PDA

View Full Version : Всичките му приятели ходят с по-големи....



LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 09:36
Всичките приятели на гаджето ми ходят с по-големи момичета от тях.Дори 1 ще се жени!А аз съм със 7 години по-малка от него ....и много се притеснявам да не ме зареже в един момент заради това :( Говорихме...и той каза,че дори е добре за него,че съм малка защото ще има време да стъпи сериозно на краката си относно работа....докато аз порасна и стане време да живеем заедно.Но мен пак ме гложди,че....в един момент може да ме зареже защото ще иска по-голяма :( Дори му казах..ако толкова държи на дете и семеен живот сега да си намери жена,с която може да се осъществят тези неща.Той ми каза "Как можа да го кажеш :(( ".....уф нз вие как мислите?П.С. Като бях на 12 и 13 не ме заряза....

lithium4e
01-13-2008, 09:41
дефакто ти сега си на 14,а той на 21 ?

Callyer
01-13-2008, 09:44
дефакто ти сега си на 14,а той на 21 ?

+1 сега на колко си :?: :!: :?: :!:

miShle
01-13-2008, 09:45
Звучи ми ужасн абсурдно.. Еми ти откъде си сигурна,че винаги ще го обичаш..Не се знае кой ще срещнеш утре и ще го зарежеш.. примерно.. Тя ми говори за семейство.. Пък и самият факт,че си толкова по-малка от него .. еми не знам.Аз за утре не мога да мисля ти ми говориш за след години...Според мене живееш в някакви мечти.. Ти вместо да си живееш сега тези години като тийнейджър и после да си продължиш да учиш,чак тогава да се омъжваш... ](*,) ](*,)

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 09:53
дефакто ти сега си на 14,а той на 21 ?
;-)

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 09:57
Звучи ми ужасн абсурдно.. Еми ти откъде си сигурна,че винаги ще го обичаш..Не се знае кой ще срещнеш утре и ще го зарежеш.. примерно.. Тя ми говори за семейство.. Пък и самият факт,че си толкова по-малка от него .. еми не знам.Аз за утре не мога да мисля ти ми говориш за след години...Според мене живееш в някакви мечти.. Ти вместо да си живееш сега тези години като тийнейджър и после да си продължиш да учиш,чак тогава да се омъжваш... ](*,) ](*,)
Аз ще продължа да уча!И той много добре го знае това и ще дойде с мен когато завърша 12 клас...и почна висшето.Та чак тогава....мислим за семейство и деца..след като завърша и висшето де.Аз дори му казах ...може да родя докато уча ако сме заедно до тогава де..и той каза...глупости...ще завършиш първо и тогава!Значи човека не бърза много :)

dAkA7A92
01-13-2008, 09:58
такива кат вас са ми много смешни....

lithium4e
01-13-2008, 10:03
а бе .. тези планове,които си правите може изобщо да не се стига до тях..никога не можеш да си сигурна дали утре няма да си харесаш някой друг или той друга,че да говорите пък за деца..но всичко е възможно..обичайте се и не мислете толкова занапред.. :)

Vladkoy
01-13-2008, 10:04
Тъпо. Той ти е гадже, няма да се ожениш за него ... това го помни от батко ;)

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 10:10
Тъпо. Той ти е гадже, няма да се ожениш за него ... това го помни от батко ;)
Първото което е,ние не искаме да се женим а да си живеем заедно цял живот без брак.И защо да не стане това според теб?

So unbelievable love..
01-13-2008, 10:18
Сестра ми ходеше с един дето е на 24 пък тя на 14 (ама той понякога е с детски акъл :D ,пък тя е доста по - зряла за годините си ) и те си мислеха,че цял живот ще са заедно,но след известно време разликата надделя и всеки продължи без другия.Такаче недей да правиш мн големи планове щот нз какво ще стане и после да не се разочароваш :) иначе според мен се получава понякога така,защото едно все още Дете,няма мн реална представа за нещата,а камо ли да срещне човек,с който да прекара целия си живот :? но пък вие може да сте изключение :grin: обичайте се сега , пък за напред каквото стане :) :)

•._.•No_NaMe•._.•
01-13-2008, 10:19
такива кат вас са ми много смешни....
+1
momi4e ima6 o6te 5 godini dokato zavar6i6 dotogava 6te smeni6 mn gadjeta ne misli za brak i deca ima6 vreme [-X

dark0s
01-13-2008, 10:21
дефакто ти сега си на 14,а той на 21 ?
;-)

много си зле ако наистина мислиш от сега че с тоя човен ще се жените ще имате деца и ще живеете заедно наистина аз съм на 20 приятелката ми е на 18 ходим от около година и дори не смея да си помисля за такава крачка а ти на 14 вече се ожени :D

KimBerLy1912
01-13-2008, 10:29
такива кат вас са ми много смешни....
+1
momi4e ima6 o6te 5 godini dokato zavar6i6 dotogava 6te smeni6 mn gadjeta ne misli za brak i deca ima6 vreme [-X
Пак ли ти...охх....както и да е 8-) ...Както повечето досега и аз ще ти кажа че избързваш със мислите за семейство,деца и живеене заедно с твоя...Разликата в годините ви наистина е доста...и дори сега да не влияе,може би в бъдеще ще афектира...Казвам може би...не знам кво ше се случи в бъдеще..както и никой от форума не знае :wink: ...И впрочем ти питаш във форум "дали ше ме зареже заради годините" и едновременно с тва чертаеш ваше общо бъдеще...еми сорка ама е смешно...Ти днеска не си сигурна в чуствата му,кво остава за след 5 или повече години...За момента се наслаждавай на приятеля си и на моментите с него...пък по-нататъка ше стане квото стане :wink:

Krem4eto
01-13-2008, 10:33
Малка си , така е...За брак , кой знае какъв акъл ще ти дойде след известно време....
То ще е направо чудо ако издържиш още 5-6 години да си с него , че вече да стане въпрос за деца и т.н. :)
А колкото по темата , като гледам от колко време сте заедно, този човек те обича...

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 10:51
Малка си , така е...За брак , кой знае какъв акъл ще ти дойде след известно време....
То ще е направо чудо ако издържиш още 5-6 години да си с него , че вече да стане въпрос за деца и т.н. :)
А колкото по темата , като гледам от колко време сте заедно, този човек те обича...
Знам,че ме обича.Това го е доказвал много пъти.Ако не ме обичаше нямаше вече 2 години да се занимава с мен....да идва тука постоянно...преди да си купи кола търсеше като луд коли за да идва да ме види....дрънкаше се по автобуси и влакове...винаги ама винаги мн ме е обичал....и всички които ни познават по-отблизо го забелязват това и му се възхищават. :) Аз точно за това не искам да го губя и мн ме е страх.

