помисли има ли шанс вашата връзка и дали си заслужава...
+1

Vangeloff E.I
01-24-2008, 01:01
Връзките от разстояние не са лошо нещо.Но трябва връзката да е много стабилна и хората да са с много здрави нерви.Това нещо изисква много рев и нерви.Лично аз съм плакал признавам си за това че не съм от Русе за да мога да се виждам всеки ден с приятелката си.Но има един плюс на връзките от разстояние и то е че си омръзвате по малко, но това се компенсира със болката от разстоянието.

Кими_райконен четеш ми мислите.Евала за казаното.

sh3_1s_7h3_0n3
01-24-2008, 09:24
Връзките от разстояние са възможни, но изключително сложни...
те зависят от толкова много фактори, че ако си готова да поемеш по тях, трябва да си абсолютно сигурна в момчето си..., а не да храниш някакви надежди и с една дума или действие всичко да се изпари...

Няма да го забравиш лесно. (колко оптимистично...) но е така...
Поне не и докато не се намери някой, който да бъде на неговото място, а това зависи само от теб, дали ще позволиш някой да го замести. В този случай идва единствено примирението.. свикваш с факта, че никога няма да бъдете заедно... и ще живееш само с мисълта за светлия му образ в съзнанието ти. Толкова. Все по някое време може да започне да избледнява...

Хората са казали, че времето лекува... но дори аз понякога се чудя дали това наистина е така. :)

Vangeloff E.I
01-24-2008, 15:08
Хората са казали, че времето лекува... но дори аз понякога се чудя дали това наистина е така. :)

Може и да леува ама все пак винаги дори и неволно понякога се сещяш за този човек ( ако си го обичал истински ) и този спомен освен радост носи и мъничко тъга.

sh3_1s_7h3_0n3
01-24-2008, 15:14
Хората са казали, че времето лекува... но дори аз понякога се чудя дали това наистина е така. :)

Може и да леува ама все пак винаги дори и неволно понякога се сещяш за този човек ( ако си го обичал истински ) и този спомен освен радост носи и мъничко тъга.

мъничко?! ;/

Vangeloff E.I
01-24-2008, 15:48
Хората са казали, че времето лекува... но дори аз понякога се чудя дали това наистина е така. :)

Може и да леува ама все пак винаги дори и неволно понякога се сещяш за този човек ( ако си го обичал истински ) и този спомен освен радост носи и мъничко тъга.

мъничко?! ;/
Добре де не чак толкова мъничко :) извинявам се грешката е моя 8)

IveliN4eTy
01-28-2008, 06:32
imai nadejda :P ako govorish s nego i negovite 4uvstva sa syshtite moj ei da se polu4i neshtu . zashtoto ne tova lqto ami minaloto az jiveeh v troqn. i tam proletta se zapoznax s edno mom4e.... nikoga ne sam msilila 4e shte ispitam takova neshtu no se slu4i i s men.. sled tova toi mi prizna 4e i negovote 4uvstva sa syshtite i na 16.06 trygnaxme... no maika mi reshi 4e nqma nyjda lqtoto da si stoq na troqn i me prati za 2 meseca na selo. kogato se vyrnax ot tam vsi4ko be6e super do momenta v koito tq ne reshi 4e trqbva da se premestim da jiveem v po golemiqt grad s pove4e vyzmojnosti i t.n sofiq... tova napravo razbi syrceto mi.. znaex 4e zamina li vednysh pove4e nqma da se vyrna.. ne znaex kak da mu go kaja. i reshih da go izlyja 4e ve4e 4uvstvata mi ne sa kakto v na4aloto i da skysame.. taka i stana.. poneje ne mojex da mu go kaja v o4ite mu pisax sms.. sled vreme kato govorix s nego(naskoro) toi mi kaza 4e bil mn qdosan ot tozi sms bez obqsnenie.. no taka e.. bqx malka i glupava... tova vse pak e predi 2 godini.. i taka.. doide denqt i az se premestix v sf. bez dori da se gushnem za posledno.. togava ne mojex da se vryshtam v troqn zashtoto nqmashe kade da spq.. no na nova godina si doide bashta mi ot italiq i poneje s maika mi sa razvedeni toi ostana da jivee v troqn.. i taka az xodex 4esto tam i se vijdax s nego no samo kato fr. no tova lqtoto neshtu se promeni.. az mu kazax 4e o6te go obicham.. nali znaete po dobre da mu kaja otkolkoto da si mylcha.. i sled kato i toi mi kaza syshtoto nie pak se sabraxme... :grin: :grin: :grin: i taka i do dnes o6te xodim.. ve4e stavat 7 meseca :) nadqvam se da go priemat v sportnoto uchilishte v sf tuk pri men i da se vijdame po 4esto zashtoto sega se vijdame 1 pyt v meseca :-o no vajnoto e 4e vse o6te se obichame.. taka4e razkrii 4uvstvata si pred tvoeto mom4e i moje da imate bydeshte ako toi reshi :P

