PDA

View Full Version : Как се виждате след 10 години??



P4ela
01-13-2008, 20:02
С какво мислите че ще се занимаване след 10год., какво ще се е променило в живота ви със сигурност, имате ли някакви планове или изобщо не? :|

HopeLesss
01-13-2008, 20:10
Надявам се до тогава да имам едно хубаво семейство, детенце и живот и здраве добра работа. Общо взето това. :P

kuklichka_bg
01-13-2008, 20:16
оОо имА мноГо врэмэ до тОгава.....КолкО нещА щэ сЭ прОмэняТ. :(

Saymon90
01-13-2008, 20:19
Как се виждам? Хмм.. все още на път да осъществя мечтата си, но с една доста добра работа и заплата, собствено жилище, може би приятел-съквартирант и много, много... хм, веселба :Р

BioX
01-13-2008, 20:19
Надявам се до тогава да имам едно хубаво семейство, детенце и живот и здраве добра работа. Общо взето това. :P
i az se nadqvam na tova :)

Blacklisted
01-13-2008, 20:29
Виждам се независим, с добър бизнес, които да ми дава стабилен финансов гръб и да имам време да се забавлявам с хм, може би хардкор групата ми? :D

Canis_Dirus
01-13-2008, 20:30
По-щастлив от сега. Изобщо не мога да кажа, какво точно ще правя - работа, семейство, пари и тн. може да не ме правят щастлив тогава.

Decu
01-13-2008, 20:31
След десет години ще съм на възрастта на някои съфорумци... ;D
няма лошо де (: мисля, че още няма да бързам да се задомявам-само ще градя планове. :D А пък и сигурно още ще съм в търсене на хубава работа. :) Та мисълта ми беше, че няма да съм постигнала нищо кой знае какво :D

psychopath
01-13-2008, 20:32
Ще съм женен и ще имам дете 8-)
но нека не бъдат 10 ами...13-14 :D

HardlyAwakened
01-13-2008, 20:33
Царя на 25 ще бъде ...ЦАР МЕЧТА ... :lol:

Blacklisted
01-13-2008, 20:33
Забравих най - важното - в България ще съм! 8)

PerfectStrang3r
01-13-2008, 20:35
Хм, как се виждам.. току - що завършил студент.. не знаещ още какво иска от живота.. може би с момиче до себе си, може би не. Ще си търся работа, ще си живея в апартамента.. нещо такова :)

psychopath
01-13-2008, 20:38
Царя на 25 ще бъде ...ЦАР МЕЧТА ... :lol:Ама разбира се...


Забравих най - важното - в България ще съм! ДА!

psychopath
01-13-2008, 20:39
Царя на 25 ще бъде ...ЦАР МЕЧТА ... :lol:Ама разбира се...


Забравих най - важното - в България ще съм! ДА!

fake
01-13-2008, 20:43
ще съм стара :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

BluE_s
01-13-2008, 20:50
След 10 години ще бъда на....25 значи аз искам да имам 3-4-5 деца и една жена ( или мъж :Д:Д:Д ) и една голяма къща ама мисля да ида да живея на уистерия ленд :Д ако въобще има такава улица, а ако не отивам в ню порт и ще бъда адвокат или доктор или психиатър и горе-долу така си представям живота ми след 10 години ;) :):):):):)

Victorious One
01-13-2008, 20:53
Въртят ми се няколко варианта.

Оптимистичен: преуспял богат компютърен инженер на ръководна длъжност (мениджър, забравил тъмните дни, когато е потъвал в код), каращ хубава кола, живеещ в баровска къща, с жена и любовница. В свободното си време свирещ в симфоник/мелодет метъл група. Трябва да се потрудя сериозно за този вариант. :-D

Песимистичен: програмист-копач, който сутрин става, отива на работа, прибира се от работа, гледа си мейла и си ляга.

Ултра песимистичен - уличен музикант, спящ на тротоара.

