PDA

View Full Version : Не мога да си хвана гадже



sexy_malen
01-13-2008, 21:35
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : )

milaaan
01-13-2008, 21:44
Еми лично аз си признавам бях и аз на 16 години и си нямах приятелка и си мислех че никога няма да си намеря :) Но открих момичето и това момиче го открих в сайт за запознанства сигурно всички го знаете flirt4e.com та сега с нея сме 9 месеца и се Обичаме многооо :) Значи лично според мен тва че си от заможно семейство не требе се подчертава много защотот може да прозвучава в някои случай надутоо иначе не чакай момичето да дойде при теб :) Потърси си гаджеее :) Просто бъди себе си и повече да кажем си пиши с момичета излизай с момичета и така нататак :)

punkrock
01-13-2008, 21:45
Просто се опитай да бъдеш по-общителен, намери си повече приятели, дори и да не можеш да ги наречеш истински. Също се шегувай с момичетата, те харесват забавни момчета.. :)

Излизай, гледай, зарибявай... има време не се впрягай! :smt001

kifla
01-13-2008, 21:46
Здравей ,
по описанието на това какъв си ми изглеждаш момче уж на място .Но сега не бива пред едно момиче да претиндираш например с парите си или с скъпи дрешки и т.н.Да ние харесваме сладките и добре изглеждащи момчета ,но не винаги това е най- най- важното за едно момиче.Аз например съм на 18 години и чесно казано ми е писнало от момченца уж излязли от корицата на някое списание,Предпочитам приятеля ми да е добре изглеждащ ,но в никакъв случей надувалко с модни дрешки.Понякога едно момиче търси в момчето разбиране ,общи интересе ,той да се държи мило и грижовно с нея ,да и прави подаръци с повод и без повод и просто да е с нея ..а не мацките да са винаги около него .Също така за да си хванеш сериозна приятелка мисля ,че трябва да посещаваш места където има не само красиви ,но и поне малко интелигентни момичета .
Чесно казано сегашния ми приятел отговаря на вси1ките ми изисквания за момче и всичко стана от един бъзик и общи познати.Защо не пробваш да се запознаеш с някоя приятелка от компанията на твои приятели или нещо подобно .Потруди се малко.Помисли къде може да откриеш подходящото момиче и действай!Успех! :wink:

g_nr
01-13-2008, 22:00
spoko we pi4 i az ne moa da si hvana gaje!6e nameri6 podhodq6ta ima vreme

BluE_s
01-13-2008, 22:22
Здравей ,
по описанието на това какъв си ми изглеждаш момче уж на място .Но сега не бива пред едно момиче да претиндираш например с парите си или с скъпи дрешки и т.н.Да ние харесваме сладките и добре изглеждащи момчета ,но не винаги това е най- най- важното за едно момиче.Аз например съм на 18 години и чесно казано ми е писнало от момченца уж излязли от корицата на някое списание,Предпочитам приятеля ми да е добре изглеждащ ,но в никакъв случей надувалко с модни дрешки.Понякога едно момиче търси в момчето разбиране ,общи интересе ,той да се държи мило и грижовно с нея ,да и прави подаръци с повод и без повод и просто да е с нея ..а не мацките да са винаги около него .Също така за да си хванеш сериозна приятелка мисля ,че трябва да посещаваш места където има не само красиви ,но и поне малко интелигентни момичета .
Чесно казано сегашния ми приятел отговаря на вси1ките ми изисквания за момче и всичко стана от един бъзик и общи познати.Защо не пробваш да се запознаеш с някоя приятелка от компанията на твои приятели или нещо подобно .Потруди се малко.Помисли къде може да откриеш подходящото момиче и действай!Успех! :wink:

Съгласен см с теб, има време... и моля те друг път не пиши с такъв цвят на буквите щот' едва го прочетох ;)

sexy_malen
01-13-2008, 22:23
Много се надявам, че някоя вечер ще вляза във форума, ще благодаря отново на всички и ще кача снимки на някое момиче, с което съм си изкарал приятно.
Мисля, че на този етап в живота съм постигнал и имам абсолютно всичко, от което се нуждая с едно единствено изключение. Липсващият елемент в пъзела е именно тази „сродна душа”, която искам да намеря. Чуството да си на косъм от пълното щастие и да не можеш да го постигнеш е ужасно. Не мислех, че съм песимист, ама май съм си точно такъв и почвам да се отчайвам, че никога няма да се получи ... :?
Благодаря на всички за съветите, ако някой от тях проработи, ще има специални награди : ) Продължавайте в същия дух, бих се радвал да има активност по темата, пък току-виж станало нещо ...

kifla
01-13-2008, 22:26
Здравей ,
по описанието на това какъв си ми изглеждаш момче уж на място .Но сега не бива пред едно момиче да претиндираш например с парите си или с скъпи дрешки и т.н.Да ние харесваме сладките и добре изглеждащи момчета ,но не винаги това е най- най- важното за едно момиче.Аз например съм на 18 години и чесно казано ми е писнало от момченца уж излязли от корицата на някое списание,Предпочитам приятеля ми да е добре изглеждащ ,но в никакъв случей надувалко с модни дрешки.Понякога едно момиче търси в момчето разбиране ,общи интересе ,той да се държи мило и грижовно с нея ,да и прави подаръци с повод и без повод и просто да е с нея ..а не мацките да са винаги около него .Също така за да си хванеш сериозна приятелка мисля ,че трябва да посещаваш места където има не само красиви ,но и поне малко интелигентни момичета .
Чесно казано сегашния ми приятел отговаря на вси1ките ми изисквания за момче и всичко стана от един бъзик и общи познати.Защо не пробваш да се запознаеш с някоя приятелка от компанията на твои приятели или нещо подобно .Потруди се малко.Помисли къде може да откриеш подходящото момиче и действай!Успех! :wink:

Съгласен см с теб, има време... и моля те друг път не пиши с такъв цвят на буквите щот' едва го прочетох ;)
Червеничко ? :oops:

freedom
01-13-2008, 23:48
Просто се опитай да бъдеш по-общителен, намери си повече приятели, дори и да не можеш да ги наречеш истински. Също се шегувай с момичетата, те харесват забавни момчета.. :)

Излизай, гледай, зарибявай... има време не се впрягай! :smt001

Freeminded
01-14-2008, 00:30
Не го изкаравай на мъка, какво като си нямал гадженце? Вземи се занимавай със спорт, забавлявай се, бий си злобарки и се кефи, че не търпиш някоя лигла до теб. Ше мине време, ше се запознаеш с готино момиче и ще и правиш шпакли. 8)

estreq
01-14-2008, 13:34
ти какво искаш-момичетата да правят първата крачка? :razz:

El`Clasico
01-14-2008, 13:58
Спокойно всичко с времето като гледам нямаш дефекти ама явно нещо издиша и се ще се намери някой спокойно

indecent
01-14-2008, 14:41
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : )

e dai edna snimka da te vidim :P :-x

kPuCkA
01-14-2008, 14:56
Момче,трябва да се шегуваш?За какво ти е неква малка лигла само да ти лази по нервите и да ти иска обяснение къде си бил.Сродна душа трудно ще намериш,а ако момичетата те надушат,че си с финансови възможности,гледай какво става.Дано не стане така,че да съжеляваш в това,което искаш.Връщане назад няма!

HenykucT
01-14-2008, 15:01
Кофти тръпка брат ... ела да пием по бира някой път, ще запозная с една позната на мойта приятелка ... поне сме на една възраст ... :D Сичку ш се оправи ... само че после ще викаш ... защо ми беше тая к*чка ... :-D

miShle
01-14-2008, 15:31
Ама изобщо да не ти пука..То няма как да ти падне от небето,нали си наясно с това?!? Просто го дай малко по-весело и по-общително... Момичета под път и над път..Просто си харесваш някоя сладурана и отиваш и я заговаряш,ако виждаш че се получава например можеш да я поканиш да излезете и т.н. Изобщо не е трудно..Пък и недей да чакаш тя да прави първата крачка,защото можеш да си изпуснеш шанса... Просто се отпусни.. Мисля,че прекалено си обсебен от идеята да имаш гадже... :wink:

muhacha
01-14-2008, 16:19
ee kvo we i az ne moa si xvana gaje ama kato znam kvi sa mom4etata ne mi e mn gadno za tova...(ni6to li4no,ima i svestni...ama biv6iqt mi opredeleno ne e ot tqx...) :( :(

morelov
01-14-2008, 17:30
мен така ми звучи, че ти си мислиш, че външния вид и парите са най-важни за едно момиче, ама не е вярно. бъди забавен, общителен, не се дръж надуто. не се притеснявай много, ние не хапем (в повечето случаи) :P

sexy_malen
01-14-2008, 18:12
Леле, изумен съм от бъдещите български мъже – защо ми било притрябвало да си хващам гадже, та само да ми търси обяснение къде ходя и да ми харчи парите, не съм имал нужда от „кучка”, „малка лигла” и т.н. ...
К’ъв е тоя език и въобще тоя начин на мислене - все едно, че слушам някои 50-годишни дебели плешиви чичковци в някоя квартална кръчма?! След време сигурно биха ми препоръчали да бия редовно жена си и да не й давам да излиза от къщи. Явно сексисткия манталитет на българина се предава от поколение на поколение. Общо взето всичко се свежда до материалното – пари, секс, бой, пък чувствата се забравят напълно.

Иначе благодаря за всички разумни съвети.


e dai edna snimka da te vidim

Тука няма да качвам снимки, e-mail-а ми е godevil317@abv.bg, ако има заинтересувани момичета или пък такива, които като мен си търсят липсващата половинка могат да ми пишат.

kPuCkA
01-14-2008, 19:28
^Това,което каза,беше моя съвет също,но изключително силно ме съмнява,след 32 години да бъда 50 годишен плешив чичко :-o там е работата,че ние искаме да те "спасим" от "злото",защото все ще се намери някоя,която да ти разбие сърцето и ти да си толкова отчаян,че да пуснеш още няколко теми със заглавия "Как да си я върна?" "Тя беше кучка,но аз я обичах" и разни такива.Споко,пич,всеки минава през това

nicolepcd
01-14-2008, 19:48
УАУ! Четох и направо се просълзих... как може да има толкова идеални момчета, които са самотници???!!! :shock: :shock: :shock: Мии... ако наистина си такъв за какъвто се представяш... наистина съм шокирана как си нямаш половинка... Не те съветвам да чакаш, или пък да не се захващаш с "досаднички", "лигли" и т.н... Напротив... та... изглежда проблема идва от теб :D Сори за искреността... Ама и аз познавам доооста яки момчета, от тип "идеални", които нямат приятелки, именно поради факта, че всички ги смятат за недостижими... дори и аз :-D Таа... моят съвет е... ела в ЕГ - Враца... и ще видиш колко ще ти е добре... момичета колко щеш... характери каквито щеш :D Таа... шегата на страна наистина... Исках просто да ти кажа, че изглежда се проявяваш като идеалното момче, и се правиш на недостижим, а просто трябва да покажеш на околните, че и ти си нормален, трябва да контактуваш с повечето от окръжението ти... :---) (кой го казва :razz: ) Абее... айде УСПЕХ!!! \:D/ Със сигурност няма да останеш сам, споко :smt006

ЯЖ МА
01-14-2008, 22:22
еми хвани си хуя, разтъркай го и легай при тва положение

sexy_malen
01-15-2008, 17:34
Очаквах повече съвети по темата ... :?

MiMcHeToOo
01-15-2008, 21:27
Очаквах повече съвети по темата ... :?