sladurka_f
01-28-2008, 13:18
prekraaaaaaaaaaaaaaasno te razbiram...ti pak si po-dobre ot men...az kvo da kaja kato sum v burgas a toi e v London :-o

sharkybul
01-28-2008, 13:37
Щи кажа само едно....

Аз съм от СОФИЯ :)
Приятелката ми(на снимката) e от Пазарджик :)

Надявам се да разбираш какфо искам да ти кажа :)

pyfpaff
01-28-2008, 15:33
ami..i az imam vryzka ot razstoqnie veche pochti godina s malko kusane..mn se obichame ,vqrvame..podkrepqvame..makar i da se vijdame po rqdko neshtata sa si nared..ako smqtash che mojesh da izdurjish da gledash kak priqtelkite ti se natiskat i se gyshkat i sa postoqnno s polovinkite si...ako si gotova vseki pyt da plachesh kogato neshto se oburka i osuznaesh che momcheto ti e daleche..uspeh..az se nauchih na tova i neshtata sa si g/d nared..pomisli si dobre

TheNewReligion
01-28-2008, 18:09
Нема такова животно... тва е за влюбени балъци ! :D :D

sharkybul
01-28-2008, 18:22
За играчите невъзможни неща няма 8)

TheUnforgiven666
02-01-2008, 13:54
според мен има шанс...всичко в този живот може да стане,стига как се бориш за него.А колкото до това дали има хора,които поддържат връзка от голямо разстояние...ДА ИМА!!!И не трябва да съдите за всички от един човек.Но понякога тези връзки носят само болка... :cry:

sLaDkA_GrEsHkA
02-01-2008, 14:58
znam kakvo ti e... :(

'~*bYbsInka*~'
02-01-2008, 15:29
ami..i az imam vryzka ot razstoqnie veche pochti godina s malko kusane..mn se obichame ,vqrvame..podkrepqvame..makar i da se vijdame po rqdko neshtata sa si nared..ako smqtash che mojesh da izdurjish da gledash kak priqtelkite ti se natiskat i se gyshkat i sa postoqnno s polovinkite si...ako si gotova vseki pyt da plachesh kogato neshto se oburka i osuznaesh che momcheto ti e daleche..uspeh..az se nauchih na tova i neshtata sa si g/d nared..pomisli si dobre Напълно те подкрепям, аз съм в същото положение. Понякога се разтоварвам с някой друг, но нищо особено...все пак е друго да усетиш любовта на някой Близо до себе си...Според мен всичко е въпрос на време...

LovePoisoned
03-15-2008, 17:41
Аз в момента си обичкам едно момче от град, далечен от моя (към 300 км.). Семейни приятели са ни неговите... И сега съм абсолютно раздвоена, защото ще се видим чак лятото. :-o Чудя се дали, когато догодина им ходя на гости там, да не провокирам с нещо, напр. с... :-) Една вечер си писах с приятелка по Skype и се заговорихме за момчета... Тя каза, че от... 5-годишна обича някого, който е с 5 години по-голям от нея (от града ни)... и мисли, че е невъзможно... Затова изкарва времето си винаги с гадже подръка, досега е имала към 20. o.о Писах и аз за моя, че се 'аресваме взаимно (повярвайте ми, харесва ме!), но сме от различни градове и тя ми каза: "Тъпа сиии. Като се харесвате, 'зимайте се и т'фа е!! |-(" Дали е възможно? Дали и аз да взема да си намеря засега едно гадже, колкото да убия времето?! И дали някога с моя ще се съберем... в един град?

Деейба мама му, защо винаги при връзка трябва да се ограничаваш с един тъп, смотан град?!

Помооощ. :-# :cry: :cry: :cry: :cry: