PDA

View Full Version : Мразя тъпи курви



bungle
01-13-2008, 17:14
Какви хора не понасяте?


Пускам тази тема, защото съм подразнена от една "приятелка". Беше супер-точен човек, малко свитичка, но иначе печена. Хвана си един мухльо, буквално тоя и е първо гадже и стана някаква турбо-отворената. Тя винаги си е падала малко хейтър, но сега просто не се трае, самочувствието и е до небесата.

Тя загуби себе си. Буквално. Започна да се облича по начина, по който мухльото харесваше, започна да слуша музиката, която мульото харесва, започна да излиза с хората, които мухльото харесва. Общо взето всичко, което мухльото харесва и тя харесва. Дори започна да говори 1 към 1 като него. Отвратително е. Ужасно е. До този момент от живота си не бях предполагала, че е възможно тотално да заличиш собствените си интереси, заради когото и да било. 4 години съм била до нея и я познавам отлично, тя се окепази. Тоя я окепази. А тя седи и ми пили на главата АЗ колко съм зле. Аз, която "о, горката, дори гаджето ти не е до теб". :D
Мразя хора, които се правят на нещо повече. А тя се направи на МНОГО повече, само и само онзи да и обърне внимание. Вече близо година ходят, живи и здрави да са и много да се обичат.. :smt007 Ама... от к'ъв зор трябва да става някоя друга..?

Да знаете, аз съм хипер зле и не съм заслужавала да имам хора до себе си, които да ме подкрепят и да ми прощават грешките. 8-)

vodolei4e_m
01-13-2008, 17:31
Оооо, напълно познато. Много е кофти, но за жалост някои хора се променят заради други (в повечето случаи - мухльовци). :o

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2008, 17:32
Всъщност, защо си мислиш, че ти си я познавала в 'истинската' й светлина? Не допускаш ли, че това, което е сега, може да е действителната й същност?

Понякога сякаш имаме навика да приемаме хората като 'константни величини'. Щом винаги е била такава, значи тя по принцип си е 'такава' и сега не е нормално да бъде друга. Ами ако досега тя не е била 'друга', защото просто не е откривала тази си нова същност? Изведнъж се 'открехва', става много отворена... вижда, че хората я харесват... или че се правят, че я харесват, и нея това идеално я устройва... Ето - тя е такава, каквато винаги е искала да бъде, излязла от рамките на онова 'скромно момиче'.


Пф.. ето затова казвам, че от малки трябва да се 'препати' от любовта, а не 'на стари години' да се променяме и после (евентуално) да се осъзнаваме. :)
Ще й увре акъла, а ти ако имаш време и нерви, я потрай такава...
пък ако не се промени дори и 'след време'... значи това просто е било заложено вътре в нея и едва сега е излязло на яве. :wink:

Darkl1ng
01-13-2008, 17:36
Боли те у*, такъв е живота, вервай ми няма да е първата, няма да е и последната. Хората се променят невероятно.. има поне 5-6 души, които станаха, това което никога не съм предполагала, че ще станат.. по една или друга причина.. свиквай. Доста е кофти, щото така не знаеш в кого да вярваш и в кого не...

kuklichka_bg
01-13-2008, 17:56
И аз имах такава приятелка.ПростО с времето хората се прОмЭнят.кОй зА лоШо кОй зА добрО. :( аМА мАй сЭ зА лошО :roll:

HopeLesss
01-13-2008, 18:01
Виж, ако за теб той е "мухъла", за нея може да е нещо специално. И в случая вместо да се проявиш като добра приятелка и да я подкрепиш в избора си, ти се проявяваш като пълна лицемерка. Защото в случая твоята дума не значи нищо. Ти какво? Не си ли се променила заради приятеля си? Всички сме подвластни малко или много на хората, които са около нас. За добро или за лошо, хората се нагаждат един към друг.

А това да наричаш доскорошната си приятелка "тъпа курва"... не говори никак ама никак добре. :?

KimBerLy1912
01-13-2008, 18:07
Пъвро-дааа и аз мразя курвите...поне тези,които са такива и според мойто определение попадат под тая графа :grin:
И аз имам такава приятелка...супер тъпо е да обърнеш гръб на себе си...ТОТАЛНО да обърнеш гръб на същността си заради някой друг...Хората си взаимодействат един на друг и променят свои качества или черти...рядко или често..малко или много...но НЕ изцяло...
Тъпо е и никога не бих позволила на гаджето ми да ме откъсне от средата ми,от приятелите ми,от стила ми,от самата мен...за да ме превърне в клонинг на себе си..НИКОГА :evil:
Няколко поста по-нагоре видях изказване че това,което сега е приятелката ти може би е нейната истинска същност и че тя едва сега се е преоткрила...Е..ако е така толкова по-зле за нея...Всъщност смятам че това е малко вероятно...тъй като се говори за няква драстична промяна...а ако тя е преоткривала себе си...би трябвало да запази поне малка частичка от старата си същност...Хммм...аз също имах една приятелка...Определях я като натегачка още от малка...всъщност тя беше малко по-различен случай....беше съгласна с всяко чуждо мнение,стига то да я прави по-атрактивна и интересна сред другите..Тва също е отвращаващо...В последствие се премести да живее в София...и сега е пародия (или еквивалент !) на софиянка...дори се опитва да им докара диалекта...Блякси...Толкова ли е трудно човек да бъде себе си?

denied
01-13-2008, 18:19
мхм :-D

psychopath
01-13-2008, 18:21
Не е виновен "мухльото" ,че приятелката ти е покорна...

bungle
01-13-2008, 18:28
Виж, ако за теб той е "мухъла", за нея може да е нещо специално. И в случая вместо да се проявиш като добра приятелка и да я подкрепиш в избора си, ти се проявяваш като пълна лицемерка. Защото в случая твоята дума не значи нищо. Ти какво? Не си ли се променила заради приятеля си? Всички сме подвластни малко или много на хората, които са около нас. За добро или за лошо, хората се нагаждат един към друг.

А това да наричаш доскорошната си приятелка "тъпа курва"... не говори никак ама никак добре. :?

Тя се оказа лицемерката в случая. Разбира се, хора сме, променяме се. Някои хора ни оказват влияние, къде лошо, къде хубаво. Но този случай е друг - тя се превърна в нещо друго, в друг човек, за да бъде харесана. Тя коренно се промени, не остави следа от себе си. И сякаш не е съществувала. Все едно не съм я познавала.. И аз се промених, заради приятеля си. Но не е било както при нея.
Не мога да подкрепям хора, които постоянно ми натякват колко съм гадна. Не искам да подкрепям такива хора, хора които казват, че са приятели, а на рождения ми ден дори не се сещат да ми честитят и ме търсят само и единствено, когато им е ужасно скучно и няма с кой друг да излезнат. Аз какво, толкова ли съм гадна, че се дразня на това, в което се превърна? Айде, бе, идеята ми е, че... не трябва да губим себе си. Да се преструваме.. Сакън, да не я зареже..
Гадно е. Всеки си е поел по собствен път. Всеки си носи сам кръста. Аз просто разсъждавам.
Аз не искам да се преструвам, че ми пука за нея. Едно време, да. Сега - не. [-X

Pedigree
01-13-2008, 18:30
Това може да се разгледа по хиляди начини,зависи как мислиш.
Може да е такава,защото явно не се уважава достатъчно,не се цени достатъчно,защото е прекалено покорна.
От друга страна,може да се уважава,но да го обича по-силно от себе си и всичко на света.
Иии...да,това не е първото момиче,което е такова.Такива ги копая с лопата.Когато са се запознали,тя е била себе си.Явно той я е харесвал такава,каквато е била,но тя се е чувствала задължена да стане жената-мечта за него.Не е трябвало.Просто трябва да е себе си.
Аз примерно,никога не бих направила подобно нещо.Прекалено много се уважавам,освен това заради един мъж...не!Един човек,не бива да променя начина ви на обличане,мислене,говорене.. .Няма право,освен ако не му позволите.Тя му е позволила. :)

Canis_Dirus
01-13-2008, 18:38
Щастлива ли е?
Мисли ли си, че е щастлива?