Реалистичен: ще съм завършил висше преди 4 или 5 години и ще градя кариера. Ще го давам кротко, няма да работя на пълен работен ден и ще изкарвам достатъчно за да живея добре, без да съм богат. Това е напълно възможно да стане.

Най-интересното е, че нямам ни най-малка представа къде ще живея. Вариантите са Лондон, Хелзинки, Стокхолм, Амстердам или София.

Blab
01-13-2008, 21:22
След 10 години...
Хммм...
Ще вписвам раздела "Изкуство и култура" към някой вестник/списание.
Може би ще съм редактор на някое.
Ще имам собствено жилище, автомобил и прочие... Ще живея на "Мадрид", или пък "Раковска" http://www.kolobok.us/smiles/light_skin/tender.gif
Кой знае, може с Ани да сме осъществили бизнес-проекта си дотогава.
Ще бъда щастлива, нищо няма да ми липсва...
И съхранила мечтите си ще продължавам напред... с усмивка.

FelisDirus
01-13-2008, 21:39
Хм, със сигурност омъжена (с приятеля ми обмисляме да се случи до 4-5години), вероятно с дете, а може би 2, финансово независима, стилна жена със страхотна професия - адвокат, цапната в устата, всяваща респект.

rosskata
01-13-2008, 21:53
Стига бе... Много ще съм дърта, направо древна. И сбръчкана.
МОже би ще седя до някоя кофа и ще пия водка с другите другари по съдба... :smt006

ИЛи в добрия вариант ще съм все още на 12 по душа, както съм сега,ще ходя със сестра ми, която е 10 години по- малка, по дискотеки и кръчми, ще живея при мама и тати, и ще търся призванието си в живота... Чрез правене на нищо :smt001

BluE_s
01-13-2008, 22:29
Стига бе... Много ще съм дърта, направо древна. И сбръчкана.
МОже би ще седя до някоя кофа и ще пия водка с другите другари по съдба... :smt006

ИЛи в добрия вариант ще съм все още на 12 по душа, както съм сега,ще ходя със сестра ми, която е 10 години по- малка, по дискотеки и кръчми, ще живея при мама и тати, и ще търся призванието си в живота... Чрез правене на нищо :smt001
хаха напомняш ми за Пеги Бънди :Д:Д:Д :lol:

kakaomen
01-14-2008, 06:49
Седнал в един директорски стол, по цял ден работя и печеля пари. :smt001 :smt003

HenykucT
01-14-2008, 08:29
Във възход ... тогава ще съм на 26 ... майстор готвач някъде ... надявам се :-D

fake
01-14-2008, 11:07
Почти всички искате общо взето едно и също - кариера,семейство (сериозна връзка),дом,кола,евентуално дете... Яко в системата,бате,яко искате да сте спица в колелото...

Аз пък след 10 години искам да си правя кефа,както и сега,но умножено по 5 примерно,да се напивам през ден,да си ходя по партита,да си участвам в боища,да си ходя по мачове у нас и по света...

Иначе ми се иска да бачкам в чужбина като барманче например,2-3 месеца из Европа някъде,връщам се с 10 бона примерно и си живея 2-3 месеца като цар,нон стоп партита и простотии,нон стоп кокаин и бира,после пак няколко месеца бачкане,после пак живот,в България разбира се. Искам да правя пари в чужбина и да си ги харча тук,нещо като моя принос към родината...

Но във всеки случай не искам да стана като всички останали,не искам еснафски живот,подчинен на семейството,децата и работата... Не искам приятни тихи неделни дни със семейството сред природата или скучни изкуствени съботни вечери в някой "луксозен" ресторант,с "л/бимите" роднини и "приятели",със скучни разговори за образованието и политиката,за доходи и разходи... Не искам да живея за да изплащам на лизинг еди кво си,да треперя за децата си нон стоп,да дондуркам няква п*тка,дето ми се води жена и да и угаждам за всичко,да спазвам някви закони и правила бъдейки "съвестен гражданин". До шибаната пенсия,когато след като си работил за шибаното общество да речем 50 години,вече не си му нужен.