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 10:54
такива кат вас са ми много смешни....
+1
momi4e ima6 o6te 5 godini dokato zavar6i6 dotogava 6te smeni6 mn gadjeta ne misli za brak i deca ima6 vreme [-X
Така ли?Извинявай ама от 12 годишна съм с него....вече 2 години.Мислиш ли,че до след 5 год ще съм сменила много гаджета?Защото аз не мисля така ;)

Krem4eto
01-13-2008, 10:55
Малка си , така е...За брак , кой знае какъв акъл ще ти дойде след известно време....
То ще е направо чудо ако издържиш още 5-6 години да си с него , че вече да стане въпрос за деца и т.н. :)
А колкото по темата , като гледам от колко време сте заедно, този човек те обича...
Знам,че ме обича.Това го е доказвал много пъти.Ако не ме обичаше нямаше вече 2 години да се занимава с мен....да идва тука постоянно...преди да си купи кола търсеше като луд коли за да идва да ме види....дрънкаше се по автобуси и влакове...винаги ама винаги мн ме е обичал....и всички които ни познават по-отблизо го забелязват това и му се възхищават. :) Аз точно за това не искам да го губя и мн ме е страх.
Виж само едно ще ти кажа :) на момичетата не им трябва да имат много опит.Важното е да намерят правилния човек!Пази си това момче и не го губи!По-добро от него за тебе няма да намериш!!!Другите ще са избледнели копия на него ;) Хайде и много лоф :smt007

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 11:01
Малка си , така е...За брак , кой знае какъв акъл ще ти дойде след известно време....
То ще е направо чудо ако издържиш още 5-6 години да си с него , че вече да стане въпрос за деца и т.н. :)
А колкото по темата , като гледам от колко време сте заедно, този човек те обича...
Знам,че ме обича.Това го е доказвал много пъти.Ако не ме обичаше нямаше вече 2 години да се занимава с мен....да идва тука постоянно...преди да си купи кола търсеше като луд коли за да идва да ме види....дрънкаше се по автобуси и влакове...винаги ама винаги мн ме е обичал....и всички които ни познават по-отблизо го забелязват това и му се възхищават. :) Аз точно за това не искам да го губя и мн ме е страх.
Виж само едно ще ти кажа :) на момичетата не им трябва да имат много опит.Важното е да намерят правилния човек!Пази си това момче и не го губи!По-добро от него за тебе няма да намериш!!!Другите ще са избледнели копия на него ;) Хайде и много лоф :smt007
Хехей :) Мн се зарадвах като ти прочетох мнението.Знам,че в някои отношения ще намеря по-добър да....но нека да не сме алчни :Р Няма идеални хора... :) Мисля,че той е половинката за мен защото в повечето неща си пасваме. :) Цунки ()

El`Clasico
01-13-2008, 11:59
абе хора изживейте си живота бе какво още от 14 годишни сте са зели да са жените като циганите на 14 години си мислиш че ще живееш с него оле мале това е голяма грешка но късмет! Няма Нищо Вечно това ще ти кажа за заключение! Изживей си живота и тогава мисли за каквото и да е!

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 12:41
абе хора изживейте си живота бе какво още от 14 годишни сте са зели да са жените като циганите на 14 години си мислиш че ще живееш с него оле мале това е голяма грешка но късмет! Няма Нищо Вечно това ще ти кажа за заключение! Изживей си живота и тогава мисли за каквото и да е!
Ами просто не съм поредната курва,а искам да изживея целия си живот с един единствен човек на когото държа много!Това е...

El`Clasico
01-13-2008, 12:48
Не съм казал да си курва това да имаш или да сменяш приятели не значи че си курва ама просто още неможе да го разбереш но както и да е...!

miShle
01-13-2008, 13:33
такива кат вас са ми много смешни....


И на мене,ама много.. :lol:

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 13:38
Не съм казал да си курва това да имаш или да сменяш приятели не значи че си курва ама просто още неможе да го разбереш но както и да е...!
Така ли?А тогава какво е курва?Смениш ли повече от 3 ма....си в класацията!И не се опитвай да ме убедиш в противното!

•._.•No_NaMe•._.•
01-13-2008, 15:27
Не съм казал да си курва това да имаш или да сменяш приятели не значи че си курва ама просто още неможе да го разбереш но както и да е...!
Така ли?А тогава какво е курва?Смениш ли повече от 3 ма....си в класацията!И не се опитвай да ме убедиш в противното!
macka ti qvno ne znae6 kakvo ozna4ava dumata kurva.kakav e smisala da pi6e6 tema i da o4akva6 otgovori kato samo otri4a6 i spori6 s vsi4ki. :neutral:

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 16:40
Не съм казал да си курва това да имаш или да сменяш приятели не значи че си курва ама просто още неможе да го разбереш но както и да е...!
Така ли?А тогава какво е курва?Смениш ли повече от 3 ма....си в класацията!И не се опитвай да ме убедиш в противното!
macka ti qvno ne znae6 kakvo ozna4ava dumata k***a.kakav e smisala da pi6e6 tema i da o4akva6 otgovori kato samo otri4a6 i spori6 s vsi4ki. :neutral:
Оки кажи какво е курва според теб?Айде кажи...да умра от смях.Никого не съм нападала и с никого не съм спорила,вие го правите с мен.

koalka
01-13-2008, 17:44
Две години сте заедно и той те обича...Няма само, защото приятелите му ходят с по-големи жени да те зареже, щом до сега не го е направил.Предполагам не са приятели от вчера.

danny_f4e
01-13-2008, 17:56
абе момиче още си на 14 живота е пред тебе къде ми мислиш за деца... за живеене .с мъж .. за това какво ще правиш след като завършиш и като си почнеш висшето ... я се вземи в ръце и си живей тиийнеиджарството както другите момичета на 14 години а не мисли за неща , които могат и да не доидат... Всяко нещо си има край , но хората гледат този край да не дойде прекалено бързо.... въобще не си мисли "ама той ме обича и вечно ще е с мен" бла-бла Никой не знае какво ще ти дойде на тебе на главата и какво на него докато завършиш... Това че две години се е занимавал с теб и те обича не значи че след 5 години ще е същия човек със същия начин на мислене.... За това за сега си живей ден за ден .... а не да правиш планове за след 5 години.. :)
.. по темата .... съмнявам се да те остави заради това че пиятелите му ходят с по-големи... до сега да го беше направил ако му пречише ..

MartyParty
01-13-2008, 18:23
Стига бе това ми звучи повече като детска игра.Нали знаете:Сега аз съм майката ти си бащата и листата от дървото ще са ни пари :lol: банка ДСК :P Споко бе жена какво сте се разбързали?Сега си мислете за сега пък ако стане така както си го фантазирате (в което много се съмнявам) -няма лошо.Хубаво е човек да мисли за напред ама не чак толкова.

gLoRiOuS_aNGeL
01-13-2008, 19:46
такива кат вас са ми много смешни....
+1
Между другото използвайте,докато сте на по 13-14 да се наживеете,да посменяте гаджетата...Не може цял живот да си с един човек...Според мен си от онези момиченца,които си хванат един път гадже и ги е страх да го зарежат,защото си мислят или знаят,че друг няма да ги погледне...Тези големи планове за брак и така нататък са детски измишльотини...Гаджето ти не се развива много добре психически,щом си мечтае за брак след 1000 године с няква 14 годишна пикла... :?