Ако на някой от тези два въпроса отговорът е "Да", няма значение, какво мислиш ти.

psychopath
01-13-2008, 18:40
Щастлива ли е?
Мисли ли си, че е щастлива?

Ако на някой от тези два въпроса отговорът е "Да", няма значение, какво мислиш ти.има го и това...

i'm so excited!
01-13-2008, 18:40
явно това я прави щастлива. и ти като нейна приятелка или поне 'бивша' такава, или я подкрепи или не се занимавай с нея и я остави.
м/удругото в момента ти си човека, който иска да я направи по свой модел. това ,че не става, не ти дава правото да я наричаш 'тъпа курва' все пак.

st1ka
01-13-2008, 18:42
Ами твоя проблем ми е много познат!Просто недей да обръщаш внимание,покажи й че си над нейното ниво!

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2008, 19:01
Ами твоя проблем ми е много познат!Просто недей да обръщаш внимание,покажи й че си над нейното ниво!

т.е. да започнат да си мерят комплексите? :-o

bungle
01-13-2008, 19:02
Кой е казал, че тя е тъпата курва. Аз само казвам, че мразя тъпи курви.

Оставила съм я. Тихо, кротко. Обясних и че 2те тръгнахме по различни пътища още много отдавна. Това е.

Само не разбирам защо за нея говорите и мен осъждате, като съм ви питала нещо. Нещо конкретно.

Освен това, никога не съм искала някой да следва моят модел на поведение. Дразнещо е.

Canis_Dirus
01-13-2008, 19:18
Ако въпросът ти е:

Ама... от к'ъв зор трябва да става някоя друга..?
, отговорът е:

Това е живота. Живота е процес. Промяна. Панта рей. Както тя е друга, така и ти си друга, така и аз съм друг. И след една година ще съм друг.

Blacklisted
01-13-2008, 19:55
Хаха сестра ми е същата каквото е новото гадже такава е и тя, ех деа що се кретени избира :D

bungle
01-13-2008, 21:12
Какви хора не понасяте?




Всъщност ето това беше въпросът ми. Ениуей.

Canis_Dirus
01-13-2008, 21:14
Какви хора не понасяте?




Всъщност ето това беше въпросът ми. Ениуей.
А на този въпрос:
Всякакви понасям. Животът е твърде кратък за омраза и непонасяне и злоба и завист.

Master_88
01-13-2008, 21:15
Един приятел се беше променил така,заради надувката с която ходеше

HopeLesss
01-13-2008, 21:16
Аз пък не деля хората по някакви критерии като лигави, надути, лицемери, подмазвачи и т.н. Смятам, че всеки човек има няколко основни неща, но не и само едно, което да го причислява към дадена група. Така че моя отговор е, че няма хора, които да не понасям...

bungle
01-13-2008, 21:18
Хаха, много примерни се изкарахте в тоя форум..

:D

Не вярвам на очите си. Нещо ме ментите.

SINDEL
01-13-2008, 21:24
Амм.. няма да споря дали моми4ето дето се било променило било не знам си какво си.. :?
Та на въпроса - не понасям хора с безумно само4увствие. От ли4ните ми наблюдения се оказва, 4е в огормна 4аст от слу4аите то не се базира на нещо реално. Пове4ето хора с голямо само4увствие просто избиват комплекси най-прости4ко казано.
И не понасям превзети фукльовци, които говорят много, но не правят нищо. Това изклю4ително много го ненавиждам - говориш, говориш, но като се стигне до това да направиш нещото, за което си говорил, се покриваш и се правиш на луд. [-(

Canis_Dirus
01-13-2008, 21:25
Хаха, много примерни се изкарахте в тоя форум..

:D

Не вярвам на очите си. Нещо ме ментите.
Да знаеш, че не мога да те понасям!

Сега доволна ли си?

bungle
01-13-2008, 21:29
Хаха, много примерни се изкарахте в тоя форум..

:D

Не вярвам на очите си. Нещо ме ментите.
Да знаеш, че не мога да те понасям!

Сега доволна ли си?

Аз пък имам слабост към начетени момченца и искам да те чукам.

Canis_Dirus
01-13-2008, 21:35
Аз пък имам слабост към начетени момченца и искам да те чукам.
Е да, ама
1. Аз не съм начетен.
2. Грозен съм
3. Чувал съм, че много момичета и жени не се задоволяват със средностатистическите 8 сантиметра мъжки член и това ме плаши.

bungle
01-13-2008, 21:36
Аз пък имам слабост към начетени момченца и искам да те чукам.
Е да, ама
1. Аз не съм начетен.
2. Грозен съм
3. Чувал съм, че много момичета и жени не се задоволяват със средностатистическите 8 сантиметра мъжки член и това ме плаши.

Грозните типове са секси.
Не мо'еш ме уплаши! 8-)

Canis_Dirus
01-13-2008, 21:39
Грозните типове са секси.
Не мо'еш ме уплаши! 8-)
Не се и учудвам като ти гледам местожителството.

И ти имаш странен фетиш.

bungle
01-13-2008, 21:40
Шшшшшт, местожителството ми е САКРАЛНО. :o 8-)

Canis_Dirus
01-13-2008, 21:45
Шшшшшт, местожителството ми е САКРАЛНО. :o 8-)
оооооо! Да знаеш как обичамда светотаствам!

Momchence
01-13-2008, 22:04
...обаче нема да пропуснете да се позарибявате по между другото... :P

иначе за съответната помухлила се мацка..явно не е била никога стока за да го направи тоя номер....не може да си наистина качествен човек и изведнъж да го напрайш това...помисли си хубаво дали си я познавала добре :smt003

FelisDirus
01-13-2008, 22:06
Аз не харесвам ограничените и посредствени хора без интереси.

bungle
01-13-2008, 22:07
...обаче нема да пропуснете да се позарибявате по между другото...

иначе за съответната помухлила се мацка..явно не е била никога стока за да го направи тоя номер....не може да си наистина качествен човек и изведнъж да го напрайш тоя номер...помисли си хубаво дали си я познавала добре :smt003 [/i]

Не, бе, аз само се закачам, колкото да се приспя. :oops:

Е, така се оказва. Както и да е. Минало-бешело. Дори не и се ядосвам. Всеки си живее живота, както реши за добре.

Canis_Dirus
01-13-2008, 22:11
У де. Таман да стане работата и ...

Momchence
01-13-2008, 22:11
...не си обременявай мисълта с хората които не понасяш...насочи я към нещо по-положително..примерно към хората които понасяш с удоволствие :smt003 райт?

bungle
01-13-2008, 22:15
...не си обременявай мисълта с хората които не понасяш...насочи я към нещо по-положително..примерно към хората които понасяш с удоволствие :smt003 райт?

