PDA

View Full Version : при вас случва ли се



m_15_plovdiv
01-13-2008, 19:47
iskam da vi pomolq za s1vet tva ve4e e ne t1rmo ot strana na roditelite mi. 1 mi zabranqvat da izlizam s priqteli 2 samo mi se rovqt iz ne6tata 3 naru6avat li4noto mi prostranstvo pod pred tekst 4e az nqmam takova 4 zabranqvat mi kato govorq po GSM da izlizam ot staqta.
za nai malkoto mr1nkat i napravo ve4e ne izd1rjam kajete kakvo da napravq pls :-# :-# :-# :-# opredelqt mi 4asa na lqgane pet1ka i s1bota ve4erta 4asa na stavane prez po4ivnite dni prosto me vludqvat :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :

tzvety_falky
01-13-2008, 19:59
Пробвала ли си да поговориш с тях!?!?!

bebeto0o
01-13-2008, 20:03
Oleee milata i as postoqnno sa karam s maikami (samo s neq 4e ba6ta mi jivee v dr grad.. e ve4e v dr durjava ;(;(;( ) i napravoo :@ Po tfoq problem prosto ..... napravo ne znam :( Mn ti sa4ustvam

Seducti0n
01-13-2008, 20:19
Това, което родителите ти правят не е нормално.Ти не си тяхна частна собственост и не е редно да се държат по подобен начин с теб.От своя страна ми е интерсно дали ти се държиш добре,имала ли си запомнящи се издънки,ваще гласуват ли ти доверие?

sweet_lady:]
01-13-2008, 20:51
az nqmam takiva problemi.nosavet pogovori s tqx ako ne nz 6te tarpu6 dokato ne6to ne stane[nai-malkoto da razmislqt ili da tsne6 n 18]! :neutral:

v_shveda
01-13-2008, 21:02
наистина мн тажно.мн строго се даржат с тебе.просто не е редно че те даржат толкова изкасо.най добре поговори с тях защото това не е нормално от тяхна страна.радвам се че мойте родители са изван БГ и нямам такива проблеми не,че като им ходя на гости се държат така,голямо доверие ми имат даже :grin: :grin: :grin:

SweetDead
01-22-2008, 20:19
Поговори с тях. Би трябвало да те разберат и да не се държат така с теб. :) Uspeh :wink:

MaRiNkA_16
01-23-2008, 09:56
Това, което родителите ти правят не е нормално.Ти не си тяхна частна собственост и не е редно да се държат по подобен начин с теб.От своя страна ми е интерсно дали ти се държиш добре,имала ли си запомнящи се издънки,ваще гласуват ли ти доверие?
+1

mhmhmhmhm
01-23-2008, 10:46
^абе вие друго освен т'ва +1 знаете ли ?!

Не е нормално ...
аз не бих се прибирала,ако се
държат така с мен :D

JoeBanana
01-23-2008, 16:29
искат да станеш бот
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif
най-вероятно ще получиш психични отклонения

mecho_puh
01-23-2008, 20:58
Аз предполагам, че родителите ти имат проблем, за който ти не знаеш и затова си го изкарват върху теб. Това изобщо не е правилно, но няма човек, който да не го прави. Подовори с тях. Само така ще се разберете

ThePowerOfLove
01-24-2008, 13:50
Кажи им,че не могат така да се държат с теб при положение,че с нищо не си ги провокирала (ако не си де) :?

theEXPLOITED
01-24-2008, 14:11
Поговори с тях,кажи им всичко което написа и не се страхувай да викаш и да поставяш ултиматуми и ти!Познаваш ги по-добре от нас така че ти знаеш най-добре как трябва да подходиш в ситуацияеа,но не отлагай става по-лошо!

LaDy_DaQnA
01-24-2008, 17:05
aa milata tq..ne6te sy6to me dirjat izkuso ama 4ak pyk tolkova...moeto be6e 4e mi nqmaha doverie poneje az ni6to ne im spodelqh...postoqnno me pitaha kakvi 4asove uroci imam koga po4vat i svyr6vat sledqt mi zanimaniqta dali sep ribiram na vreme telefona mi bqha ablranili da butam sled 8 i 30 da lqgam v 9 i tnt....sega e po razli4no poneje spodelih na maika mi 4e imam gadje i tnt i dori sq me puska da vyvcim da gledame film mojebi e ot lipsa na doverie naistina pogovori s tqh obqsni im tvoqta gledna to4ka neka se postavqt na tvoe mqsto i taka naistina pogovori s tqh....

PLuScHeTo
01-24-2008, 19:06
УжасСс :shock:

st1ka
01-24-2008, 19:16
Горката...поговори с тях,въпреки че се съмнявам това да помогне...просто някои хора живеят още в миналото!

01-25-2008, 01:04
Това се нарича синдрома на подрастващия. Просто трябва да наложиш своето още недоразвито мнение над нях. Чат ли си? Като ти разбраняват да излизаш, излизай! На дали ще те вържат за парното. Като ти се приказва по GSM, излез си от стаята просто почни да се отчупваш, повярвай ми заплахите които ти отправят са глупости! И не ми стана ясно как ти ровят из нещата. Мале тогава рови из тяхните. Гепи си нещо, да не те боли, покажи на шибаните консервативни лайнави какво можеш, ЗА РАВЕНСТВОТО< ЗА РЕВОЛЮЦИЯТА!!!!!!
ИBTW пиши на кирилица!

.:БаЛъК:.
01-25-2008, 13:24
zabranqvat mi kato govorq po GSM da izlizam ot staqta

ъ?! пък наще само ма карат да излизам от стаята ,че да не ми слушат глупостите :-D
и се пак поговори с тях щот тва не е нормално