PDA

View Full Version : Моят проблем номер 1, хаха



bungle
01-12-2008, 16:19
Пхахаа, слушам някаква хаус песничка, чийто текст е много брутален, а музиката ми действа по особен начин.. :D

И.. блаааа, звъня аз на гаджето да му кажа колко много си го обичам и т.н., покрай него яко музика и смях на поразия се чува, ОК, аз си продължавам със словоизлиянията, като по едно време тоя се хили като откачен, и говори някакви работи ( не на мен, ЕСТЕСТВЕНО..пхаха) и аз го питам "кво кво" , нали недочувам, а искам да съм в час с всичко.. И тоя нещо сдуха. Вика " Не мога да говоря сега", айде после МОЖЕ БИ ще се чуем. Питам го кво е сдухал, като преди 1 минута очевидно нещо му беше много смешно, той нищо не казва, не можел да говори. Учел :? :lol:

И такааааа, сега се чудя какво не му е наред. Аз ли съм му проблема или ония покрай него. Забелязала съм , че когато те са покрай него, той се държи студено, дори грубо на моменти, с мен. Което е тъпо. Казах му го, той ми мълча. Вие кво мислите, прави се на мъж или какво?

Сега не ми е гадно, защото съм в готино настроение, но ако беше друг ден сигурно бих се сдухала. Не мисля,че заслужавам такова отношение. :lol:

Я направо си кажете : гаджетата ви странни ли са? O:)

tuzaro
01-12-2008, 16:28
и аз съм попадал в такава ситуация, звъни ми гаджето и както ми е смешно по едно време става лошо и казвам че не мога да говоря...
П.П. влезна едно момиче което харесвах и то незнаеше че имам гадже 8-)

gree_girl
01-12-2008, 16:29
Моя приятел се държи прекрасно с мен. Винаги е много мил, иска да се чувствам добре и винаги се съобразява с мен. И се опитва да не ме наранява и определено успява :-)

Sevt
01-12-2008, 16:32
Ми мацка тва " учел " звучи бая смешно оО
А иначе де да знам сигурно се прави на мъж или просто такава е била ситуацията...или наистина е имало някое момиче наоколо....де да знам ти си му познаваш настроенията най - добре. Ама е тъпо де...

marmalad4e
01-12-2008, 16:33
аз не бих се о4аровалла от подобно поведение :? то зависи и кви са ви отношенията по принцип

bungle
01-12-2008, 16:34
Пхахаха, все едно му направих магия, звънна ми. :-D

Не го мислете. Тааааааааа, колко странни са гаджетата ви? :evil:

tuzaro
01-12-2008, 16:35
Я по добре кажи коя песен си слушала :smt006

bungle
01-12-2008, 16:36
East Clubbers - Sextasy :D

moonwarrior
01-12-2008, 16:39
ами принципно момчетата като са с фр не се разтапят от чувства.Държът се по различно.Това е техния свят остави го мисля,че няма какво да се притесняваш.Имах един приятел много добре се разбрахме и виждам го аз с фр той нищо и после като го питах що не ми е казал поне едно хай ``бях с фр ``,а иначе ше срути скайпа да му пиша :neutral: вече не прави така :P =;

LitTlE_BeBsIiI
01-12-2008, 16:41
Учел ли? Пхахахахахах :)

bungle
01-12-2008, 16:42
Учел ли? Пхахахахахах :)

Нали сега им е сесията :-D

LitTlE_BeBsIiI
01-12-2008, 16:45
Да знам :) Обаче с тоя шум и смях покрай него мислиш ли,че е учел?Според мен е на някъф купон макар че е раничко де :?

bungle
01-12-2008, 16:47
Не е на купон, ама са се събрали нек'ви хора. Хахах, само не знам колко учат. Днес на обяд като се чухме и пак вика, че учи и взе, че се изпусна, че бил в лоби-бара. :D :D :D Тия мъже на моменти ме разбиват.

kifla
01-12-2008, 16:48
Тоя опредлено се праи на мъж 8-)

Darkl1ng
01-12-2008, 16:54
Вярно е, че това всички го правят и дори не усещат колко е тъпо..

Romance
01-12-2008, 16:56
И на мен ми се случва понякога и се вбесявам ужасно много...Звъня му аз да му кажа 'лека нощ' той ми затваря..звъня му пак той си изключи телефона.И аз се притесних,щот не знаех къде е и кво прай ии цяла нощ седя и си мисля кви ли не неща.А той играел карти с някфи от неговия клас.на другия ден ми идваше да му набия един здрав.
Не знам защо правят така...наистина е странно :?

partychild
01-12-2008, 16:57
Моя приятел се държи прекрасно с мен. Винаги е много мил, иска да се чувствам добре и винаги се съобразява с мен. И се опитва да не ме наранява и определено успява :-) И моя е така.. винаги аз съм на първо място и винаги се държи прекрасно с мене .. :smt007

partychild
01-12-2008, 17:01
East Clubbers - Sextasy :D OoOoОоО мНого дива песничка :smt001 :smt001 :smt001 touch my ass.. feel my lips... smell my skin.. lick my legs.. :P :-({|= sextasyyy.... :smt001

bungle
01-12-2008, 17:11
East Clubbers - Sextasy :D OoOoОоО мНого дива песничка :smt001 :smt001 :smt001 touch my ass.. feel my lips... smell my skin.. lick my legs.. :P :-({|= sextasyyy.... :smt001

Дааааааа, много е луда. :-({|= :booooomb:

koalka
01-12-2008, 17:14
Нормално е пред приятели да се държи така, а да не ти говори лигаво примерно...Това е, защото не иска да се размеква може би пред тях.Моя приятел също е така.Когато е сред приятели и аз примерно му се обадя, не се държи така, както би се държал като сме само ние двамата. :wink:

bungle
01-12-2008, 17:16
Нормално е пред приятели да се държи така, а да не ти говори лигаво примерно...Това е, защото не иска да се размеква може би пред тях.Моя приятел също е така.Когато е сред приятели и аз примерно му се обадя, не се държи така, както би се държал като сме само ние двамата. :wink:

е дааа, ама мен ме дразни понякога. Мрън!