Тъй тъй! Съгласна.
Тебе те понасям с удоволствие, защото аватарът ти е готин, пишеш в зелено и носиш пръстенчета от Шуменско! 8-)

Canis_Dirus, аз се опитах да те зарибя с лично съобщение, обаче Ал Кайда ме саботира.

Momchence
01-13-2008, 22:24
...ц ц...префърчат искри тука...само да не стане пожар
:smt006

Canis_Dirus
01-13-2008, 22:25
...ц ц...префърчат искри тука...само да не стане пожар
:smt006
а искри? Жива волтова дъга си е това!

Momchence
01-13-2008, 22:26
http://www.vbox7.com/play:582b20f1

нещо такова? :D

bungle
01-13-2008, 22:26
Ооо, потуши огънят в мен с пенлива бира! :smt006 :lol:

Momchence
01-13-2008, 22:30
хахаха предстваих си за миг как те праа мис мокра фланелка :oops:

bungle
01-13-2008, 22:36
хахаха предстваих си за миг как те праа мис мокра фланелка :oops:

Пхаха, значи си по-изтрещял от мен. :D
Аз не'ам цици, фантазията ти е неправдоподобна.

SINDEL
01-13-2008, 22:37
хахаха предстваих си за миг как те праа мис мокра фланелка :oops:

Пхаха, значи си по-изтрещял от мен. :D
Аз не'ам цици, фантазията ти е неправдоподобна.

:cry:
Кофти е да нямаш цици, мамка му.. Съ4увствам..

bungle
01-13-2008, 22:39
хахаха предстваих си за миг как те праа мис мокра фланелка :oops:

Пхаха, значи си по-изтрещял от мен. :D
Аз не'ам цици, фантазията ти е неправдоподобна.

:cry:
Кофти е да нямаш цици, мамка му.. Съ4увствам..

Мамка му. :-k
А ме лъжеха, че ще пораснат..

Canis_Dirus
01-13-2008, 22:42
хахаха предстваих си за миг как те праа мис мокра фланелка :oops:

Пхаха, значи си по-изтрещял от мен. :D
Аз не'ам цици, фантазията ти е неправдоподобна.

:cry:
Кофти е да нямаш цици, мамка му.. Съ4увствам..

Мамка му. :-k
А ме лъжеха, че ще пораснат..
с тоалетна хартия пробва ли?

SINDEL
01-13-2008, 22:43
хахаха предстваих си за миг как те праа мис мокра фланелка :oops:

Пхаха, значи си по-изтрещял от мен. :D
Аз не'ам цици, фантазията ти е неправдоподобна.

:cry:
Кофти е да нямаш цици, мамка му.. Съ4увствам..

Мамка му. :-k
А ме лъжеха, че ще пораснат..

Мен пък ме лъжеха, 4е циците нямат зна4ение и 4е ще ме харесват, защото съм прекрасен 4овек... :-#
Мисля, 4е ще си лягам. Прекалено депресиращи теми се пускат тая ве4ер :?
Бънгъл4е, мързи ме да пиша ли4но. Ще го мислим тия дни, нали така? :)

FelisDirus
01-13-2008, 22:44
хахаха предстваих си за миг как те праа мис мокра фланелка :oops:

Пхаха, значи си по-изтрещял от мен. :D
Аз не'ам цици, фантазията ти е неправдоподобна.

:cry:
Кофти е да нямаш цици, мамка му.. Съ4увствам..

Мамка му. :-k
А ме лъжеха, че ще пораснат..

Ай ся.. цици та цици, голяма работа.. важното е главата да е пълна, не сутиенът (него винаги можеш да го напълниш - да живее силиконът!)

bungle
01-13-2008, 22:45
хахаха предстваих си за миг как те праа мис мокра фланелка :oops:

Пхаха, значи си по-изтрещял от мен. :D
Аз не'ам цици, фантазията ти е неправдоподобна.

:cry:
Кофти е да нямаш цици, мамка му.. Съ4увствам..

Мамка му. :-k
А ме лъжеха, че ще пораснат..

Мен пък ме лъжеха, 4е циците нямат зна4ение и 4е ще ме харесват, защото съм прекрасен 4овек... :-#
Мисля, 4е ще си лягам. Прекалено депресиращи теми се пускат тая ве4ер :?
Бънгъл4е, мързи ме да пиша ли4но. Ще го мислим тия дни, нали така? :)

Точно така. Лека, мека и полека. :smt008

Momchence
01-13-2008, 22:50
...ако това по някакъв начин ще ви успокои аз съм дупеман..за мен задника е 90% от визията :D

bungle
01-13-2008, 22:51
...ако това по някакъв начин ще ви успокои аз съм дупеман..за мен задника е 90% от визията :D

Опааааааааааа, опаааааааааааааа :D

Decu
01-14-2008, 07:57
Не знам дали има много общо с темата, но някой е казал, че жените не трябва да се разбират, а да се обичат 8-)

gorska
01-14-2008, 08:53
Какви хора не понасяте?


Пускам тази тема, защото съм подразнена от една "приятелка". Беше супер-точен човек, малко свитичка, но иначе печена. Хвана си един мухльо, буквално тоя и е първо гадже и стана някаква турбо-отворената. Тя винаги си е падала малко хейтър, но сега просто не се трае, самочувствието и е до небесата.

Тя загуби себе си. Буквално. Започна да се облича по начина, по който мухльото харесваше, започна да слуша музиката, която мульото харесва, започна да излиза с хората, които мухльото харесва. Общо взето всичко, което мухльото харесва и тя харесва. Дори започна да говори 1 към 1 като него. Отвратително е. Ужасно е. До този момент от живота си не бях предполагала, че е възможно тотално да заличиш собствените си интереси, заради когото и да било. 4 години съм била до нея и я познавам отлично, тя се окепази. Тоя я окепази. А тя седи и ми пили на главата АЗ колко съм зле. Аз, която "о, горката, дори гаджето ти не е до теб". :D
Мразя хора, които се правят на нещо повече. А тя се направи на МНОГО повече, само и само онзи да и обърне внимание. Вече близо година ходят, живи и здрави да са и много да се обичат.. :smt007 Ама... от к'ъв зор трябва да става някоя друга..?

Да знаете, аз съм хипер зле и не съм заслужавала да имам хора до себе си, които да ме подкрепят и да ми прощават грешките. 8-)

Нямаш идея колко добре те разбирам. Ситуацията ми е до болка позната... сякаш описа мен. Колкото до моята реакция към настъпилата промяна? Нямаше такава... Държа си устата затворена, защото знам какво ще последва, ако изразя мнението си и последното нещо, което ми трябва в момента е скандал. :?

Blacklisted
01-14-2008, 14:34
Хахаха преди една седмица много се смях на едни муудове в скайп ден 1 -
"Това са най - хубавите 6 месеца в живота ми, обичам те пиле!"
(с много гаден шрифт и много грешки, смилих се над вас! и над мен :D )
7 дни по късно " Ебете си мамата сичките!"(и най-вече ти пиле мухахахах).
Злобях половина час с бурен смях :oops:

Canis_Dirus
01-14-2008, 14:40
Не знам дали има много общо с темата, но някой е казал, че жените не трябва да се разбират, а да се обичат 8-)
Много е сгрешил. Жените трябва да се смазват от бой. Така разбират, че ги обичаш!
Изобщо тия "мило, коте, зайче и тн" са пълна простотия. На жената й тряъбва твърда ръка и бой с кайша.

