PDA

View Full Version : Целувката! невъзможна



moonwarrior
01-12-2008, 15:20
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#

kifla
01-12-2008, 15:23
И какво те е страх .Целувката не боли спокойно :-) Млесни го там момчето и готово 8-)

tuzaro
01-12-2008, 15:30
Епа ако ти се иска чак толкова, ше се прежала 8-)

BeBsItO
01-12-2008, 15:32
=D> savsem obi4ainoto i normalno ne6to.......... ama spoko s vremeto 6te go prejivee6.....

maackata
01-12-2008, 15:32
koe mu e stra6noto misli6 si za hubavi raboti iiii :-)

kifla
01-12-2008, 15:33
Епа ако ти се иска чак толкова, ше се прежала 8-)
Ти на всички ли се предлагаш ? 8-)

tuzaro
01-12-2008, 15:35
Епа ако ти се иска чак толкова, ше се прежала 8-)
Ти на всички ли се предлагаш ? 8-) нали сме тука да помагаме 8-)

kifla
01-12-2008, 15:36
Епа ако ти се иска чак толкова, ше се прежала 8-)
Ти на всички ли се предлагаш ? 8-) нали сме тука да помагаме 8-)
Само на мен не си се предлагал май :smt047

tuzaro
01-12-2008, 15:38
Епа ако ти се иска чак толкова, ше се прежала 8-)
Ти на всички ли се предлагаш ? 8-) нали сме тука да помагаме 8-)
Само на мен не си се предлагал май :smt047 Ем ако и тебе те е страх от първа целувка...идвай :wink:

gree_girl
01-12-2008, 15:39
Когато дойде подходящото време и намериш човека, когото обичаш целувката ще си дойде от самосебе си. Няма от какво да те е страх, когато настъпи момента всичко ще се нареди. А колкото до това, че другите се хвалят не им обръщай внимание! Целувка без лубов НЕ Е ЦЕЛУВКА !!!!

moonwarrior
01-12-2008, 15:40
е лесно ви е на вас ама кфо да направа как да подходя нещо ала бала не мог просто да отида и да му се хвърля на човека :-D
tuzaro ще те имам навпредвид :D

moonwarrior
01-12-2008, 15:42
Когато дойде подходящото време и намериш човека, когото обичаш целувката ще си дойде от самосебе си. Няма от какво да те е страх, когато настъпи момента всичко ще се нареди. А колкото до това, че другите се хвалят не им обръщай внимание! Целувка без лубов НЕ Е ЦЕЛУВКА !!!!


Чувствам се пълен Looser :cry:

Годините имат ли значение бай дъ лей

LaDy_DaQnA
01-12-2008, 15:42
amii i az bqh po sy6tiq princip ama az ne sym otrqzvcala mnogo mom4eta samo 1 :P ama 2-roto izleze po hitro ot mene ii kakto si gledam az film bez da se usetq ...iny4e ako se bqh usetila 6tqh da se drypna... ama iny4e ne e mnogostra6no po skoro e mnogo emocionalno pone spored men [ sq pak 6 me upreknat 4e sym typa ]

olive_oil
01-12-2008, 15:48
Епа ако ти се иска чак толкова, ше се прежала 8-)
Ти на всички ли се предлагаш ? 8-) нали сме тука да помагаме 8-)
Само на мен не си се предлагал май :smt047 Ем ако и тебе те е страх от първа целувка...идвай :wink:
и на други не се е предлагал, не само на теб :D а по темата - моята първа целувка с език беше с момиче - една съученичка. от тогава не сами страшни целувките. не са голяма работа просто целувка... =P~

gree_girl
01-12-2008, 15:49
Не винаги имат. Не се притеснявай. Познавам момиче, което е на 19 а не се е целувало. Изчакай своя принц както самата ти каза. Няма за къде да бързаш. Ще имаш цял живот време да се целуваш :-)

kifla
01-12-2008, 16:03
Епа ако ти се иска чак толкова, ше се прежала 8-)
Ти на всички ли се предлагаш ? 8-) нали сме тука да помагаме 8-)
Само на мен не си се предлагал май :smt047 Ем ако и тебе те е страх от първа целувка...идвай :wink:
първата целувка отдавна съм я минала 8-)

lorena
01-12-2008, 16:07
Хм да ....познат проблем ..и аз го имах преди .Преди год. и аз като теб се отдръпвах от всички момчета, които се навъртаха около мен по простата причина,че не знаех какво да правя..и ..ме беше срам да не се изложа .....Но аз май чаках твърде дълго ...Недей и ти да допуснеш това ..,трябва да знаеш , че няма сртоги правила при целувката-всичко става на момента..правиш го както ти идва отвътре..трябва да го почувстваш..........

Sevt
01-12-2008, 16:10
Дума " всякаш " няма.
Целувката не хапе...принципно.
И прави разлика м/у това да чакаш принца на белия кон и тва да не знаеш кво да правиш.

tuzaro
01-12-2008, 16:20
Не винаги имат. Не се притеснявай. Познавам момиче, което е на 19 а не се е целувало. Изчакай своя принц както самата ти каза. Няма за къде да бързаш. Ще имаш цял живот време да се целуваш :-)Я прати тая кака на 19 да и помогна 8-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-12-2008, 17:40
Целувка без любов НЕ Е ЦЕЛУВКА !!!!
Ако наистина имаш предвид истинското значение на думата "любов", а не онова, което се приема днес от повечето, тоест "харесване, привличане", то тогава без да се целунат, без да се опознаят не само психически, но и физически, как ще се влюбят хората? :neutral:
До авторката: абе какво ти пука, гледай си кефа, гледай си живота и си го живей по своя си начин! За първи път се хванах с приятел месец преди да стана на 16. Защо ли? Защото исках някой, когото поне харесвам и който знам че ме харесва наистина, защото исках да го познавам и да знам, че каквото и да стане, не би искал да ме нарани. Не ме интересуваше, че някои сменят гаджета като носни кърпи, не ме интересуваше, че имах съученички, ходещи със смучки на врата на 12, както сега не ми пука, когато повечето около мен смятат, че ми е време да правя секс.
Това си е твоят живот, живей си го както искаш ти, а не както искат другите, защото е само един и едва ли си струва така да го пропуснеш.

