PDA

View Full Version : Баловете



mimozkata
01-13-2008, 14:34
Vaprosat mi e sledniq-mislite li che balovete sled zavarshvaneto na srednoto obrazovanie trqbva da badat zabraneni i zashto?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

fake
01-13-2008, 14:40
що? О.о
откъде изобщо ти дойде наум, че могат да забранят баловете О.о

gree_girl
01-13-2008, 15:48
Не мисля, че би било правилно. Все пак, това е един прекрасен и незабравим момент.

bulgarche
01-13-2008, 16:01
Не мисля, че би било правилно. Все пак, това е един прекрасен и незабравим момент.
От личен опит ли го знаеш?


що? О.о
откъде изобщо ти дойде наум, че могат да забранят баловете О.о
А не могат ли?

Disrespect
01-13-2008, 16:16
незабравимо ли???

аз що почти нищо не помня??? :neutral:

е за тва съм си казал, че няма да се напивам (поне зверски) на бала :::

Blacklisted
01-13-2008, 16:21
Че то и аз не помня особено... а пих сокче^^

Canis_Dirus
01-13-2008, 16:39
Хубу де. някой може ли да ми обясни, какво специално има в един абитуриентски бал? Че всички са официални? Че се дават луди пари за прически и гримове? И кво? нищо особено.

Какво му е прекрасното и незабравимото?

kPuCkA
01-13-2008, 17:10
Аз за това искам една екскурзийка до Турция или Гърция.Май месец вече ще става за плаж и ще е перфектно,вместо да се дават луди пари за бални рокли и костюми,които едвали някога ще бъдат облечени отново,а и не ми харесва идеята цялата рода да бъдат събрани в нас и да ме гледат и да ми се радват на прическата,грима,роклята...

fake
01-13-2008, 18:00
що? О.о
откъде изобщо ти дойде наум, че могат да забранят баловете О.о
А не могат ли?
живеем в България през 2008, не в Германия през втората световна :lol:

techCandy
01-13-2008, 18:36
що? О.о
откъде изобщо ти дойде наум, че могат да забранят баловете О.о

Чак да се забранят, некво прекалено радикално, но ще ти кажа мене що
ме дразнят. Защото са култ към парадирането с коли, бижута, пари и чалга, за това. Продължавам да се чудя как може да има хора, които целогодишно, да не казвам, че няма какво да ядат, но нямат пари за излишни луксове по време на балове теглят заеми, за да могат техните дечица да се облекат в скъпи дрешки, да се понакичат, да идат да се напият/ надусат като кучета, да си издрайфат червата в някоя канвка, да опропастят тоалета, да се пофукат с ауди-то, за което иначе само са сънували и да се приберат на сутринта...Пък и се чуда какво толкова празнуват, че най- хубавите им години са свършили, страхотен повод...

FelisDirus
01-13-2008, 18:51
Хубу де. някой може ли да ми обясни, какво специално има в един абитуриентски бал? Че всички са официални? Че се дават луди пари за прически и гримове? И кво? нищо особено.

Какво му е прекрасното и незабравимото?


Има два дни, когато жената се чувства като принцеса (даже втория не е много сигурен) - първият - на бала и вторият - на сватбата.

Кога ще облечеш пак красива рокля?


А по-тъпо нещо от баловете в чужбина няма (най-малкото, щото е по-скъпо). Луузърите от най-зубърския клас се опитваха да ни правят номера, за да ходим в турция или гърция, но аз се изнервих и ги разсипах.. няма да я бъде тая.

Слънчев рулз! Дори да няма топла вода като миналата година, дори яденето да е от предното лято, не ме е.бе, щото не отивам, за да се наям, а за да се размажа с класа си.

Canis_Dirus
01-13-2008, 19:06
Има два дни, когато жената се чувства като принцеса (даже втория не е много сигурен) - първият - на бала и вторият - на сватбата.

Кога ще облечеш пак красива рокля?


А по-тъпо нещо от баловете в чужбина няма (най-малкото, щото е по-скъпо). Луузърите от най-зубърския клас се опитваха да ни правят номера, за да ходим в турция или гърция, но аз се изнервих и ги разсипах.. няма да я бъде тая.