FelisDirus
01-14-2008, 14:52
Не знам дали има много общо с темата, но някой е казал, че жените не трябва да се разбират, а да се обичат 8-)
Много е сгрешил. Жените трябва да се смазват от бой. Така разбират, че ги обичаш!
Изобщо тия "мило, коте, зайче и тн" са пълна простотия. На жената й тряъбва твърда ръка и бой с кайша.


Ти явно не си срещал жена с характер, а?

Canis_Dirus
01-14-2008, 14:54
Не знам дали има много общо с темата, но някой е казал, че жените не трябва да се разбират, а да се обичат 8-)
Много е сгрешил. Жените трябва да се смазват от бой. Така разбират, че ги обичаш!
Изобщо тия "мило, коте, зайче и тн" са пълна простотия. На жената й тряъбва твърда ръка и бой с кайша.


Ти явно не си срещал жена с характер, а?
Най-късно след 10-я як бой жената придобива характер.

FelisDirus
01-14-2008, 15:00
Не знам дали има много общо с темата, но някой е казал, че жените не трябва да се разбират, а да се обичат 8-)
Много е сгрешил. Жените трябва да се смазват от бой. Така разбират, че ги обичаш!
Изобщо тия "мило, коте, зайче и тн" са пълна простотия. На жената й тряъбва твърда ръка и бой с кайша.


Ти явно не си срещал жена с характер, а?
Най-късно след 10-я як бой жената придобива характер.


Хаха, нещо не си познал. ;-)

Няма ги тия работи... мъжът трябва да си знае мястото.
Допреди малко направих приятеля си на крив, защото ми е повишил тон по телефона, а ти ми говориш за бой. Не ме разсмивай..

Canis_Dirus
01-14-2008, 15:04
Хаха, нещо не си познал. ;-)

Няма ги тия работи... мъжът трябва да си знае мястото.
Допреди малко направих приятеля си на крив, защото ми е повишил тон по телефона, а ти ми говориш за бой. Не ме разсмивай..
Ам трябва дами го пратиш за 2-3 месеца да го науча. Ще ти го върна с 20-30 кила по-тежък поне.

Иначе пак правиш грешката като при колата. Дедукциите ти не са релвантни за масата.

Но ако се вземе предвид нарастващия брой на метросексуалните пеерастчета - може и да стане.

RAWRRR
01-14-2008, 15:09
Хаха, нещо не си познал. ;-)

Няма ги тия работи... мъжът трябва да си знае мястото.
Допреди малко направих приятеля си на крив, защото ми е повишил тон по телефона, а ти ми говориш за бой. Не ме разсмивай..
Ам трябва дами го пратиш за 2-3 месеца да го науча. Ще ти го върна с 20-30 кила по-тежък поне.

Иначе пак правиш грешката като при колата. Дедукциите ти не са релвантни за масата.

Но ако се вземе предвид нарастващия брой на метросексуалните пеерастчета - може и да стане.
Индукция,а не дедукция,е това което тя прави,драги ми всезнайко. :wink:

А и релативен е думата,която търсиш.

Не ми обръщай внимание,аз само те предизвиквам,защото искам някой да ми насини белия задник.

FelisDirus
01-14-2008, 15:13
Хаха, нещо не си познал. ;-)

Няма ги тия работи... мъжът трябва да си знае мястото.
Допреди малко направих приятеля си на крив, защото ми е повишил тон по телефона, а ти ми говориш за бой. Не ме разсмивай..
Ам трябва дами го пратиш за 2-3 месеца да го науча. Ще ти го върна с 20-30 кила по-тежък поне.

Иначе пак правиш грешката като при колата. Дедукциите ти не са релвантни за масата.

Но ако се вземе предвид нарастващия брой на метросексуалните пеерастчета - може и да стане.


Масата? "Масата" ли ми пише постовете? Тук става въпрос за моето виждане, а не това на масата.

Една уважаваща себе си жена никога не би допуснала подобно поведение. Имам ли връзка с подобен човек (което трудно може да се случи, ако той реши да проявява характер още в началото), сериозно ти казвам, че ще го тъпча с най-тънкото си токче и ще го гърча като червей.

Едит: Такива мъже, които се държат зле с жените - удрят ги, унижават ги, ме привличат само сексуално, но това е друга тема.
Докато аз не позволя да бъда удряна, това няма как да стане.

FelisDirus
01-14-2008, 15:18
мен се опитай да направиш крив, че съм ти повишил тон и ще научиш толкова много нови думички, че... ахахахахха


Не бих се занимавала никога с мъж, под чийта кожа не съм влязла и не мога да го манипулирам, да го изваям и променя, както на мен ми харесва.

Затова поставих скобата с уточнението - ако въобще имам връзка с такъв мъж.

FelisDirus
01-14-2008, 15:32
амммм не би се занимавала никога, ако не си му под кожата, а как ще влезеш като не ти се занимава..???


Изнервена и уморена съм и пиша глупости вече... виж, Вили, една връзка се гради на взаимни компромиси, мисля, че го знаеш, но все пак да кажа. Не е просто "всяка жаба да си знае гьола, следователно смачкай жената от бой". Тая няма да я бъде.

Ето и отговора на въпроса ти - ще видя дали ми минават номерата още в началото. Пак звуча като егоистична кучка, но аз не бих излизала с мъж, който ме третира като животно. Трябва да бъда глезена и обгрижвана, точка. Ако "Жорко" не е в състояние да го направи (защото НЕ ИСКА - подчертавам на това), ще отида при "Петърчо", който би се справил по-добре.

FelisDirus
01-14-2008, 15:38
Ааа, не, не. Изопачаваш думите ми. Аз казах, че бих стъпкала мъж, който ме удари, без да съм му позволила (беше в отговор на поста на Canis_Dirus).

И мога да добавя, че чувам достатъчно добре и акълът ми е на място, от което следва, че повишаването на тон и крещенето е абсолютно ненужно и освен това - забранено. Аз не го правя, нека не го прави и той.

Никога не бих се държала зле, ако не бъда Провокирана. Но зейне ли ми, опита ли се да ми наложи мнението си, да ми казва какво и как да го правя, да се държи наставнически и деспотично, ще му смачкам кофата.

FelisDirus
01-14-2008, 15:47
ти си изопачаваш думите, а не аз :)

има голяма разлика между повишаване на тон и крещене, както има и разлика между лек плесник по дупето в любовната игра и змрук в зъбите...

изобщо не съм визирал репликата ти към канис и прочие....

базирам цялата си теза на изказването:

Няма ги тия работи... мъжът трябва да си знае мястото.
Допреди малко направих приятеля си на крив, защото ми е повишил тон по телефона, а ти ми говориш за бой. Не ме разсмивай..


което намирам за доста недвусмислено и няма какво да изопачавам.. :)


Аз да не съм съседката отсреща, че да ми повишава тон?! Забранено му е! Бих разбрала достатъчно добре всичко, ако ми е казано кротко и нормално.

И говорех за удряне, а не за шляпване по дупето.

Уф, трябва да тичам на урок, че пак закъснях, като се върна ще обясня, защото се оплетох аз самата вече. Явно не се изразявам достатъчно добре и затова ти не ме разбираш.

Canis_Dirus
01-14-2008, 15:51
Индукция,а не дедукция,е това което тя прави,драги ми всезнайко. :wink:

А и релативен е думата,която търсиш.