So unbelievable love..
01-12-2008, 17:54
няма страшно,недей да бягаш :) ще видиш (ако е с момче,което си харесваш де) че ще ти е хубаво после

princesa_viki
01-12-2008, 18:36
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#
Извинявай,обаче ти ако взимаш пример от тия на 12 години...до никъде няма да стигнеш.Най-малкото,защото половината вече,не само се целуват,ами и свирки правят(да не говорим за секса)
Сега по темата:Няма нищо страшно.Помня,когато едно момче щеше да ме целуне и ми беше за първи път,мен също ме беше страх и избягах :D
Та...с това искам да кажа,че не си единствената,която я е страх.
Ще дойде момент,в който няма да имаш време да си помислиш дори,че те е страх.
Всичко с времето си :-)

moonwarrior
01-12-2008, 18:46
#-o

AllenWallker
01-13-2008, 12:14
Ми как да ти кажа просто се отдай на желанието и зависи точно вече на МОМЕНТА


В крага на шегата - просто му правиш ей тай ---> :evil:

El`Clasico
01-13-2008, 12:58
това все едно нещо друго ще му даваш да прави ами не да те целува.... просто хващат някой :-) и това е....

emviii
01-14-2008, 10:08
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#

Abe ti dobre li si #-o govorish se edno shte se ebesh che to daje devstvenite momicheta ne govorqt tai be 8-) leleiiii am ot kvo te e strah be.... to dan e kat da sa izka4ish na everest hahhahahahaah basi.... specialno nesho ? edna celuvka ti v koi vek jiveeesh am hubu de pazi si parvata celuvka za svatbata [-( [-X

_BuNnY_
01-15-2008, 12:20
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#

Abe ti dobre li si #-o govorish se edno shte se ebesh che to daje devstvenite momicheta ne govorqt tai be 8-) leleiiii am ot kvo te e strah be.... to dan e kat da sa izka4ish na everest hahhahahahaah basi.... specialno nesho ? edna celuvka ti v koi vek jiveeesh am hubu de pazi si parvata celuvka za svatbata [-( [-X


има ли значение в кой век живее?! за теб първата целувка може да не е специална, но за някои хора е! и въобще знаеш ли на какво е израз целувката?! глупаво е да правиш нещо само защото другите са го правили пък ти не си #-o ей заради тоя манталитет вече на по 13 - 14 години не сте девствени! Я се стягайте и гледайте първо себе си и после другите! #-o :neutral:
А пък на Moon`Girl стискам палци и ако все още не си намерила подходящия човек, не се притеснявай - няма да останеш на сухо :) и няма какво да се плашиш - няма да боли :D :-)

Icko_pld
01-15-2008, 12:24
I as si misleh 4e e nevazmojno no ne taka za vsi4ko 6te mu doide vremeto ne se pritesnqvai :)

emviii
01-15-2008, 12:54
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#

Abe ti dobre li si #-o govorish se edno shte se ebesh che to daje devstvenite momicheta ne govorqt tai be 8-) leleiiii am ot kvo te e strah be.... to dan e kat da sa izka4ish na everest hahhahahahaah basi.... specialno nesho ? edna celuvka ti v koi vek jiveeesh am hubu de pazi si parvata celuvka za svatbata [-( [-X


има ли значение в кой век живее?! за теб първата целувка може да не е специална, но за някои хора е! и въобще знаеш ли на какво е израз целувката?! глупаво е да правиш нещо само защото другите са го правили пък ти не си #-o ей заради тоя манталитет вече на по 13 - 14 години не сте девствени! Я се стягайте и гледайте първо себе си и после другите! #-o :neutral:
А пък на Moon`Girl стискам палци и ако все още не си намерила подходящия човек, не се притеснявай - няма да останеш на сухо :) и няма какво да се плашиш - няма да боли :D :-)

abe ei :) ima znachenie da moje bi predi sa bili konservi ama veche nee tai :) se pak imalo e momcheta iskalo i se e ama tq q e strah ... em men ne me e bilo... moa ti kaja che moje i za lubov da go smqtash ama az go broq za izrtaz na strast prekaleno hromoni alkohol i tn ;] ne sum se celuvala za prav pat shtoto sum iskala da podraajaam na dr prosto dosta predi tqh q svarshih taq deinost [-( smqtash li che tq she nameri princ hahahhahahahahahahah mnqma takiva neshta dori i v sexa nikoga nqma nameri takav ;] na taq vazrast e nevazmojno princa da si go tarsi kat shte se jeni :))) ne moish sporish s men dragi prosto e nevazmojno i nepriemlivo :smt006 :smt003

_BuNnY_
01-15-2008, 13:19
ти да не си напушена?! #-o хахахха не принца ако чакаш наистина ще си останеш на сухо :D такива идеални няма и аз отдавна не ги търся :D и няма значение в кой век сме - колкото и да не ти се вярва не всички мислят като теб и факта, че сме в 21 - ви век не значи , че консервативни хора няма :D
`ТвОеТо`бОнБоНчЕ` хубаво е, че поне си вярваш на глупостите :D :smt006 :P не само с теб не може да се спори :D
имало е момчета, искало и се е ама замисляла ли си се, че за нея момента явно още не е дошъл? И ако обичаш авторитетни мнения на тема секс от недей да изказваш щот си още малка [-( [-X