4you
01-13-2008, 19:58
Ъъ..аз такова..един въпрос имам..хъхъ така де..БАЩА ТИ ЗНАЕ ЛИ ЗА ПЛАНОВЕТЕ ТИ ? 8-)

Mooo6no
01-13-2008, 20:06
Тоя трябва да е бил бая извратен (дори и загорял не може да е щом е с толкоз малка) да се захване на 19 години с някаква 12 годишна.

dark0s
01-13-2008, 20:08
Тоя трябва да е бил бая извратен (дори и загорял не може да е щом е с толкоз малка) да се захване на 19 години с някаква 12 годишна.

+1

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:10
такива кат вас са ми много смешни....
+1
Между другото използвайте,докато сте на по 13-14 да се наживеете,да посменяте гаджетата...Не може цял живот да си с един човек...Според мен си от онези момиченца,които си хванат един път гадже и ги е страх да го зарежат,защото си мислят или знаят,че друг няма да ги погледне...Тези големи планове за брак и така нататък са детски измишльотини...Гаджето ти не се развива много добре психически,щом си мечтае за брак след 1000 године с няква 14 годишна пикла... :?
Хахаха много смешно.Извинявай,но ти имаш ли представа колко предложения съм отхвърлила през тези 2 години а?Как са ми идвали на вратата у нас,звънели са като луди кфи ли не обожатели включително и бившия най-добър приятел на гаджето ми!Точно пък аз...с тая визия..с кинтите на тати,с интелекта си....на тоя етап не мога да остана без обожатели....аз съм перфектното момиче и всеки го знае!Ае чупката!Тфа,че съм красива,богата,умна,с пари не значи,че тр да съм курва!Аз просто си обичам моето момче и желая да съм с него макар че знам,че мога да имам страшно много мъже.За какво са ми те,а?Аз искам любов,истинска!И съм я открила с този човек...щом той ми я дава за какво са ми други?

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:12
Тоя трябва да е бил бая извратен (дори и загорял не може да е щом е с толкоз малка) да се захване на 19 години с някаква 12 годишна.

+1
На вас пък мога да ви кажа....че той спа с мен когато аз казах и нито веднъж не ме е притиснал за секс!И ми беше верен през тфа време в което не ме еба...знам го,имам доказателства!

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:13
Ъъ..аз такова..един въпрос имам..хъхъ така де..БАЩА ТИ ЗНАЕ ЛИ ЗА ПЛАНОВЕТЕ ТИ ? 8-)
Мога да ти кажа,че баща ми е адски строг,но познава мн добре моя приятел и си го харесва и обича,защото той заслужава!

dark0s
01-13-2008, 20:14
баща ти (чичко паричко) позволява някой на 19 години да тъпче дъщеря му на 12,язък че има пари не му е останало време да си наглежда детето :-o

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:18
баща ти (чичко паричко) позволява някой на 19 години да тъпче дъщеря му на 12,язък че има пари не му е останало време да си наглежда детето :-o
Тъпче?Какво имаш в предвид под тъпче?

4you
01-13-2008, 20:18
Аааааааа..ето каква била работата..ти си перфекната! Да..да НИЕ ти се извиняваме,че ти си постнала тук..
Кво да ти кажа..ако си толкова надута и в реалния живот.. ](*,) мъка голяма..Ми,че ти си велика като вече са те ебали..и то не кой да е момчето..или е правилно да кажа МЪЖЪТ в който ти си влюбена..а не си ли се замисляла,че може той да е с теб само заради едното ебане..или там повече..(не ме вълнува скучния ти живот)..Защо се надуваш..слез на земята!

ZaI4I
01-13-2008, 20:18
такива кат вас са ми много смешни....
+1
momi4e ima6 o6te 5 godini dokato zavar6i6 dotogava 6te smeni6 mn gadjeta ne misli za brak i deca ima6 vreme [-X

+ 2

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:20
Аааааааа..ето каква била работата..ти си перфекната! Да..да НИЕ ти се извиняваме,че ти си постнала тук..
Кво да ти кажа..ако си толкова надута и в реалния живот.. ](*,) мъка голяма..Ми,че ти си велика като вече са те ебали..и то не кой да е момчето..или е правилно да кажа МЪЖЪТ в който ти си влюбена..а не си ли се замисляла,че може той да е с теб само заради едното ебане..или там повече..(не ме вълнува скучния ти живот)..Защо се надуваш..слез на земята!
Никога не се надувам без причина,но в този случеи просто се наложи!Защото никой не ни познава и не може да каже дали той е с мен само заради ебането или само заради тфа,че съм красива или заради това,че днеска съм му сготвила пилешка супа нали????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????????????????????

dark0s
01-13-2008, 20:20
баща ти (чичко паричко) позволява някой на 19 години да тъпче дъщеря му на 12,язък че има пари не му е останало време да си наглежда детето :-o
Тъпче?Какво имаш в предвид под тъпче?

ще го кажа културно "правите любов" :smt007

4you
01-13-2008, 20:20
Пропуснах да коментирам подписа ти..който всъщност не се нуждае от коментар де..кратко и ясно хъхъхъ..пак казвам ти си ВЕЛИКА щот си се ебала на 13 :D :D Кретенче..

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:21
баща ти (чичко паричко) позволява някой на 19 години да тъпче дъщеря му на 12,язък че има пари не му е останало време да си наглежда детето :-o
Тъпче?Какво имаш в предвид под тъпче?

ще го кажа културно "правите любов" :smt007
Оффффффффффф баща ми не знае,че се чукаме!!!!!!!!!!!

Mooo6no
01-13-2008, 20:21
На вас пък мога да ви кажа....че той спа с мен когато аз казах и нито веднъж не ме е притиснал за секс!И ми беше верен през тфа време в което не ме еба...знам го,имам доказателства!
Еми това не значи, че не е изратен. Едно извратен мъж може и истински да обича едно дете и да го чака. Не е нужно да е някъв насилник, за да е изратеняк. :wink:

4you
01-13-2008, 20:21
баща ти (чичко паричко) позволява някой на 19 години да тъпче дъщеря му на 12,язък че има пари не му е останало време да си наглежда детето :-o
Тъпче?Какво имаш в предвид под тъпче?

ще го кажа културно "правите любов" :smt007

Кефиш ме ве dark0s !! :grin: :grin: :grin:

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:22
Пропуснах да коментирам подписа ти..който всъщност не се нуждае от коментар де..кратко и ясно хъхъхъ..пак казвам ти си ВЕЛИКА щот си се ебала на 13 :D :D Кретенче..
Пред никой на живо не съм казвала,че се еба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Никога не съм се хвалила с това и винаги съм искала да е нещо само за мен и него,мамка му !!!!!!!!!!!

dark0s
01-13-2008, 20:24
баща ти (чичко паричко) позволява някой на 19 години да тъпче дъщеря му на 12,язък че има пари не му е останало време да си наглежда детето :-o
Тъпче?Какво имаш в предвид под тъпче?

ще го кажа културно "правите любов" :smt007
Оффффффффффф баща ми не знае,че се чукаме!!!!!!!!!!!