Не ми обръщай внимание,аз само те предизвиквам,защото искам някой да ми насини белия задник.
Аз съм си взел нов колан. Искаш ли да го пробваш?

RAWRRR
01-14-2008, 16:04
Целият ви спор ми е много станен..
Всеки се е въоражил със защитен щит с думички и се е превърнал в рицар на собствения си пол.

Учителката ми в 8ми клас (тя имаше навика да споделя) ,каза че най-важният урок,който е научила от взаимоотношенията си с мъжете,е да не се опитва да ги променя.
И мисля,че има доста резон,в този извод.
Обаче,същото важи и за жените.

Така,че това налагане за надмощие,и желание да доминираш над другия е тъпо.Къдли,мъжа ти да не е празен лист,или глина и ти да го изрисуваш или изваеш,да не е празена нотна тетрадка,че да го съчиниш..?!
Айде,стига глупости.

Трябва да се правят компромиси.Ако не ти понася това,го оставяш и си чакаш принцът/принцесата на белия кон..само че тя никога не идва,толкова перфектен/а,колкото я очакваш и накрая оставаш стара мома/ерген,който ще умре една седмица след смъртта на най-близкото си същество-домашното коте/куче.

Canis_Dirus,добре си дошъл.

Canis_Dirus
01-14-2008, 16:08
Аз пък искам да кажа, че жените са странни същества! Изобщо не са като нас хората.

То жената - еб*ш я - тя те целува, прегъраща и обича.
Ми мен да ме нае*ат? Ще прегръщам и обичам ли? Ще ги утрепя от бой.

Rawrrr, нещо ме е срам :oops:

RAWRRR
01-14-2008, 16:14
Аз пък искам да кажа, че жените са странни същества! Изобщо не са като нас хората.

То жената - еб*ш я - тя те целува, прегъраща и обича.
Ми мен да ме нае*ат? Ще прегръщам и обичам ли? Ще ги утрепя от бой.

Rawrrr, нещо ме е срам :oops:

А не беше,ли ти този който каза,че жените трябва да се бият?
Ти щом една непозната пикла като мен не можеш да напляскаш,си представям как ще биеш жената на живота си..

Canis_Dirus
01-14-2008, 16:20
А не беше,ли ти този който каза,че жените трябва да се бият?
Ти щом една непозната пикла като мен не можеш да напляскаш,си представям как ще биеш жената на живота си..
Казах, че боят изразява любовта към жената. Теб още не съм навит да те бия. Не си ми толкова близка още. Ама виж, ако ме помолиш учтиво ... може да ти избия някой зъб 8-)

RAWRRR
01-14-2008, 16:29
Да,да..
Ще се ожениш ти за някоя красива,финна мадама,без много акъл,за да можеш да я моделираш,защото невежите са най-лесни за манипулация..
Само че, като ти роди 2 деца и стане 2 пъти по-голяма от теб ще видим как ще я биеш.

Майка ми,например,ако си "изрази любовта" към баща ми,които е 50 кг за 190 см височина,ще остане на място.

И все пак,защо точно чрез боя си показваш любовта към жената?

Iria
01-14-2008, 16:29
Всъщност, защо си мислиш, че ти си я познавала в 'истинската' й светлина? Не допускаш ли, че това, което е сега, може да е действителната й същност?

Понякога сякаш имаме навика да приемаме хората като 'константни величини'. Щом винаги е била такава, значи тя по принцип си е 'такава' и сега не е нормално да бъде друга. Ами ако досега тя не е била 'друга', защото просто не е откривала тази си нова същност? Изведнъж се 'открехва', става много отворена... вижда, че хората я харесват... или че се правят, че я харесват, и нея това идеално я устройва... Ето - тя е такава, каквато винаги е искала да бъде, излязла от рамките на онова 'скромно момиче'.


Пф.. ето затова казвам, че от малки трябва да се 'препати' от любовта, а не 'на стари години' да се променяме и после (евентуално) да се осъзнаваме. :)
Ще й увре акъла, а ти ако имаш време и нерви, я потрай такава...
пък ако не се промени дори и 'след време'... значи това просто е било заложено вътре в нея и едва сега е излязло на яве. :wink:
напълно съм съгласна :wink:

Madness
01-14-2008, 16:34
Хах
Да,много ти има такива...
Особено,ако тва ти е 1-2 гадже...
Заеби...Щом на нея и е хубаво,нека се кефи.Тъпото е че ти е била приятелка...
Ама тия идиотщини,сякви подобни"от приятелки" пф много ги има.

Сега не съм много в настроение да се размислям върху тия въпроси,по-натам ше седна да напиша нещо по смислено

Canis_Dirus
01-14-2008, 16:43
Да,да..
Ще се ожениш ти за някоя красива,финна мадама,без много акъл,за да можеш да я моделираш,защото невежите са най-лесни за манипулация..
Само че, като ти роди 2 деца и стане 2 пъти по-голяма от теб ще видим как ще я биеш.

Майка ми,например,ако си "изрази любовта" към баща ми,които е 50 кг за 190 см височина,ще остане на място.

И все пак,защо точно чрез боя си показваш любовта към жената?
Много трудно да стане два пъти по-голяма от мен. Ще я подложа на диета и ще спортува. Ще си остане 60 кила и след 4 деца може да изглежда като Джен Хиит.

А защо чрез боя? - защото това е изконният български начин! Брака изисква здрава ръка!

RAWRRR
01-14-2008, 17:07
знаем ги повечето българските мъже..мъжество от тук до луната,мъжко "достойство" - 1 дециметър (10 сантиметра),не благодаря..

Canis_Dirus
01-14-2008, 17:12
епа,знаем ги българските мъже..мъжество от тук до земята,мъжко достойство 1 дециметър (10 сантиметра),не благодаря..

Е? Всички знаят, че средностатистическото мъжко достойнство е 8,2 сантиметра. Всичко над това е изключително. Българските ъже са изключително надарени.

Освен това все се говори, че размерът нямал значение. Все пак това не е да се продава на метър. Така или иначе 4-6 сантиметра стигат за Г-точката. Всичко повече от това си е жива лакомия!

RAWRRR
01-14-2008, 17:14
Е,то по принцип и две зърна и наличие на млечни жлези изхранват децата,но ти не искаш жена ти да е абсолютно плоска ,нали?

Canis_Dirus
01-14-2008, 17:22
Е,то по принцип и две зърна и наличие на млечни жлези изхранват децата,но ти не искаш жена ти да е абсолютно плоска ,нали?
Па колкото - толкова. Не съм фен на големите цици - разсейват еб*ча!

bungle
01-14-2008, 17:27
Е,то по принцип и две зърна и наличие на млечни жлези изхранват децата,но ти не искаш жена ти да е абсолютно плоска ,нали?
Па колкото - толкова. Не съм фен на големите цици - разсейват еб*ча!

Бог да те благослови! 8-)

RAWRRR
01-14-2008, 17:27
:lol:
Е,да..но когато мастурбираш не си мечтаеш за вдлъбната мадама,нали?
Добре де,може и да си мечтаеш,но един средностатистически мъж,едва ли споделя тези фантазии..

Мисълта ми беше,че ако имам мъж,които ме бие и се прави на мъжкар и му е 4 сантиметра ,бих се разкарала от него,па ако ще да ме завърже за парното в банята.

find_m3
01-14-2008, 17:27
Да,да..
Ще се ожениш ти за някоя красива,финна мадама,без много акъл,за да можеш да я моделираш,защото невежите са най-лесни за манипулация..
Само че, като ти роди 2 деца и стане 2 пъти по-голяма от теб ще видим как ще я биеш.