Krem4eto
01-15-2008, 13:56
Хихихихи.
От целувка не боли , мила :P
Напомняш ми за момчето , с което за първи път се целунахме :grin:
Много го беше срам , наведе се няколко пъти и накрая ме целуна :-)
Аз бях на 12 той на 13 :D

emviii
01-16-2008, 11:38
ти да не си напушена?! #-o хахахха не принца ако чакаш наистина ще си останеш на сухо :D такива идеални няма и аз отдавна не ги търся :D и няма значение в кой век сме - колкото и да не ти се вярва не всички мислят като теб и факта, че сме в 21 - ви век не значи , че консервативни хора няма :D
`ТвОеТо`бОнБоНчЕ` хубаво е, че поне си вярваш на глупостите :D :smt006 :P не само с теб не може да се спори :D
имало е момчета, искало и се е ама замисляла ли си се, че за нея момента явно още не е дошъл? И ако обичаш авторитетни мнения на тема секс от недей да изказваш щот си още малка [-( [-X

#-o hahhh e za konservite sum saglasna :) no tva na kolko sum ne znachi che ne sum naqsno s neshtata #-o =D> ehoooooo tq e luda i tn ;] moment za koe :neutral: tolkova za veliko li go smqtash ?

Barca
01-16-2008, 11:52
еми виж са..аз съм на 15 и първата ми целувка с език беше преди година и половина на спирката с едно сладко момиче :P Беше ме малко срам,но се престраших и я целунах.Искам само да ти кажа,че няма от какво да се страхуваш.Ако наистина първата целувка за теб е толкова важна-тогава изчакай подходящата половинка \:D/ .Но трябва да положиш усилие за да намериш "рицаря на бял кон".Примерно аз не съм имал гадже от доста време,ама повечето с които съм ходил искам само един с*кс и бягат,а аз не искам такава връзка

mumiikataa
01-16-2008, 13:06
мойта първа целувка беше малко преди да навърша 13...ако не се лъжа...беше някво тъпо.смисъл много го мислих иии накрая зе че не ми хареса...а иначе просто не се дърпай,пък квото стане стане...се пак няма да е първа и последна целувка,нали така?като дойде момента,не му мисли.то си идва отвътре... :P

roksana_1
01-16-2008, 13:37
И АЗ имам същия проблем ... но не се задълбочавам толкоз по първата целувка колкото по това че ме е СТРАХ да не олигава момчето и таквиз 8-) :lol: :D

tedios
01-16-2008, 14:16
Moon`Girl не се отчайвай има и момчета с твоя проблем например аз и аз съм на 14 но не съм се целувал все още и ме е яд няма кво да се прави(не съм от най-хубавите и си нямам гадже дори).

moonwarrior
01-18-2008, 19:31
ох наче кфо сте се вкопчили в тоя принц.. казах го метафорично..имах предвид момче което ме наистина мноо кефи а не някой сульо ... явно момента ше си дойде от самосебе си ...нема кфо се натегам...ае 10х на всички ,които отделиха от врмето си .... !

Mushher
01-18-2008, 21:38
Moon`Girl,набор,споко,тоя дето ше го целуваш за първи път няма да има мигаща табелка "Обичам те".Харесай си някои пич,и го нацелувай,не чакай да се влюбиш истински,за 1-вата целувка :smt003

moonwarrior
01-20-2008, 16:46
Moon`Girl,набор,споко,тоя дето ше го целуваш за първи път няма да има мигаща табелка "Обичам те".Харесай си някои пич,и го нацелувай,не чакай да се влюбиш истински,за 1-вата целувка :smt003 e даа ама от тук има др проблем ...който ме притеснява ... ако зема да целуна някой дали ше ме отблъсне щото ако го напраи :neutral: 8-[ ...става кофти

twix_91
01-20-2008, 16:51
Ами от целувки не боли и те не хапят много :lol:
Намираш си момче и си открадваш целувка,не чекай принца щото скоро няма да дойде :wink:

Undying
02-10-2008, 16:09
Е и като не си се целувала на 14,да не е свършил светът?Има време,почакай подходящия човек,както ти сама каза-не пропилявай момента.Аз лично го направих с възможно най-неподходящия човек,беше ужасно и сега съжалявам,ама...Връщане назад няма.

lov_
02-10-2008, 16:27
i az sam na 14 i az bqh se spekla za parvata mi celuvka oba4e naskoro i tova se slu4i vs si doide na mqstoto tai4i spok a i pri men tai ne 4e nema6e s kogo a vaprosa be6e az da si go haresvam :) tai4i spok :P

moonwarrior
03-02-2008, 16:29
да ви се похваля Направих го! то било отвратително :-& се едно ти мушнат някав слузест червеи в устата и ...
ПС Много благодаря на всички които се отзоваха на темата

Gothique♫
03-02-2008, 16:33
Прекалено много я драматизирате тая първа целувка,кво толко,като ти се иска го направи на някой купон с някой си кво толкова първа целувка после ще има хиляди ;)

princesa_viki
03-02-2008, 16:50
да ви се похваля Направих го! то било отвратително :-& се едно ти мушнат някав слузест червеи в устата и ...
ПС Много благодаря на всички които се отзоваха на темата
Ти си първият човек,за който знам,че мисли така :grin:

angellove
03-02-2008, 16:52
Хехе, Мoon-че, айде сега да си спокойна.
А кажи само защо го оприличи явлението на "се едно ти мушнат някав слузест червеи в устата и ... "? :lol:

evaves
07-23-2009, 19:40
da naistina ne boli davai
daimu 1 =P~

rozovsluncho
07-23-2009, 19:46
Аз на 14 ми беше първата целувка нито съм умряла,нито съм болна,нищо ми няма.Не се притеснявай! Но и не очаквай много защото не е сигурно,че ще улучиш на добър целувач 8-) може да се целува страхотно,може и да те олигави цялата,но нетрябва да те стряска тфа!Тряа си нахакана да не ти пука :wink:

lipsvashh_mi
07-23-2009, 19:48
те вече на 12 не само се целуват ,ама това е друга тема..
по въпроса-хич да не ти пука!Да не си случайно стара мома или от сорта :D нищо неси изтървала,не е нещо,което да не може да се навакса 8-)
ПП от една страна си права ,че 1вата целувка не се подарява току така...сигурно ще ме оплюят другите,но все пак е израз на чувства и да се целунеш за 1ви път на игра или с някой ей така е тъпичко :?

