PDA

View Full Version : gadniari-kak da se oturva ot tiah



selenia
01-12-2008, 17:51
v u4ili6te ima grupi4ka ot niakolko mom4eta i kogayo vidiat podhodia6ta jertva(nai 4esto momi4e) zapo4vat da ia obijdat,podigravat i t.n.dnes az biah tazi jertva i kogato po4naha,taka se stupisah,4e ne znaeh kakvo podobava6to da im kaja v moia za6tita.mejdu drugoto az ne gi poznavam i sme niamali ni6ti ob6to,nito puk sum gi obidila po niakakuv na4in-prosto po4naha!kak da gi nakaram da sprat?a tova 6te bude mnogo trudno,za6toto imam problem v govora i nai 4esto za tova mi se smeiat i moje bi ne triabva da go spomenavam ama dnes yez gadniari po4ti me dokaraha do sulzi,a az sus ni6to ne sum zaslujila!help!!!!!!!!!!! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

olive_oil
01-12-2008, 18:05
имаш ли брат - ако да го извикай да им покаже кой, какво и защо. ако не хубаво ги насоли пред класната ти, ама й кажи че те е страх от тях и не искаш те да разбират кой й е казал за тормоза.

tzvety_falky
01-12-2008, 18:05
Ооо я се стегни,кво ти дреме от някви ограничени неодрасли лапетии!Виж,че си нямат друга работа,та са се заели да се заяждат,с вски който им попадне!Кой знае те на кво мязат,та са тръгнали другите да гледат!Ако тва се повтори,не им обръщаи внимание,продължи си напред с високо вдигната глава и да не ти пука!Нали знаеш всичко се връща рано или късно!

Diggity
01-12-2008, 18:23
v u4ili6te ima grupi4ka ot niakolko mom4eta i kogayo vidiat podhodia6ta jertva(nai 4esto momi4e) zapo4vat da ia obijdat,podigravat i t.n.dnes az biah tazi jertva i kogato po4naha,taka se stupisah,4e ne znaeh kakvo podobava6to da im kaja v moia za6tita.mejdu drugoto az ne gi poznavam i sme niamali ni6ti ob6to,nito puk sum gi obidila po niakakuv na4in-prosto po4naha!kak da gi nakaram da sprat?a tova 6te bude mnogo trudno,za6toto imam problem v govora i nai 4esto za tova mi se smeiat i moje bi ne triabva da go spomenavam ama dnes yez gadniari po4ti me dokaraha do sulzi,a az sus ni6to ne sum zaslujila!help!!!!!!!!!!! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[


каквото и да ти говорят ти почни да се преструваш, че се заливаш от смях ;) просто го направи и ще видиш резултата

•._.•No_NaMe•._.•
01-12-2008, 18:50
sigyrno go 4uva6 4esto no ne im obra6tai vnimanie

EJI4eTy
01-12-2008, 20:07
вземи една бухалка от вас ... или пушката на баща ти [ако е ловец] ... :evil: абе просто ги подминавай като пътен знак 8-)

Seducti0n
01-12-2008, 20:55
Ох,хора разберете-Бъдете силни и самоуверени не скланяйте глава пред най-малкия коментар и се научете да затапвате нафуканите кукли дето с повод и без повод си отварят устенцата. :evil:

:arrow: Към авторката-Спри да плачеш и да ангажираш съзнанието си с тях.Какво толкова се впечатляваш-кухи лейки бол.Просто им покажи,че нямат право да те обсъждат по такъв глупав начин и това е. :wink:

:arrow: На практика ти не ги познаваш, учите в едно училище, това е единственото нещо, което ви свързва за сега.В такъв случай не си струват нервите.Разбирам, да речем някой приятел да те предаде-адски боли,но при теб няма толкова голям повод да се хабиш.Айде със здраве. :smt003

asasfdf
01-13-2008, 07:25
"не обръщай внимание" не е мотото на готините, ама ако нямаш избор.. :) момчетата обичаме да се показваме много силни и така нататък..може да са някакъв вид закачки (аман от хора без опит) но ако са си злобни обидички, тогава зимай един 17-19 годишен напомпан приятел, прати го да ги изтреби и така...на сила със сила...