какво мисли че момче на 21 години само се цунка с дъщеря му по бузката :D :D :D :D :D :-D :-D

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:24
На вас пък мога да ви кажа....че той спа с мен когато аз казах и нито веднъж не ме е притиснал за секс!И ми беше верен през тфа време в което не ме еба...знам го,имам доказателства!
Еми това не значи, че не е изратен. Едно извратен мъж може и истински да обича едно дете и да го чака. Не е нужно да е някъв насилник, за да е изратеняк. :wink:
Ае вие ок ли сте?Щеше да е извратено ако той беше на 40 а аз на 14!

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:25
баща ти (чичко паричко) позволява някой на 19 години да тъпче дъщеря му на 12,язък че има пари не му е останало време да си наглежда детето :-o
Тъпче?Какво имаш в предвид под тъпче?

ще го кажа културно "правите любов" :smt007
Оффффффффффф баща ми не знае,че се чукаме!!!!!!!!!!!

какво мисли че момче на 21 години само се цунка с дъщеря му по бузката :D :D :D :D :D :-D :-D
Не съм длъжна да издавам подробности.Не искам никакъв съвет вече от никой от вас!Сбогом! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-# :-# :-# :-#

4you
01-13-2008, 20:26
Ма само не се нервирай..незнаеш ли,че изгубените нервни клетки не се връщат..ма моля ти се..малко по-уравновесена бъди :D Ако знае баща тиииииииии твойте секси игрииии..лялял..Момиче.. СЛЕЗ НА ЗЕМЯТАА !!!


П.П. не съм чалгарка..ма тва пасва идеално..хяхя

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:27
Ма само не се нервирай..незнаеш ли,че изгубените нервни клетки не се връщат..ма моля ти се..малко по-уравновесена бъди :D Ако знае баща тиииииииии твойте секси игрииии..лялял..Момиче.. СЛЕЗ НА ЗЕМЯТАА !!!


П.П. не съм чалгарка..ма тва пасва идеално..хяхя
Ти пък се качи на покрива :D

dark0s
01-13-2008, 20:29
сега сериозно докато си убава и имаш евра ,левчета ,долачрета- няма ядове не се притеснявай :)

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:33
сега сериозно докато си убава и имаш евра ,левчета ,долачрета- няма ядове не се притеснявай :)
Чесно да ти кажа има моменти,в които изобщо това,че имам мн пари не ме топли и не ми помага...аз не съм материалистка,а духовен човек. :-# :-# :-#

dark0s
01-13-2008, 20:35
дай някоя снимка(предполагам с лого флирт4е.ком) да те видим че се заинересувах ,самочувствие имаш но дали е оправдано :)

kifla
01-13-2008, 20:36
АКо те зареже заради това значи просто е някакъв използвач и изобщо не държи на теб.Мисля че и сама можеш да стигнеш до този извод :wink:

LitTlE_BeBsIiI
01-13-2008, 20:42
дай някоя снимка(предполагам с лого флирт4е.ком) да те видим че се заинересувах ,самочувствие имаш но дали е оправдано :)
Не искам да се разбира коя съм,затова и до сега не съм пускала снимки тук.

dark0s
01-13-2008, 20:49
дай някоя снимка(предполагам с лого флирт4е.ком) да те видим че се заинересувах ,самочувствие имаш но дали е оправдано :)
Не искам да се разбира коя съм,затова и до сега не съм пускала снимки тук.

уважавам решението ти ;-) и приятна вечер и да не се притесняваш живей си живота си прятеля си щом те влече няма нищо лошо.

PoisoNGirL
01-13-2008, 20:50
Veche vsichki ti go kazaha,che si malka za tova momche.I az na tvoite godini si misleh za jenitba i deca.No s vremeto osyznah,che trqbva da smenq dostatychno gadjeta,da si pojiveq i da zavyrsha za da gradq takiva planove.Moje da e ot mnogo vreme s tebe i da se obichate,no nikoga ne bydi na 100% sigurna.Vinagi ima i izkliucheniq de!No nali znaesh kakvo kazvat horata:"nqma stabilen brak,koito da e izdurjal poveche ot 10 godini,ako ste se zapoznali v uchilishe."Uspeh vse pak!Bori se za vryzkata si ako se obichate tolkova.I da znaesh ako chuvstvata mu sa istinski nqma da te zareje zashtoto si po-malka! Love da ima :smt007

So unbelievable love..
01-13-2008, 21:29
Veche vsichki ti go kazaha,che si malka za tova momche.I az na tvoite godini si misleh za jenitba i deca.No s vremeto osyznah,che trqbva da smenq dostatychno gadjeta,da si pojiveq i da zavyrsha za da gradq takiva planove.Moje da e ot mnogo vreme s tebe i da se obichate,no nikoga ne bydi na 100% sigurna.Vinagi ima i izkliucheniq de!No nali znaesh kakvo kazvat horata:"nqma stabilen brak,koito da e izdurjal poveche ot 10 godini,ako ste se zapoznali v uchilishe."Uspeh vse pak!Bori se za vryzkata si ako se obichate tolkova.I da znaesh ako chuvstvata mu sa istinski nqma da te zareje zashtoto si po-malka! Love da ima :smt007

+1 само не съм съгласна с това kazvat horata:"nqma stabilen brak,koito da e izdurjal poveche ot 10 godini,ako ste se zapoznali v uchilishe." има много ученически връзки,който после се превръщат в доста сполучливи бракове,но се случва рядко :)

BuBi008
01-14-2008, 00:54
сега сериозно докато си убава и имаш евра ,левчета ,долачрета- няма ядове не се притеснявай :)
Чесно да ти кажа има моменти,в които изобщо това,че имам мн пари не ме топли и не ми помага...аз не съм материалистка,а духовен човек. :-# :-# :-#

Искаш да кажеш, че на ТАТИ паричките не винаги ти решават проблемите. И лично мнение но 2 години не са толкова много. А и има разлика защото като живеете заедно ще трябва да му переш мрусните гащи а не да се разкарвате по купони. А ти изощо знаеш ли дали той е съгласен да има деца чак след като навуриши 30 години? Като събереш смелост да кажеш на баща ти че спите заедно и какви плановете имате тогава ще си готова да бъдеш с този човек а не да си мечтаете. А дооколкото до темата щом до сега не те е зарязал няма и да го направи за такава глупост но ако се дуржиш толкова детско,тъпо и лигхаво с него ако бях мъж на неговата възраст нямаше изобщо да се занимавам с теб. Успокой се и стъпи на земята че твоя тати няма да е винаги до теб.

HardlyAwakened
01-14-2008, 06:17
каква е тая простотия бе... 14 годишна с 21...БОЖЕ>>>> :-x

kakaomen
01-14-2008, 07:11
каква е тая простотия бе... 14 годишна с 21...БОЖЕ>>>> :-x
То е ясно, че оня е с нея заради парите на баща й. :-o
Леле как мразя надути курвета. :-x :evil:

miteto
01-14-2008, 07:34
Просто ви се чудя на всички вас как може да твърдите подобни неща с такава неоспорима убеденост в правотата за момиче, което изобщо не познавате. Шапка й свалям на мацката, че още търпи подобни изказвания в темата и успех с момчето, което обича ;)

kakaomen
01-14-2008, 07:40
Тя отдавна не ги търпи, защото избяга (тук тате не може да я спаси). А сме напълно прави, вземи прочети колко надуто е писла на 2,3-та страница.

miteto
01-14-2008, 07:57
Какво значи надуто? Момичето има добро самочувствие! Не смятам това за надуто поведение. Надуто според мен означава, когато е без абсолютно никакво покритие, все пак няма нужда от излишна скромност - за скромност не се сещам някой да плаща. А вие защо не помислите, че тя може да казва и истината? Явно като анонимен потребител няма какво да крие и това се приема зле. Е - тя не е намерила каквото търси тук и логично е напуснала форума. За вас остава поуката... И не сте ли ВИЕ тези, които са надути...