Майка ми,например,ако си "изрази любовта" към баща ми,които е 50 кг за 190 см височина,ще остане на място.

И все пак,защо точно чрез боя си показваш любовта към жената?
Много трудно да стане два пъти по-голяма от мен. Ще я подложа на диета и ще спортува. Ще си остане 60 кила и след 4 деца може да изглежда като Джен Хиит.

А защо чрез боя? - защото това е изконният български начин! Брака изисква здрава ръка!

канис тва изказване с боя беше напълно първобитно.мразя такива мъже ,които за всеки спор започват да ти навират в очите факта ,че преди накакви си години жената е нямала право на глас ,и каквото и да било противоречие ,пък мъжът е бил цар едва ли не.е съжалявам ,ама явно и мъжете и жените не са били същите.еволюция му е майката ,а до вас явно не е стигнала още.....

bungle
01-14-2008, 17:29
:-o
..той има чувство за хумор!

Canis_Dirus
01-14-2008, 17:38
:lol:
Е,да..но когато мастурбираш не си мечтаеш за вдлъбната мадама,нали?
Добре де,може и да си мечтаеш,но един средностатистически мъж,едва ли споделя тези фантазии..

Мисълта ми беше,че ако имам мъж,които ме бие и се прави на мъжкар и му е 4 сантиметра ,бих се разкарала от него,па ако ще да ме завърже за парното в банята.

Ще си прегризаш ръката? Знаех си, че си лисица!



канис тва изказване с боя беше напълно първобитно.мразя такива мъже ,които за всеки спор започват да ти навират в очите факта ,че преди накакви си години жената е нямала право на глас ,и каквото и да било противоречие ,пък мъжът е бил цар едва ли не.е съжалявам ,ама явно и мъжете и жените не са били същите.еволюция му е майката ,а до вас явно не е стигнала още.....

Не е еволюция. Еволюцията няма общо - тя е за билогичното развитие. Това тук е ФЕМИНИЗЪМ. феимизмът е виновен за всички човешки беди - глобалното затопляне, гладните деца в Африка, пренаселената планета, метросексуалните мъже, претъпкания градски транспорт, затлъстяването на населението и тн.

Можем само да мечтаем за добре уредената древна Гърция. С красивите тела, изкуството, културата, науката. Жените съсипаха всичко. Е зарад едната Елена опропастиха Троя.

RAWRRR
01-14-2008, 17:40
Феминизмът е обиждащ за жените. :wink:

Не разбирам жените,които се борят за еманципация,сериозно,те сами признават че са по долу от мъжете по този начин.

find_m3
01-14-2008, 17:46
:lol:
Е,да..но когато мастурбираш не си мечтаеш за вдлъбната мадама,нали?
Добре де,може и да си мечтаеш,но един средностатистически мъж,едва ли споделя тези фантазии..

Мисълта ми беше,че ако имам мъж,които ме бие и се прави на мъжкар и му е 4 сантиметра ,бих се разкарала от него,па ако ще да ме завърже за парното в банята.

Ще си прегризаш ръката? Знаех си, че си лисица!



канис тва изказване с боя беше напълно първобитно.мразя такива мъже ,които за всеки спор започват да ти навират в очите факта ,че преди накакви си години жената е нямала право на глас ,и каквото и да било противоречие ,пък мъжът е бил цар едва ли не.е съжалявам ,ама явно и мъжете и жените не са били същите.еволюция му е майката ,а до вас явно не е стигнала още.....

Не е еволюция. Еволюцията няма общо - тя е за билогичното развитие. Това тук е ФЕМИНИЗЪМ. феимизмът е виновен за всички човешки беди - глобалното затопляне, гладните деца в Африка, пренаселената планета, метросексуалните мъже, претъпкания градски транспорт, затлъстяването на населението и тн.

Можем само да мечтаем за добре уредената древна Гърция. С красивите тела, изкуството, културата, науката. Жените съсипаха всичко. Е зарад едната Елена опропастиха Троя.

:D предните ти постове бяха по-правдоподобни.

ок да го поставим по друг начин.да не дава господ ,ама си представи как след години имаш дете (коя ли ще е тая луда дет да го роди...) при това момиченце.помисли си само колко любов ще получава от тебе и как единствната ти мисъл ще е да го съхраниш ,защото е най-значимото нещо ,което си създал.това момиче ще порасне!какво би направил ,ако някой си посерко я бие ден и нощ?няма ли да ти идва да го пречукаш?еми сега може да ти е стигнало до акъла ,че и жените имаме бащи ,а не сме намерени на улицата за да ни третират като парцал.и гледай да не попаднеш на някой татко ](*,)

find_m3
01-14-2008, 17:48
Феминизмът е обиждащ за жените. :wink:

Не разбирам жените,които се борят за еманципация,сериозно,те сами признават че са по долу от мъжете по този начин.

ако визираш мен ....ми не се броя просто аз пък мразя мъжете ,които се имат за повече ,щото имат пишки

Blacklisted
01-14-2008, 17:49
Аз се взимам за повече заради топките... 8)

find_m3
01-14-2008, 17:51
Аз се взимам за повече заради топките... 8)

ти па си нямаш цици :-P

RAWRRR
01-14-2008, 17:52
Феминизмът е обиждащ за жените. :wink:

Не разбирам жените,които се борят за еманципация,сериозно,те сами признават че са по долу от мъжете по този начин.

ако визираш мен ....ми не се броя просто аз пък мразя мъжете ,които се имат за повече ,щото имат пишки

Те се имат за повече,не заради това.Ами защото се имат за по-умни,по-оправни,по-способни и тн. :wink:

SuNsEt
01-14-2008, 17:57
Хъ...гаджетата си тръгват,но приятелите остават...Ако ти е истинска приятелка,ще се разкае някой ден и ще се върне при теб :wink: ...Тогава ще разбереш дали го е правила заради самото мом4е или,защото и е харесвало да бъде такава.Остави я да си живее живота...Ти нищо не можеш да промениш(освен да ги разделиш,но само ако искаш неприятности...).Аз имам много такива "приятелки"...е какво да ти кажа,позьорите са много...Пък ако не ти е истинска приятелка,да не ти пука.Не се ядосвай за глупости,аз на твое мнясто бих и гледала резила :-D

SuNsEt
01-14-2008, 17:58
Хъ...гаджетата си тръгват,но приятелите остават...Ако ти е истинска приятелка,ще се разкае някой ден и ще се върне при теб :wink: ...Тогава ще разбереш дали го е правила заради самото мом4е или,защото и е харесвало да бъде такава.Остави я да си живее живота...Ти нищо не можеш да промениш(освен да ги разделиш,но само ако искаш неприятности...).Аз имам много такива "приятелки"...е какво да ти кажа,позьорите са много...Пък ако не ти е истинска приятелка,да не ти пука.Не се ядосвай за глупости,аз на твое мнясто бих и гледала резила :-D

Canis_Dirus
01-14-2008, 18:00
Значи по въпроса за децата. Много път съм чувал истерични викове от фенките ми "Искам дете от тееееееб!". Освен това съм се специализирал в позата вълчи капан, която е най-подходяща за зачеване на момче. Но, ако все пак се случи момиче - ще я обуча да бъде, щангиста (тежка категория), или класическа борба нещо, карате. Ще и харесам някой 40 кила мъж па да видим тогаз кой кого. Естествено тя ще живее само и единствено за да роди знави внуци - момченца.