N0_feAR
01-14-2008, 16:47
v u4ili6te ima grupi4ka ot niakolko mom4eta i kogayo vidiat podhodia6ta jertva(nai 4esto momi4e) zapo4vat da ia obijdat,podigravat i t.n.dnes az biah tazi jertva i kogato po4naha,taka se stupisah,4e ne znaeh kakvo podobava6to da im kaja v moia za6tita.mejdu drugoto az ne gi poznavam i sme niamali ni6ti ob6to,nito puk sum gi obidila po niakakuv na4in-prosto po4naha!kak da gi nakaram da sprat?a tova 6te bude mnogo trudno,za6toto imam problem v govora i nai 4esto za tova mi se smeiat i moje bi ne triabva da go spomenavam ama dnes yez gadniari po4ti me dokaraha do sulzi,a az sus ni6to ne sum zaslujila!help!!!!!!!!!!! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[
епа кат се притесняваш да ги затапиш (заради говора си) просто им покажи среден пръст и им кажи "Да ви го на*укам, келеши!" 8-) (не е много дълго изречението, атка че ще се справиш)
а пък ако не ти стиска викаш некой авер по-големичък и бой....па ако си от миролюбивите минаваш покрай тях все едно не съществуват....дреме ти на шунката за глупостите им

Pedigree
01-14-2008, 17:33
Със сълзи нищо не се постига.
Имаш два варианта,от които аз ти препоръчвам първия.

1)Научи се да се защитаваш.Щом те те газят,гази ги и ти.Покажи характер.
2)Просто не обръщай внимание.Отминаваш ги и толкова.

^SeXyTo^^^
01-14-2008, 17:44
Мила,проблемите с говора ти , не трябва да те притесняват, всеки е различен и си има своите проблеми,а и това не е нещо за подигравка !
Но явно теб те притеснява да говориш с тях защото нестига че ти се подиграват за разни неща,след като проговориш, може би ще започнат да те подиграват и за говора ... Спокоино, запази самообладание, прави се на непукист, най-добре не им обращаи внимание минавай и заминавай покраи тях сякаш не съществуват,сякаш са невидими за теб,и те скоро ще се откажат (пробвала съм го преди години когато ми се бе случило нещо подобно и при мен подейства).
Желая ти успех!
А в краен случай, ако имаш по - голям брат , братовчед , съсед , някой близък - кажи му как стоят нещата, кажи му че се страхуваш ти да говориш с тях, и че ти е неприятно да ти се подиграват, предполагам той ще дойде в училище и ще се разправи с тях както си му е реда!
:-D

redbull4o
01-14-2008, 19:03
оф аз съм мом4е и аз имам същия проблем..само 4е са мом4ета и са от моя клас,водят се "приятели",всеки ден се прибираме заедно с влак ..постоянно ме разпитват за неща,смеят ми се на вси4ки неща,които кажа и дори ве4е се питат един на друг:"Кажи един виц?",другия отговаря с моето име и вси4ки по4ват да се смеят :? какво да правя нз,освен да им тегля майните :o

st1ka
01-14-2008, 19:07
Ами аз ти препоръчвам само едно - просто им се изсмей в лицето и подмини...ще видиш сама,че повече нищо няма да ти кажат!

chipi_kaoo
01-14-2008, 19:59
Ами аз ти препоръчвам само едно - просто им се изсмей в лицето и подмини...ще видиш сама,че повече нищо няма да ти кажат!
Или изобщо не им обращай внимание, и те ще видят, че не ти пука и ще те оставят ;-)

Nub_Cake
01-14-2008, 20:13
имаш ли брат - ако да го извикай да им покаже кой, какво и защо. ако не хубаво ги насоли пред класната ти, ама й кажи че те е страх от тях и не искаш те да разбират кой й е казал за тормоза.

Хаха, на мен ми се случи веднъж това една да си викне братат.
Па ние с бандата хубаво му чупихме зъбките :D

<-ChelseA->
01-14-2008, 23:39
Za6titavai se.Ako vidqt ,4e si slaba i se podava6 na obidite im 6te produljat!Ne go pozvolqvai.Pokaji haraket.Moje bi 6te ti e trudno,no opitai.Sledva6tiqt put ,kogato ti kajat ne6to,prosto im se opul4i.Ako ti kajat obidna duma,kaji i ti ,no po-kulturno,Ne im padai na nivoto.Sigurna sum,4e vse ne6ot ti idva na um,koeto moje6 da kaje6 v svoq za6tita-zatapva6 gi i gotovo.Podminava6 si.nqkolko puti taka i nakraq 6te prestanat,ili pone nqma da te imat za slabata jertva...kusmet i ne im se davai tolkova lesno be!!!