YouCantStopMe
07-23-2009, 20:07
:lol:

l0lz
07-23-2009, 20:09
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#

Ми дай, ще ти дефлорирам устата, че да не е вече девствена..

Kostadin_682
07-23-2009, 20:13
:razz:

Hilary_
07-23-2009, 20:15
Няма от какво да те е страх ... няма да те изяде .. :? :? 8)

b3bd0
07-23-2009, 20:46
ami vij ne e koi znae kolko stranno az bqh na 15 na pyrvata si celufka ... ne be6e s 4oveka koito bih jelala no pak mi be6e gotino 4e pak be6e s 4ovek na koito adski mnogo darja taka 4e ako go iska6 tolkova napravi go :P

258
07-23-2009, 21:19
позната история .. и аз бях така :( даже първата ми целувка (дори незнам дали може да се нарече целувка) беше .. дръпнах се след 2сек. и казах, че не съм готова, :lol: въпреки че найстина харесвах момчето .. и аз бях на 14 така че няма за какво толкова да се притесняваш .. ще усетиш, когато е време и си готова ;)

lyfche
07-23-2009, 21:43
Няма нищо страшно. :) Когато дойде момента е просто уникално яко ...,а чувството е невероятно. :) Особено,когато е с човека,с когото наистина искаш да бъдеш. :) Айде късмет и няма страшно. :)

balsamaa
07-23-2009, 22:04
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#спокс има по страшни случаи като например аз :( на 16 съм не че се страхувам просто ..

Nakadah
07-23-2009, 23:22
всичко е възможно
стига да си набиеш 2 шамара преди това

LqlQLqQxD
07-24-2009, 02:44
Не разбирам, от какво толкова ви е страх. За сега никой не е умрял от целувка. Даже на хората им харесва. Затваряй очите и давай! :)

EarthShaker
07-24-2009, 07:00
има някои дет се страхуват да се целуват... болни хора :?

InloveAgain
07-24-2009, 07:04
Чудя се.. от какво ли те е страх.От една тъпа целувка..Че те хората вече се целуват просто за здрасти..
И не чакай коне и принцове.. т'ва са тъпи глупости,в които вярват отчаяните хора.Не вярвам да ти липсват момчета.хвани си едно .. и "устата ти няма да остане девствена" ;/.

smiirnoff
07-24-2009, 07:40
уфф , аз се научих да се целувам докато по цели месеци играехме на шише с приятели ;дд .. всички се помляскахме добре ;д :lol: .. е не беше баш като истинските целувки по филмите нали , ама то като за начало тва беше :razz: , кви смешки сме били тогава ;д .. всички бехме лапета на по 12 - 13 години ;дд .. ама пък беше интересно , всеки ден в градинката до 23.00 седим , смях от всякъде като гледаш другите как се целуват , после на теб ти се смеят ;дд :lol: :lol: .. и кво са всички казват не е страшно , еми не беше си страшно за мен първата НАИСТИНА ИСТИНСКА целувка ;д , ама то тва беше преди около година и половина ;д , то момчето вече е забравило как сме се целували и т.н ;дд //

.. айде Успех ; ) , и не се притеснявай , само като тръгваш да целуваш някого само не си завирай езика до сливиците му ;д :lol:

sexfantasy
07-24-2009, 07:51
Еми в краен случай пробвай с твоята приятелка... Много момичета са се научили с най-добрите си приятелки... Мене ме научи едно момиче по-голямо от мене като бях още на 10 :grin: Така, че разберете се с твоята приятелка да се помляскате НЕВИННО. И не си мисли, че ако го направиш си лесбо... 8-) айде успехче :-)

ThinkerBell
07-24-2009, 07:59
все 1 слушам себе си преди 1 година ... и аз бях така отчаяна и чаках с нетърпение с една малка разлика и най-добрата ми прителка се беше целувала всички от моята компания , но не и аз ... и след цялата тая история само едно щи кажа ... ваобще не се замисляй толкова вярно първа целувка е но веднага след нея ще си кажеш "тва ли беше" така, че не се тормози хващай първия юнак и не се страхувай ... ще те очакват мнооого по-запомнящи се и по-хубави целувки от първата .. разбира се тва е лично мое мнение не говоря от името на всички ама г/д така се получава ..

