PDA

View Full Version : Как да си оправя екрана 0.o?



cskasladyrana
01-13-2008, 09:48
Уф хора плс помогнете :cry: Нз какво му стана на екрана,но по едно време стана някъв много крещящо(така да го кажа)светъл :shock: Влизах в контрол панела.....бутах някви настройки и сега стана гаден ,тъмен и розов :shock: Естествено бутах и копчетата на самия монитор,но никва полза :cry: Плс ако знае някой кака да го опрая и да си стане нормален да каже 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ Благодаря предварително и дано сте ми разбрали проблема :-k :-k 8-[

LizZz
01-13-2008, 09:54
Отзад има един кабел,който свързва видео картата и монитора.Размести го и ще се оправи.
Мисля,че може да се оправи чрез смяна на същия кабел.

П.С.:Много е забавно и моя като почне да си сменя цветовете 8-) :lol:

cskasladyrana
01-13-2008, 10:04
Да тоз кабел го мърдах ,вадих кво ли не и пак нищо :shock: а монитора ми е нов на 2-3 месеца....не вярвам да се е прецакал кабела...пък и ся дето бутах настройките в конрол панела си стана УЖАС :-k

LizZz
01-13-2008, 10:12
Цветовете сами ли се сменят?

BluE_s
01-13-2008, 11:03
Пробвай с бутoна Auto ;)

cskasladyrana
01-13-2008, 11:12
Пробвай с бутoна Auto ;)

Мислиш ли че вече не съм пробвала :shock:


Ами цвета се сменя сам когато включа компа иии тогава цвета е искрящо светъл Ужасен,ноо след 1 минута си се сменя както съм го настроела от контрол панела и си става розов.....а от сами контрол панел не мога да го настроя нормално....нз защо е така ии вече откачам с тоз монитор :cry:

LizZz
01-13-2008, 11:28
Ако знаеш как се прави screenshot я направи един да видим дали е софтуерен проблем.... :arrow:

BluE_s
01-13-2008, 11:43
Пробвай с бутoна Auto ;)

Мислиш ли че вече не съм пробвала :shock:


Ами цвета се сменя сам когато включа компа иии тогава цвета е искрящо светъл Ужасен,ноо след 1 минута си се сменя както съм го настроела от контрол панела и си става розов.....а от сами контрол панел не мога да го настроя нормално....нз защо е така ии вече откачам с тоз монитор :cry:
Ами при контрол панела там при цветовете няма ли нещо от рода Restore Defaults така ше ти ги върне както са били отначало, демек нормално потърси и пробвай ;)

cskasladyrana
01-13-2008, 12:04
Ето::

http://img146.imageshack.us/img146/8636/27928640su6.png[/list]

Ето тва ми е например photoshopa ии вместо да е бял.. е розов....ам търсих в контрол панела на онова мониторче дето е там бутах настройките обаче няма Restore Defaults :shock: иии всички страници в нета са ми с гаден розов оттенък пфф май монитора ми се сбърква :-k

LizZz
01-13-2008, 12:15
Проблема е от кабела!
Малко по малко го размествай по цялата му дължина и наблюдавай за промяна в цветовете.
Картинката,която ни прати е с нормалните цветове!

cskasladyrana
01-13-2008, 12:42
Проблема е от кабела!
Малко по малко го размествай по цялата му дължина и наблюдавай за промяна в цветовете.
Картинката,която ни прати е с нормалните цветове!


:shock: :shock: :shock: Как ще е с нормални цветове????не е ли розово около самото правоъгълниче?? :-o :-o

LizZz
01-13-2008, 12:53
Проблема е от кабела!
Малко по малко го размествай по цялата му дължина и наблюдавай за промяна в цветовете.
Картинката,която ни прати е с нормалните цветове!


:shock: :shock: :shock: Как ще е с нормални цветове????не е ли розово около самото правоъгълниче?? :-o :-o
Не. :lol:
Я се пробвай да обърнеш кабела - да размениш буксите.Демек - тая,която сега е на компа да отиде на монитора. :lol: :lol: :lol:

cskasladyrana
01-13-2008, 13:14
Как няма да е розовоооо ?? :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: Уф ся май излизам ненормална ,ама сериозно пре мен е розово :-o :-o

LizZz
01-13-2008, 13:48
Как няма да е розовоооо ?? :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: Уф ся май излизам ненормална ,ама сериозно пре мен е розово :-o :-o
Не е розово! :lol:
Страницата на тийнпроблем-а в нормалните цветове ли излиза?

cskasladyrana
01-13-2008, 14:27
Да в нормални...Ам наример около полето за адреса ми излизат някои работи с тоя проклет розов оттенък...също като си сложа картинка на десктопа ми излиза гадно :shock: Амаа вече нз ...не мога да си обясня кво става :-k :-k :-k

music_pirate
01-13-2008, 16:18
Ние го виждаме нормално защото е нормално и при теб, проблема ти няма да е в компа, а си е от монитора.

Направо да те питам, още гаранционен ли е ? :)

cskasladyrana
01-13-2008, 18:07
Ами да в гаранция е ...все пак е на 2-3 месеца ,ама нз все си мисля че аз съм бутнала нещо или ,че може да мине и без ремонт пфф мн тъпо :x :-x

woshata
01-14-2008, 16:15
разбирам те иделно щот в момента и моя е такъв ](*,) и аз нз как си го оправя..и аз пробвах от всъкъде...разликата е че моя е хипер червен :lol: :lol: :lol: така съм от месец...ако намериш решение пиши ми на скайп huligankata009 аз ако намеря също щи кажа :)

cskasladyrana
01-14-2008, 16:27
разбирам те иделно щот в момента и моя е такъв ](*,) и аз нз как си го оправя..и аз пробвах от всъкъде...разликата е че моя е хипер червен :lol: :lol: :lol: така съм от месец...ако намериш решение пиши ми на скайп huligankata009 аз ако намеря също щи кажа :)


ХаХАхахаха малее милата Ужас ...май и двете сме се подредили мн Яко а? :lol: Ами моя скупе е : cskarkata1 за всеки случей ако някой знае как да си оправя дразнещия екран да пише тука или в скупе без значение :cry: ПЛС бе хора ...ще откача с него ](*,) ](*,) ](*,)

LizZz
01-15-2008, 09:08
Можеш ли да сложиш друг монитор на твоя комп или друг комп на тоя монитор?
Ако можеш пробвай и виж как е...
А ти от София ли си? 8-)

cskasladyrana
01-15-2008, 13:04
Можеш ли да сложиш друг монитор на твоя комп или друг комп на тоя монитор?
Ако можеш пробвай и виж как е...
А ти от София ли си? 8-)

Ако питаш мен ...аме не не съм от София :shock:
А идеята да си сложа др монитор не е лоша, стига ест да си намеря :|

LizZz
01-15-2008, 17:33
Ех... 8-)
Ако можеш смени кабела и пак виж как ще е. :wink:
(А откъде си? 8-) )

Grobarski
01-24-2008, 23:10
До преди 2 дена и аз бях така и бяха ми казали че игличките на кабела са искривени.
Начи виж ся искараи кабела на монитора и края му е с едни иглички ако има искривена я оправи а ако липсва на цяло няма оправяне освен нов кабел ам пиши ми лично ако не си разбрала .И аз бях така ОТВРАТИТЕЛНО Е!!! :P

RuKsP1n
01-25-2008, 12:13
Погледнете си RBG (Red-Green-Blue) настройките на монитора.
Ако няма, намери някъде по мнюто му върни към фабрични настройки (Restore Defaults) или Auto Adjust