Очаквал си обаче едва ли ще получиш след като има много такива теми.. Както и да е.. Гледам описанието ти, не мога да проумея защо си сам.. Ще си намериш гадже не се притеснявай.. Гледай само да не е от лиглите дето само парите гледат.. А да и все пак при среща с момиче не обеснявай колко много пари имаш, смешно е:) Айде успехи!

muhacha
01-16-2008, 15:47
ave tva mom4e kak taka o6te si nqa gaje??? :shock:
za6toto po otgovorite my li4i 4e e ymno i milo i 4e e edno ot malkoto mom4eta v dne6no vreme koito yvajavat jenite...
tova e syper i ako nikoe momi4e ne go e grabnalo dosega zna4i nie momi4etata naistina sme mn tapi i ne go ocenqame kato 4ovek...
nz na men li4no mn mi dopada kato xarakter :)
simpati4en mi e i mn my sa4yvstvam za deto nqma yspex s momi4etata....
a ako iska savet 6te my kaja da se registrira v nqkoi sait za zapoznanstva :) :) tva obiknoveno pomaga ;)

Sticky778
01-16-2008, 20:53
Много се надявам, че някоя вечер ще вляза във форума, ще благодаря отново на всички и ще кача снимки на някое момиче, с което съм си изкарал приятно.
Мисля, че на този етап в живота съм постигнал и имам абсолютно всичко, от което се нуждая с едно единствено изключение. Липсващият елемент в пъзела е именно тази „сродна душа”, която искам да намеря. Чуството да си на косъм от пълното щастие и да не можеш да го постигнеш е ужасно. Не мислех, че съм песимист, ама май съм си точно такъв и почвам да се отчайвам, че никога няма да се получи ... :?
Благодаря на всички за съветите, ако някой от тях проработи, ще има специални награди : ) Продължавайте в същия дух, бих се радвал да има активност по темата, пък току-виж станало нещо ...

Незнам защо но в твоята история припознавам себе си ..в смисъл имал съм гаджета и то не малко, но от доста време насам съм в суша абсолютно същия съм като теб и като социален статус и като мислене и като всичко което си написал ..само дето аз съм на 18 и мен не ме плашеше в началото ама вече взе да ме хваща страх и още повече че живея в малък град и всеки ден виждам едни и същи лица, вярно сега вече и кола имам ама тва нищо не променя... незнам някой проклел ли ме е или просто лош късмет, пък не съм някой сдухан да кажеш, напротив даже :?

mazelqk
01-17-2008, 07:24
az sum na 19 nqmal sum priqtelka,beden sum,ne podurjam namazan vun6en vid,mrazq cigani,turci i drugi takiva bokluci,mrazq su6to i feshioni i pedal4eta.kato vurvq po ulicite mi se povru6ta za6toto vsi4ki sa ednakvo izglejda6ti roboti.ne znam kak 6te si namerq priqtelka,no znam 4e principite mi sa po-vajni

muhacha
01-17-2008, 12:11
e,ni6to,parite i drehite,povqrvai mi vuob6te ne sa vsi4ko...vajno e kak se darji6 s horata,misleneto ti ,sarceto ti... :) :)

Den4oski
01-17-2008, 18:58
kifla написа:
Здравей ,
по описанието на това какъв си ми изглеждаш момче уж на място .Но сега не бива пред едно момиче да претиндираш например с парите си или с скъпи дрешки и т.н.Да ние харесваме сладките и добре изглеждащи момчета ,но не винаги това е най- най- важното за едно момиче.Аз например съм на 18 години и чесно казано ми е писнало от момченца уж излязли от корицата на някое списание,Предпочитам приятеля ми да е добре изглеждащ ,но в никакъв случей надувалко с модни дрешки.Понякога едно момиче търси в момчето разбиране ,общи интересе ,той да се държи мило и грижовно с нея ,да и прави подаръци с повод и без повод и просто да е с нея ..а не мацките да са винаги около него .Също така за да си хванеш сериозна приятелка мисля ,че трябва да посещаваш места където има не само красиви ,но и поне малко интелигентни момичета .
Чесно казано сегашния ми приятел отговаря на вси1ките ми изисквания за момче и всичко стана от един бъзик и общи познати.Защо не пробваш да се запознаеш с някоя приятелка от компанията на твои приятели или нещо подобно .Потруди се малко.Помисли къде може да откриеш подходящото момиче и действай!Успех!
+1

honda^
01-17-2008, 19:07
Като 4етох кво си писал, 4есно много ми заприли4а на обява във вестник :) Просто бъди по-об6тителен. Запознавай се с нови моми4ета. Дръж се добре с тях, но не им позволявай да ти се ка4ват на главата(казвам го, за6тото ние сме си такива... когато някой се държи ок с нас и просто запо4ваме да прекаляваме :-P )

gostut
01-17-2008, 19:34
здравей,
Първо искам да те посъветвам съвсем приятелски, като малко по-голям от теб, да не прибързваш много със сериозните вързки. Още си малък, има да си поживееш, да научиш едни-две неща за момичетата от не чак толкова сериозни връзки - демек хвани си гадже, но не залагай сичките си мечти и надежни да някое момиче, а просто си прекарвай добре. Повярвай ми още не искаш да се обвързваш сериозно!!!
И след тази мисъл ще ти кажа, къде се крие проблемът ти според мен. Прекалено си затворен, да не кажа срамежлив. Едва ли не очакваш хубавите дрехи и скъпите парфюми да те запозначт с момичето и да я направят твоя, което няма да се случи (поне ако си говорим за възка.. за някоя забивка обаче ще свършат перфектна работа). Тези неща найстина са добър страт, показват че имаш стил и чрез тях мн лесно можеш да хванеш окото на едно момиче, обаче от тук трябва да си поемеш без тяхна помощ, трябва да си общителен и до известна степен забавен(ама не само за себеси, ами и за околните). Когато забележиш, че някое момиче се е впечатлило от външния ти вид (което се забелязва лесно) е момента да се запознаеш с нея.. доста е лесно, когато вече те е забелязала... а ако това ти да отидеш те притеснява, тогава начина е да се държиш по-предизвикателно, даже малко нагло, но не и надменно или наперено (когато осетиш баланса сам ще се очудиш на ефекта), било то с погледи или малки жестове.. така можеш възбудиш любопитство в нея и тя да дойде да се запознае с теб, при което вече работата ти е опечена на 70%... трябва да си наистина голямо дърво, за да развалиш нещата... но пак трябва да общуваш с нея и да не гледаш от високо или да парадираш с това колко си умен или с парите на мама и тати... даже може да вкараш малко самоирония, в комплек със самочувствие е добра комбинация

