PDA

View Full Version : Нещо романтичнооо ???



milaaan
01-13-2008, 19:06
Скоро правим 1 година с приятелката ми и тя иска да направя нещо романтично за нея но немога да се сетя :( Моля ви давайте си идеите тууук.Благодаря предварително на всичкии

GameMaster
01-13-2008, 19:24
MI.............Zashto ne izlezete vecherta na restorant ili se oedinete nqkade na sveshti da vecherqte :-$ Ne znam ne sam mnogo golqma razbirachka ......... :-D

DivoTo_KoTe
01-13-2008, 19:28
Не знам,аз не съм привърженичка на нагласената романтика.Колкото и да се стараеш да създадеш нещо като вечеря на свещи,рози и т.н няма да се получи ефекта на спонтанната романтика...Според мен излезте и се разходете,минете покрай някой магазин с играчки,накарай я да те изчака отвън,влез и избери нещо и като излезеш и го подари.С цвете също става.. Та това са мойте съвети,вечерря със свещи малко изтъркано,поне според мен.

kifla
01-13-2008, 20:53
Трябва идеята да ти дойде отвутре не ние да ти казваме някакви клишета от на баба времето 8-)

milaaan
01-13-2008, 21:10
Да това е ясноо ама като немога да се сетяяя :D

midle
01-13-2008, 21:15
Да това е ясноо ама като немога да се сетяяя :D


Колко IQ ?

kifla
01-13-2008, 21:17
Да това е ясноо ама като немога да се сетяяя :D


Колко IQ ?
0.3 :-P

milaaan
01-13-2008, 21:18
slabu mn slabu xauhxuahxa :D

kifla
01-13-2008, 21:19
slabu mn slabu xauhxuahxa :D
тва е твойто умник :-|

PoisoNGirL
01-13-2008, 21:20
loshi smeeee :D :? Emii zavedi q nqkude izvun grada.Nа nqkoe krasivo mestence,kudeto ne e bila.Cakata e da promenish neshto,taka che da go zapomni.Ne e vajno vsichko da e izmisleno.Proqvi malko kreativnost de.Vse pak q obichash nali...popitai syrceto si :smt003

milaaan
01-13-2008, 21:23
Аз не искам да се изложа защото това ми е първата сериозна връзка с момиче,с което ходя 1 годинааа и искам да е нещо незабравимо и се притесняям да не се изложа нещо

Sevt
01-14-2008, 05:40
slabu mn slabu xauhxuahxa :D
тва е твойто умник :-|

то тва от гъбите :?

По темата : пич ква ви е възрастта ? Смисъл ако е нещо по - зряло може да се измисли нещо, ако сте на инфантилно ниво....земи и една роза и няква плюшка и я заведи някъде и тва е...

miShle
01-14-2008, 15:22
Съгласна съм с това за спонтанната романтика,много по вълнуващо е и по-забавно..все пак живеем в 21 век...Заложи на нещо интересно..Сега е зима и е студено и това с природите и хубавите гледки отпада..Примерно виж какво ми хрумва сега на мене,заведи я на мястото където сте се срещнали за първи път и и кажи нещо мило,така че да я разчувства.. Не е много,но наистина е мило и ако се справиш с думите тя определено много ще го оцени.. Добави и някой много хубав и голям букет с лябимите и цветя и ето .. Няма нужда непременно да си банален с ресторанти,вечери .. Направи го от сърце.. :mrgreen:

slun4evo
01-14-2008, 16:43
Според мен дори едно цвете ще е романтично след като сте от толкова време заедно.Вместо вечеря на свещи, защо не поръчате пица.Няма ли да ви е хубаво да си лежите или седите гушнати на дивана?Така няма да се притеснявате от нищо, ще сте просто вие.Едно цвете и подходящите думи къмн него са достатъчно доказателство, че си луд по нея. Просто прекарайте една нощ заедно, нее задължително да правите секс, просто се гушкайте и си говорете.Така ще се сближите.Надявам се да помогнах, успех! :)

DivoTo_KoTe
01-14-2008, 16:55
loshi smeeee :D :? Emii zavedi q nqkude izvun grada.Nа nqkoe krasivo mestence,kudeto ne e bila.Cakata e da promenish neshto,taka che da go zapomni.Ne e vajno vsichko da e izmisleno.Proqvi malko kreativnost de.Vse pak q obichash nali...popitai syrceto si :smt003


Може да отидете до съседен град.Особено с влакче е много вълнуващо,поне според мен,ще си стойте гушнати и ще гледате природата.