Слънчев рулз! Дори да няма топла вода като миналата година, дори яденето да е от предното лято, не ме е.бе, щото не отивам, за да се наям, а за да се размажа с класа си.

Що пък като принцеса? Щото е с рокля? Ами да си облича роклята по-често. Да се наговорят с някого и да ходят на парти официални.

Аз красива рокля няма да облека отново :D

Но костюм ми се случва да облека. Този от абитуриентската съм го обличал на няколко пъти. Само с други ризи и вратовръзки. Обувките от абитуриентската си ги нося с повод.

Та нищо особено. С някои хора от класа и преди и след бала съм се събирал. Само дето харчехме по-малко пари и не се катерехме на пияно по тепетата, че да срещаме изгрева (не и май месец).

Но гъзарията е важна. Да се изтърсиш в лимузина с две с-класи ескорт иии баси пича. Мен ме закара сестра ми, която имаш път оттам. Завалията аз - отидох на бал с един стар форд.

А между другото съм много обиден на сестра ми, щото на всички снимки ме е снимала от брадата надолу. :x Сигурно щото дамата ми беше ниска. Освен това изключила по невнимание светкавицата и всички снимки са отвратителни.

Но иначе голямо евала на фризьорката ми, която сега живее в Испания, за това, което сътвори с косата ми.


Време за реклама: Много си харесвам вратовръзката - от рисувана коприна е. Съчетава се перфе със сакото и ризата. Взе ми много евтино. Ако има мераклии за рисувана коприна и имат път към Асеновград - свиркайте ди ви кажа, де да я намерите. Знам, че много одат до наше село да си избират рокли - я за бал, я за сватба.

psychopath
01-13-2008, 19:24
Самата идея с баловете не е зле...ама това да се дават толкова много кинти за чаршаф, който ще облечеш 1-2 пъти... е айде нема нужда...
мога да се видя за "последно" със съучениците си и без да си похарча парите...
Аз мога да се чувствам добре и без да съм с Армани...

kPuCkA
01-13-2008, 19:27
^Там е раят на булченските рокли,чувствам се като в някоя приказка,като се разхождам по улиците на Асеновград,красиво е (:,а що се отнася до вратовръзката,костюма и прическата ти от бала,заинтригува ме,ще можеш ли да ни покажеш някоя снимка (:

Canis_Dirus
01-13-2008, 19:33
За снимката бях ясен - нямам подходящи. На прическата никакви. Освен това са правени с аналогов шифров апарат - тоест на лента. Все пак 2004 не бяха толкоз популярни цифровите и бая парици бяха.
Освен това съм грозен!

Ама мое някой път да отидем на вечеря и да ги сложа :)

HopeLesss
01-13-2008, 19:42
Не мога да разбера какъв ви е проблема с харченето на пари по баловете??? Първо, това не са вашите пари, а парите на таткото на Иван, Петкан, Драган и т.н. Второ, нима тежкари няма навсякъде, не само по баловете? Трето, от край време, от годините на нашите родители на бал семейството подарява някое бижу, което остава за спомен години наред. От там нататък идва радостта на семейството да види детето си облечено с официални дрехи, а не с маратонки, кубинки, джапанки и т.н.

Аз лично за моя бал бих казала, че похарчих сравнително висока цена. Но не ми пука - бижутата си ги нося от време на време, роклята ми е подходяща за почти всеки повод. А емоцията да видиш изрудите преобразени в принцове и принцеси е незаменима и безценна!!!

П.П. Къдли, храната в Слънчев бряг във вариетето беше наистина отврат, но всичко друго беше на 6. За 150 лв 3 дни на морето си е рай. Тука чувам за Шератон давате по толкова, а ви гонят в 3 през нощта...

psychopath
01-13-2008, 19:45
Не мога да разбера какъв ви е проблема с харченето на пари по баловете??? Първо, това не са вашите пари, а парите на таткото на Иван, Петкан, Драган и т.н. Второ, нима тежкари няма навсякъде, не само по баловете? Трето, от край време, от годините на нашите родители на бал семейството подарява някое бижу, което остава за спомен години наред. От там нататък идва радостта на семейството да види детето си облечено с официални дрехи, а не с маратонки, кубинки, джапанки и т.н.

