PDA

View Full Version : Boys and Girls



black_baby
01-12-2008, 21:18
po princip momi4etata vinagi xodqt s po golemi mom4eta ot tqx a mom4etata s po golemi momi4eta ot tqx ei tva ne moga da razbera za6to e taka za6to ne xodqt s xora na tqxnata vazrast :P

blagodarq za izgybenoto vreme :D :-D i dano ste me razbrali pravilno 8-) :lol:

sladko_dete
01-12-2008, 21:20
Хвани си кака да те отрака...

ivakavlad
01-12-2008, 21:27
значи момичетата си хващат по големи момчета защото си мислят че са по зрели от тези на тяхната възраст(мнение с което лично аз не съм съгласен ама :neutral: ) а по голямата част от момчетата си хващат какички защото са по опитни(а по малката по същата причина по която момичетата си хващат по големи момчета)

aLakaZam
01-12-2008, 21:33
Е ако момичетата ходят предимно с по-големи от тях, то момчетата ходят с предимно по-малки ;)

Callyer
01-12-2008, 21:35
Е ако момичетата ходят предимно с по-големи от тях, то момчетата ходят с предимно по-малки ;)

точно за това се замислих и аз по-големите момчета ходят с по-малки момичета :)

gLoRiOuS_aNGeL
01-12-2008, 22:10
Е ако момичетата ходят предимно с по-големи от тях, то момчетата ходят с предимно по-малки ;)
Дам,така е.Ако не друго,помислете малко...
Ако 2+3=5,то и 3+2=5...Така де,ЛОГИКА!

Presley
01-12-2008, 22:17
Ти какво ?Почна като децата от детската градина-эа всяко нещо да питаш эащо. 8-) първо-твърдението ти не е вярно и в него няма логика.Второ-въпросът,който си эадала е глупав.

Dopeplz
01-12-2008, 22:18
Уменията да стигнеш до тази "логика" са нехуманно нищожни.А иначе Адам е бил по-голям от Ева.Нали все пак Негово Тревопасно Височество затова е създал първо мъжа.Но все пак взаимно са се задоволявали и скоро поколението "Синове на Адам и Ева" се е появило от дупката в земята.Моята логика по въпроса измъчващ младата невинна душица е следната-Мъжете сме по-висши.

SandForGaara
01-12-2008, 22:20
Неще oтрека тези слова. ;-)

sLaDkA_GrEsHkA
01-12-2008, 22:25
predstavi si mom4etata i momi4etata v 7-8 klas... mom4etata prosto se razvivat malko po bavno a momi4etata kato 4e li se imat za po porasnali... koeto si malko taka ;) i az ne bih se hvanata s nqkoi nabor poradi prostata pri4ina 4e sa oshte detinqci i ... ne mogat da mi budat frs kamo li neshto pove4e...

4you
01-12-2008, 23:04
Приятелят ми е на моите години.Не смятам,че има строго определени правила..ако има любов другото не е важно..

e_21.11
01-13-2008, 07:48
Аз пък ходя с момче,което е една година по-малко от мене 8-) ,но щом има любов няма проблеми нали така? :D П.п Въпросът ти е глупав. :(

lithium4e
01-13-2008, 09:49
ами честно казано като видя момиченца дето са се хванали с някакви "батковци" са ми много смешни..аз също съм ходила с такива и това,че са били по-зрели и т.н. изобщо не е вярно..аз лично съм с момче,което е само с 11 месеца по-голямо от мен,дори сме в един клас..обичаме се много и всияко е наред за сега..

Krem4eto
01-13-2008, 10:51
Одобрявам момичетата да ходят с по-големи!
Не стига,че момчетата по-бавно съзряват,пък остава да ходят с момичета на една възраст....То затова от тези връзки , излиза ходене от по 1 седмица... [-(

sweet15
01-13-2008, 11:23
Според мен зависи от това в кой се влюбваш,а не да гледаш тоя е по-малък,тоя по-голям и секви такива... Ако се влюбите(момичета) в по-малко от вас момче какво ще направите-ми няма да се откажете естествено,защото като си влюбен...
Същото се отнася и за момчетата,макар че те радко си признават че се влюбват..

AllenWallker
01-13-2008, 11:25
Emi hora taka e momi4etata hodat s po golemi ot tqh mom4etata s po malki :D mi 4i to izliza 4e momi4etata iskat nekfi po golemi 6ot sa po opitni i taka da se fukat s tqh a mom4etata spored mene i mn moi priqteli nqma si hfanat pod 2 godini razlika 6ot i po malkite sa po lesni za hva6tane a f nqkoi slu4ai i za lajene :D i 4i to taka s ivarvi si4ko. A mejdu drugoto ne sam vijdal mn hora da hodqt na edna i sa6ta vazrast ne6to a be to si e :-k edin vid spored tfa det sam napisal gore to ne ostavat hora det da sa na 1 vazrast :smt118

Blagodarq za 4eteneto i da ne mi se smeete :D:D:D

morelov
01-13-2008, 11:43
Туй не е толкуз вярно. Момичетата ходят с каквито момчета си харесват. Ако си харесат някой по-малък, кво от това?
основно момчетата се фукат, примерно като си хванат кака или поне аз съм останала с такова впечатление

El`Clasico
01-13-2008, 11:52
Хвани си кака да те отрака... Хвани си Батко да ти е сладко... но не е много правилно според мен човек може да ходи с каквито си хора иска по големи по малки и на неговата възраст :)

devisil
01-14-2008, 10:34
Големи сте тъпунгери.
Какво значение има възрастта, щом хората се обичат.
Моят човек е с 2.5 г. по-малък от мен, а аз съм на 22 , той - на 20!!!!! И какво? Разбираме си се чудесно, и сексът е страхотен, скоро направихме и половин година заедно, а да не споменавам, че си правим планове и за друго!