айде успех ... :)

Assshley
07-24-2009, 09:49
:D :D Тая тема ме разби.Само да кажа - принцове на бели коне няма . Има ги само в приказките .. колкото и да ги чакате няма да дойдат да ви "отворят" устите . Вижте сега ако дойде някой принц с бяло бентли тогава ще е яко . :D Първата целувка не е страшно нещо.И ако искате да е специална и момента да е специален по-добре ще е да е с момче,което обичате (въпреки,че на 14 каква любов ама айде ; )) ) или към,което поне изпитвате силно привличане.

xAndie
11-28-2009, 18:56
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#

Abe ti dobre li si #-o govorish se edno shte se ebesh che to daje devstvenite momicheta ne govorqt tai be 8-) leleiiii am ot kvo te e strah be.... to dan e kat da sa izka4ish na everest hahhahahahaah basi.... specialno nesho ? edna celuvka ti v koi vek jiveeesh am hubu de pazi si parvata celuvka za svatbata [-( [-X



a tei :D ne e tokowa specialo neshto

ScarletBite
11-28-2009, 19:29
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock:
:lol:
Ох... :razz:

justonegirlwithonehope
11-29-2009, 10:42
И какво му е страшното ? Разбирам да те е страх от пъврия ти път, секс имам предвид, само че от една тъпа целувка не мога да го проумея. :-o

Zarity
11-29-2009, 10:54
И какво те е страх .Целувката не боли спокойно :-) Млесни го там момчето и готово 8-)

soul1199
11-29-2009, 13:02
не се притеснявай,ще дойде момента :)

scarlett8
11-29-2009, 13:58
Офф вие не сте наред!!Страх те е да се целуваш а си на 14?!!? Ти кво искаш да дойдем от форума да ти казваме на коя страна да си завъртиш главата или кво?Стегни се,ако те е страх за целувка кво остава за ебане? 8)

SimplementeYoOo
11-29-2009, 16:10
off mn me nervqt razni lapeta na 12-14 godini kat po4nat da se oplakvat 4e nqmali cici,4e ne se bili celuvali,4e ne se bili ebali... za boga osaznaite se!! :shock: ni6to li4no ;)

dakata123
11-29-2009, 16:21
моята първа целувка беше 1 клас, но тя беше на шега. А истинската 3-ти с момиче, което харесвах, ако може да се каже нещо подобно в 3-ти клас.

peshost
11-29-2009, 16:31
Пфф...

Korrnyy
11-29-2009, 16:40
Ахаха и мене така ме беше шубето преди :D Няма страшно момичета :) Ще оживеете :D

П.П- Сега си викам "Може ли да съм била толкова тъпа и да ме е било страх от това :D" Не мога да се отлепя от приятеля ми :-) :-) :-)

sladur4etyYy
11-29-2009, 21:22
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock:

стига бе! :razz:

Tempest
11-29-2009, 22:18
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#

специално... ако не беше написала в заглавието, че говориш за целувка, щях да си помисля, че говориш за свирчок...

глей ся.. и аз съм на 17, ама още не съм целувал момиче.. ама не ми е и зор, че еди кой си се хвали с тва.. даже ми става смешно като почнат "оуу пък аз вчера на диското с кви се целувааах" :razz:

SasHeTo0
11-30-2009, 03:58
Мойта целувка беше на 12 и не съм му муслил много :grin: :D :D

haritov
11-30-2009, 05:01
Добре се изрази като каза ''другите ДЕЦА''

Няма нищо страшно :)

пп
пази се да не забременееш само целувай се с презарватив!

raence97
12-03-2009, 19:17
Аз съм на 12 .. ии преди два дни си намерих гадже .. от едно училище сме .. но си комоникираме по скайп .. днес тои ми каза " Утре като ти каза здрасти - ти се приближи и ще се целунем " Аз се притесних защото това ще ми е първата целуфка .. аа тои не знае това .. много ме е срам да му го кажа . [ та той не е девствен .. кои знае какво ще си помисли за мен ] имам сестра на 15 ,която многократно съм питала как се прави първата целуфка .. тя ми казва че трябва той да ме целуне.. ноо според думите му .. май азз трябва да направя пъървата крачка .. ](*,) 8-[ .. много се притеснявам за утре .. дано се получи .. макар че ме съмнява дали ще събера смелост .. Пожелайте ми успех .. !!

sunshine955
12-03-2009, 19:27
не бързай докато не намериш момчето :)
после ще съжаляваш,е първата ти целувка е минала с някав простак :(

loliii
12-03-2009, 19:45
Аз пък не мисля, че за първата си целувка трябва да чакаш принца на бял кон. Ти няма да се омъжваш за момчето, с което се целунеш. Това е като първото ти гадже - той е първи, но не последен и почти никога не е перфектен.

Korrnyy
12-03-2009, 20:02
Аз съм на 12 .. ии преди два дни си намерих гадже .. от едно училище сме .. но си комоникираме по скайп .. днес тои ми каза " Утре като ти каза здрасти - ти се приближи и ще се целунем " Аз се притесних защото това ще ми е първата целуфка .. аа тои не знае това .. много ме е срам да му го кажа . [ та той не е девствен .. кои знае какво ще си помисли за мен ] имам сестра на 15 ,която многократно съм питала как се прави първата целуфка .. тя ми казва че трябва той да ме целуне.. ноо според думите му .. май азз трябва да направя пъървата крачка .. ](*,) 8-[ .. много се притеснявам за утре .. дано се получи .. макар че ме съмнява дали ще събера смелост .. Пожелайте ми успех .. !!

Скайп гаждета ли сте? :D

Такам... дишай, няма нищо страшно, ще се справиш, не е трудно, следвай неговите движения, ще си ти дойде отвътре :)

SmartAsS
12-03-2009, 20:49
Споко мацка, на 17 съм и също ми е девствена мусаката, оп, оп ... целувката :razz:

Goddess
12-03-2009, 20:50
Много е важно да изгубиш девствеността на целувката си по специален начин и със специален човек.

LadyDi
12-03-2009, 20:52
Само аз ли забелязах, че темата е пусната през ЯНУАРИ 2008???

lipecek
12-03-2009, 23:48
Tempest баце аз съм на 19 знаеш ли кво е 19 години след неколко месеца ще направим 20 и не съм се целувал до сега ... данеговориме че не съм имал и гадже .....
Можех да целуна едно комшийче до нас ама тааааммъъън да го направиме и аз некво се стреснах и се отдръпнах и КУРЕЦ. Нема значение на колко си важно е кво ти е възпитанието и най - вече каде си расъл и при какви хора.

