PDA

View Full Version : Искам съвет



Deivis
01-12-2008, 13:12
имам проблем повечето хора ме презират защото съм висок 180см и нз но си мисля че ме презират заради раста ми :cry: някой казват че имам женска походка други казват че нямам (или ме лъжат) кажете какво да правя :neutral:

Mihitu_`
01-12-2008, 13:18
zdravei,zainteresova me molbata ti i shte ti kaja che da te haresvat takaf kakfto si,spored men nqma nishto obshto s tfa che si 180 sm visok,moje bi ima druga prichina ili zavijdat na neshto,no nedei si misli che te prezirat samo zaradi tfa che si visok :) spored men tfa e smeshno..

dshiznit
01-12-2008, 14:34
И че кфо му е странното да си 1 и 80 :-s

Sladko_Solena
01-12-2008, 14:40
ei,pi4 za6to se ot4aiva6 taka?q nedei se izlaga molq ti se
vij kakvo 6te ti kaja,ne obru6tai vnimanie na tova koi kvo akza i kvo rekal
na ei takiva samo moje da im se podsmihne6 i da gi podmine6,az doskoro sa6to se vliqeh stra6no mnogo ot mneniqta na drugite!tova e mnogo lo6o!
q se zamisli tezi kato ti kazvat 4e pohodkata ti e jenska,,,,,ti ako im se varji6 6te zapo4va6 da si vnu6ava6 4e naistina varvi6 kato jena.........vij samo kolko e sme6no
ne e vazmojno tova da e pri4inata da te prezirat,ne mi se verva prosto.,....qvno nqkade drugade q burka6!...........za tova ve4e si struva da se zamisli6
i az sum 1.80 i sum momi4e///////moq variant e malko po slojen 6toto kato si haresam nqkoi toi se okazva 4e e po nisak ot men :oops:
daje edin pat kato se skarahme s biv6iq priqtel toi mi kaza 4e sum mujko momi4e i az vzeh 4e mu povqrvah ot,togava zapo4nah da se kompleksiram 4e imam mujki 4erti......ama mina malko vreem i sama po4nah da se smeq na sebe si i na na4ina po koito razsajdavah!
tebe ako te imat za jenstven,ti predlagam da napulnee6(sigurno si slabi4uk)hapvai pove4ko,hodi si na trenirovki ,razvii si edno hubavo telce,da vidim tezi zlobnite kak 6te ti se podigravat,,,,,,, :evil:
az zabelqzvam visokote i stroini mom4eta...tei 4e......vdigni glavata i davai napred samo.....! :---)

Seducti0n
01-12-2008, 22:40
Има къде, къде по-високи от теб.Метър и 80 не е кой знае какво.Нито е малко, нито прекалено много.Не знам, що за човек,си че да мразиш/презираш някого заради висотичаната му. :?

Що се отнася до походката-за всеки тя е специфична,и пак какво им влиза в работата на другите по какъв начин пресичаш по улицата или се придвижваш до спирката.Спокс, не се сдухвай, така лесно. :wink:

portokalka
01-13-2008, 00:16
1 и 80 е идеална височина за момче-споко няма за какво да се трeвожиш!А какво ти пука какво мислят другите,бъди по-уверен и уважавай себе си,така и другите ще започнат да те уважават!

Sticky778
01-13-2008, 01:25
имам проблем повечето хора ме презират защото съм висок 180см и нз но си мисля че ме презират заради раста ми :cry: някой казват че имам женска походка други казват че нямам (или ме лъжат) кажете какво да правя :neutral:

По тази логика мен трябва още повече да ме презират щото съм 190см. Я стига явни или както казват повечето в постовете си ти завиждат или си някав вид шоумен дето разсмива само с присъствие знам ли !?

teenkopele
01-13-2008, 02:34
Колкото по-нисък, толкова по-злобен...или поне така казват една голяма част от хората в днешно време.

Защо те презират?...комплекси.

lovetanya
01-13-2008, 06:31
Не е възможно да те презират заради ръста ти...Може би има нещо друго! :)

asasfdf
01-13-2008, 07:37
ах, това е една от онези много забавни теми :D
баскетболистче ли си, че да те заяждат на височина? или просто си ходиш с галантната походка и си търсиш обяснения защо ти се хилят в повече?

st1ka
01-13-2008, 17:58
Ами в крайна сметка всеки си има право на вкус,ама при тебе работата наистина е кофти!Аз те съветвам да не отчайваш и си повтаряй по 100 пъти на ден:"Който ме харесва не ме заслужава,а който не ме харесва няма вкус!"