Аз лично за моя бал бих казала, че похарчих сравнително висока цена. Но не ми пука - бижутата си ги нося от време на време, роклята ми е подходяща за почти всеки повод. А емоцията да видиш изрудите преобразени в принцове и принцеси е незаменима и безценна!!!

П.П. Къдли, храната в Слънчев бряг във вариетето беше наистина отврат, но всичко друго беше на 6. За 150 лв 3 дни на морето си е рай. Тука чувам за Шератон давате по толкова, а ви гонят в 3 през нощта...От къде знаеш ,че не са нашите пари?
Не всички получаваме ,това което искаме...

FelisDirus
01-13-2008, 19:56
П.П. Къдли, храната в Слънчев бряг във вариетето беше наистина отврат, но всичко друго беше на 6. За 150 лв 3 дни на морето си е рай. Тука чувам за Шератон давате по толкова, а ви гонят в 3 през нощта...


Миналата година са имали проблеми с храната и топлата вода на слънчев, аз затова споменах, но мисълта ми беше, че това не е от значение. Пак искам там и се радвам, че там ще бъдем. :---)

Макар че заради тъпите сульовци с претенции ще имаме 2 бала - един тук и един там. Върха на тъпотията... :-x


Canis_Dirus, ква гъзария бе, брат ми, с такси ще ходя вероятно. Пък и на колко партита, на които си бил, мадамите са били с красиви рокли, що приказваш невъзможни неща...

AliceSw
01-13-2008, 19:56
CooL^GirL^^^, и ти ли си яла броколи в Иберус (или нещо от рода) 8-)


мен ме чакайте 25 и 26 май на Слънчев бряг (:

HopeLesss
01-13-2008, 19:58
Съгласна съм, че не всеки има възможност. Но изглежда, че това нямаме поражда злобата към хората, които купуват скъпите неща. Ама аз нещо не разбрах въпроса: "Откъде знаеш, че не са нашите?" Аз попитах защо хората злобеят, че другите си пръскат парите по бала, при положение, че това са си техните пари и могат да си правят с тях каквото си пожелаят.

HopeLesss
01-13-2008, 20:05
Къдли, защо да е тъпотия? Не знам в Плевен какви са ви традициите, ама при нас в Търново всеки бал е на Конниците. Ако не се съберат там абитуриентите, то не е никакъв бал. Дори когато аз завършвах искаха да не ни пускат на Конниците, защото щял да падне моста от толкова народ 8-) Аз също имах два бала, но тоя на Слънчев не го броя. Т.е бала си ни беше в Търново както си трябва, а на Слънчев просто си се омазахме както си пише по книгите. Някои си бяха домъкнали миризливите рокли от бала, но повечето си бяха взели по една семпла лятна рокличка и с нея. Това че се водят две бални вечери не значи че трябва да имаме по 2 рокли.

Алис, всъщност беше едно умряло накълцано зеле като за прасе, вкисната снежанка, някво гнусно месо, залято с някаква пумия и разредена кока кола с 20 мл ракия с неизвестен произход. Но да не ти пука. Шоу да има 8-) Вашата програма каква е? Защото нашата първа вечер беше в тъпото вариете, а следващата беше в Несебър. Там беше просто невероятно. Вечеряхме в едно ресторантче на плажа и храната навакса провала от предишната вечер 8-)

bboy_bunker
01-13-2008, 20:07
Много набори, бе. И аз завършвам тази година :D

Canis_Dirus
01-13-2008, 20:10
Че някой да се ядосва, или да завижда на гъзарите? Просто не споделям удоволствие от пилеенето на пари по този начин. Както и много хора не споделят начина, по който аз си харча парите.