Vladkoy
01-14-2008, 11:31
Деба ... като си от богато семейство, що не му помогнеш или ти не отидеш при него - супер егоистично.

Мадам, освен пари, интелект и красота ВИ трябва и ХАРАКТЕР. Поработете над него, деба.

estreq
01-14-2008, 12:18
В една връска нормално е момчетата да са по-големи,така е било и така ще бъде.Тъй,че не се отчайваи и горе главата.Замисляла ли си се върху това,че тези момчета който ходят с по-големи момичета от тях може би се чувстват пренебрегнати един вид щото в един момент момичето може да каже "аз съм по-голяма аз командвам",а по принцип в една връзка момчето изпълнява главната роля :twisted:

LitTlE_BeBsIiI
01-14-2008, 16:38
каква е тая простотия бе... 14 годишна с 21...БОЖЕ>>>> :-x
То е ясно, че оня е с нея заради парите на баща й. :-o
Леле как мразя надути курвета. :-x :evil:
Извинявай много,но знаеш ли,че аз точно за да се убедя,че не ходи с мен заради това няколко месеца не му бях казвала какво работи баща ми,каква кола имаме,колко скъпи вещи имам аз.....пред него по облекло и т.н. не показвах с нищо,че имаме пари,точно за да не разбира от началото и да го изпитам и какво?Момчето незнаеше,че имам кинта и си беше с мен!
P.S. И ако може да ми кажеш гаджето ми какъв кяр има от това,че баща ми има кинти?Чакам с нетърпение отговора ти :) Защото до сега той си дава парите за да ме види,той ме черпи по кафенета,той ми купува скъпи подаръци...от парите на баща ми до сега не е имал файда...и ако беше с мен заради тях одавна да ме е зарязал като е видял,че ако си мисли,че ще го нося на златен поднос няма да стане :)

LitTlE_BeBsIiI
01-14-2008, 16:51
Деба ... като си от богато семейство, що не му помогнеш или ти не отидеш при него - супер егоистично.

Мадам, освен пари, интелект и красота ВИ трябва и ХАРАКТЕР. Поработете над него, деба.
Винаги когато той е бил затруднен с парите съм му предлагала да му платя горивото или да отида аз,но моя човек има достойнството на мъж и не ми позволява това!А за ходенето при него особено...ми каза,че не иска да мръзна по автогарите....затова да не съм ходила аз.
И да,прав си!Характера ми малко не е добре...ама не може да съм напълно идеална,не мислиш ли?

LitTlE_BeBsIiI
01-14-2008, 17:08
дай някоя снимка(предполагам с лого флирт4е.ком) да те видим че се заинересувах ,самочувствие имаш но дали е оправдано :)
Не искам да се разбира коя съм,затова и до сега не съм пускала снимки тук.

уважавам решението ти ;-) и приятна вечер и да не се притесняваш живей си живота си прятеля си щом те влече няма нищо лошо.
Благодаря за разбирането ;-)

danny_f4e
01-14-2008, 18:35
абе живота си е твой и ти си решаваш какво да правиш в крайна сметка :) ... като мой съвет е да не мислиш толкова занапред ,а да се радваш на сегашните моменти .. ако искаш го приемай казвам го като страничен човек не те познава нито пък приятеля ти познавам.. за това бъди щастлива с него и дано успееш да осъществиш мечтите си :)

LitTlE_BeBsIiI
01-14-2008, 18:45
Благодаря! ;-) :mrgreen:

kifla
01-14-2008, 18:53
След всичко което прочетох само мога да ти кажа да се наслаждаваш на времето с половинката си и да не се измъчваш с такива въпроси .Ако ще те зареже ще те зареже щом така е трябвало да стане .Просто живей за мига ..след 4-5 години всичко ще ти се струва съвсем различно ,но важното е сега да се чувстваш добре !УСпех!

w0sh
01-14-2008, 18:56
1) Не си прави илюзии,че ще изтраете докато станеш 12-ти клас. Освен това е абурд след училище да се хванеш веднага за венчалната халка.

2) Приятеля ти трябва да е адски балък щом не може да си намери приятелка в допустимата граница.

punkrock
01-14-2008, 19:37
Оф, стига сте гледали другите, все тая ко има, оня кво прави! Абе то на вас да ви е добре, пък те каквото искат да правят :)

So unbelievable love..
01-14-2008, 19:42
Оф, стига сте гледали другите, все тая ко има, оня кво прави! Абе то на вас да ви е добре, пък те каквото искат да правят :)

+11111 :)

miteto
01-14-2008, 21:22
Странно защо, но аз си мисля, че колкото по-голяма ставаш толкова повече ще нараства любовта му към теб и няма поводи да се притесняваш ;) Важното е да си щастлива. Ако между двама ви има хармония, то нищо не трябва да ви спира да сте заедно. Тук не играят парите и възрастта. Става въпрос за чувства...

ЯЖ МА
01-14-2008, 21:23
ща зареже много ясно, само да те прасне още 2-3 пъти и си заминала като гоуф с пернишка регистрация со мръсна газзз

kakaomen
01-15-2008, 08:10
каква е тая простотия бе... 14 годишна с 21...БОЖЕ>>>> :-x
То е ясно, че оня е с нея заради парите на баща й. :-o
Леле как мразя надути курвета. :-x :evil:
Извинявай много,но знаеш ли,че аз точно за да се убедя,че не ходи с мен заради това няколко месеца не му бях казвала какво работи баща ми,каква кола имаме,колко скъпи вещи имам аз.....пред него по облекло и т.н. не показвах с нищо,че имаме пари,точно за да не разбира от началото и да го изпитам и какво?Момчето незнаеше,че имам кинта и си беше с мен!
P.S. И ако може да ми кажеш гаджето ми какъв кяр има от това,че баща ми има кинти?Чакам с нетърпение отговора ти :) Защото до сега той си дава парите за да ме види,той ме черпи по кафенета,той ми купува скъпи подаръци...от парите на баща ми до сега не е имал файда...и ако беше с мен заради тях одавна да ме е зарязал като е видял,че ако си мисли,че ще го нося на златен поднос няма да стане :)
Това с кафетата е просто начална "инвестиция". Щом е почнал да ти пълни главата с мисли за годеж и деца... прави си изводите. Пък според мен ви е прекалено голяма разликата, все пак той е с 1/3 по-голям от теб :shock: :x

LetiCherry
01-15-2008, 08:40
Той сега няма изгода от парите на баща ти, но за в бъдеще би имал.
Ако създаде семейство може би си мисли, че баща ти ще ви издържа (все пак си му дъщеря и не би те оставил да мизерстваш) и така няма д аима нужда да се трепе и животът ще му е песен. Помисли и над този вариант.
Другото, което е, баща ти НЕ може да не знае, че правите секс. Там, където ти отиваш, от там той се връща и са му ясни нещата, само не знам как го позволява...

