PDA

View Full Version : Много е неприятно!



slun4evo
01-12-2008, 09:46
Значи имам следняи проблем, имам много силно бяло течение, което мирише гадно.Много е силно, нищо не ме боли, но е неприятно.Нормално ли е или д аотида на генеколог.Мерси предварително!

Rally_Baby
01-12-2008, 09:58
по принцип не е нормално да има миризма ама и аз съм имала,може да е от времето или да си настинала нещо знам ли...

tzvety_falky
01-12-2008, 10:19
http://www.dar-center.com/section/?section=102

Presley
01-12-2008, 10:43
Преди доста време имах бяло течение ,и то доста обилно.Отидох на гинеколог и минах преэ някакви процедури.Накрая ми предписаха хапчета.Пих ги няколко месеца и от тогава не съм имала подобен проблем.Не искам да се правя на раэбирачка,эащото преэ форума трудно някой ще останови какво ти е.По-добре посети гинеколог.

Mihitu_`
01-12-2008, 10:59
po pirncip bqloto techenie e znak che shte ti idva cikala no neznam pri teb kak e...ne mislq che ima neshto seriozno zashtoto syshto tezi beli techenie se poqvqvat v rezulatat na nqkakfa istinka ako si hodila s gol kryst na studeno vreme moje da ima taka che spored men..ne se pritensqvai za tfa nqma nishto seriozno ako stane po zadylbocheno preporychvam te otidi na lekar :) no za sega...ne :-|

gree_girl
01-12-2008, 11:03
Ако ходиш тънко облечена или с гол кръст може да е от това. Добре е сега, през студените месеци да пазиш бъбреците е яйчниците си.

`Death`Whore``
01-12-2008, 11:12
Мда...ти 100% имаш инфекция, а те ти казват, че не е нищо сериозно. Достатъчно глупава ли си, за да ги послушаш?

foreverr
01-12-2008, 11:17
Значи-на колко си години?Имаш ли цикъл?От кога имаш цикъл?Течението много ли мирише и неприятно ли мирише?И водиш ли полов живот, а и спазваш ли добра хигиена?-отговори ми и аз ще ти отговоря :wink:

Presley
01-12-2008, 12:45
Значи-на колко си години?Имаш ли цикъл?От кога имаш цикъл?Течението много ли мирише и неприятно ли мирише?И водиш ли полов живот, а и спазваш ли добра хигиена?-отговори ми и аз ще ти отговоря :wink:
Ти медицина някаква ли си эавършила ?
Эащото преди около месец-два эадаваше доста глупави въпроси в една тема.Явно эа тоэи период си минала преэ период на иэрастване в таэи област и доста си научила.Толкова,че чак вече и диагноэи си способна да раэдаваш :D
Момиче,тичай при гинеколога ,вместо да слушаш професорите тук :D

foreverr
01-12-2008, 16:36
Значи-на колко си години?Имаш ли цикъл?От кога имаш цикъл?Течението много ли мирише и неприятно ли мирише?И водиш ли полов живот, а и спазваш ли добра хигиена?-отговори ми и аз ще ти отговоря :wink:
Ти медицина някаква ли си эавършила ?
Эащото преди около месец-два эадаваше доста глупави въпроси в една тема.Явно эа тоэи период си минала преэ период на иэрастване в таэи област и доста си научила.Толкова,че чак вече и диагноэи си способна да раэдаваш :D
Момиче,тичай при гинеколога ,вместо да слушаш професорите тук :D Не, не раздавам диагнози, а питам, защото зависи от много работи!А и искам да помогна-но всъщност момичето което публикува темата най-добре да поговори с майка си-тя ще даде най-добрия съвет!

Evanescencefan
01-12-2008, 20:02
[quote=PEPITO SLADKATA]Значи-на колко си години?Имаш ли цикъл?От кога имаш цикъл?Течението много ли мирише и неприятно ли мирише?И водиш ли полов живот, а и спазваш ли добра хигиена?-отговори ми и аз ще ти отговоря :wink:
[b]i az tva se kaneh da pitam

vanilla
01-12-2008, 20:53
Някой каза, че преди цикъл има бяло течение, да така е, но не е нормално да има миризма.
Отиди при гинеколог, не слушай тука кой те кара да чакаш да се влошиш само. Може да не е кой знае каква сериозна инфекцияне се плаши, но по-добре да се излекува навреме, каквото и да е!
Успех!