_Cuddly_, ем какво му е различното на бала тогава? Че е някаква символична граница вероятно. А иначе аз, като по-прост, държа на подържаното тяло, а не на опаковката. Кво като е с рокля на версаче, като се е прегърбила и са и хлътнали рамената?

HopeLesss
01-13-2008, 20:15
Какво изобщо обсъждаме тия неща с мъже? Вие не разбирате това, че за едно момиче бала е нещо важно. Иначе помня, че приятеля ми си купи костюм няколко дни преди бала, а аз 4 пъти се разкарвах до София :-|

Canis_Dirus
01-13-2008, 20:26
Панаир на суетата.

Всъщност с мен не си заслужава да се обсъждат представите за красота. Мойте са различни.

psychopath
01-13-2008, 20:35
Съгласна съм, че не всеки има възможност. Но изглежда, че това нямаме поражда злобата към хората, които купуват скъпите неща. Ама аз нещо не разбрах въпроса: "Откъде знаеш, че не са нашите?" Аз попитах защо хората злобеят, че другите си пръскат парите по бала, при положение, че това са си техните пари и могат да си правят с тях каквото си пожелаят.Не злобея...
Просто ми е чудно дали има смисъл?
Не казвам ,че ще тръгна като клошар...и аз ще се "изтупам" ...но облеклото няма да заема ,чак толкова голямо място в съзнанието ми както някои други ...

Victorious One
01-13-2008, 20:36
Какво изобщо обсъждаме тия неща с мъже? Вие не разбирате това, че за едно момиче бала е нещо важно. Иначе помня, че приятеля ми си купи костюм няколко дни преди бала, а аз 4 пъти се разкарвах до София :-|

Така е. Знаем го, но не го разбираме. Няма и да го разберем. :-D

psychopath
01-13-2008, 20:43
Какво изобщо обсъждаме тия неща с мъже? Вие не разбирате това, че за едно момиче бала е нещо важно. Иначе помня, че приятеля ми си купи костюм няколко дни преди бала, а аз 4 пъти се разкарвах до София :-|

Така е. Знаем го, но не го разбираме. Няма и да го разберем. :-DНито пък имаме желание да разберем... 8-)

FelisDirus
01-13-2008, 20:44
Къдли, защо да е тъпотия? Не знам в Плевен какви са ви традициите, ама при нас в Търново всеки бал е на Конниците. Ако не се съберат там абитуриентите, то не е никакъв бал. Дори когато аз завършвах искаха да не ни пускат на Конниците, защото щял да падне моста от толкова народ 8-) Аз също имах два бала, но тоя на Слънчев не го броя. Т.е бала си ни беше в Търново както си трябва, а на Слънчев просто си се омазахме както си пише по книгите. Някои си бяха домъкнали миризливите рокли от бала, но повечето си бяха взели по една семпла лятна рокличка и с нея. Това че се водят две бални вечери не значи че трябва да имаме по 2 рокли.


Основната идея (на мен и съученичките ми) беше следната: изпращане, вечерта в изискан ресторант с костюмите/роклите от изпращането, които ще бъдат по-семпли. Самата вечер тук не искахме да бъде нищо особено, просто да се съберем, да вечеряме, да пийнем.

Истинският бал с красивите рокли вече да е на слънчев, там да бъде балната вечер.

Тук бал няма как да има, всичко ни е омръзнало... как да си празнувам бала в заведение, което ми е до болка познато?! Навсякъде сме ходили, всякакви глупости сме правили, Плевен ни е скучен и омръзнал.

Пък и в моята гимназия от години се ходи на слънчев - традиция е вече, никой не си празнува бала в Плевен (освен едно единствено училище, чийто директор се размрънка миналата година и те повече не могат да пътуват).

Тааа тъпотия е, щото аз балната рокля в този умрял град няма да я облека, ще ходя така, както съм на изпращането, другите (които няма да идват с нас на слънчев) ще бъдат с бални рокли, едните ще празнуват същата вечер, другата част ще заминат след няколко дни за слънчев ииии цялата тая ситуация е ужасна!