So unbelievable love..
01-12-2008, 17:18
Вярно е, че това всички го правят и дори не усещат колко е тъпо..

а баш!
На мене ми се е случвало да си говоря с моя,докато вървя с една фр и тя се подхлъзва и аз разбира се започвам да се смея и след 4 - 5 сек ми затвори.аз му звъня после и викам "защо ми затвори " и той ми казва " еми ти ми се смееш по телефона,аз за какво да те слушам" пък иначе мн ме обича :razz: еми не не хич не са странни нее изобщо #-o

Zlobche
01-12-2008, 21:40
Абе мъжете смятат нас за странни,а ние тях!Всичко е един кръговрат :razz: Иначе да доста тъпо се държат понякога... идва ми да го набия :lol: Ама любов кво да правиш...трябва да има компромиси :smt001 =P~

B3B0K
01-12-2008, 22:10
to teq prostaci (majete) imat po dve v nqkoi slu4ai 3 lica ili povedenq za teb za pred fr iii dr sa zavisi na kaf jenkar sipopadnala :-D

lithium4e
01-13-2008, 09:58
ами моя се държи много добре с мен независимо дали сме пред приятели или сме си сами..просто твоя си мисли че е голям мъж с това поведение..което е много тъпо..

Krem4eto
01-13-2008, 10:43
Честно казано веднъж си вървяхме с бившия и виждаме някакъв бияч и оня,както ме беше прегърнал и си махна ръката :neutral: ии така,явно като правят такива 'странни' неща , просто не държат на тебе...

So unbelievable love..
01-13-2008, 10:47
Абе мъжете смятат нас за странни,а ние тях!Всичко е един кръговрат :razz: Иначе да доста тъпо се държат понякога... идва ми да го набия :lol: Ама любов кво да правиш...трябва да има компромиси :smt001 =P~

+111

El`Clasico
01-13-2008, 12:04
Пхахаа, слушам някаква хаус песничка, чийто текст е много брутален, а музиката ми действа по особен начин.. :D

И.. блаааа, звъня аз на гаджето да му кажа колко много си го обичам и т.н., покрай него яко музика и смях на поразия се чува, ОК, аз си продължавам със словоизлиянията, като по едно време тоя се хили като откачен, и говори някакви работи ( не на мен, ЕСТЕСТВЕНО..пхаха) и аз го питам "кво кво" , нали недочувам, а искам да съм в час с всичко.. И тоя нещо сдуха. Вика " Не мога да говоря сега", айде после МОЖЕ БИ ще се чуем. Питам го кво е сдухал, като преди 1 минута очевидно нещо му беше много смешно, той нищо не казва, не можел да говори. Учел :? :lol:

И такааааа, сега се чудя какво не му е наред. Аз ли съм му проблема или ония покрай него. Забелязала съм , че когато те са покрай него, той се държи студено, дори грубо на моменти, с мен. Което е тъпо. Казах му го, той ми мълча. Вие кво мислите, прави се на мъж или какво?

Сега не ми е гадно, защото съм в готино настроение, но ако беше друг ден сигурно бих се сдухала. Не мисля,че заслужавам такова отношение. :lol:

Я направо си кажете : гаджетата ви странни ли са? O:)
Спокойно и мойта приятелка се правеше на велика пред другите като бяхме заедно и се едно не съм и гадже ама я скастрих един два пъти по един брутален начин и да видиш как се промени

Victorya
01-13-2008, 13:59
Луд ли?Той е пълно куку.Обожава да философства,да спори,да ме пренебрегва,да ме сдухва...Любимото му хоби,ама си го обичам...По твоя въпрос:Човека се прави на мъжки....

Victorya
01-13-2008, 14:02
Луд ли?Той е пълно куку.Обожава да философства,да спори,да ме пренебрегва,да ме сдухва...Любимото му хоби,ама си го обичам...По твоя въпрос:Човека се прави на мъжки....

IKisseDAGirL
01-13-2008, 16:54
Хах, за мен това са комплекси. Не дай си Боже другите да разберат, че е влюбен, което автоматично се приравнява на слаб и беззащитен.. а нали всъщност трябва да са силния пол, как иначе :?

Има и друго - за него това най-вероятно не е значело нищо, дреболия. Може дори да не е забелязал, че се е държал странно... или да не предполага, че на теб би ти направило впечатление. Повечето не забелязват много-много такива незначителни неща.

Само това с ученето ми прозвуча озадачаващо. Нямало е смисъл чак да те лъже [-X

suunlight
01-13-2008, 16:59
И моя приятел е многоо странен .. понякога се държи много добре .. супер мил и сладък .. но в повечето случаи се държи по-тъпо .., но е много всеотдаен .. другото странно ..примерно може да те нареди да ти каже нещо тъпо, но го прави нарочно .. да види как ще реагираш .. иии почти никога не показва, че обича .. макар, че го прави много силно .. странен тип е .. такъъв е .. и заради това, че е адски различен от другите .. го обичам много ..