PDA

View Full Version : Някой чувал ли е за разкрасяващи хапчета?



Sladko_Solena
01-12-2008, 15:17
mnoo stranno,nqkoi mi go be6e kazal no ne pomnq koi.
sa6tnost mnogo hora sa mi spomenavali za tqh,4e kato zapo4ne6 da gi pie6 se razkrasqva6...........mnogo interesno mi stana?
az sum 4uvala za edni,no te sa "Merz" i sa za zdravi nokti,kosa,zubi.....
moje bi ima nekvi drugi,a:)molq pi6ete ne6to po vaprosa.... :wink: :smt003

black_mamba
01-12-2008, 15:23
не,няма други :P

Dilian4enceto
01-12-2008, 15:24
Нали Анелия рекламира едно и казва: "Цъбуди красотата си с Геритамин нео" :grin:

Exothermic
01-12-2008, 15:25
Бахти глупостите,защо ти е да си красива,
тая година е на мода да си грозен... 8-)

Sladko_Solena
01-12-2008, 15:33
xaxaxaxaxaxax,ami az ne kazvam 4e sum grozna be pi4:D hahahah
za men i bez tva nema grozni hora,vseki ima krasota v sebe si =P~

Sladko_Solena
01-12-2008, 15:34
Нали Анелия рекламира едно и казва: "Цъбуди красотата си с Геритамин нео" :grin:
da,ti sega kato mi spomena se setih 4e ima6e nqkva takava reklama ama ne sum oburnala vnimanie vob6te?znae6 li ne6to pove4ko z atqh?:)

VerryBerry
01-12-2008, 15:34
чесно казано не се досъсипваи със синтетични ''витамини '' и прочие подхранващи съставки..по-добре ги замени с пълноценна храна от коята пак ще си го добяваш

П.С-това си е лично мнение,а що се отнася до марките-наистина има Мerz и Geritamin....

Sladko_Solena
01-12-2008, 15:37
чесно казано не се досъсипваи със синтетични ''витамини '' и прочие подхранващи съставки..по-добре ги замени с пълноценна храна от коята пак ще си го добяваш

П.С-това си е лично мнение,а що се отнася до марките-наистина има Мerz и Geritamin....
DA,NAPULNO SI PRAVA ,NO AZ VINAGI SUM TIRSELI TAKIVA DOPALNITELNI I STRANI4NI STIMULANTI.........I MNOGO VQRVAM NA REKLAMITE :oops:
ZNAE6 LI NE6TO POVE4E Z ATOVA GERITAMIN NEO.....?AZ ZA PRUV PAT 4UVAM ZA NEGO? :mrgreen:

Exothermic
01-12-2008, 15:40
xaxaxaxaxaxax,ami az ne kazvam 4e sum grozna be pi4:D hahahah
za men i bez tva nema grozni hora,vseki ima krasota v sebe si =P~
С второто съм напълно съгласНА. :lol:

LuCiFersAngeL
01-12-2008, 15:43
Аз преди пиех едни, ама не мога да се сетя как се казваха. Някакви специално за жени и изцяло на билкова основа. Бяха за коса, кожа и нокти и май имаха ефект :wink: Смятам скоро пак да си взема и ще напиша и името. Иначе и "Мерц" са хубавки, само че майка ми май се оказа алергична към някоя от съставките, защото цялата се обрина. Друго което съм чувала е "Калмацин" - то поне се хареса на майката :-D

Sladko_Solena
01-12-2008, 15:50
xaxaxaxaxaxax,ami az ne kazvam 4e sum grozna be pi4:D hahahah
za men i bez tva nema grozni hora,vseki ima krasota v sebe si =P~
С второто съм напълно съгласНА. :lol:
TI MOMI4E LI SI?AZ ZA6TO SI POMISLIH 4E SI MOM4E? :mrgreen: SORRY,OBURKALA SUM SE NE6TY.... :smt006