Canis_Dirus, естествено, че тялото е важно, аз не го омаловажавам, просто ти не искаш да разбереш какво имам предвид... имаш си някакво мнение (отдавна създадено и затвърдено с опита) и не допускаш никакви други варианти.

HopeLesss
01-13-2008, 20:46
Психопат, в интерес на истината мъжете харчат много по-малко пари от жените. Не че не познавам хора, които дадоха по 1000 лв за костюм, ама те са изключения. Всъщност ако не се изфукаш, никой няма да разбере колко пари си хвърлил покрай бала. Мен никой не ме е питал колко ми струва роклята, нито пък аз съм питала някой. Не ме интересува и толкова...

HopeLesss
01-13-2008, 20:50
Къдли, не искам да те разочаровам, ама ако вас ви тръшнат първата вечер в някоя дупка, в каквато нас ни сложиха, язък за роклите и за всичко... Другия ми въпрос е къде ще се гримирате? Къде ще си правите прическите? Ами вашите не искат ли снимки? Не искаш ли да се снимаш с приятели, с братовчеди, с някой който не е от твоя клас? Нашето изпращане беше супер яко. В даскало, организираха ни специално тържество, за всички имаше рози, разни години награди, хора, шампанско и сълзи...

Както и да е, всеки сам си преценява. Важното е да си изкарате весело.

FelisDirus
01-13-2008, 20:58
Къдли, не искам да те разочаровам, ама ако вас ви тръшнат първата вечер в някоя дупка, в каквато нас ни сложиха, язък за роклите и за всичко... Другия ми въпрос е къде ще се гримирате? Къде ще си правите прическите? Ами вашите не искат ли снимки? Не искаш ли да се снимаш с приятели, с братовчеди, с някой който не е от твоя клас? Нашето изпращане беше супер яко. В даскало, организираха ни специално тържество, за всички имаше рози, разни години награди, хора, шампанско и сълзи...

Както и да е, всеки сам си преценява. Важното е да си изкарате весело.


То и при нас ще го има - през деня в училище, винаги го има и е страхотно (същото, но без розите).

Права си, знам, може и да не е толкова бляскаво, но.. мразя този град вече. Пък и на всичко отгоре в хотела, в чийто ресторант ще бъдем, баща ми е зам. директор и цяла вечер ще трябва да крия цигарите под масата, да внимавам с алкохола, защото целият персонал ме познава. Той работи там от 20 години... и после ще има "изложи ме.. бла бла бла".

HopeLesss
01-13-2008, 21:00
Аз не съм казала, че няма да е бляскаво, но просто се чудех за тия подробности. Иначе дори да е зле обстановката винаги може да се преместите на плажа 8-)

Blacklisted
01-13-2008, 21:01
Бал в Слънчев ми звучи много гадно...

HopeLesss
01-13-2008, 21:07
Бал в Слънчев ми звучи много гадно...

Ами в Долни Чифлик, или пък в Лясковец? Не е важно мястото, а хората!!!

Blacklisted
01-13-2008, 21:13
Хм, ти беше с оплакването, че са ви завели в дупка? :-P

HopeLesss
01-13-2008, 21:17
...Но да не ти пука. Шоу да има 8-) ...

:-P

Blacklisted
01-13-2008, 21:20
Okay, u got me :D

bulgarche
01-14-2008, 19:40
що? О.о
откъде изобщо ти дойде наум, че могат да забранят баловете О.о
А не могат ли?
живеем в България през 2008, не в Германия през втората световна :lol:
Какво общо имаше това? :-o

Малко ли екскурзии забраниха? Нощни пътувания, извън страната, на малки деца, на не знам си какво. Тук един автобус се обърна, там един влезе в реката, трети скочи в басейна и го вадиха водолази, Пеньо падна от колата, щото висеше от прозореца, Станчо помня града защото беше пийнал и ала-бала. Що да не ги забранят?

Отиваш, ядеш 2 сладки и пиеш една кола в пластмасова чаша на чина в училище и по някое време след матурите отиваш за диплома или поправка.

Ти ходи където си искаш, ама не да ти го организират от училище.