абееееее.... малко като лекция го написах, амааа..... тва е... дано да ти помогне нещо от написаното :)

rauchen
01-17-2008, 20:40
Просто се опитай да бъдеш по-общителен, намери си повече приятели, дори и да не можеш да ги наречеш истински. Също се шегувай с момичетата, те харесват забавни момчета.. :)

Излизай, гледай, зарибявай... има време не се впрягай! :smt001
+1

sexy_malen
01-18-2008, 18:11
здравей,
Първо искам да те посъветвам съвсем приятелски, като малко по-голям от теб, да не прибързваш много със сериозните вързки. Още си малък, има да си поживееш, да научиш едни-две неща за момичетата от не чак толкова сериозни връзки - демек хвани си гадже, но не залагай сичките си мечти и надежни да някое момиче, а просто си прекарвай добре. Повярвай ми още не искаш да се обвързваш сериозно!!!
И след тази мисъл ще ти кажа, къде се крие проблемът ти според мен. Прекалено си затворен, да не кажа срамежлив. Едва ли не очакваш хубавите дрехи и скъпите парфюми да те запозначт с момичето и да я направят твоя, което няма да се случи (поне ако си говорим за възка.. за някоя забивка обаче ще свършат перфектна работа). Тези неща найстина са добър страт, показват че имаш стил и чрез тях мн лесно можеш да хванеш окото на едно момиче, обаче от тук трябва да си поемеш без тяхна помощ, трябва да си общителен и до известна степен забавен(ама не само за себеси, ами и за околните). Когато забележиш, че някое момиче се е впечатлило от външния ти вид (което се забелязва лесно) е момента да се запознаеш с нея.. доста е лесно, когато вече те е забелязала... а ако това ти да отидеш те притеснява, тогава начина е да се държиш по-предизвикателно, даже малко нагло, но не и надменно или наперено (когато осетиш баланса сам ще се очудиш на ефекта), било то с погледи или малки жестове.. така можеш възбудиш любопитство в нея и тя да дойде да се запознае с теб, при което вече работата ти е опечена на 70%... трябва да си наистина голямо дърво, за да развалиш нещата... но пак трябва да общуваш с нея и да не гледаш от високо или да парадираш с това колко си умен или с парите на мама и тати... даже може да вкараш малко самоирония, в комплек със самочувствие е добра комбинация

абееееее.... малко като лекция го написах, амааа..... тва е... дано да ти помогне нещо от написаното

Това се казва наистина изчерпателен отговор. Благодаря на всички за съветите.

Иначе защо да не очаквам момичето да направи първата стъпка? В наши дни момичетата определено са много по-отворени от момчетата и намирам това за напълно нормално ... ;-)

_BuNnY_
01-18-2008, 19:09
От къде си?