Не искам да помагам на обществото,не искам да бъда като другите.

бате все едно аз съм го писала, заклевам се!

за съжаление колкото повече порастваш, толкова повече се замисляш за бъдещето.
ти след 10 години ще си на ....30(примерно). окей, барманче, амфет, весело, алкохол, путки....а като станеш на 40? а на 50?
мен това ме плаши най-много...даже на моменти почти ме отказва да следвам мечтата си... :( :neutral:

petet
01-14-2008, 11:28
След 5-6 години
Лекар живеещ в Австралия 8) 8) 8) :lol: :---)

RAWRRR
01-14-2008, 12:11
След 10 години ще съм на 30 години..

Предполагам няма да живея идиализирания семеен живот..а ще ходя да гоня дивото.

hahavteen
01-14-2008, 15:03
Sled 10 godini 6te sum na 28...Xmmm ne znam s kakvo 6te se zanimavam za6toto o6te ne sum sigyrna kakvo 6te me priemat da sledvam(nai-veroiatno pravo no se nadiavam na istoria na izkystvoto)...Me4ta mi e da hodia na rabota s pencil rock,rizka i blazer i horata s koito rabotia da me yvajavat i ceniat.Nadiavam se da imam sobstveno jili6te nai-veroaitno v Germania no moje i Italia(zavisi kak 6te se razviat ne6tata)...
A be sled 10 godini iskam da sum 6tastliva,da produljavam da sum v dobri otno6enia sus semeistvoto si i malkata mi sestri4ka da se gordee s men i da iska da stane kato kaka si :-P :---)

P4ela
01-14-2008, 15:04
ATAKA, твоя идеал наистина има хора които си го живеят до края..струва ми се че познавам няколко такива старчета. Ужасно самотни и със сигурност не са щастливи хора! Не мога да си представя как само пиенето и купоните и жените и тн биха могли да ти осмислят живота :-o

teenkopele
01-14-2008, 16:33
Нямам никаква идея на какво ще мязам след 10 години.

rakiQ
01-15-2008, 08:11
ще съм дива майка и откачена съпруга :razz:

rauchen
01-15-2008, 10:18
тогава ще съм точно на 25
надявам съм се че тогава ще имам интересна и добре платена работа, за която най-важното е че ще ми харесва,защото не искам да работя нещо скучно
без брак и без деца смятам,че ще ми рано още :-|
и едва ли още ще живея при наще сигурно ще съм под наем със съквартирант/ка заедно ще правим много купони и глупости :D

AliceSw
01-15-2008, 10:40
на 27 ще съм...само това е сигурно (:

NaNa_SladuRana
01-15-2008, 10:50
Хм, как се виждам.. току - що завършил студент.. не знаещ още какво иска от живота.. може би с момиче до себе си, може би не. Ще си търся работа, ще си живея в апартамента.. нещо такова :)

Хм,и аз така се виждам :oops:

bloodfrozen
01-15-2008, 11:18
Колко ли неща могат да се случат дотогава..
Но все пак.. сегашните ми представи за след 10 години са, че ще изживявам студентските си години.. За семейство и тем подобни е рано и да си помислям.. :)

st1ka
01-15-2008, 20:22
Ами ще бъда на 25 - предполагам,точно ще съм приключила със висшето и ще е време за работа,семейство,деца и т.н. 8)

IKisseDAGirL
01-16-2008, 11:44
Надявам се до тогава да имам едно хубаво семейство, детенце и живот и здраве добра работа. Общо взето това. :P
Абсолютно същото.

engineer
01-17-2008, 11:07
Чета темите и гледам.... май всички ще бачкат - кой готвач, кой компютърен инженер... Аз пък работя по въпроса как да НЕ РАБОТЯ. Я виж набора Хю Хефнер - здраво се е потрудил наистина, ама от доста време не вярвам да си скъсва гъза от бачкане.