Аз вече реших че наистина ще си отида на бала. На втората вноска ще внеса и първата, даже вече знам с какво ще съм облечен. Майка ми ме пита "защо не си го купи", за панталона, който реших че няма как да не си взема. Обувките са обсъдени, даже за малко да склони за къс ръкав за ризата, но наистина е по-добре да съм с дълъг. Ако си ги купя по-рано нещата не знам как ще се сдържа да не ги облека :neutral:

Е това поне знам че ще си го нося след бала =;

fake
01-14-2008, 19:50
и кво като от училище примерно откажат да ни заведат на бал?
че не можем ние с класа да се организираме и да отидем в някъф ресторант да си се напием ли? да си облечем костюмите и роклите и да минем по центъра?
къв е проблема?кой ще ни го забрани?

bulgarche
01-14-2008, 20:05
Хуу де, аз какво ти казах?
Ти прави каквото си искаш. Щом и ще се организирате супер.
Голяма част от класните ръководители не желаят просто ей така да тръгнат някъде с класа си през почивните дни. Разбираме се учениците и каним класната, но пак не иска. И в други класове е така, но други учителки пък искат да ни водят.
Ходи който където си иска. А не да ми мрънкацелия клас, как така няма да съм си на бала. Бяхме 7-8 човека които нямаше да ходим. Станаха, приказваха, на родителска среща им се обърна внимание и айде...щели да ходят. После "ама айде да сме целия клас, няма да е същото без теб", а инъче все недоволни от мен.
То след бала (не че има някакво време, заради куп изпити) определени групички си ходят на други места.
Гадно е и че от тук..ставам, обувам си дънките, вземам една торбичка с официални дрешки за да ги облека за пред съучениците ми :-s
Всъщност и аз не одобрявам това че няма да ме види никой (приятели и роднини). Друго е да седищ и да пиеш бири по пейките и да си в навалицата. Кога друг път ще ми е хубаво да съм на центъра сред хората?

fake
01-14-2008, 20:17
e, преебали сте се, че това, ня което вие казвате бал, ние казваме 'екскурзия след бала';)
най-вероятно е супер яко бала да ти е в твоя си град, цяла нощ да си беснееш и сутринта полупиян да идеш да тормозиш даскалите, които се опитват да си проведат часа :grin:

FelisDirus
01-14-2008, 20:22
фейк, българче, вие къде ще ходите по/след баловете?

bulgarche
01-14-2008, 20:29
фейк, българче, вие къде ще ходите по/след баловете?
Където си искаме!

HopeLesss
01-14-2008, 20:30
най-вероятно е супер яко бала да ти е в твоя си град, цяла нощ да си беснееш и сутринта полупиян да идеш да тормозиш даскалите, които се опитват да си проведат часа :grin:

Всъщност при нас това беше и едно от най-яките неща. Замъкнахме класната на Конниците да посрещаме залеза заедно. Момичетата ни носеха, защото никоя не можеше да си седи на краката. После ходихме в кафето срещу даскало и когато хората отиваха на работа в 8 сутринта, ние обикаляхме улицата боси и с размазани гримове 8-) Аз затова казвам, че бала е хубаво да си е в родния град, а после може да ходите където искате.

shadow4e
01-14-2008, 20:33
e, преебали сте се, че това, ня което вие казвате бал, ние казваме 'екскурзия след бала';)
най-вероятно е супер яко бала да ти е в твоя си град, цяла нощ да си беснееш и сутринта полупиян да идеш да тормозиш даскалите, които се опитват да си проведат часа :grin:
И ние смятаме да ходим до училище сутринта, обаче то наште са втора смяна, та ще видим как ще стане :)

FelisDirus
01-14-2008, 20:39
фейк, българче, вие къде ще ходите по/след баловете?
Където си искаме!