Princess_Daisy
01-20-2008, 14:14
Hi
Az p1k mislq da te pos1vetvam kato 4ovek na tvoq ak1l(gledam,4e sme na edna I s16ta v1zrast).P1rvo iskam da kaja ,4e napravo ti se v1zhi6tavam(ako opisanieto e istinsko-predpolagam,4e e)Malko sa mom4etata(daje I momi4etata-v dne6no vreme pove4eto sa ligli I k....i),koito mislqt kato teb-tova e edno ot ne6tata,razli4ava6ti te ot drugite.Trqbva da se gordee6 s tova,koeto si,no ne se v1zgordqvai prekaleno mn,za6toto ljubovta I gordostta trudno mogat da se s14etaqt.6te ti kaja 1 ne6to,koeto sig 6te te razo4arova ,no istinata e takava:to Maybe we have to meet a few wrong people before meeting the right one so that when we finally meet the right person, we will know how be grateful for that gift(nadqvam se,4e moje6 da si go prevede6-izglejda6 mi inteligenten)Ni6to ne stava ot p1rviq p1t,prosto ima nujda ot malko vreme.S vremeto idva I opita.
Otnosno tova kak da se d1rji6 s momi4etata...hm......b1di sebe si ,ne podrajavai na nikgo-tova e adski t1po I drazni, ama mn drazni momi4etata.Ne se pravi na g1zar,(a spored edin moi s1u4enik-g1Sar :) )na velik.Kolkoto do tova dali momi4etata pravqt p1rvata kra4ka-mi zavisi – ako tq vidi,4e ti proqvqva6 pone malko interes k1m neq(pod formata na zaka4ki,na leki nameci ili prosto edna usmivka)moje bi 6te se osmeli da te zagovori(problema e ,4e pove4eto ot nas ne iskat da go pravqt prosto za6toto gi e strah mom4eto da ni se izsmee v o4ite-kolkoto I da ne iskam da go vqrvam ima I takiva maloumnici).Kak da si hvane6 gadje?Hm..........ob6tuvai pove4e s momi4etata,(po kuponi,diskoteki)ako p1k ne si sviknal kato za na4alo skype e 4udesen na4in,4rez koito moje6 svobodno da si govor6 s momi4etata,bez da se pritesnqva6,bez da zaekva6 I da se iz4ervqva6:).I 6te vidi6 kak 6te svikne6,nqma da ti pravi vpe4atlenie sled vreme.Ako v skype(awe nqma zna4enie k1de)momi4eto se 6eguva s teb,6eguvai se I ti,ne se spi4ai,ne se otdr1pvai, za6toto napravi6 li go nqkolko p1ti I tq 6te se otdr1pne.Primerno ako s v lo6o nastroenie I tq te pita kak si -otgovori I ,spodeli.....qvno I puka za teb.6tom se 6eguva s teb I si govorite ima veroqtnost da te....haresva primerno.
Sega nz dali nqkoga si haresval dadeno momi4e( ili ne6to pove4e ot haresvane)i ako ni6to ne se e polu4ilo ,ne zad1lbavai,prosto prod1lji:When the door of happiness closes,another opens,but often times we look so long at the closed door that we don't see the one which has been opened for us.Taka 4e vnimavai da ne ti se slu4i to4no tova.(Sr ,4e 6te go kaja oba4e ponqkoga vie mom4etata ste prosto slqpi-ne vijdate ,4e nqkoi okolo vas vi obi4a,s14uvstva vi,grija go e za vas-vie prost ste si naumili nqkakva tam malka ligla I tova e.B1dete po-razumni,oglejdaite se.)Ako p1k si haresa6 nqkoq-riskuvai ,kaji I,ni6to nqma da zagubi6.
E az mai priv1r6vam-gledam 'malko' se ulqh s1s s1vetite:)Ne6to kato ese se polu4i.Nadqvam se da s1m pomognala pone malko s moite glupost.6te ti stiskam palci da sre6tne6 nqkoq,koqto 6te te zaslujava,a ne da te pravi na maimuna,da te v1rti na malkoto si pr1st4e:).Ne zabravai 4e: Love comes to those who still hope although they've been disappointed, to those who still believe although they've been betrayed, need to love those who still love although they've been hurt before. Posleden s1vet:RISKUVAI:Dream what u want to dream;go where u want to go;be what u want to be,because u have only one life and one chance to do all the things u want to do. Ako s1vetite podeistvat pi6i:);):).Nadqvam se da ne s1m vi otek4ila mn.Sr,4e ne pisah o6te vednaga,no edva ot v4era imam registraciq.

PS:Izvinqvaite,4e izpolzvam tolkova citati,no taka mi e po-lesno da izrazq sebe si.:)
Good Luck!

Princess_Daisy
01-20-2008, 14:21
Izvinqvaite za t1piq v1pros,no nali s1m nova-kak se slagat emotikonkite i za6to edni ne6ta v gorniq tekst ne mi se pod4ertaha,v1preki 4e napravih to4no tova? :? :-k

to6eto125
01-20-2008, 14:34
Здравей ,
по описанието на това какъв си ми изглеждаш момче уж на място .Но сега не бива пред едно момиче да претиндираш например с парите си или с скъпи дрешки и т.н.Да ние харесваме сладките и добре изглеждащи момчета ,но не винаги това е най- най- важното за едно момиче.Аз например съм на 18 години и чесно казано ми е писнало от момченца уж излязли от корицата на някое списание,Предпочитам приятеля ми да е добре изглеждащ ,но в никакъв случей надувалко с модни дрешки.Понякога едно момиче търси в момчето разбиране ,общи интересе ,той да се държи мило и грижовно с нея ,да и прави подаръци с повод и без повод и просто да е с нея ..а не мацките да са винаги около него .Също така за да си хванеш сериозна приятелка мисля ,че трябва да посещаваш места където има не само красиви ,но и поне малко интелигентни момичета .
Чесно казано сегашния ми приятел отговаря на вси1ките ми изисквания за момче и всичко стана от един бъзик и общи познати.Защо не пробваш да се запознаеш с някоя приятелка от компанията на твои приятели или нещо подобно .Потруди се малко.Помисли къде може да откриеш подходящото момиче и действай!Успех! :wink:

Съгласен см с теб, има време... и моля те друг път не пиши с такъв цвят на буквите щот' едва го прочетох ;)

olympia
01-21-2008, 10:02
Ае човек не съм някой богаташ(не бих отказал но .. ) снимка моя незнам как да кача но аз поне отивам при момичето и нЗ как да ти го обесня почвам да се базикам(Но Не базиците да са отправени към нея смисал недей да я базикаш за недостатаците и ) и поне при мен се получава незнам дали съм красив или грозен ето мои снимки http://www.impulse.bg/BaHkO_KeLeSha виш и сам прецени какво да правиш УСПЕХ

to6eto125
01-21-2008, 11:39
na kratko ''budi sebe si'' :wink:

