PDA

View Full Version : Страх от самотата :-(



Insatiable
01-13-2008, 15:37
Не се разбираме... никак не става, просто не се разбираме ...и ме боли от това :cry: Снощи ми каза ако съм искала да сме се разделили, защото виждал, че ми пречел да си "живея живота" :( Аз разбира се не исках ... Обичам го! :cry: Караме се всеки ден.. било то от ревност или от това, че се дразним нещо един другиго :( Не искам да го губя, а виждам, че на там отиват нещата.. може би сме си омръзнали, не знам, но ме е страх да не ме остави... знам звучи жалко :( Исках просто да споделя... :-k

Mihitu_`
01-13-2008, 16:04
spokoino ne se otchavai..kfoot stane...ne e svyrshil sveta :) kazvam ti go ot lichen opit :wink: znam boleznenoe e... no shte go prejiveesh =P~

tuzaro
01-13-2008, 16:06
Ем оставяй го, и зимай друг щом не се разбирате

•._.•No_NaMe•._.•
01-13-2008, 16:39
po- dobre i za dvamata 6te e da se razdelite. puk posle pak moje da tragnete. yspeh :P

dark0s
01-13-2008, 16:52
знам какво е самотата,нощно радио в колата... :-# :-# според мен се опитайте да направите съответните компромиси ако и тогава нестава :cry:

KimBerLy1912
01-13-2008, 17:48
Погледни реално на нещата...доколкото можеш безпристрастно...запитай се какво във връзката ви не върви и поддава ли се то на промяна...
Всъщност вие сте заедно от доста време....и то в такава крехка възраст....може би тва е просто дребно проблемче и след като го преодолеете ще сте по-щастливи от всякога...от друга страна може би не е...
В твоя случай просто трябва да си поговориш с приятеля ти...и да се опитате да изясните нещата...
Може би наистина го губиш..и да...знам колко е трудно...но ако е това (недай си Боже!) ...опитай се да го приемеш максимално мъжки..
Все пак аз като цяло в тва отношение съм оптимист...мисля че няма нерешим проблем..освен липсата на чувства...което дано не е вашия проблем..
Измъчих българския език...само за да ти кажа...поговорете....на мене друго решение не ми идва на акъла... :-)
И е глупаво човек да се чувства самотен..ако е без гадже :) След като (ако) има верни и истински приятели :-)
Надявам се успеете да спасите връзката си :-) Искренно ти желая успех :-)

koalka
01-13-2008, 18:18
Опитайте се двамата заедно да решите проблема.Това е единствения начин според мен, ако искате да сте заедно.Трябва да правите компромиси един с друг, когато на другия не му е приятно дадено нещо, да не го правите и т.н.

kifla
01-13-2008, 18:38
Много добре те разбирам как се чувстваш :cry: Много е гадно когато ги има тези моменти.От личен опит разбрах ,че може би трябва да се даде малко време ако нещо е стигнало до мига на чувството ,че малко по малко става еднообразно всичко.Дори и да те обича той явно вижда ,че нещо в теб се бонтува..след като и ти го обичаш и искаш да си си с него защо не поговориш с него и не му кажеш колко важене той за теб и ако е необходимо за малко да се разделите ... :cry: Може би и ти и той имате нужда да останете сами за малко.

PerfectStrang3r
01-13-2008, 18:41
Хм, година и 9 месеца е много ... нормално е да сте си омръзнали и да се дразните един друг. Ако е дошъл края, по - добре не се мъчете. Ще ти е трудно, но ако имаш приятели няма да се чувстваш самотна, повярвай.

Ice_Queen_
01-13-2008, 19:37
Хм, година и 9 месеца е много ... нормално е да сте си омръзнали и да се дразните един друг. Ако е дошъл края, по - добре не се мъчете. Ще ти е трудно, но ако имаш приятели няма да се чувстваш самотна, повярвай.

теб ако те познавах лично щях да те напердаша! / в кръга на шегата де ;)/

Що за глупост?Било НОРМАЛНО след година и 9 месеца да са си омръзнали? КВООООООООООО?
личен пример - с приятеля ми сме 3 години заедно..омръзнали?ТВЪРДО НЕ!/
е,и ние се караме и т.н.,но не е защото сме си омръзнали.

ЕСТ може и да е това,някой връзки в даден момент се изчерпват.
Но може просто да сте в такъв период.Опитай се да дадеш вс от себе си,да преглъщаш,премълчаваш,пого вори с него,покажи му колко не можеш без него.

PoisoNGirL
01-13-2008, 21:58
Хм, година и 9 месеца е много ... нормално е да сте си омръзнали и да се дразните един друг. Ако е дошъл края, по - добре не се мъчете. Ще ти е трудно, но ако имаш приятели няма да се чувстваш самотна, повярвай.

теб ако те познавах лично щях да те напердаша! / в кръга на шегата де ;)/

Що за глупост?Било НОРМАЛНО след година и 9 месеца да са си омръзнали? КВООООООООООО?
личен пример - с приятеля ми сме 3 години заедно..омръзнали?ТВЪРДО НЕ!/
е,и ние се караме и т.н.,но не е защото сме си омръзнали.

ЕСТ може и да е това,някой връзки в даден момент се изчерпват.
Но може просто да сте в такъв период.Опитай се да дадеш вс от себе си,да преглъщаш,премълчаваш,пого вори с него,покажи му колко не можеш без него.

+1
Vuv vsqka vruzka ima moment na zastoi,no ako mislis,che naistina go gubish i ne iskash tova da se sluchi pogovri s nego.Tazi iliuziq za vremennta razdqla ponqkoga pomaga,no v povecheto sluchai samo vredi.Kaji mu,che go obichash i ne ti e omruznal ni nai malko!!!

estreq
01-14-2008, 12:38
:razz:

Iv4eTy
01-14-2008, 14:54
Във всяка връзка има периоди през които много се карат и т.н. не се отчайвай, ще се оправите.А ако нестане, просто любовта ви не е била достатъчно силна.

marmalad4e
01-14-2008, 16:39
защо не му кажеш тези думи на него :) сигурна съм 4е няма да остане безу4астен и ще се зарадва да ги 4уе..покажи му кво зна4и за теб и знае ли се...може би то4но това му трябва за да се увери в 4увствата си към теб :wink:

slun4evo
01-14-2008, 16:49
Поговори с него, ти го обичаш, но явно любовта ви някак си вече не е толкова силна.Поговорете дали има смисъл да оставате заедно при положение, че не се разбирате.Ако нищо не става, няма друг вариант.Пък и, мила, не е толкова страшно ще отмине.По-добре така от колкото всеки ден да ви боли и двамата.Успех!

Insatiable
01-14-2008, 17:50
Благодаря на всички, които прочетоха простотиите ми и на тези, които дадоха разни съветчета :)

LitTlE_BeBsIiI
01-14-2008, 18:30
Намалете контакта си заедно....така ще сте си мн по-интересни.Повярвай ми действа...а за ревността...боже чак не искам да си спомням какви проблеми сме имали заради моята ревност.. :( Разделихме се дори,но пак се събрахме.Не го ревнувай...няма смисъл!Той иска ли да ти изневери ще го направи....и дали го ревнуваш или не ....няма да му пука мн мн..