голямо си говедо

баси, човек да не се поинтересува

fake
01-14-2008, 20:48
e, преебали сте се, че това, ня което вие казвате бал, ние казваме 'екскурзия след бала';)
най-вероятно е супер яко бала да ти е в твоя си град, цяла нощ да си беснееш и сутринта полупиян да идеш да тормозиш даскалите, които се опитват да си проведат часа :grin:
И ние смятаме да ходим до училище сутринта, обаче то наште са втора смяна, та ще видим как ще стане :)
и ние сме втора смяна тогава :D
познавайки себе си, смея да твърдя, че едва ли ще е проблем да не спя и 48 часа:)

fake
01-14-2008, 20:53
фейк, българче, вие къде ще ходите по/след баловете?
на бала шсъм си в Монтана, в един ресторант, където ми е било почти всяко завършване от 7миклас насам :D ииии КОГАТО ни изгонят, ще обикаляме заведенията, на сутринта може би ще се прибера да си тегля един душ, а може би не, и после на даскало :P
екскурзията след(или преди-заради матурите) бала нямам идея къде ще е, ако щете вярвайте, мисля, че сме най-неорганизирания випуск.
накрая ще се съберем групичка 4-5 човека и ще идем някъде само ние, да се изкъртим както ние си знаем:)

FelisDirus
01-14-2008, 21:04
на мен мисълта ми беше после по морето ли ще ходите, дали планирате нещо конкретно.. ей такива неща, но явно не сте се организирали още

то и при нас е пълна лудница, щяхме да се избием :o

AliceSw
01-14-2008, 21:24
аз за програмата представа си нямам :lol:

знам кво има да се прави горе-долу

:arrow: трета постановка на Пиесата (ако имаме такава и моя милост участва) и Бягство в една вечер, предполага се срядата преди 24 (т.е. 21)
:arrow: 22 - изпращане в училище
:arrow: 23 - бал в Ловеч, на ресторант с целия випуск, роклите, снимките и роднините ще са тогава
:arrow: 25 - тръгваме за Слънчев, 1 вечер свободна, бална на 26 (:


баси #-o

HopeLesss
01-14-2008, 21:26
А правите ли серенади на учителите :D

LiveFlower
01-14-2008, 21:26
ne protiv sum vse pak tva e ne6to,koeto se slu4va vednuj v jivota

momchence_89
01-14-2008, 21:27
НЕ НЕМИСЛИМ ТРЯБВА ДА СА ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

FelisDirus
01-14-2008, 21:29
аз за програмата представа си нямам :lol:

знам кво има да се прави горе-долу

:arrow: трета постановка на Пиесата (ако имаме такава и моя милост участва) и Бягство в една вечер, предполага се срядата преди 24 (т.е. 21)
:arrow: 22 - изпращане в училище
:arrow: 23 - бал в Ловеч, на ресторант с целия випуск, роклите, снимките и роднините ще са тогава
:arrow: 25 - тръгваме за Слънчев, 1 вечер свободна, бална на 26 (:


баси #-o


май и при мен е така

в кой хотел сте?

AliceSw
01-14-2008, 21:39
серенада за учители не съм чувала, правеха преди на женския ни пансион, но мнооогооо рядко, ся съвсем спряха (:

иначе ще ходим на гости на класната от подготво, щот е адският пич (ако ни покани де), на сегашната ми липсва желание да ида на гости (:

Къдли, в различни хотели сме (ние сме в Планета), говорила съм с хора, от твоето училище :P

FelisDirus
01-14-2008, 21:44
серенада за учители не съм чувала, правеха преди на женския ни пансион, но мнооогооо рядко, ся съвсем спряха (:

иначе ще ходим на гости на класната от подготво, щот е адският пич (ако ни покани де), на сегашната ми липсва желание да ида на гости (:

Къдли, в различни хотели сме (ние сме в Планета), говорила съм с хора, от твоето училище :P


хаха, ей, страшна си (кой познаваш от моя випуск?)