Evanescencefan
01-17-2008, 12:36
С какво мислите че ще се занимаване след 10год., какво ще се е променило в живота ви със сигурност, имате ли някакви планове или изобщо не? :|Kato blestq6t hirurg v Siatal :-P

IdiOtKa
01-18-2008, 15:05
незавършила, пропаднала , чистачка , сърдита на света и на всичко ..не може да се издигна и до магазинерка .... абе страхотно ... ! без семеиство, живееща при майка си и баща си ... :D :D

LiLGrizzly
01-19-2008, 16:08
след 10 години аз искам да играя в бг гранд като левски ! а по късно да премина във по голям европеиски клуб,като Ман.Сити,Аякс,Бетис ! А след това да премина във Реал Мадрид :P мНо фантазия имам .. :D

music_pirate
01-19-2008, 16:15
14+10=24 ... ъЪъ незнам, не се виждам още :D

SuNsEt
01-19-2008, 17:41
Хм...да не предизвикваме съдбата,ноооо...
Добре изглеждащо младо моми4е,което иска да завърши висше образование...Издържа се сама...има хубава работа :) (ДАНО :-| )

faShIoN_faNtAsYy
01-19-2008, 22:59
:-# yaaaaaaaaa...6te sam stara na 22 godini i 6te sam sigyrno advokat :smt022 :cry:

xSaShEtOx
01-19-2008, 23:26
Млад, проспериращ доктор в някоя известна болница в Испания.

_FuCKiNg_LiFe_
01-21-2008, 22:24
След 10 години вече ще съм умряла.

OtherDimension
01-22-2008, 01:21
След 10 години вече ще съм умряла.
като ти гледам подписа.. 10 мин са ти много даже :)

след 10 години се виждам такъв, какъвто искам да бъда
друго не мога да си представя

The Shadows Madame
01-22-2008, 01:25
25 и половина
Сигурно ще съм щастлива.С детенце и човек до себе си...
ех...мечти

AvaLan4e
01-22-2008, 18:40
('=
Ще си кисна на Рилския манастир и ще чета желанията на минавалите върху оставените листенца>жена, деца, пари, кола, къща.
^^^ Даже там хората са си с моментните неща приемащи за Реалност, докато в същото това време...я изпускат и после плюят живота, съдбата, Бог. (= Не че е добре да чета чуждите неща, ноооо не виждам лошо. Безморална, безскруполна и там каквото си добавите :-# :grin: (=
Демек писнало ми е да чета желания. Поне да проявявахте оригиналност или да житирахте характерните за всяка мъдра религия душевни висини (=

DieselBlood
02-11-2008, 22:30
тва е сложен въпрос задавали ми са го и аз отг по същият гачин както и тук
САМО ВРРЕМЕТО МОЖЕ ДА ПОКАЖЕ

EarthShaker
02-12-2008, 13:18
хм :) завършил гимназия, завършващ във Франция (да речем). Разхождам се по някоя централна улица, хапвам си сандвич с голяма зелена маруля и си мисля. Разминавам се с хора, усмихвам им се :) Държа за ръката голямата си любов и й намигам. Продължаваме да крачим и нещо в мен ми подсказва, че тя носи нещо специално, но дори и тя не знае все още какво е то. Утре ще съм на работа, доходоносна и неограничаваща... още по-добър вариант е ако работя вкъши и пиша книги и разкази. Изяждам си сандвича и си изхвърлям боклука В КОШЧЕТО. Наемаме си 2 колелета за по евро и започваме да караме из града, усещам атмосферата на малките тесни улички... Влюбен съм. И тя е влюбена. Обичаме се, ще обичаме и НЕГО. 2 пъти в годината пътуваме, защото сме финансово осигурени... Обикаляме света и го опознаваме в неговия блясък и с неговата лудост... Запазил съм приятелите си и съм си намерил и нови, не се чувствам сам... ОБИЧАМ ЖИВОТА СИ и знам, че ме очаква още много много от него... :)