И недейте се годейте много с цици - пластичната хирургия е яко напред. Ако пойскам след две седмици съм с две Д напред!

find_m3
01-14-2008, 18:22
Значи по въпроса за децата. Много път съм чувал истерични викове от фенките ми "Искам дете от тееееееб!". Освен това съм се специализирал в позата вълчи капан, която е най-подходяща за зачеване на момче. Но, ако все пак се случи момиче - ще я обуча да бъде, щангиста (тежка категория), или класическа борба нещо, карате. Ще и харесам някой 40 кила мъж па да видим тогаз кой кого. Естествено тя ще живее само и единствено за да роди знави внуци - момченца.

И недейте се годейте много с цици - пластичната хирургия е яко напред. Ако пойскам след две седмици съм с две Д напред!

като гледам си абсолютно празноглав и не може да ти се влее и капка мозък!имам един въпрос все пак ,ако детето ти е момче повече ли ще го обичаш?

Canis_Dirus
01-14-2008, 18:25
като гледам си абсолютно празноглав и не може да ти се влее и капка мозък!имам един въпрос все пак ,ако детето ти е момче повече ли ще го обичаш?
Естествено. Ти не си ли чела библията? Там винаги се говори за "синове" - щото дъщерите не са важни. Те са стока - продават се за пари и добитък. Момчетата продължават рода!

FelisDirus
01-14-2008, 18:31
Да, rawrrr, права си, не е бял лист, нито глина, бях афектирана и уморена, и наприказвах куп глупости.

Просто това ми е болна тема (няма да обяснявам пред сульо и пульо защо) и когато Canis_Dirus я задъвка, се ядосах. Както и да е, просто проявих слабост, забравете какво казах.

FelisDirus
01-14-2008, 18:35
като гледам си абсолютно празноглав и не може да ти се влее и капка мозък!имам един въпрос все пак ,ако детето ти е момче повече ли ще го обичаш?
Естествено. Ти не си ли чела библията? Там винаги се говори за "синове" - щото дъщерите не са важни. Те са стока - продават се за пари и добитък. Момчетата продължават рода!


Супер, тогава щом не ви трябваме, можете да си пръснете дупетата, за да си продължавате рода. 8-)

find_m3
01-14-2008, 18:35
като гледам си абсолютно празноглав и не може да ти се влее и капка мозък!имам един въпрос все пак ,ако детето ти е момче повече ли ще го обичаш?
Естествено. Ти не си ли чела библията? Там винаги се говори за "синове" - щото дъщерите не са важни. Те са стока - продават се за пари и добитък. Момчетата продължават рода!


амЪ сИ мИ ЗаБаВнИчКуУу мИлУу 8-) :razz: болно ми е за жена ти .само пълна тапачка ще се омъжи за такова.... :cry:

Canis_Dirus
01-14-2008, 18:40
Супер, тогава щом не ви трябваме, можете да си пръснете дупетата, за да си продължавате рода. 8-)
Както казах - жените са стоки. те се водят на отчет с другия добитък.


амЪ сИ мИ ЗаБаВнИчКуУу мИлУу 8-) :razz: болно ми е за жена ти .само пълна тапачка ще се омъжи за такова.... :cry:

ЧЕ за какво ми е умна? То да чисти, пере, глади и да дава гъз като й кажа не трябва много акъл. Аз ще си готвя да ям, пък тя да ми яде уя.

Да бяхме мнозинство себеподобните ми ееех...

FelisDirus
01-14-2008, 18:50
Добре, добре, Вълчо, разбрахме вече, но съм толкова уморена и толкова имам да уча, че не ми се хаби повече време и енергия за глупости.

И всъщност ти не мислиш така, а това са просто провокации и тези, които ти се връзват (в това число бях и аз), са се напънали и си чупят пръстите да пишат, докато ти се забавляваш.

Айде, до по-късно, о, Велики. :-)

bungle
01-14-2008, 18:50
Да беше жив бате Тошо! Контрол трябва да има.
Много сте разхайтени.
Между другото, модераторите да се събудят. От близо 2 седмици няма НИКАКЪВ контрол. Черна точка.

FelisDirus
01-14-2008, 18:51
Да беше жив бате Тошо! Контрол трябва да има.
Много сте разхайтени.
Между другото, модераторите да се събудят. От близо 2 седмици няма НИКАКЪВ контрол. Черна точка.


Шшшт! Тихо де, глей к'ъв е забавен спама! Всичко ще развалиш 'начи.. пфууу :D

bungle
01-14-2008, 18:54
Да беше жив бате Тошо! Контрол трябва да има.
Много сте разхайтени.
Между другото, модераторите да се събудят. От близо 2 седмици няма НИКАКЪВ контрол. Черна точка.


Шшшт! Тихо де, глей к'ъв е забавен спама! Всичко ще развалиш 'начи.. пфууу :D

Нали трябва да съм зла, .. все пак! :evil: :D

Canis_Dirus
01-14-2008, 18:55
Добре, добре, Вълчо, разбрахме вече, но съм толкова уморена и толкова имам да уча, че не ми се хаби повече време и енергия за глупости.

И всъщност ти не мислиш така, а това са просто провокации и тези, които ти се връзват (в това число бях и аз), са се напънали и си чупят пръстите да пишат, докато ти се забавляваш.

Айде, до по-късно, о, Велики. :-)

Всичко разваляш значи! ФРЪЦ!

а затова говоря, че без модераторски контрол е по-яко. Стават забавни и развлекателни разговори. Според мен това е и целта на този раздел. Изобщо забалението е хубаво нещо.

Decu
01-15-2008, 07:25
Не знам дали има много общо с темата, но някой е казал, че жените не трябва да се разбират, а да се обичат 8-)
Много е сгрешил. Жените трябва да се смазват от бой. Така разбират, че ги обичаш!
Изобщо тия "мило, коте, зайче и тн" са пълна простотия. На жената й тряъбва твърда ръка и бой с кайша.

Абе тва са глупости, които са неопределящи за една връзка.
Но и боя не е решението..
Ти наистина ли го мислиш? :-o / 8-) /


ЧЕ за какво ми е умна? То да чисти, пере, глади и да дава гъз като й кажа не трябва много акъл. Аз ще си готвя да ям, пък тя да ми яде уя.

тука обаче нЕма любов ;D

Devilsplaymate
01-15-2008, 07:59
И моята приятелка откакто се прое*а се промени и ме дразнеше, но просто й казах, че така няма да се разберем, и в какво отвратително същество се превръща и тя си промени отношението.
До колкото за твоята приятелка, съжалявам много. Но какво да правиш, в днешно време нещата са такива - смешни. Щом и е първото гадже се стреми да харесва каквото и той, за да не го изгуби, но така губи себе си. Помисли обаче, че ако се разделят (не й го пожелавам) тя ще дойде при теб. А няма нищо по галещо егото ти от големия срам и последвалото го съжаление.

bungle
01-15-2008, 08:25
еманципаткията е виновна за всичко, от мен да го знаете...

нападате, Канис тук, но тайно си мечтаета мъжа да ви мачка и унижава и така го обичате все повече, а ако ви даде и най-дребен намек за свобода, равноправие и т.н., започвате да му се качвате на главата и да правите маймунджулъци... и за какво?? Заради тайната ви подсъзнателна надежда да ви напердаши едно хубаво, да ви върже на къс повод за парното в кухнята, така че да можете да стигате само до хладилника, печката и мивката и да сте негова робиня...