Замисли се над нещата, които ти казахме, може да има истина в тях. :)

Violenza
01-15-2008, 09:29
Аз ще продължа да уча!И той много добре го знае това и ще дойде с мен когато завърша 12 клас...и почна висшето.Та чак тогава....мислим за семейство и деца..
Ти си ненормална.
Мислиш ли изобщо?

хахаха не... чесно т'ва ме накара да е смея с глас.. 8-)

LitTlE_BeBsIiI
01-15-2008, 10:06
Той сега няма изгода от парите на баща ти, но за в бъдеще би имал.
Ако създаде семейство може би си мисли, че баща ти ще ви издържа (все пак си му дъщеря и не би те оставил да мизерстваш) и така няма д аима нужда да се трепе и животът ще му е песен. Помисли и над този вариант.
Другото, което е, баща ти НЕ може да не знае, че правите секс. Там, където ти отиваш, от там той се връща и са му ясни нещата, само не знам как го позволява...

Замисли се над нещата, които ти казахме, може да има истина в тях. :)
Знаеш ли кво?Моя приятел е свикнал да се блъска и издържа съвсем сам.ЧЕСТИТКА!Сега му е най-трудния период,а той сега се закрепя в бизнеса...така че когато стане време да живеем заедно и парите на баща ми да ни издържат хахахахаха....той ще има достатъчно за да си живея както сега. :) Веднъж му бях споменала,че един ден и родителите ни могат да ни помагат с пари ако се наложи,а той категорично отказа и му стана гадно,че го казах тфа щото той иска сам да постигне всичко!

LitTlE_BeBsIiI
01-15-2008, 10:08
каква е тая простотия бе... 14 годишна с 21...БОЖЕ>>>> :-x
То е ясно, че оня е с нея заради парите на баща й. :-o
Леле как мразя надути курвета. :-x :evil:
Извинявай много,но знаеш ли,че аз точно за да се убедя,че не ходи с мен заради това няколко месеца не му бях казвала какво работи баща ми,каква кола имаме,колко скъпи вещи имам аз.....пред него по облекло и т.н. не показвах с нищо,че имаме пари,точно за да не разбира от началото и да го изпитам и какво?Момчето незнаеше,че имам кинта и си беше с мен!
P.S. И ако може да ми кажеш гаджето ми какъв кяр има от това,че баща ми има кинти?Чакам с нетърпение отговора ти :) Защото до сега той си дава парите за да ме види,той ме черпи по кафенета,той ми купува скъпи подаръци...от парите на баща ми до сега не е имал файда...и ако беше с мен заради тях одавна да ме е зарязал като е видял,че ако си мисли,че ще го нося на златен поднос няма да стане :)
Това с кафетата е просто начална "инвестиция". Щом е почнал да ти пълни главата с мисли за годеж и деца... прави си изводите. Пък според мен ви е прекалено голяма разликата, все пак той е с 1/3 по-голям от теб :shock: :x
Аз му пълня главата с приказки и мисли за деца и сватби!Той винаги казва,че има мн време и т.н.

LitTlE_BeBsIiI
01-15-2008, 10:10
ща зареже много ясно, само да те прасне още 2-3 пъти и си заминала като гоуф с пернишка регистрация со мръсна газзз
Така ли?От година и нещо ме праска и как ли не е избягал с мръсна газ а баш след като ме изчука още 2,3 пъти ще го направи? :shock:

Violenza
01-15-2008, 12:49
Бе, ти наистина ли вярваш, че докат' навършиш 20 ще сте заедно?! :shock:


(почнах да си мисля, че си сериозна...)

FiRe_LaDy
01-15-2008, 14:27
Хаххахаа!Миличка толкова си смешна,че няма на къде!Извинявай,че ти го казвам,ама ти си едва на 14 бе!Още незнаеш боли ли та,сърби ли та.Живота е пред теб!Къде си тръгнала да мислиш за бракове и т.н.Осъзнай се малко ... и се замисли малко от малко какво пишеш :-P

LitTlE_BeBsIiI
01-15-2008, 14:30
Ама вие наистина сте адски забавни :grin: =D> #-o

VilleBaby
01-15-2008, 14:53
6TOM TOOLKOVA SE OBI4ATE,ZA6TO IMA6 OPASENIQ 4E 6TE TE ZAREJE? TO TVA E ABSURDNA RAZLIKA...NA4I TOI,20 GODI6NIQ E TRAGNAL S TEB,13 GODI6NATA??I MISLITE ZA BRAK?DECA?/? :shock: :shock: :shock:

Violenza
01-15-2008, 15:48
Ама вие наистина сте адски забавни :grin: =D> #-o
нали :razz:

LitTlE_BeBsIiI
01-15-2008, 16:31
6TOM TOOLKOVA SE OBI4ATE,ZA6TO IMA6 OPASENIQ 4E 6TE TE ZAREJE? TO TVA E ABSURDNA RAZLIKA...NA4I TOI,20 GODI6NIQ E TRAGNAL S TEB,13 GODI6NATA??I MISLITE ZA BRAK?DECA?/? :shock: :shock: :shock:
Не.Аз бях на 12,а той на 19 като тръгнахме.

kakaomen
01-15-2008, 19:59
Ама вие наистина сте адски забавни :grin: =D> #-o
Съжалявам,но като гледам мнозинството май ти си забавна на нас... :smt001

LitTlE_BeBsIiI
01-16-2008, 10:06
Ама вие наистина сте адски забавни :grin: =D> #-o
Съжалявам,но като гледам мнозинството май ти си забавна на нас... :smt001
Мнозинството просто ми завижда.Тфа не ти ли е ясно?

BuBi008
01-16-2008, 12:06
Ама вие наистина сте адски забавни :grin: =D> #-o
Съжалявам,но като гледам мнозинството май ти си забавна на нас... :smt001
Мнозинството просто ми завижда.Тфа не ти ли е ясно?

