PDA

View Full Version : Не мога да го разбера...



Момиче
01-13-2008, 08:21
Значи допреди няколко дни всичко беше страхотно с гаджето ми. Но от няколко дни започна да ме отбягва..престана с милите неща, които правеше :( Не знам кво му стана..като го питам - ми нищо кво да става :neutral: Нз каква може да е причината :(

LuckyU
01-13-2008, 08:24
Да не си направила нещо,което не му харесва?Смисъл,да не си го обидила или нещо подобно?Не може просто ей така да престане да прави мили жестове и да те отбягва :-o

tedinci_
01-13-2008, 08:27
Да и според мен има причина,да не би някой да му е казал нещо....
лошо за теб :evil:

Момиче
01-13-2008, 08:29
Ами с нищо не съм го обидила..сигурна съм. Ами значи звънеше ми, виждахме се всичко беше супер. На другия ден не се видяхме ,аз му звънях и така почна да се отдалечава от мен...

missdidi
01-13-2008, 08:38
Да и според мен има причина,да не би някой да му е казал нещо....
лошо за теб :evil:

i az taka mislq :?

gree_girl
01-13-2008, 08:47
Поговорете си и му кажи, че усещаш промяна в държанието му към теб и искаш да знаеш каква е причината, за да се поправиш ако грешката е в теб. Но го кажи без да плачеш или да викаш, а спокойно.

v3n0ma
01-13-2008, 08:55
ами имам един въпрос, от колко време ходите. Ако ходите от 6-7 месеца, нормално е да сте се отпуснали, да ви е улегнала връзката, а не като повреме на първите 1-2 месеца когато не можете един без друг и т.н. Не тряа да се шяшкаш това е нормално. И аз бях така с моята приятелка, в началото сме си говорили по 2-3 часа по тела. Но понататака вече всичко си улягва. :)

Момиче
01-13-2008, 08:59
Ходим от един месец. Първите 3 седмици всичко точно...после спря ей така спря да ми звъни...спря да ме кара да излезнеме...все аз го питам да излезнеме :neutral:

v3n0ma
01-13-2008, 09:03
значи имам още един въпрос, на колко сте? Ако е по-голям от теб да речем с 3 години, той вече е имал тая тръпка от началото със всяко ново гадже, и затова може да се очуждил леко. А ако сте на една възраст, тогава може да има и друго момиче :(

Callyer
01-13-2008, 09:06
Да не си направила нещо,което не му харесва?Смисъл,да не си го обидила или нещо подобно?Не може просто ей така да престане да прави мили жестове и да те отбягва :-o

еми с мен точно така стана просто престана :|

Момиче
01-13-2008, 09:09
v3n0ma На една възраст сме...и да опасявам се,че има друго момиче, но как да подходя към него така че да ми каже всичко :(

v3n0ma
01-13-2008, 09:14
значи в тоя момент тряа да си като лепка за него, тряа да му званиш непрекъснато, когато сте заедно да го целуваш, ако тряа ше му приказваш мръсотий, само и само да му привлечеш пак вниманието. А ако найстина го обичаш може да правите някои по-интмни неща( не става дума за секс). Ако наистина има друго момиче, то на това момче ще му втръсне да се държиш с него така и ще си каже всичко. :)

Момиче
01-13-2008, 09:18
Е така като съм лепка за него..нз няма ли да му стана досадна или де да знам...некси ше е тъпо да му тичам по гъза непрекъснато..

v3n0ma
01-13-2008, 09:21
именно, ако иска да е с теб той ще усети че ти наистина искаш да си с него, а ако не иска сигурно, ще ти каже да спреш и тогава ще си каже всичко. Ама както си решиш

Mihitu_`
01-13-2008, 09:23
moje bi prichinata e v teb ili neshto nqkoi mu e kazal za teb...

Момиче
01-13-2008, 09:28
Ам вижте този линк http://www.beontop.info/index.php?option=com_content&task=view&id=641&Itemid=31 какво мислите....има ли нещо вярно

lithium4e
01-13-2008, 09:29
ами не може и на теб никога да не ти се е случвало,когато ти омръзне от някого,но не искаш да му го кажеш да започнеш да го отбягваш,спираш да се държиш мило с него и се надяваш по този начин да му го покажеш..колкото и гадно да звучи възможно е и с него да е станало така..може да си му биеш директно въпроса вместо да се измъчваш така и да се чудиш какво става..направо го попитай дали все още иска да е с теб..