Много си прав.
[-o<

FelisDirus
01-15-2008, 10:41
Заради тайната ви подсъзнателна надежда да ви напердаши едно хубаво, да ви върже на къс повод за парното в кухнята, така че да можете да стигате само до хладилника, печката и мивката и да сте негова робиня...


перфектната ми фантазия (признавам..), но не и като начин на живот, а като начин за забавление 8-)

fake
01-15-2008, 10:51
Заради тайната ви подсъзнателна надежда да ви напердаши едно хубаво, да ви върже на къс повод за парното в кухнята, така че да можете да стигате само до хладилника, печката и мивката и да сте негова робиня...


перфектната ми фантазия (признавам..), но не и като начин на живот, а като начин за забавление 8-)
евала че си го признаваш, мен ме е срам :oops:

FelisDirus
01-15-2008, 11:02
Заради тайната ви подсъзнателна надежда да ви напердаши едно хубаво, да ви върже на къс повод за парното в кухнята, така че да можете да стигате само до хладилника, печката и мивката и да сте негова робиня...


перфектната ми фантазия (признавам..), но не и като начин на живот, а като начин за забавление 8-)
евала че си го признаваш, мен ме е срам :oops:

няма срам

аз, ако не кажа, Той няма да се сети, което си е в мой ущърб, от където и да го погледнеш

Canis_Dirus
01-15-2008, 15:24
Дойдохте на моето, а? Щи ви науча аз вас. Бой и еб*н!

Desi_etnies, не са те били явно.

FelisDirus
01-15-2008, 15:29
Дойдохте на моето, а? Щи ви науча аз вас. Бой и еб*н!

Мен друг ме научи.. и разврати

не си приписвай заслугите 8-)

Decu
01-15-2008, 18:34
Дойдохте на моето, а? Щи ви науча аз вас. Бой и еб*н!

Desi_etnies, не са те били явно.

Мхм..
ама има време :lol:

_donna_
01-16-2008, 08:12
"Ако Бог обичаше чалгата той щеше да слезе на земята по анцунг,щракайки с пръсти и кършейки кръст.Но той само гледа отгоре-тих,невъзмутим" /цитирам по памет :Р/

Както и да е.
Кака,що си образуваш нерви,бре.
Остави децата да им мине гъзарията.
На такива хора много бързо им казвам как точно да си го набутат,ако изобщо има такива около мен.Тези на които държа са стабилни наркомани,те не правят такива неща-да губят себе си.А останалите?Ами те просто не си заслужават.Така че,уелкъм ту д джънгъл и давай да става рон'енд'рол-а. (:

ПП:Съвсем права съм,колкото и да съм седнала.
/да,да...знам.тъп лаф,но си го обичам/

ЕPu
01-16-2008, 14:11
бънгъл, при мене положението е 1:1

само, дето момичето не ми е приятелка а просо позната (от един клас сме)
и тя преди беше супер точно и разбрано момиче, много човечна и отзивчива..
явно през лятото е забърсала някой, надула се е през това време и на 15 направо не можехме да я познаеме.. то едно държание все едно че е над всички, една надменност, едно чудо.. тя отслабна де, това е логично да й е вдигнало самочувствието, ама в съчетание със келеша, с който ходи.. беше друг човек просто

както и да е, разочаровах се от нея и се старая да не поддържаме никакви контакти (доколкото е възможно), последна година съм в тоя клас и не върви да се караме брутално.



надали можеш да промениш приятелката си, след време като онзи я зареже ще се чуди на чие рамо да дойде да плаче...

magneziq
01-16-2008, 14:36
parvo ne sam mnogo ubedena 4e ti e koi znae kakva priqtelka a i tova 4esto se slu4va dori i na men-az izlizam s 1 mom4e koeto e napalno razli4no ot men i az zapo4nah da haresvam ne6tata koito haresva i toi samo deto vse o6te haresvam i ne6tata koito predi obi4ah

charovnata_
01-16-2008, 15:23
az sushto imam edna priqtelka koqto se hvana s mn razlichno ot neq momche i korenno se promeni,zapochna da dviji s hora za koito moeto no i na dr. mnenieto ne emn dobro,promeni se nachina ina obichne,samochistvieto i izleze v kosmosa i dori sprq da govori s nqkoi priqtelki zashtto sa i pod nivoto,takiva hora strashno mnogo me draznqt.

AvaLan4e
01-18-2008, 17:02
До този момент от живота си не бях предполагала, че е възможно тотално да заличиш собствените си интереси, заради когото и да било. Мразя хора, които се правят на нещо повече. Ама... от к'ъв зор трябва да става някоя друга..?

Колко ще е приказно, когато откриеш, че е възможно и всъщност губейки себе си в нещо ти единствено тогава намираш себе си?? Пълно себеотдаване, алтруизъм, емпатия, любов? Не си ли чувала? Усещала, поне малко? Когато Го целуваш поне малко не желаеш ли да си част от него, едно? Не си ли откривала върховното блаженство на сливането с някоя отделна личност, която да позволи допира до Боговете? Момиче, поне едно от тези неща не си ли си обяснявала? Толкова ли не желаеш харемонията, щастието, пълнотата??
Обожавам хора които искат да са нещо повече. Не нещо повече като прогрес. Нещо повече като хора. Хора стремящи се към по-доброто. Мислиш ли, че някой, който не вярва, че може да е добър и по-добър би могъл да стане? Не знаеш ли, че днес някой не е добър единствено, защото толкова отдавна никой не му е казвал, че той е добър?? Какво против тази красота? Разбирам раздразнението на хората от прогреса, който води до самоунищожение поради същите причини, които го пораждат. Но това твоето е завист и може би озлобление, че някой и е взел дружката. ?
Това да си един и същ човек не е нищо похвално.
Помисли си добре пред да плюеш пред другите.

music_pirate
01-19-2008, 15:13
мързеше ме и прочетох само първото мнение (другите - не , сори :) )
напълно съм съгласен с теб, и аз мразя такива хора
гледам да движа с такива, с които се уважаваме и не се самозабравят в стремежа им да са над останалите

TheMaggie
01-19-2008, 15:42
О.о почти в същото положение съм,ама с какъвто се събереш такъв ставаш! Бившата ми най-добра приятелка,миналата година беше най-страхотният човек на света - бяхме като близначки,по характер и по светоусещане.А после тя тръгна с един 16 годишен келеш (тя беше на 13) и стана фешънче,лигла,лицемерка...а е боклук отвсякъде! Сега се мъкне само с по-големи от нея и си хваща гаджета,само за да казва,че има такова...(да не говорим,че е още влюбена в едно свое бивше гадже,което само се ебава с нея)...Абе изобщо не се трае,но уж държала на мен и нз си кво...дрънакници,глупости,т потии! O:) Просто побеснявам.На нея и трябва приятелка,която да и тича по г*за (с извинение),да и угажда и да не и противоречи.Е,аз не съм такава.Абе да си гледа работата,тъпа лицемерка,използвачка и лъжкиня! Та на кратко мразя фешъни и надуфки.. :evil: :evil:

LiLGrizzly
01-20-2008, 00:00
аз не бих се променил 4ак толкова много заради едно моми4е ! Ще питам нея само ако се двоумя между две неща ! :smt003