PDA

View Full Version : Помощ имам малки червени петанца по главичката на пениса



pomosh!!
01-13-2008, 16:41
Моля помогнете имам малки червени петанца по главичката на пениса. На 18 г сам последния ми полов акт беше преди около седмица но беше със кондом незащитен секс имах в началото на Декември.
Точките са само по главичката около 15-20 като малки пъпки са.
Мерси предварително.

Sladko_Solena
01-15-2008, 15:53
Моля помогнете имам малки червени петанца по главичката на пениса. На 18 г сам последния ми полов акт беше преди около седмица но беше със кондом незащитен секс имах в началото на Декември.
Точките са само по главичката около 15-20 като малки пъпки са.
Мерси предварително.
oh ami az kakvo moga da ti kaja............moje bi ako imah penis 6tqh da moga da ti pomogna ,..... :-)
savetvam te da oride6 na lekar i da te pregleda

apologise
01-16-2008, 07:50
Ми пич най-добре ходи на лекар защтото това е заболяване и може да се окаже и нещто доста сериозно!не искам да те плаша ама тва не е шега работа [-(

svetlin92
01-16-2008, 17:55
аз имам ППП както ги нарече един от форума ттова са малки бели петенца по края на главичката тоне петенца а ми пъпки ходих на гинеколок окоза се че са без вредни махат се чрез операция ама аз няма си правя защото не ми пречат това нещо боли ли те или нещо друго ама най добре ходи на гинеколок

l2p4fs
01-16-2008, 23:41
Моля помогнете имам малки червени петанца по главичката на пениса. На 18 г сам последния ми полов акт беше преди около седмица но беше със кондом незащитен секс имах в началото на Декември.
Точките са само по главичката около 15-20 като малки пъпки са.
Мерси предварително.
Последно петънца ли са или пъпки? Кога се появиха (след секс или си ги имаше и преди)? Ако са като пъпки (релефни) е възможно да са, както каза svetlin92, PPP, те са безвредни -> ето как изглеждат те (който няма такъв проблем, нека не гледа, видяхме вече коментари тип "блаа, ще повърна" в другите теми). (http://en.wikipedia.org/wiki/Pearly_penile_papules) До колкото знам те трябва да са само по ръба на главичката, ако не са там - вероятно е нещо друго.

exXxteen
01-17-2008, 00:36
Не знам дали са безвредни, вероятно са щом така пише и казват докторите.Но според мен развалят вида.Ако има възможност за отстраняването им, по добре е човек да се възползва, щот ако не му изглежда пениса ок, си е сдух.