***


LadyDi како ето аз съм следващи :shock: по добре така отколкото да се флуди форума с такива теми :)

lipecek
12-04-2009, 00:11
Tempest сигурен ли си, че не ти е зор ? Щото и на мене ми небеше зор на твойте години ама се случи една случка която така лекинко ме съсипа и от тама тръгна сичко. Пак помисли дали не ти пука или всяка вечер се наливаш във вас с някакав алкохол било то ракия, бира, водка и вино. И ако ми кажеш, че пак не ти пука като гледаш твойте връстници как го правят и как се обарват по пейките и сепаретата ... ЕЕЕ БАЦЕ НЕ ТИ ВЕРВАМ ГРАМ ! Я ми кажи колко пъти като си легнеш незаспиваш а цяла нощ гледаш в шибания таван и мислиш колко си задръстен и некадърен а? А ? Има ли нещо верно ? Мамка му понякога се чудим дали си вервате на приказките или това е само заблуда зад която седи един агресивен и подтиснат човек който му трябва малко внимание да се оправи и може би малко КЕШ да има покритие а не да гледа наборите му как се раздават на макс по басейните, кръчмите и кафетата.

Дееееееееее немога да повярвам, че го написах това :(

LadyDi
12-04-2009, 05:36
LadyDi како ето аз съм следващи :shock: по добре така отколкото да се флуди форума с такива теми :)
Аз съм съгласна, че е по-добре така. Проблемът е, че всички дават съвет на авторката, а тя сигурно отдавна вече не е девествена в устата.

lipecek
12-04-2009, 09:29
Епа то отприщи ли се един път нема спиране .... :)
Ама все пак ми е много интересно Tempest кво ше каже по въпроса "колко съм над нещата" . Айде баце чакам отговорче

lusytooo
12-04-2009, 09:37
няма какво толкова да се притисняваш :) всеки си има първа целуфка :Д един мои фр примерно ходи с едно момиче на 13 години (2 години им е разликата) иии всеки път когато тои се опита да я целуне тя се отдръпва и го прегръща :Д недеи да се дърпаш ако някои опита да те целуне просто се орпусни ии ще разбереш че няма нищо сложно и страшно :))))

gunnergirl
12-04-2009, 12:36
Няма нищо невъзможно,, особено това.
Спокойно,ще ти дойде времето. :D

Glamour92
12-04-2009, 12:50
Недей да се впрягаш толкова 8-)

BloomF
12-04-2009, 13:05
Продължавай да чакаш 'принца'. Не виждам нищо лошо..

lipecek
12-04-2009, 14:50
Оо да така като гледам много се е трогнала от това което и пишете. Това момиче неследи темата сиг от половин година а и гаранция се е намерил некой батко да я опраши :-D . Мда

:D :D :D :D
лелеее ако искате и прегледайте профила тама кадето пише последни коментари да видите. Тя вече дава акъл на другите кое как става :lol: нееееееееееееееееееееее защо се регистрирах да чета само простотий ли ??? :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

buntar90
12-04-2009, 14:57
няма от какво да се притесняваш.
обаче 1 нещо ми е смешно- защо си решила, че на 12 са деца пък на 14 не ? :D :D :D вие малките ама много насериозно почнахте да се зимате
( то аз не се имам за голям пък вие съвсем) :D

Tempest
12-04-2009, 15:01
Tempest сигурен ли си, че не ти е зор ? Щото и на мене ми небеше зор на твойте години ама се случи една случка която така лекинко ме съсипа и от тама тръгна сичко. Пак помисли дали не ти пука или всяка вечер се наливаш във вас с някакав алкохол било то ракия, бира, водка и вино. И ако ми кажеш, че пак не ти пука като гледаш твойте връстници как го правят и как се обарват по пейките и сепаретата ... ЕЕЕ БАЦЕ НЕ ТИ ВЕРВАМ ГРАМ ! Я ми кажи колко пъти като си легнеш незаспиваш а цяла нощ гледаш в шибания таван и мислиш колко си задръстен и некадърен а? А ? Има ли нещо верно ? Мамка му понякога се чудим дали си вервате на приказките или това е само заблуда зад която седи един агресивен и подтиснат човек който му трябва малко внимание да се оправи и може би малко КЕШ да има покритие а не да гледа наборите му как се раздават на макс по басейните, кръчмите и кафетата.

Дееееееееее немога да повярвам, че го написах това :(

ами всъщност.. не, като лягам не гледам в шибания таван, щото ми се спи по принцип много, обичам да легна и да мисля за забавни неща.. (не, не съм задръстен).. не - не се наливам с алкохол.. пия само за настроение :) и не - не ми пука който ще да се обарва, ако щат и да се чукат :D и ако си мислиш, че съм комплексарче, е "бате", в грешка си... просто изразявам мнението си по въпроса... да - не съм целувал момиче досега и не - не ме е срам да си го призная! Колкото и да го мисля - отново не ми пука, аз си знам какво искам и за какво ми пука и за какво не.. непознати пък много обичам да ме обсъждат :-D

LiGiDY
12-04-2009, 15:05
тема от 2008 админе тури един ключ тя вече сигурно се е нализала вече.

lipecek
12-04-2009, 15:41
Tempest а дано :)
Айде бай админ да заключва и да си одиме :D

raence97
12-04-2009, 19:46
Вчера вии казахх че днес можебии ще се целувам .. НО уви - устицата мии все още е девственаа .. ии се съмнявам скороо даа се целувам .. ноо както и да е .. мерси много за подкрепленията ви .. ии даноо наистина намеря подходящото момче за ммен .. от което да не ме е срам че не мога да се целувам ..

