PDA

View Full Version : много съм нещастна



Mihitu_`
01-12-2008, 13:49
zdraveite,sega shte vi zanimaq malko s moqta istoriq.Bqh si haresala edno momche kraq na minalata uchebnata godina,moqta '' priqtelka'' kaza che shte me uredi makar che mojeh i sama.Imashe 1 praznik na humora edna ot gospojite me pomoli da sedna do momcheto koeto si bqh haresala...ot mnogo sram az se otkazah.. i sedna moqta ''priqtella'' t.s syochenichka uveri me che shte me uredi..no uvi.. tq mi go vzew pod nosa mnogo stardah tfa lqto behse mi koshamrno..Predi 2 meseca haresah dr momche.Bqhme v edno zavedenie nashiq klas.Popitah q,bi li napravila syshtoto neshto koeto napravi lqtoto tq kaza NE.No pka uvi..napravi go samo che f tozi sluchai ne biva da q vinq...neznaeshe che go haresvam :) i taka shte vi popitam kakfo bihte napravili na moe mqsto?Dori ne se i usmihvam... :lol: mersi za vnimanieto vse pak :)

bungle
01-12-2008, 13:52
От София ли си ?

LaDy_DaQnA
01-12-2008, 14:38
mne ne e ot sofiq ;)

bungle
01-12-2008, 14:38
Иначе щях да я карам да мислим пъклени планове за отмъщение. Жалко. :evil:

dark0s
01-12-2008, 14:40
не трябва да те е срам ,накацваш го свирепо малко са останалите нормални момчета да знаеш не си губи времето :)

El`Clasico
01-12-2008, 14:52
според мен ти си си виновна има си шанс да седнеш до него и да си говорите и напраиш нещо и си се отказала според мен вината си е напълно в теб просто той я е очеровал и той какво да прави

kifla
01-12-2008, 14:55
Тази ако е моя приятелка ще я направя не на луда ами на незнам каква.Как може да и позволяваш да прави това ???Ти да не си изперкала ,че да не можеш да забиеш сама момче ми караш някакви "приятелки" да го правят вмвсто теб и после да ти го отмъкват.Я да се стягаш и да вземеш да и отмъкнеш някой пич 8-) :grin: Айде успех и умната . :-D

estreq
01-13-2008, 17:56
по добре без приятели от колкото приятели като тази дето ти е отмъкнала момчето под носа ти

PoisoNGirL
01-13-2008, 22:02
Izvinavai...ama ti mai ne znaesh koq ti e priqtelka i koq ne.Az ako sum moje da sum ludo vliubena v nqkoe momche,no shtom priqtelkata mi go haresva nqma i s prust da go pipna.Vupros na principi.Otreji q taq i ne se zanimavai s neq.Shte ti vurti tq nomerca,shte te luje i posle pak shte iska da ste priqtelki...ama che nahalstvo!

led_i_ogyn
01-13-2008, 22:05
Ако бях на твое място още с първото момче щях да я направя на нищо и пак накрая щеше да бъде мой.Жалкото е, че пак го е направила сега вече направо щях да я пребия :D Шегувам се...нямаше да я бия..ама щях да си отмъстя по гаден начин.

the_uNf0rgIv3n
01-14-2008, 06:11
Факт! Тази явно ник'ва приятелка не ти е, как може дори да я наричаш така #-o
След като ти е грабнала момчето, което толкова харесваш, защо дори си я питала за второто момче, не се прави така.
Просто се опитай да преодолееш страха и срама си към това да говориш с някой. Още нещо - усмивките могат да спечелят мн голяма част от един човек.

HardlyAwakened
01-14-2008, 06:14
:?

koalka
01-14-2008, 06:56
Има ужасни хора, така е.Явно не ти е била наистина приятелка, а пък това момче...трябва да действаш сама.И не й споделяй нищо, за да не се възползва пак.

Sevt
01-14-2008, 09:19
Женско приятелство :/

Абе отеби я тая хич не ти трябва да се занимаваш с нея. И като я видиш че си е харесала някое момче отиваш и й го отмъкваш !