Не ти просто питаш за съвет но не искаш да примеш нито един от тях..... не мога да разбера защо изобщо ни питаш като не приемаш нищо а само спориш и така или иначе не намиса никакъв коментар на моя пост може би защото няма да стане ..... И повярвай никой не ти завижда че си разглезено, малко надуто момиченце.

asi_basi
01-16-2008, 12:52
И повярвай никой не ти завижда че си разглезено, малко надуто момиченце.
;-) a taka! :)

Ti na 12 a toi na 19 ???? 4e nqma6e li momi4eta negova vazrast,4e da se hva6ta s lape ??? Bez da obijdam tuk ako ima nqkoi na 12g de, no mi se vijda mn stranno 12 godi6na s 19 godi6en :? Ili nqma6e koq da mu se varje i ti 6tot si o6te malka i zabludena i vednaga se varza na batkoto :razz:
Sa6to sam saglasna s mnenieto na leti_cherry , ne si misli 4e va6te ni6to neznqt mili4ka... kakto e kazala q, tam kade ti otiva6, ot tam toi se vra6ta ... Predi ne go vqrvah katoo ,mi go kazvaha na6ite, no naistina e taka sadeiki po moite roditeli i tehnite roditeli i t.n., ne gi misli tvoite za mn balami ... no naistina, kak go pozvolqva vsi4ko tova ba6ta ti? ama qvno ve4e ti e izpusnal yuzdite.
Ne pro4etoh vsi4ki mnenie, no pone na tiq koito pro4etoh zabelqzah 4e vse protivore4i6, za kvo togava ni gubi6 vremeto kato vaob6te ne ni slu6a6 i neiska6 da prieme6 nito 1 savet...6tot ne kazvame tova koeto iska6 da 4ue6, ZATOVA! 6tom ne slu6a6, are ne pi6i tema za vseki malak problem ..

KimBerLy1912
01-16-2008, 13:49
Ама вие наистина сте адски забавни :grin: =D> #-o
Съжалявам,но като гледам мнозинството май ти си забавна на нас... :smt001
Мнозинството просто ми завижда.Тфа не ти ли е ясно?
Умирам си да бъда 14 годишна разглезена пикла,която не може да усъществи контакт с момче на своите години..и да имам 21 годишно гадже..и той един задръстеняк като мен...Тва ми е мечта :smt007
ПОВЪРХНОСТНА СИ! СТЪПИ НА ЗЕМЯТА И ПРЕМИСЛИ НЕЩАТА :evil: И СПРИ ДА ПУСКАШ ТЕМА ЗА СЯКА ПРОСТОТИЯ...
ЩОМ СИ СИГУРНА В ЛЮБОВТА НА ВЪПРОСНИЯ БАТКО ЩО ПИТАШ ХОРАТА ПО ФОРУМИТЕ ДАЛИ ШЕ ТЕ ЗАРЕЖЕ ТОЙ ИЛИ НЕ? :twisted:

love_girl54
01-16-2008, 13:50
naistina ako si na 14,a toi na 21...ti to4no sega nqkude si v poberteta,6te se otdale4ite! a i nqma za6to da se pritesnqva6,4e toi se vijda s po-golemi priqteli...to e normalno ne moje da izliza s momi4eta na 14,15 naistina neznam kakva e va6ata vruzka i naistina e mnogo rano da se misli za jenene,deca i t.n.! neznae6 kakvo 6te se slu4i utre... :S

LitTlE_BeBsIiI
01-16-2008, 15:38
KimBerLy1912 Абе кофо на тебе не ти ли идва на ум,че аз съм прекалено умна за момчетата на моята възраст и затова съм си намерила батко,защото не ми е никакъв проблем а?Е ако това не ти стига до мозъка,аз ти казвам,че е така!

Devilsplaymate
01-16-2008, 15:46
По принцип нямам нищо против такива връзки, но в крайна сметка възрастта ще си окаже влиянието в даден момент.
На твоята възраст не ми се струва нормално да е задълбочаваш до такава степен с даден човек. Да не говорим, че споменаваш женитба и деца :shock:.

Mushher
01-16-2008, 15:47
Умирам си да бъда 14 годишна разглезена пикла,която не може да усъществи контакт с момче на своите години..и да имам 21 годишно гадже..и той един задръстеняк като мен...Тва ми е мечта :smt007
ПОВЪРХНОСТНА СИ! СТЪПИ НА ЗЕМЯТА И ПРЕМИСЛИ НЕЩАТА :evil: И СПРИ ДА ПУСКАШ ТЕМА ЗА СЯКА ПРОСТОТИЯ...
ЩОМ СИ СИГУРНА В ЛЮБОВТА НА ВЪПРОСНИЯ БАТКО ЩО ПИТАШ ХОРАТА ПО ФОРУМИТЕ ДАЛИ ШЕ ТЕ ЗАРЕЖЕ ТОЙ ИЛИ НЕ? :twisted:
rofl rofl затапи я зверски...ама не че ти ше откажеш 21 годишен батко :D



KimBerLy1912 Абе кофо на тебе не ти ли идва на ум,че аз съм прекалено умна за момчетата на моята възраст и затова съм си намерила батко,защото не ми е никакъв проблем а?Е ако това не ти стига до мозъка,аз ти казвам,че е така!
Ехаа,верно ли бе?
А не си ли се замисляла че си най-грозната от целия клас и никой не те иска,освен задръстения 21 годишен педофил 8-)

LitTlE_BeBsIiI
01-16-2008, 16:35
Умирам си да бъда 14 годишна разглезена пикла,която не може да усъществи контакт с момче на своите години..и да имам 21 годишно гадже..и той един задръстеняк като мен...Тва ми е мечта :smt007
ПОВЪРХНОСТНА СИ! СТЪПИ НА ЗЕМЯТА И ПРЕМИСЛИ НЕЩАТА :evil: И СПРИ ДА ПУСКАШ ТЕМА ЗА СЯКА ПРОСТОТИЯ...
ЩОМ СИ СИГУРНА В ЛЮБОВТА НА ВЪПРОСНИЯ БАТКО ЩО ПИТАШ ХОРАТА ПО ФОРУМИТЕ ДАЛИ ШЕ ТЕ ЗАРЕЖЕ ТОЙ ИЛИ НЕ? :twisted:
rofl rofl затапи я зверски...ама не че ти ше откажеш 21 годишен батко :D



KimBerLy1912 Абе кофо на тебе не ти ли идва на ум,че аз съм прекалено умна за момчетата на моята възраст и затова съм си намерила батко,защото не ми е никакъв проблем а?Е ако това не ти стига до мозъка,аз ти казвам,че е така!
Ехаа,верно ли бе?
А не си ли се замисляла че си най-грозната от целия клас и никой не те иска,освен задръстения 21 годишен педофил 8-)
Най-грозната ама в обратен смисъл.От класа едно единствено момче не ми е предлагало...и той е бавноразвиващ се :)

morelov
01-16-2008, 17:16
А не си ли се замисляла че си най-грозната от целия клас и никой не те иска,освен задръстения 21 годишен педофил 8-)
Най-грозната ама в обратен смисъл.От класа едно единствено момче не ми е предлагало...и той е бавноразвиващ се :)

от това дето прочетох до сега ми се струва, че ти си невероятно разглезена фукла, която си мисли, че щом има парите на тати, може да се държи със всички наоколо като с боклуци :x освен това, направо нз как не ти втръсна да пишеш за твоите супер мн обожатели, които направо те боготворят, а тези, които не го правят (не ги е срам :D) са заклеймени като "бавноразвиващи се".

по темата, 7 години ми се струват мн, при положение, че ти тъкмо си влязла в пубертета, а той вече е излязъл от него.