Dilian4enceto
01-12-2008, 16:00
Нали Анелия рекламира едно и казва: "Цъбуди красотата си с Геритамин нео" :grin:
da,ti sega kato mi spomena se setih 4e ima6e nqkva takava reklama ama ne sum oburnala vnimanie vob6te?znae6 li ne6to pove4ko z atqh?:)
ми мацка мисля,че във всяка аптека ги има :) успех

kalpazanka
01-12-2008, 16:22
Нали Анелия рекламира едно и казва: "Цъбуди красотата си с Геритамин нео" :grin:
Мдааааааааа, щото някаква чалгарка рекламира нещо там и щото я гримирали и й удължили косата, видиш ли вече станала хубава от Геритамин нео. Дрън - дрън! Това, което се купува от аптека, би било редно първо да е препоръчано от компетентен лекар! Готови сте да гълтате това и онова от рекламите, обаче знаете ли, че витамини А и Е не са тооооолкова безобидни?! И че витамин А се натрупва в черния дроб?

Sladko_Solena
01-12-2008, 16:28
Нали Анелия рекламира едно и казва: "Цъбуди красотата си с Геритамин нео" :grin:
Мдааааааааа, щото някаква чалгарка рекламира нещо там и щото я гримирали и й удължили косата, видиш ли вече станала хубава от Геритамин нео. Дрън - дрън! Това, което се купува от аптека, би било редно първо да е препоръчано от компетентен лекар! Готови сте да гълтате това и онова от рекламите, обаче знаете ли, че витамини А и Е не са тооооолкова безобидни?! И че витамин А се натрупва в черния дроб?
da,pravi si tyka nema spor..........ama az ne mislq d aprili4am na 4algarkata,prosto iskam ne6to da s epromeni nqkak si v liceto mi 6tot mi pisna edno i sa6to:Dpuk i vinagi sum se stremqla kum suvar6enstvo hihihihihihiihi,kosata si boqdisvah,podstrigvah,otslabvah,napulnqvah....imam maniqta da si promenqma van6niq vid,tova ne ekompleksirane,,,prosto burzo omruzvane........
a za vitaminite ne sum zapoznata da ti kaja 4estno.......az misleh 4e kato e vitamin zna4i nema ni6to vredno v nego ama qvno ne e taka..... :---)

Reed
01-12-2008, 19:18
Аз разбирам нещо
друго под "разкрасяване"
не коса и нокти
:neutral:
едва ли има 8-)

Sladko_Solena
01-12-2008, 20:35
Аз разбирам нещо
друго под "разкрасяване"
не коса и нокти
:neutral:
едва ли има 8-)
i az za ne6to podobno se nadqvah nqkoi da e 4ul ama qvno tova eporednata glupost koqto mi e do6la na akula ](*,) :oops:
hahahhaa
ok aide ako 4uete ne6to vse pak pi6ete;)

peteto89
01-12-2008, 21:42
salvin akula mai bqha amaaaaaaaaaaaa ne sam sigurna :-| :D

dan4ety
01-12-2008, 22:41
Нали Анелия рекламира едно и казва: "Цъбуди красотата си с Геритамин нео" :grin:

Тя Анелия добре го рекламира, ама поне някоя по-хубава да бяха избрали :-D Анелия ми прилича на овца (те и другите така, ама ...) :-D

Иначе нямам идея. Имаше едно друго, дето рекламират. Пак за кожата и ноктите и косата, ама какво беше (не беше Мерц). Имаето му беше първите срички от веществата, които помагат за хубава кожа, нокти и коса. Ама не го помня. Някой може да се сети. ;)



П.С Извинявам се, ако имам грешки, но ми се спи много :) :-D

e_21.11
01-13-2008, 07:14
Нали Анелия рекламира едно и казва: "Цъбуди красотата си с Геритамин нео" :grin:

Тя Анелия добре го рекламира, ама поне някоя по-хубава да бяха избрали :-D Анелия ми прилича на овца (те и другите така, ама ...) :-D

Иначе нямам идея. Имаше едно друго, дето рекламират. Пак за кожата и ноктите и косата, ама какво беше (не беше Мерц). Имаето му беше първите срички от веществата, които помагат за хубава кожа, нокти и коса. Ама не го помня. Някой може да се сети. ;)



П.С Извинявам се, ако имам грешки, но ми се спи много :) :-D Калмацин-Калций,Магнезий и Цинк.