PDA

View Full Version : Хайде Марков, ти си Марков европейски Португалия...



teenkopele
01-13-2008, 01:12
Така...ето, че Марков за втори път стана селекионер на националите ни....нямаше ли друг вариант? Да, но защо при вече един доста голям провал този човек бива избиран отново. Предполагам повечето от вас си спомнят как се представихме на евро 2004 и всички критики към него и начинът му на работа.

:arrow: Смятате, ли че този път ще бъде по-различно?
:arrow: Ще стигнем ли въобще до някъде?
:arrow: Защо според вас избират точно него, при положение, че вече един път се е провалял?

Да, доволна част от вас ще кажат, че всеки заслужава втори шанс, но се замислете...националният отбор по футбол не е играчка, нито нещо, с което могат да се правят експерименти.

Очаквам мненията ви...

psychopath
01-14-2008, 11:33
:arrow: Групата е доста трудна...колкото и да ми се иска, не ми се вярва...
:arrow: Ако сме оптимисти...можем да мечтаем за 2рото място, но ако сме реалисти...по-реално звучи 3тото място (ако не се промени коренно отбора)
:arrow: Относно треньора...аз предпочитах да е чужденец...но уви, "няма пари"...

И все пак имаме шансове поне за бараж...
прекия съперник май ще се окаже Ирландия

LiLGrizzly
01-18-2008, 13:59
ами аз смятам 4е това е голяма грешка :booooomb: ! Но нашите не искат да дават пари и никои 4ужденец не иска да баде наш трениор :cry: ! Помним кво стана на евро 94 ама поне тогава се класирахме за разлика от сега :evil: ! дано успем се гласираме за световното :-P
хала реал мадрид :---)