PDA

View Full Version : Въпрос за Фитнеса...



NekosiSI
01-13-2008, 19:01
Значи почти на 18 години съм..момче и искам да започна да ходя на фитнес...Имам време..пари...обачее...

1.Какво да кажа като отида за първи път..някво неудобно ми е..нямам си и пониятие от фитнес-упражненията???А искам да отслабна доста и да си стегна????И искам да е с програма..инструктор и т.н???

2.Мога ли да ходя сам на фитнес..защото повече ми фр не са в мойта смяна и няма как да взема някой??Вие с кой ходите (ако ходите).


Айде плс да кажете..че трябва да почвам..

koman
01-13-2008, 19:46
няма от какво да се притесняваш просто като влезеш в залата и обикновенно там кадето се плаща питаш дали има инструктор / неможе да няма / и си поговори с него да ти обясни тва онова

не е желателно да ходиш сам тъй като няма кой да ти пази при повечето упражнения трябва добълнителен човек , а е и кофти да няма една дума с кой да си кажеш :?. аз ходя с още 5-6 момчета от класа ми и не е проблем за мен.

Victorious One
01-13-2008, 19:56
Като отидеш там, може да разпиташ шефчето какви упражнения да правиш, като му кажеш какво искаш да постигнеш. Може да се образоваш малко ако искаш в http://www.bb-team.org/

Да ходиш сам е малко куцо, защото за повечето упражнения е хубаво някой да те пази. Естествено може да кажеш на някой от трениращите, но друго си е с приятел.

BioX
01-13-2008, 20:02
kakto kazaha drygite ^^^ ytiva6 i bez sram parvo obqsnqva6 kakvo iska6 da postigne6 a posle te 6te ti obqsnqt ot koe po kolko seri i kolko povtoreniq da pravi6
az y4a v sportno y4ili6te i kogato treniram ne sam sam a sam s otbora mi i vinagi ima koi da mi pazi na lejankata i izob6to na vsi4ki ostanali yredi za koito e nyjno.
kasmet \:D/

Master_88
01-13-2008, 21:09
Няма от какво да се срамуваш. Аз 4-5 месеца ходех сам,пазеха ме случайни хора от залата. Сега ходя с един приятел и е по-удобно

pyfpaff
01-14-2008, 11:41
mi ne e nishto osobenno.prosto shte popitash instryktyra..kakvi uprajneniq moje da go pitash i da programa s kakvo da se hranish kak da go suchetaesh s fitnesa..a inache az si xodq sama mn po dobre mi e zashtoto nqma koi da me zalissva ine se ligavq a kato ima nqkoi s men..da ne vi govorq kvo stava :)