umri
12-04-2009, 21:32
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#
Чакай го принца, чакай го. Хаха.

lipecek
12-05-2009, 00:32
ЗНАЧИ ........................................ така или иначе следващата година ше се целуваш ! Спокойно с ше се намери некой отвореняк да го напрай това. Ти даже нема да усетиш кога е станало. Можеби е време да почнеш да пиеш алкохол не само фанта и кола и тогава ше ти стане много по лесно. То по принцип на момиченцата винаги е по лесно ... ЕЕЕЕ след време ден, два три месец ше се сетиш за първата целувка какт оаз се сещам за некой неща и така на татака ...

guinessgirl
12-05-2009, 06:41
какъв принц да чака бе,вие на кво сте :razz:

niquetamere
12-05-2009, 06:52
Темата е от 2008... момичето сигурно вече се е.. на поразия, вие за целувки и говорите.

misslowe
12-05-2009, 07:58
е лесно ви е на вас ама кфо да направа как да подходя нещо ала бала не мог просто да отида и да му се хвърля на човека :-D
tuzaro ще те имам навпредвид :D

Хахх .. защо пък да не можеш ..
много е просто някой който ти допада
отиваш целуваш го пък после да си мисли каквото си искаа .. :-D :-D

BloodyAmy
12-05-2009, 08:15
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#

:lol: Боже, Боже на хората зъби и органи им вадят, а вие се страхувате от една целувка. От това не се умира. Плюс това, ако си чакате "принца" след още 14 години сигурно пак ще пускате постове от този род тук..

misslowe
12-05-2009, 08:17
Някой да я заключи тая темаа .. :wink:

buuu
12-05-2009, 08:22
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: Слава Богу не съм сама моята най-добра приятелка също има този проблем ...супер ни е гадно като сме с фр и почнат да се хвалят кой с кой се е лизал а ние не... пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)...истинския проблем е ,че като дойде мига бягаме като опарени и тя ,и аз отрязахме мн момчета :oops: но сякаш чакаме принца или поне аз го чакам защото това е специално нещо и не искам да пропилявам момента...и така пак оставам на сухо ...много искам :smt008 но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#

Abe ti dobre li si #-o govorish se edno shte se ebesh che to daje devstvenite momicheta ne govorqt tai be 8-) leleiiii am ot kvo te e strah be.... to dan e kat da sa izka4ish na everest hahhahahahaah basi.... specialno nesho ? edna celuvka ti v koi vek jiveeesh am hubu de pazi si parvata celuvka za svatbata [-( [-X


има ли значение в кой век живее?! за теб първата целувка може да не е специална, но за някои хора е! и въобще знаеш ли на какво е израз целувката?! глупаво е да правиш нещо само защото другите са го правили пък ти не си #-o ей заради тоя манталитет вече на по 13 - 14 години не сте девствени! Я се стягайте и гледайте първо себе си и после другите! #-o :neutral:
А пък на Moon`Girl стискам палци и ако все още не си намерила подходящия човек, не се притеснявай - няма да останеш на сухо :) и няма какво да се плашиш - няма да боли :D :-)

abe ei :) ima znachenie da moje bi predi sa bili konservi ama veche nee tai :) se pak imalo e momcheta iskalo i se e ama tq q e strah ... em men ne me e bilo... moa ti kaja che moje i za lubov da go smqtash ama az go broq za izrtaz na strast prekaleno hromoni alkohol i tn ;] ne sum se celuvala za prav pat shtoto sum iskala da podraajaam na dr prosto dosta predi tqh q svarshih taq deinost [-( smqtash li che tq she nameri princ hahahhahahahahahahah mnqma takiva neshta dori i v sexa nikoga nqma nameri takav ;] na taq vazrast e nevazmojno princa da si go tarsi kat shte se jeni :))) ne moish sporish s men dragi prosto e nevazmojno i nepriemlivo :smt006 :smt003


оффф ма ЕМВИИИИ я са успокой !!! първо пиши на кирилица !!!! и 2ро ся кфо хвалиш ли ми са като си я свършила преди тая раота ?!?!?!!? :lol: всеки си има принципи моа ти кажа.. тъй че нито ставаш по красива нито по умна като си ги минала тея работи ехехеhyaxyaxhy каката :lol: авторката има основания да се притеснява (макар че няма нищо страшно :P )-все още не го е изживяла :) но моя съвет е да не бързаш..тфа че си на 14 няяяяма никфо значение.. :wink: за да има някфа истинска целувка тряя да има любоф.. не се води по акълите на някфи си лигави пикли които вече дори са се ебали .. и ко да не би да стаат по натокани?!?! (пхахаха да ви пикая на пилешките акъли :lol: ) за всичко си има време .. а колкото до тфоя проблем- когато стане тогава :) нито аз имам вулшебна пръчица нито ти.. така че живеий си живота и не му мисли много :) мойта първа целувка беше в 8ми клас :) а колкото до ЕМВИИИИИИИИИ -авторката може да не е срещнала принца и никога да не го срещне ,както казваш ,ама ти дори и неможеш да си мислиш за него майна 8-) :roll: стига леки работи .. всички знаем че няма никфи принцове.. но когато избереш на кого да подариш сърцето си ..ТОЙ са превръща в такъв we [-( пфф ... айде успех ти желая :) :-)

loliii
12-05-2009, 11:04
.. всички знаем че няма никфи принцове.. но когато избереш на кого да подариш сърцето си ..ТОЙ са превръща в такъв we [-( пфф ... айде успех ти желая :) :-)
Ама ти целувката я разбираш като отдаване на сърцето си ли? Ами твоята първа целувка като ти е била в 8-ми клас да не би тогава си се "влюбила" в това момче? Смяташ ли, че в 8-ми клас е възможна истинската любов? Защото ако смяташ, явно ти не си много дорасла и си мислиш, че всяко бурно действие на хормоните е обич и одухотворяване... Посто някои хора са реалисти и знаят, че тези сексуални взаимоотношения са си просто сексуални взаимоотношения и нямат нищо общо с любовта. Ето защо почва да те сърби на 14-15-годишна възраст, а любовта в истинкия смисъл на думата откриваш на 25-30 години, когато знаеш какво търсиш. И престанете да казвате "в днешно време секс се прави на 13-14 години", защото преди половин век хората са раждали на по 14-15 години и до 20-тата си годишнина са имали по 5-6 деца.