psychopath
01-14-2008, 11:11
^Стига клишета... :wink:

NaNa_SladuRana
01-14-2008, 12:41
Одобрявам момичетата да ходят с по-големи!
Не стига,че момчетата по-бавно съзряват,пък остава да ходят с момичета на една възраст....То затова от тези връзки , излиза ходене от по 1 седмица... [-(

Много ти е погрешно мнението
Всичко зависи от това как се чувстваш
Гаджето ми е колкото мен и О,чудо 1 сидмица отдавна мина,ходим от 1 година и 2 месеца и помежду другото много си го обичам :-)

poltergais
01-14-2008, 13:38
Хвани си кака да те отрака...
Хвани си батко да ти е сладко :P :P :P :P

miShle
01-14-2008, 14:18
Не винаги е по този начин... Но попринцип се получава така,защото има голяма разлика в поведението на едно момче и момиче 7-8-9 да не кажа и десети клас. Аз примерно съм девети клас сега и никога не бих трътнала с някой на моята възраст,защото просто те буквално са си деца и още си изживяват детсвото.Не казвам,че сам кой знае колко голяма,защото не е така,но примерно аз като ги гледам момчетата как си играят през междучасията..Примерно целят се с тебишири,мятат си бутилка с вода от единия край на стаята до другия или правят едно голямо топче от хартия и почват да го ритат... А в сущото време момичетата са се събрали някъде си говорят или се разхождат по коридорите .. еми кажете ми че няма разлика в поведението на момчетат и момичетата... Така,че хората като са казали че момчетата се развиват и съзряват по-бавно от момичетата са били прави,не го натяквам по причина примерно че искам да ги засегна нещо,но си е точно така и може би за да се уравновесят акълите се получава така... Естествено това си е мое мнение.. :-|

LaDy_DaQnA
01-14-2008, 17:39
"Hvani si batko da ti e sladko" :razz: po temata mii kogato sym razgovarqla kato mnogo malka s maika mi po tazi tema tq mi e obqsnqvala 4e mom4etata se razvivat po bavno ot momi4etata iii az sym go priemala za pri4ina....sega razbiram 4e naistina e taka nqma mom4e na moqta vyzrast koeto da ne e liglio i da ne se dyrji kato nqkfo bebe i da znae kak da se dyji s momi4e...

miShle
01-14-2008, 17:59
"Hvani si batko da ti e sladko" :razz: po temata mii kogato sym razgovarqla kato mnogo malka s maika mi po tazi tema tq mi e obqsnqvala 4e mom4etata se razvivat po bavno ot momi4etata iii az sym go priemala za pri4ina....sega razbiram 4e naistina e taka nqma mom4e na moqta vyzrast koeto da ne e liglio i da ne se dyrji kato nqkfo bebe i da znae kak da se dyji s momi4e...

Или да по-точно това имах предвид.. и бтв и аз се казвам Даяна.. :D

miShle
01-14-2008, 18:07
"Hvani si batko da ti e sladko" :razz: po temata mii kogato sym razgovarqla kato mnogo malka s maika mi po tazi tema tq mi e obqsnqvala 4e mom4etata se razvivat po bavno ot momi4etata iii az sym go priemala za pri4ina....sega razbiram 4e naistina e taka nqma mom4e na moqta vyzrast koeto da ne e liglio i da ne se dyrji kato nqkfo bebe i da znae kak da se dyji s momi4e...

Или да по-точно това имах предвид.. и бтв и аз се казвам Даяна.. :D

miShle
01-14-2008, 18:08
"Hvani si batko da ti e sladko" :razz: po temata mii kogato sym razgovarqla kato mnogo malka s maika mi po tazi tema tq mi e obqsnqvala 4e mom4etata se razvivat po bavno ot momi4etata iii az sym go priemala za pri4ina....sega razbiram 4e naistina e taka nqma mom4e na moqta vyzrast koeto da ne e liglio i da ne se dyrji kato nqkfo bebe i da znae kak da se dyji s momi4e...

Или да по-точно това имах предвид.. и бтв и аз се казвам Даяна.. :D

miShle
01-14-2008, 18:08
"Hvani si batko da ti e sladko" :razz: po temata mii kogato sym razgovarqla kato mnogo malka s maika mi po tazi tema tq mi e obqsnqvala 4e mom4etata se razvivat po bavno ot momi4etata iii az sym go priemala za pri4ina....sega razbiram 4e naistina e taka nqma mom4e na moqta vyzrast koeto da ne e liglio i da ne se dyrji kato nqkfo bebe i da znae kak da se dyji s momi4e...

Или да по-точно това имах предвид.. и бтв и аз се казвам Даяна.. :D

miShle
01-14-2008, 18:08
"Hvani si batko da ti e sladko" :razz: po temata mii kogato sym razgovarqla kato mnogo malka s maika mi po tazi tema tq mi e obqsnqvala 4e mom4etata se razvivat po bavno ot momi4etata iii az sym go priemala za pri4ina....sega razbiram 4e naistina e taka nqma mom4e na moqta vyzrast koeto da ne e liglio i da ne se dyrji kato nqkfo bebe i da znae kak da se dyji s momi4e...

Или да по-точно това имах предвид.. и бтв и аз се казвам Даяна.. :D