LitTlE_BeBsIiI
01-16-2008, 17:20
Извинявай,но аз сега излизам от пубертета!Влязох в него в 4 клас съровище

Mushher
01-16-2008, 17:23
Извинявай,но аз сега излизам от пубертета!Влязох в него в 4 клас съровище
rofl rofl стига пуска такива бисери че разцепваш мрака с вагина.
От пубертета ше изленеш към 18-19 години ^^
До тогава здраве да е...пожелавам ти много бавноразвиващите се ^^

LitTlE_BeBsIiI
01-16-2008, 17:46
Извинявай,но аз сега излизам от пубертета!Влязох в него в 4 клас съровище
rofl rofl стига пуска такива бисери че разцепваш мрака с вагина.
От пубертета ше изленеш към 18-19 години ^^
До тогава здраве да е...пожелавам ти много бавноразвиващите се ^^
Oleeee haha to ti mai si bavnorazviva6t se 6tom si misli6,4e se izliza ot puberteta na 18-19...basi idiot4etata ima po toq svqt ei

Mushher
01-16-2008, 17:54
mwahaha земи отвори някоя книжка,че сама се затапваш така..

danny_f4e
01-16-2008, 18:10
брех... и аз си мислих , че на 18-19 се излиза от пубертета при момичетата .... :shock: доколкото съм осведомена.... и не се мисли за много велика ... защото не си нищо по-различно от всички други тука ... нито си мис свят нито си професор... за това може да се съгласяваш с някои мнения ...

P.S. както видя по-горните ми постове не съм те обиждала и тем подобни глупости... казах си мнението и ти пожелах успех във връзката ти ,за това ако обичаш нямам намерения да чета обиди по мой адрес относно в момента написаното от мен ...

TheNewReligion
01-16-2008, 18:17
kak moje da hodi6 sus 7 godini po-golqm ot tebe be ?tva tolkova kurvensko ujas !lele ta ti si o6te dete a toi pulnoleten !

miteto
01-16-2008, 18:18
Вие осъзнавате ли, че спорите за съвсем различни неща? Единия казва, че черното е черно, другия че бялото е бяло. И в края на краищата кой е прав? :)
Правите ли разлика между духовно и физическо съзряване? На някои от нас им се налага да пораснат по-бързо от други. Някои от нас са пубери и на 25, други са пораснали на 15. Изобщо правете разлика :)

KimBerLy1912
01-16-2008, 18:36
Умирам си да бъда 14 годишна разглезена пикла,която не може да усъществи контакт с момче на своите години..и да имам 21 годишно гадже..и той един задръстеняк като мен...Тва ми е мечта :smt007
ПОВЪРХНОСТНА СИ! СТЪПИ НА ЗЕМЯТА И ПРЕМИСЛИ НЕЩАТА :evil: И СПРИ ДА ПУСКАШ ТЕМА ЗА СЯКА ПРОСТОТИЯ...
ЩОМ СИ СИГУРНА В ЛЮБОВТА НА ВЪПРОСНИЯ БАТКО ЩО ПИТАШ ХОРАТА ПО ФОРУМИТЕ ДАЛИ ШЕ ТЕ ЗАРЕЖЕ ТОЙ ИЛИ НЕ? :twisted:
rofl rofl затапи я зверски...ама не че ти ше откажеш 21 годишен батко :D



KimBerLy1912 Абе кофо на тебе не ти ли идва на ум,че аз съм прекалено умна за момчетата на моята възраст и затова съм си намерила батко,защото не ми е никакъв проблем а?Е ако това не ти стига до мозъка,аз ти казвам,че е така!
Ехаа,верно ли бе?
А не си ли се замисляла че си най-грозната от целия клас и никой не те иска,освен задръстения 21 годишен педофил 8-)
Аз си имам 21 годишен батко ама съм на...17 :D ...Смятам че е малко по-допустимо и говоря от личен опит..щото знам къв му е акъла на 21 годишния батко :D Виждам че малкото бебси не вижда по-далече от носа си....и почти спирам..
В заключение да кажа (не за първи път го казвам !) -прекалено си емоционална и взимаш всичко прекалено навътре...изобщо не си готова за такава връзка с такъв човек...толкова възрастен...сега като се замисля не си готова и за връзка с човек на твоите години...Стегни се майна! За сяко нещо има тема...Очаквам темата "Той кихна,дали не е сифилис.." ..
Айде със здраве 8-[

Sticky778
01-16-2008, 19:27
Звучи ми ужасн абсурдно.. Еми ти откъде си сигурна,че винаги ще го обичаш..Не се знае кой ще срещнеш утре и ще го зарежеш.. примерно.. Тя ми говори за семейство.. Пък и самият факт,че си толкова по-малка от него .. еми не знам.Аз за утре не мога да мисля ти ми говориш за след години...Според мене живееш в някакви мечти.. Ти вместо да си живееш сега тези години като тийнейджър и после да си продължиш да учиш,чак тогава да се омъжваш... ](*,) ](*,)
Аз ще продължа да уча!И той много добре го знае това и ще дойде с мен когато завърша 12 клас...и почна висшето.Та чак тогава....мислим за семейство и деца..след като завърша и висшето де.Аз дори му казах ...може да родя докато уча ако сме заедно до тогава де..и той каза...глупости...ще завършиш първо и тогава!Значи човека не бърза много :)


Извинявай че ще ти го кажа ама той твоя приятел по-тъпо парче бил и от теб ..в смисъл за теб е нормално все пак си на 14 ..ама за човек като него такива разсъждения предизвикват смях ...ти сега си на 14 - 8клас докато завършиш има още 4 години + вишето още 5 = 9г. и ти кроиш планове за след това време ..айде теб те разбирам мечтите са хубаво нещо ..ама за 21 годишен човек който гледа по друг начин на нещата хах незнам смешно ми е как сте прекроили живота си :) хахах

LitTlE_BeBsIiI
01-16-2008, 20:02
Абе еби му майката :) И аз не мога да го разбера вече.Знае,че съм деликатна почва,знае,че съм уязвима,че съм мн емоционална и пак не внимава...е ебала съм го пък :)

danny_f4e
01-17-2008, 09:56
Абе еби му майката :) И аз не мога да го разбера вече.Знае,че съм деликатна почва,знае,че съм уязвима,че съм мн емоционална и пак не внимава...е ебала съм го пък :)

а така ей така ми харесваш вече !!! =D>

LitTlE_BeBsIiI
01-17-2008, 10:21
Абе еби му майката :) И аз не мога да го разбера вече.Знае,че съм деликатна почва,знае,че съм уязвима,че съм мн емоционална и пак не внимава...е ебала съм го пък :)

а така ей така ми харесваш вече !!! =D>
:-) :-) :-) :-) :-)

danny_f4e
01-17-2008, 10:27
Абе еби му майката :) И аз не мога да го разбера вече.Знае,че съм деликатна почва,знае,че съм уязвима,че съм мн емоционална и пак не внимава...е ебала съм го пък :)

а така ей така ми харесваш вече !!! =D>
:-) :-) :-) :-) :-)

тъй де няма да се даваш на някво си момче (даже вече мъж) да те прави на луда ... я покажи малко характер :П ;-) :smt001

sladko_dete
01-17-2008, 10:31
хахах ми порасни преждевременно :lol: Не бе шегувам се, ако те обича няма да са проблем годините