PDA

View Full Version : Моля ви имам много голяма нужда от помощ



lifefeast
01-12-2008, 21:44
Здравейте , моля ви помогнете ми .. от няколко месеца се опитвам да си върна момичето което адски много обичам , значи , преди около 4-5 месеца .. аз и моита най-добра приателка си говорихме и ме обхвана някакво чувство , пък преди това бях си обещал каквото и да стане никога да не си намирам гадже преди да стана на 18 незнам сигорно е странно , но ми се виждаше тъпо , да както и да е , и след това тя ми каза че ме харесва , на другия ден пак излязохме и токаз тя ми каза че ме обича и с времето така станахме ,,гаджета" една вечер към 6-7 ми стана нещо и ужасно много исках да я видя .. и отидох пред тях и се видяхме и за първи път токаз се целунахме .. хмм .. беше прекрасно да .. но на другия ден тя отиде у варна .. защото ходи на уроци , и се видяла с бившото и гадже и тои още я харесва.. и токаз ония идиот зел че я целунал , и от токаз постоянно я ревнувах .. за най-малкото .. и сега от близо 2 месеца не сме заедно .. и ми всеки ден някво такова шибано настроението .. като я питам дали иска пак да сме заедно тя ми казва, Да искам , ама нещо ме спира .. незнам дали е защото за първи път имам гадже... но я обичам .. незнам може би неразличавам какво е да обичаш някой... но просто .. съм сигорен че я обичам .искам да си я върна немога без нея .. , един път като бяхме ядосани и двамата с нея .. аз я питах окончателно какво иска да сме .. приатели или гаджета и тя ми каза че .. иска да сме приатели .. отначало се съгласих след 3-4 минути и двамата казахме ,,НЕМОГА ТАКА" обичам я много ... немога да позволя .. една ревност да ни раздели .. аз съм си виновен признавам си .. но поне искам 2-ри шанс .. искам да и покажа някак си че мога да се променя .. моля ви ... помогнете ми .. нямате си представа какво е ... просто да обичаш някои .. и да неможеш да бъдеш с него .. гадно е .. много дори .. просто малко или много отвътре те убива .. с времето .. моля ви помогнете.. ми ..тотално съм отчаян.. аз съм едно тъпо лапе на 13 години .. ако се чудите що пиша тъпо не е странно .. просто съм без никакво самочувствие .. и да отблъснеш човека който обичаш повече от всичко .. не знам .. аз ли съм виновен ,защото съм я ревнувал? , напоследък забелязвам че започвам да правя неща който и тя и ми се струва много странно например .. в някой ситуации имаме едни и същи реакций .. и незнам.. знам само че много си приличаме с нея .. и я обичам .. адски много .. немога да я забравя .. немога !!

SandForGaara
01-12-2008, 21:49
Защо си мислите че в темата лзбов тря да пишете подробни прераскази?!?!?!??!?!?!?!
Пишете по кратко!
Бахта и предполагам ти си виновен дори не съм го чел бах.
Ся ще се опитам....

Dopeplz
01-12-2008, 21:53
Спокойно чедо,помни едно-Не вини себе си.Иначе да-ти си виновен...Не знам трябваше ли да го чета ,но нищо...

SandForGaara
01-12-2008, 21:54
приятелю, разбирам те .Остави ... жените не знаят како искат тва е доказано. Ако не го беше изревнувал щеше да те зареже и да те испорти за слабак и глупак,че не си бил достатъчно смел и т.н.
А за чувството и аз го испитвах цял 7-и клас и част от ваканцията но сега (година по късно) си намерих половинката , така че останете си приятели.
Но не я игнорирай , просто момичетата незнаят що искат.

Presley
01-12-2008, 22:09
Нито ти энаеш какво искаш,нито тя.Энам,ще кажеш,че энаеш и че искаш нея.Детска работа.На 13,по-добре вместо да се эанимаваш с такива неща и да си вгорчаваш живота от рано,эанимавай се с училището си и с някакви по-присъщи эа въэрастта ти неща.Има много време эа любов.Както виждаш эахванеш ли се с нея,проблемите и ядовете идват :D Эатова бягай :D !Момиченцето не энае какво иска.Но това е нормално,предвид въэраста ви.Иначе в анкетата гласувах эа третата опция-и двамата.Въпреки ,че в случая е смешно дори и да става дума эа вина.Та това е просто една детска любов,не търси виновни и невинни-глупаво е.
А и между другото по-добре се эахвани да решиш проблема,който имаш с правописа.