sexy_malen
01-21-2008, 17:45
Princess_Daisy каза:
Hi
Az p1k mislq da te pos1vetvam kato 4ovek na tvoq ak1l(gledam,4e sme na edna I s16ta v1zrast).P1rvo iskam da kaja ,4e napravo ti se v1zhi6tavam(ako opisanieto e istinsko-predpolagam,4e e)Malko sa mom4etata(daje I momi4etata-v dne6no vreme pove4eto sa ligli I k....i),koito mislqt kato teb-tova e edno ot ne6tata,razli4ava6ti te ot drugite.Trqbva da se gordee6 s tova,koeto si,no ne se v1zgordqvai prekaleno mn,za6toto ljubovta I gordostta trudno mogat da se s14etaqt.6te ti kaja 1 ne6to,koeto sig 6te te razo4arova ,no istinata e takava:to Maybe we have to meet a few wrong people before meeting the right one so that when we finally meet the right person, we will know how be grateful for that gift(nadqvam se,4e moje6 da si go prevede6-izglejda6 mi inteligenten)Ni6to ne stava ot p1rviq p1t,prosto ima nujda ot malko vreme.S vremeto idva I opita.
Otnosno tova kak da se d1rji6 s momi4etata...hm......b1di sebe si ,ne podrajavai na nikgo-tova e adski t1po I drazni, ama mn drazni momi4etata.Ne se pravi na g1zar,(a spored edin moi s1u4enik-g1Sar :) )na velik.Kolkoto do tova dali momi4etata pravqt p1rvata kra4ka-mi zavisi – ako tq vidi,4e ti proqvqva6 pone malko interes k1m neq(pod formata na zaka4ki,na leki nameci ili prosto edna usmivka)moje bi 6te se osmeli da te zagovori(problema e ,4e pove4eto ot nas ne iskat da go pravqt prosto za6toto gi e strah mom4eto da ni se izsmee v o4ite-kolkoto I da ne iskam da go vqrvam ima I takiva maloumnici).Kak da si hvane6 gadje?Hm..........ob6tuvai pove4e s momi4etata,(po kuponi,diskoteki)ako p1k ne si sviknal kato za na4alo skype e 4udesen na4in,4rez koito moje6 svobodno da si govor6 s momi4etata,bez da se pritesnqva6,bez da zaekva6 I da se iz4ervqva6:).I 6te vidi6 kak 6te svikne6,nqma da ti pravi vpe4atlenie sled vreme.Ako v skype(awe nqma zna4enie k1de)momi4eto se 6eguva s teb,6eguvai se I ti,ne se spi4ai,ne se otdr1pvai, za6toto napravi6 li go nqkolko p1ti I tq 6te se otdr1pne.Primerno ako s v lo6o nastroenie I tq te pita kak si -otgovori I ,spodeli.....qvno I puka za teb.6tom se 6eguva s teb I si govorite ima veroqtnost da te....haresva primerno.
Sega nz dali nqkoga si haresval dadeno momi4e( ili ne6to pove4e ot haresvane)i ako ni6to ne se e polu4ilo ,ne zad1lbavai,prosto prod1lji:When the door of happiness closes,another opens,but often times we look so long at the closed door that we don't see the one which has been opened for us.Taka 4e vnimavai da ne ti se slu4i to4no tova.(Sr ,4e 6te go kaja oba4e ponqkoga vie mom4etata ste prosto slqpi-ne vijdate ,4e nqkoi okolo vas vi obi4a,s14uvstva vi,grija go e za vas-vie prost ste si naumili nqkakva tam malka ligla I tova e.B1dete po-razumni,oglejdaite se.)Ako p1k si haresa6 nqkoq-riskuvai ,kaji I,ni6to nqma da zagubi6.
E az mai priv1r6vam-gledam 'malko' se ulqh s1s s1vetite:)Ne6to kato ese se polu4i.Nadqvam se da s1m pomognala pone malko s moite glupost.6te ti stiskam palci da sre6tne6 nqkoq,koqto 6te te zaslujava,a ne da te pravi na maimuna,da te v1rti na malkoto si pr1st4e:).Ne zabravai 4e: Love comes to those who still hope although they've been disappointed, to those who still believe although they've been betrayed, need to love those who still love although they've been hurt before. Posleden s1vet:RISKUVAI:Dream what u want to dream;go where u want to go;be what u want to be,because u have only one life and one chance to do all the things u want to do. Ako s1vetite podeistvat pi6i:);):).Nadqvam se da ne s1m vi otek4ila mn.Sr,4e ne pisah o6te vednaga,no edva ot v4era imam registraciq.

PS:Izvinqvaite,4e izpolzvam tolkova citati,no taka mi e po-lesno da izrazq sebe si.:)
Good Luck!


Единственото, което мога да кажа след такъв отговор, е адмирации! ;-) Не те познавам, но съм убеден, че и интелигентните момичета като теб не се срещат често. :wink:
Много благодаря за всички съвети, определено имах нужда някое момиче да сподели смислено мнение по темата. Страхотни цитати. :wink:

yuyuto
01-21-2008, 18:11
Еми май проблема ти е, че прекалено много му мислиш... :D Ама сериозно ти говоря... Не го прави тва фикс идея и такам... То от самосебе си ще се получи... :-|

babylove
01-21-2008, 18:32
ami to momi4eto nqma da doide samo pri tebe i to da ti predloji, haresai si nqkoi momi4e,ako ne se poznavate li4no se zaoiznaite, lafete se i kat si staneto po blizki i predloji! uspeh4e dano da si nameri6 gaje

Princess_Daisy
01-21-2008, 18:53
:) :wink: Mn se radvam,4e s1vetite mi sa ti haresali i 4e misli6 mnenieto mi za smisleno.Ako trqbva da s1m 4estna(ne mi se smeite ,molq vi)mi trqbvaha okolo 2 4asa :D ,za da kaja vsi4ko ,koeto mislq po temata.(Vseki moje da napi6e po 1 izre4enie i da te zareje,no celta ne e takava-qvno e vajno 6tom si se prestra6il da spodeli6)E,uvajavam mnenieto i na dr vse pak.Otnovo 6te pomole da ne se smeete :-D - otna4alo te pomislih za edin leko poznat i za tova dosta se zad1lbo4ih. :wink: Hm..btw koq zodiq si ,za da ne se okaje6 moq poznat :D .
Btw :radvam se,4e nqkoi go e pro4el,za6toto si misleh,4e nqma da mu ob1rnete vnimanie.

sexy_malen
01-21-2008, 19:23
:) :wink: Mn se radvam,4e s1vetite mi sa ti haresali i 4e misli6 mnenieto mi za smisleno.Ako trqbva da s1m 4estna(ne mi se smeite ,molq vi)mi trqbvaha okolo 2 4asa :D ,za da kaja vsi4ko ,koeto mislq po temata.(Vseki moje da napi6e po 1 izre4enie i da te zareje,no celta ne e takava-qvno e vajno 6tom si se prestra6il da spodeli6)E,uvajavam mnenieto i na dr vse pak.Otnovo 6te pomole da ne se smeete :-D - otna4alo te pomislih za edin leko poznat i za tova dosta se zad1lbo4ih. :wink: Hm..btw koq zodiq si ,za da ne se okaje6 moq poznat :D .

