PDA

View Full Version : Много се притеснявам :(



jessicaaa
01-13-2008, 13:14
zdraveite,ima edno ne6to koeto mn me pritesnqva no me e strah da ida na ginekolog i da pitam,problema mi e 4e mislq 4e ednata mi sramna usna e malko po golqma ot drugata :( kakvo mislite 4e mi ima ?? mnogo me e sram :-k molq vi pi6ete kakvo mislite ...

cskasladyrana
01-13-2008, 13:17
Ам това е съвсем нормално :P Не се притеснявай 8)

foreverr
01-13-2008, 14:42
Ам това е съвсем нормално :P Не се притеснявай 8)Ами мацка да така е-не се притеснявай няма за какво :wink: :-)

jessicaaa
01-13-2008, 17:43
ami dali na nego nqma da mu se stori stranno i da mi zadade nqkaf tap vapros ot sorta na "ami tfa 6to e taka" male ako tfa stane napra0o 6e mi iz4ezne sqkfo jelanie ... ujs :!:

HardlyAwakened
01-14-2008, 06:24
абе ти тъпа ли си бе ? С ИЗИВИНЕНИЕ НА КОЛКО СИ ГОДИНИ ?! АБЕ БОЖЕ>... ако е някое 13 годишно момченце ще те пита да...боже господи ...порасни малко и тогава мисли за полов ЖИВОТ !!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :-x

jessicaaa
01-14-2008, 15:00
ae pi4 kf0 mi se kara6 e bahti mi ne ne sam na 13 predstavi si nito pyk toi kf0 mi se nervi6 nali za tfa sa tiq forumi .... :!:

Seducti0n
01-14-2008, 15:10
Здравей.Не съм специалист и не съм наясно с човешката анатомия, но знам, че има случаи подобни на твоя, при които има разлика в големината на срамните устни.Това, обаче не бива да те притиснява от естетическа гледна точка или пък да се тревожиш за реакцията на приятеля ти.Едва ли би имал някакъв проблем за него. :wink:

batkodoki
01-15-2008, 08:52
в общия случай това НЕ е здравословен проблем.

в човешкото тяло няма пълна симетрия, и точно това ни придава онази индивидуалност уникално присъща на всеки.

не бива да се тревожиш. и лабиите са различни и гърдите....а при момчетата тестисите са различни по големина и положение :)

ако "той" те пита защо са ти различни устните - ти го питай защо са му различни "топките" ;)

Sladko_Solena
01-15-2008, 16:03
zdraveite,ima edno ne6to koeto mn me pritesnqva no me e strah da ida na ginekolog i da pitam,problema mi e 4e mislq 4e ednata mi sramna usna e malko po golqma ot drugata :( kakvo mislite 4e mi ima ?? mnogo me e sram :-k molq vi pi6ete kakvo mislite ...
skupa,badi sigurna 4e nema povod za pritesnenie,,,,
vsi4ko e po razli4no .....
dvete o4i,gardi,migli,vejdi,sramni ustni,si4kooooooo ;) :mrgreen: ako vijda6 prekaleno golqma razlika vse pak otidi na ginekolog ,nqma ni6to sramno......zamisli se vse pak,te horata samo tova gledat po cql den...... :razz:

jessicaaa
01-15-2008, 17:08
0o0o blagodarq vi mnogo :-) sega ve4e ne se pritesnqvam tolkova :-) blagodarq o6te vednaj na vsi4ki :smt003