PDA

View Full Version : фитнес?Хелп!



moonwarrior
01-13-2008, 18:22
ох аз ходих като малка и това ми беше грешката защото направих мусколи на краката и са като пораснах бедрата са ми доста обли и не мога да отслабна защото май съм ги направила мусколи :cry: :cry: :cry: според тате де :D та въпроса ми е как да отслабна в бедрата с помоща на фитнес?
:neutral:

PerfectStrang3r
01-13-2008, 19:16
Мога да ти препоръчам карди тренировките .. сутрин на гладно ходи да бягаш.. в бавно темпо лекичко 20тина минутки като си обувай някой стегнат клин да ти се изпотяват краката. Във фитнеса можеш да връткаш на велоаргуметъра на ниска скорост ( високите развиват едни мускули, които не би искала да имаш :) ). Прави кардио тренировки с подходящ хранителен режим т.е. яж в точно определени часове, не се ограничавай от нищо просто намали пърженото и сладкото. Ако пропуснеш часа си за хранене .. въобще не яж :) Това е, ако имаш въпроси ЛС :)

П.С. При нкои момичета е генетично заложено да имат по - големи бедра и с тренировки по - трудно ще отслабнат. Това, което ти казах при едни има бърз ефект при други по - бавен.. въпрос на метаболизъм. Просто го прави и резултатите ще дойдат :)

dshiznit
01-14-2008, 16:12
Дай да видим снимки кво значи обли бедра ти четириъгълни ли искаш.

Dream_s@L!Va
01-15-2008, 00:16
Мога да ти препоръчам карди тренировките .. сутрин на гладно ходи да бягаш.. в бавно темпо лекичко 20тина минутки като си обувай някой стегнат клин да ти се изпотяват краката. Във фитнеса можеш да връткаш на велоаргуметъра на ниска скорост ( високите развиват едни мускули, които не би искала да имаш :) ). Прави кардио тренировки с подходящ хранителен режим т.е. яж в точно определени часове, не се ограничавай от нищо просто намали пърженото и сладкото. Ако пропуснеш часа си за хранене .. въобще не яж :) Това е, ако имаш въпроси ЛС :)

П.С. При нкои момичета е генетично заложено да имат по - големи бедра и с тренировки по - трудно ще отслабнат. Това, което ти казах при едни има бърз ефект при други по - бавен.. въпрос на метаболизъм. Просто го прави и резултатите ще дойдат :)

+1

Barca
01-15-2008, 14:43
ох аз ходих като малка и това ми беше грешката защото направих мусколи на краката и са като пораснах бедрата са ми доста обли и не мога да отслабна защото май съм ги направила мусколи :cry: :cry: :cry: според тате де :D та въпроса ми е как да отслабна в бедрата с помоща на фитнес?
:neutral:
Баща ти греши лол.. колко малка си била тогава?Принципно ако тренираш и направиш мускули ,но после спреш мускулите ще се стопят.И какво значи "обли" дай пик и ще ти кажем какво да правиш.Пък и ти и да трънгеш на фитнес не може да ги спъхнеш,а да ги стегнеш като ги направиш на мускули [-o<

himika
02-09-2008, 17:32
emi prosto spri da hoish na fitness i te she sprat da se stresirat (muskulite) i sled 3 meseca max she stanesh kakto iskash :) :-D :-D

mainata90
02-10-2008, 09:55
Мога да ти препоръчам карди тренировките .. сутрин на гладно ходи да бягаш.. в бавно темпо лекичко 20тина минутки като си обувай някой стегнат клин да ти се изпотяват краката. Във фитнеса можеш да връткаш на велоаргуметъра на ниска скорост ( високите развиват едни мускули, които не би искала да имаш :) ). Прави кардио тренировки с подходящ хранителен режим т.е. яж в точно определени часове, не се ограничавай от нищо просто намали пърженото и сладкото. Ако пропуснеш часа си за хранене .. въобще не яж :) Това е, ако имаш въпроси ЛС :)

П.С. При нкои момичета е генетично заложено да имат по - големи бедра и с тренировки по - трудно ще отслабнат. Това, което ти казах при едни има бърз ефект при други по - бавен.. въпрос на метаболизъм. Просто го прави и резултатите ще дойдат :)

Тя ти казва, че иска да си махне мускулите(написала е че няма мазнини) , а с бягане и велоаргуметъра само ще и се стегнат мускулите.

thecopstopped
02-17-2008, 20:06
режим т.е. яж в точно определени часове, не се ограничавай от нищо просто намали пърженото и сладкото!!! и ходи на фитнес, но наблягай на другите части на тялото :o занимавай се с кеег-бокс, танцувай за да си оправиш бедрата. И спри да тренираш по-добре само диета нз така мисля но това заистина се надявам да ти помогне 8) :P

Master_88
02-19-2008, 19:04
ох аз ходих като малка и това ми беше грешката защото направих мусколи на краката и са като пораснах бедрата са ми доста обли и не мога да отслабна защото май съм ги направила мусколи :cry: :cry: :cry: според тате де :D та въпроса ми е как да отслабна в бедрата с помоща на фитнес?
:neutral:

Нещо не ми се връзва. Направила си мускули на бедрата като малка,които си запазила без тренировки и до днес? Просто не тренирай краката(въпреки че ме съмнява да си направила кой знае какви мускули там) и изчисти мазнините от бедрата (сигурен съм,че имаш поне малко там и на задните части)