Зодия Близнаци съм .. ако искаш, може да си пишем по-надълго по e-mail-а, аз моя си го казах малко по-нагоре - godevil317@abv.bg :wink:
За мен лично твойто мнение е най-"смисленото" по темата .. :]

Princess_Daisy
01-21-2008, 21:00
най-"смисленото" по темата .. :]Radvam se [:)] [ :wink ] V1preki 4e ,se okaza ne tozi 4ovek,za kogoto te misleh,tova ne pre4i da si pi6em,kogato imame vreme.Oba4e se 4udq dali da si napi6a mail-a tuk ili napravo da ti pratq pismo [:-k]?

ihopeulikepain
01-21-2008, 21:05
Извинявам се че така нахълтвам в разговора ви, но искам да припомня че във форум като този може да се ползва опцията, Лично Съобщение. За по катко ЛС.
С уважение Човекът_с_въпроса! Благодаря !

sexy_malen
01-21-2008, 21:12
Oba4e se 4udq dali da si napi6a mail-a tuk ili napravo da ti pratq pismo [:-k]?

Както ти е по-удобно, аз лично нямам претенции. ;]

Princess_Daisy
01-21-2008, 21:24
:wink: 6te uvaja mnenieto na Човекът_с_въроса, za6toto si e nap1lno prav za zabelejkata.Az malko se uvlqkoh(p1k i ve4e mi se spi).Izvinqvaite. :( :wink:

muhacha
01-22-2008, 13:05
ako ne si nameri6 gaje do kraq na fevryari (6tot qnyari kaji-re4i svar6i) glavata si reja v smisal obzalagam se 4e kato sa ti pro4eli opisanieto mn momi4eta sa zapo4nali da te presledvat (ti naistina si perfekten) taka 4e spoko lubovta sigyrno se e zasilila s palna sila kam teb :) :grin:
YcnExu!!! :P

Vilsy
01-24-2008, 18:59
Ми то и аз си търся гадже,момиче съм на 13 съм и не мога да си намеря.

iCiTyY
01-24-2008, 19:07
spokoin0o 6te si nameri6 gadje be:].ti kakt0 se opisva6 ima6 li skype pic4eta ne6tyy :P

Vilsy
01-24-2008, 19:10
Как да съм спокойна?Колко века трябва да чакам докато си хвана гадже?

Lainovoz
01-24-2008, 19:12
Много се надявам, че някоя вечер ще вляза във форума, ще благодаря отново на всички и ще кача снимки на някое момиче, с което съм си изкарал приятно.
Мисля, че на този етап в живота съм постигнал и имам абсолютно всичко, от което се нуждая с едно единствено изключение. Липсващият елемент в пъзела е именно тази „сродна душа”, която искам да намеря. Чуството да си на косъм от пълното щастие и да не можеш да го постигнеш е ужасно. Не мислех, че съм песимист, ама май съм си точно такъв и почвам да се отчайвам, че никога няма да се получи ... :?
Благодаря на всички за съветите, ако някой от тях проработи, ще има специални награди : ) Продължавайте в същия дух, бих се радвал да има активност по темата, пък току-виж станало нещо ...


АБЕ ТЪП НЕЩАСТНИК , стегни са малко кви са тея женски чувсвеност .
Ако продължаваш да се държиш като женичка доста време ще мине и доста ще си занижиш критерия за момичетата преди да си хванеш приятелка . Или заради паричките някоя "player - ка " ще ти се лепне .
Ако се държиш като по - мъж (така да се изразя) може и да впечатлиш някъде някоя . А после насаме с нея си бъди ако искаш ТУрбо Гей - какъвто се опитваш тука да си ....

Lainovoz
01-24-2008, 19:15
Как да съм спокойна?Колко века трябва да чакам докато си хвана гадже?

ЗА всеки случай няма тука да го намериш .... 99 % гаранция .

Vilsy
01-24-2008, 19:17
Тва,че няма да си намеря тук го знам много добре

Lainovoz
01-24-2008, 19:18
Тва,че няма да си намеря тук го знам много добре

:shock: а стига .... ся нз ко да кажа ... :oops: здрастииииии

Vilsy
01-24-2008, 19:21
:D

freedom
01-24-2008, 19:31
Ми то и аз си търся гадже,момиче съм на 13 съм и не мога да си намеря.

Всичко с времето си,мамка му...

Vilsy
01-24-2008, 19:34
Ми,.............то ти писва да чакаш! :)

sexy_malen
01-24-2008, 19:44
АБЕ ТЪП НЕЩАСТНИК , стегни са малко кви са тея женски чувсвеност .
Ако продължаваш да се държиш като женичка доста време ще мине и доста ще си занижиш критерия за момичетата преди да си хванеш приятелка . Или заради паричките някоя "player - ка " ще ти се лепне .
Ако се държиш като по - мъж (така да се изразя) може и да впечатлиш някъде някоя . А после насаме с нея си бъди ако искаш ТУрбо Гей - какъвто се опитваш тука да си ....

Какво да кажа след такова мнение .. може да не мога да разбера защо още нямам гадже, но още повече не разбирам как някое момиче може изобщо да хареса човек с твоите възгледи?! До колкото разбирам за теб жената е просто някаква добавка към мъжа, "лепва" се за него и той не трябва много много да се привързва към нея ...
Не мисля, че в начина ми на мислене и на изразяване има нещо, което би могло да те накара да мислиш, че съм гей, но прочитайки коментара ти достигам до извода, че май ти по душа си п......т

Vilsy
01-24-2008, 19:49
:D

NightFairy
01-24-2008, 19:50
Ми,.............то ти писва да чакаш! :)

Ем, мацка, за къде си се разбързала?Все пак си на 13, едва ли чакаш от много дълго...
Както казаха...всичко с времето си

Lainovoz
01-24-2008, 19:50
Ми,.............то ти писва да чакаш! :)

аммм аз съм честен .