vvs_go
01-12-2008, 22:19
Spored men nqma vinoven v tazi situaciq edna poznata me nau4i na ne6to mn vajno myjyt e tozi koito praci pyrvata stypka i myjyt e tozi koito se izvinqva dori i da ne e vinoven spored men vsi4ko tva koeto si napisal v temata i go kaji na neq podneseno s cvetq sintezirai go 4e q obi4a6 4e tq e promenila svetogleda ti i 4e za neq si gotov na vsi4ko ama malko po romanti4no nali nomera e da byde6 tozi za kogoto tq me4tae i ednovremenno s tova da byde6 sebe si epa dano stane obiknoveno vyr6i rabota

vvs_go
01-12-2008, 22:19
Spored men nqma vinoven v tazi situaciq edna poznata me nau4i na ne6to mn vajno myjyt e tozi koito praci pyrvata stypka i myjyt e tozi koito se izvinqva dori i da ne e vinoven spored men vsi4ko tva koeto si napisal v temata i go kaji na neq podneseno s cvetq sintezirai go 4e q obi4a6 4e tq e promenila svetogleda ti i 4e za neq si gotov na vsi4ko ama malko po romanti4no nali nomera e da byde6 tozi za kogoto tq me4tae i ednovremenno s tova da byde6 sebe si epa dano stane obiknoveno vyr6i rabota

blueberry_14
01-12-2008, 22:19
ами ние момичетата наистина незнаем какво искаме :neutral: незнам какво да те посъветвам, просто от любовта много боли и незнам изобщо защо сте си развалили приятелството по този начин :-k айде желая ти успех и дано намериш изход от тази ситуация, но май наистина е по-добре за сега да не се занимаваш с гаджета :!: :!:

Presley
01-12-2008, 22:21
Spored men nqma vinoven v tazi situaciq edna poznata me nau4i na ne6to mn vajno myjyt e tozi koito praci pyrvata stypka i myjyt e tozi koito se izvinqva dori i da ne e vinoven
Ебати простотията

Dopeplz
01-12-2008, 22:24
Докато се зареждаше за писане забравих каква е темата ,но бях спасен от Майка Мария.Човече сърценаранено,дегостирай "Праха на истинската любов"!Адам би постъпил така ,ако види свойта "пресвета секс кукла"(в съвремието им се вика Жени май...) с друг...

SandForGaara
01-12-2008, 22:26
Spored men nqma vinoven v tazi situaciq edna poznata me nau4i na ne6to mn vajno myjyt e tozi koito praci pyrvata stypka i myjyt e tozi koito se izvinqva dori i da ne e vinoven
Ебати простотията
+1.Абе vvs_go ти да не се казваш петър бе момко?

lifefeast
01-12-2008, 22:31
охх незнам .. все още съм объркан .. пък някой беше казал че имам правописни грешки .. хъх може да имам защото винаги пиша на латиница..
всеки ми казва забрави .. я ама .. добре ама явно така ще напрая накрая незнам .. просто .. имам чувството че ще напрая грешка незнам

Dopeplz
01-12-2008, 22:33
Грешката следва грешниците,непокорно чедо на Господ.

Presley
01-12-2008, 22:35
Грешката следва грешниците,непокорно чедо на Господ.
Оф,направо ме раэбиваш от смях :D
Мерси! 8-)

lifefeast
01-12-2008, 22:37
:lol: :lol:
Dopeplz не ти си луд ве човек ... респект!

Dopeplz
01-12-2008, 22:40
Далеч съм от психическото разстройство,творение Господне.Аз съм нормален дегустатор на светата билка на Мария.

SandForGaara
01-12-2008, 22:43
:lol: :lol:
Dopeplz не ти си луд ве човек ... респект!
Всеки респектира нашия клан и особено мен и Dope,а именно основателите на MGS(Mrete Gadni Shvabi-това се отнася само за едноименната PC игра Call of Duty.)

miteto
01-12-2008, 22:47
Здравейте , моля ви помогнете ми .. от няколко месеца се опитвам да си върна момичето което адски много обичам , значи , преди около 4-5 месеца .. аз и моита най-добра приателка си говорихме и ме обхвана някакво чувство , пък преди това бях си обещал каквото и да стане никога да не си намирам гадже преди да стана на 18 незнам сигорно е !!

търси отговора в себе си. променяй се към по добро. не повтаряй грешките си и за бога не повтаряй и грешките, които знаеш, че другите допускат!!!

смело напред към следващата ти връзка!!!

Dopeplz
01-12-2008, 22:47
Амин,семе на Майка и роден от Баща

LitTlE_BeBsIiI
01-12-2008, 23:49
За какво да си воновен ти?Че супер много я обичаш,а тя като последна курва се е целувала с бившия си ли?Той колкото и да иска да я целуне,тя не иска ли това е нямало да се случи!Според мен забрави я тая и си намери някое свясно момиче което наистина ще те заслужава.Знам,че с първата любов е мн трудно,но не трябва да я оставяш да си играе с теб.Успехчета :twisted:

Dickhead
01-13-2008, 15:01
Хора аз ги познавам и двамата даже съм приятел с момчето :-# деба мн кофти ситуация .... но да нещата требва да продължат напред .... Братле дай да пием по една :smt006 и да не ти пука

lifefeast
01-13-2008, 16:33
Много ви благодаря хора .. вече знам какво ще направя ..

estreq
01-14-2008, 12:43
от една страна ти си виновен защото веднага си се ядосал помислил си си най-лошото,а от друга страна ти си жертвата - онова бившо гадже няма да я целуне без тя да позволи за да е станало значи тя позволила. така ли е сега не ли съм права? 8)

lifefeast
01-31-2008, 10:51
Проблема е там че .. се скарахме и сега не сме и приятели .. е всичко има начало и край .. и сега се опитвам да се примиря с това .. благодаря на всички за съветите .. хора вие ми помогнахте да стана пак весел .. не да ми е тъжно всеки ден .. благодаря на всички!! :) :) :) :) :)