AliceSw
01-14-2008, 21:50
пълен психопат съм, особено днеска :D

амииии, Върбина, Таня и Ицо :shock:

пфу, не мога да ги обясня достатъчно добре...Върбина е една такава висока, слабичка с мноооооого голяма коса, Таня е една симпатична руса мацка, доколкото я познавам, Ицо наскоро си направи неква странно тъпа коса - дигната нагоре, по-дъгичка и руса...абе колеги са ми от рисуването, имам и още един-двама от другия випуск, може и още някои да има, ама не знам, че учи при вас (:

FelisDirus
01-14-2008, 21:53
пълен психопат съм, особено днеска :D

амииии, Върбина, Таня и Ицо :shock:

пфу, не мога да ги обясня достатъчно добре...Върбина е една такава висока, слабичка с мноооооого голяма коса, Таня е една симпатична руса мацка, доколкото я познавам, Ицо наскоро си направи неква странно тъпа коса - дигната нагоре, по-дъгичка и руса...абе колеги са ми от рисуването, имам и още един-двама от другия випуск, може и още някои да има, ама не знам, че учи при вас (:


хаха, с Бинито пихме в джим бийм в петък и тя тръгна с един мой мнооого добър приятел, а с ицко сме били в едно училище още преди ег-то

готинооооооо :grin:

AliceSw
01-14-2008, 21:58
найс 8-)


бтв, вие къде сте, в кой хотел де...аз ако не се бъркам и ващо МГ е по същото време на Слънчев (:

ПП: мразя да осъзнавам колко малка е България

FelisDirus
01-14-2008, 22:01
найс 8-)


бтв, вие къде сте, в кой хотел де...аз ако не се бъркам и ващо МГ е по същото време на Слънчев (:

ПП: мразя да осъзнавам колко малка е България


в Диамант сме

с МГ-то се разминаваме само с един ден, но се радвам, че ще се засечем, тъй като моите най-най-любими хора и добри приятели учат там

уф, лягам, че е късно, хайде до утре :-)

AliceSw
01-14-2008, 22:06
файн, утре ще обсъдим и от там кого познавам (:

bboy_bunker
01-14-2008, 22:39
бах темата-чат стана [-(

HopeLesss
01-14-2008, 23:21
серенада за учители не съм чувала, правеха преди на женския ни пансион, но мнооогооо рядко, ся съвсем спряха (:

иначе ще ходим на гости на класната от подготво, щот е адският пич (ако ни покани де), на сегашната ми липсва желание да ида на гости (:


Ами тя серенадата се прави в къщата на класната и по принцип тя трябва да ви покани ( е, може и без покана 8-) ). Та, нашата серенада беше УНИКАЛНА!!! Тръгнахме пеша до класната с две китари, балони, подаръка за класната, сестра ми беше направила питка, а някои други момичета сладки и естествено грачехме през целия път. Наизлязоха комшиите да гледат сеира, а ние си пяхме отдолу След 10 години, Един неразделен лас, Клетва, Главната улица... Ех, спомени :cry:

Momchence
01-15-2008, 00:04
Не е въпроса в забраняването..това не е решение. Проблема е в главите на хората..там закони не важат.
Аз на бал няма да ходя. Ще отида на изпращането, за да благодаря на учителите и кой от къде е...
Аз не мога да проумея това което се случва по баловете, специално в София. Не е нормално! Тази традиция отдавна си е загубила някогашния чар. Сега е турбо селяния..
Който иска да е принцеса в кочината...да носи рокля за стотици..може и хиляди а покрай нея да има просяци, мизерия, мърсотия, кучешки лайна, осакатени кучета...нека се радва.
Който иска да се вози на луксозни и скъпи коли и да си натяква пикливото щастие, по такъв селски начин, на хората по улиците, които си имат безброй проблеми на главата...нека го прави. Само ми е интересно какъв кеф трябва да ми доставя да броя до 12 стърчащ от някой мерцедес на баба Вуна от Надежда 4 куцаща по тротоара с 2 кисели млека в мрежичката.
Някак си не се връзват скъпите коли с панелките и мръсните разбити улици...роклите с разбития насран тротоар...публичното изразяване на "щастие" с мизерията, депресията и загрижеността на хората.

Даже има много случаи в провинцията...изпращат абитуриент за хиляди левове а кенефа е една дупка с клекало на двора.
Мен тези контрасти ме смачкват. Не мога!

Както е казал дядо ми едно време "няма цървули, иска гайда"