LadyDi
12-05-2009, 11:40
И все пак...

темата е на близо 2 години...

ef4etyYy
12-05-2009, 17:46
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: ...
... но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#
:razz: :razz: :razz: първото ти изречение рулира заклевам се :razz:

П.П. ПРИНЦОВЕ НЯМА! има само коне :razz:

buntar90
12-06-2009, 11:36
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: ...
... но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#
:razz: :razz: :razz: първото ти изречение рулира заклевам се :razz:

П.П. ПРИНЦОВЕ НЯМА! има само коне :razz:
вече и конете изчезват ама може да се разчита на някой катър :D

buuu
12-06-2009, 12:22
.. всички знаем че няма никфи принцове.. но когато избереш на кого да подариш сърцето си ..ТОЙ са превръща в такъв we [-( пфф ... айде успех ти желая :) :-)
Ама ти целувката я разбираш като отдаване на сърцето си ли? Ами твоята първа целувка като ти е била в 8-ми клас да не би тогава си се "влюбила" в това момче? Смяташ ли, че в 8-ми клас е възможна истинската любов? Защото ако смяташ, явно ти не си много дорасла и си мислиш, че всяко бурно действие на хормоните е обич и одухотворяване... Посто някои хора са реалисти и знаят, че тези сексуални взаимоотношения са си просто сексуални взаимоотношения и нямат нищо общо с любовта. Ето защо почва да те сърби на 14-15-годишна възраст, а любовта в истинкия смисъл на думата откриваш на 25-30 години, когато знаеш какво търсиш. И престанете да казвате "в днешно време секс се прави на 13-14 години", защото преди половин век хората са раждали на по 14-15 години и до 20-тата си годишнина са имали по 5-6 деца.

не я разбирам като отдаване на сърцето ест ! просто като си харесаш някой ай да не казвам го заобичаш че още малко с кмъни ше ме убиете за дето не мисля че любовта идвала на 25 30 :lol: и тогава си праиш сичко снего ся ъфа че ти не сия срешнала по рано любовта не tи даа основание да говориш че идва по късно ай моля ти са.. 8-) DA мисля по различен начин и ДА ще говоря че децата започват да водят полов живот на 13 14 защото сие така ! хич не ме ебе кфо е било преди нз си колко века.. ся тфа аз поне не го намирам за нещо нормално тка че секи с мнението си ..но колкото до тема оставам си на тфа че като се привържиш към някой си праещ с него кфото си искаш в случая авторката май е в същото положение .. не говоря за любов нз кфо изпитва тя ..но при мен е различно и ти неможеш да знаиш кога аз съм изпитала истинска любов и кога не .. капиш :wink:

DarkBass
12-06-2009, 12:56
устата девствена .. изобщо няма смисъл от притеснения за годините ... или изоставане ... щще дойде и твоя момент

ef4etyYy
12-06-2009, 13:19
и ето изминаха 14 години от когато съм се родила,а мята уста е все още девствена :shock: ...
... но мамка муу Страх ме е 8-[ :oops:
:lol: :-#
:razz: :razz: :razz: първото ти изречение рулира заклевам се :razz:

П.П. ПРИНЦОВЕ НЯМА! има само коне :razz:
вече и конете изчезват ама може да се разчита на някой катър :D абе ужас, накъде отива тоя свят, няма принцове, вече и коне няма :shock: ибахти останахме си сами :razz: :booooomb:

Linns
12-06-2009, 13:35
Mного се извинявам, но .. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

DoomShadow
12-06-2009, 17:18
не разбрах... като не си се целувала и не моеш пиеш ракия ли ? :x

Fruity
12-06-2009, 17:27
Пхаха..Стегни се.Направо е смешно.
И какво като не си се целувала?И твоето време ще дойде,спокойно. 8-)

chocolatee
12-06-2009, 17:28
пфф, по-спокойно, бе, момиче
нищо страшно няма :)

ef4etyYy
12-06-2009, 18:06
^ я вижте датата на първия пост 8-) 8-) 8-) :booooomb:

lipecek
12-06-2009, 18:51
Леле малеееее квой туй нещоооооо ....
Сирене прави мандра не е лелеее малееее кой туй нещооо ...
:razz: :razz: :razz:
айде на никулденаааа стига с тия простотий. :-P


ЛЕЛЕЕЕЕ МАЛЕЕЕЕЕЕ КОЙ ТУЙ НЕЕЕЩООО

КОЙ ГО НАМЕРИ АЛАЛ ДА МУЙ !!!!!!!

Dark_Angel_F
12-06-2009, 19:36
И какво те е страх .Целувката не боли спокойно :-) Млесни го там момчето и готово 8-)
Съгласна съм със теб , но само да допълня ,че може да и боли :D ако те ухапят...

plmn
12-06-2009, 20:00
пък и сме на 14 мамка му(искам да кажа че вече децата почват да се целуват на по 12 год)

FAIL.

c0ci
12-06-2009, 20:08
мм и къф ти е проблема?Хем искаш хем не искаш! ми реши се и иди там да мяляснеш един език на някой :?