Ти още не трябва да се притесняваш особено за това защото си на 13 .

Но има действително хора с голяяяям проблем . Следния :
Критерия им е по - висок от тях самите . И става проблемно .


решение - намираш си някой откровен приятел , приятелка и си говорите по темата . Аз съм разграфил "сексапила" на 100 деления .
100 ест. не съществува , но виж Adriana Lima e 97 . Приятелката ми е 94 (тука съм пристрастен 8-) ) Аз съм 90 ( щото съм момче и имам да се развивам , мъжете като остаряваме ставаме по - високо число :P .

А средностатистическия човек е - 50 . Тоест по улицата през деня срещаш предимно от десятки до петдесятки , в бара средно от педесятки до деведесятки . Рядко повече .


хахаха тва беше най - тъпия пост , ама наистина така правя :D

Vilsy
01-24-2008, 19:53
:DДа не се притеснявам?Имало време?Защо всичките ми приятелки,които са на 13 имат гаджета,а аз си нямам??? :o

Lainovoz
01-24-2008, 19:54
АБЕ ТЪП НЕЩАСТНИК , стегни са малко кви са тея женски чувсвеност .
Ако продължаваш да се държиш като женичка доста време ще мине и доста ще си занижиш критерия за момичетата преди да си хванеш приятелка . Или заради паричките някоя "player - ка " ще ти се лепне .
Ако се държиш като по - мъж (така да се изразя) може и да впечатлиш някъде някоя . А после насаме с нея си бъди ако искаш ТУрбо Гей - какъвто се опитваш тука да си ....

Какво да кажа след такова мнение .. може да не мога да разбера защо още нямам гадже, но още повече не разбирам как някое момиче може изобщо да хареса човек с твоите възгледи?! До колкото разбирам за теб жената е просто някаква добавка към мъжа, "лепва" се за него и той не трябва много много да се привързва към нея ...
Не мисля, че в начина ми на мислене и на изразяване има нещо, което би могло да те накара да мислиш, че съм гей, но прочитайки коментара ти достигам до извода, че май ти по душа си п......т

:razz: стигаааа . Мислиш ли че се засягам ? Ако ми беше наблизо щях да те бацна даже :-) . Това , че ти се засягаш от коментари на непознати си е твое проблемче .... може би трябва да осмислиш .

Аз пък мисля , че съм бил с много повече момичета и жени от тебе , че да ми пука какво мислиш ти ? Не мислиш ли ?

Vilsy
01-24-2008, 20:16
:(

Lainovoz
01-24-2008, 20:21
:DДа не се притеснявам?Имало време?Защо всичките ми приятелки,които са на 13 имат гаджета,а аз си нямам??? :o

предприемчиви момичета . 8)

iCiTyY
01-24-2008, 23:55
koito t1rsi 6te nameri :P

kurabiikata
01-25-2008, 01:28
Жените само развалят купона
Гадже след 19
сега гледай да си намираш некви забивки
свалка,ако може още нещо екстра... ако не здраве да е

А за тая 13г дето е
та ти вчера сигурно си играла с кукли
Мхм кен+барби=внл
успокой се
тва че другите 13г мърльовци си имат гаджете и сигурно се праят на яки
като пушат в парка не означава че трее да бъдеш като тях
бъди различна!!!

Vilsy
01-25-2008, 15:53
Аз винаги съм мразела куклите и никога не съм имала интерес към тях.А относно моита приятелки,не всички пушат.Тези които не пушат са доста свестни.

marilyn
01-25-2008, 22:43
kum avtora na temata: 4estno ti kazvam 4udq se kak ne si si nameril gadje 6toto pro4etoh si4ki mneniq po temata i otgovorite ti i ot pruv poled se vijda 4e si mn inteligenten i umen. az sam momi4e na 15 godini i moq problem e su6tiq. nikoga ne sam imala gaje a tolkova mn iskam, za6toto mi pisna ot taq prokleta samota. ne bih kazala 4e sam grozna imam nrmalna viziq, grija se za sebe si, smqtam 4e sam inteligentna, ne sam zubarka no mi puka za ocenkite mi. ot sf sam, ne sam bogata6ka no i bedna ne sam, durja se milo s horata i pak ne razbiram kade e problema. gledai filma The secret i mislq 4e 6te ti pomogne. nqkade iz foruma ima6e tema za negy.ne e prqko svurzan s tova no 6te ti pomogne da ne gubish nadejda. kolkoto i da e paradoksalno az q gubq tolkova 4esto a imeto mi e NADEJDA. uspeh...

Niq
01-26-2008, 16:21
6te nameri6 tvoeto momi4e , tyrsi q =;

Vilsy
01-26-2008, 16:21
Interesno e 4e nama6 gadje,6tot ot statiqta koqto si napisal mi se struva6 mn inteligienten.I az ne sam zubara,no darja mnogo na uspeha si v daskaloto

bibo
01-26-2008, 16:29
ами и аз си хващам супер трудно момиче...и рядко ме търпи повече от месец ама ко да се прави...характера ми е отвратителен :) :) ...ама съм споко за всеки влак си има пътници...чакам идеалната жена ахахахахахаха :grin: :grin: :razz: :razz:

mon4eto
01-26-2008, 16:48
Opitai se v sait za zapoznanstva da si nameri6.... :) :) :) Ina4e ni6to ne trq da promenq6 v sebe si taka kakto se opisa det se vika si idealen...6e doide i tvoito vreme spoko :wink:

moon_flower
01-26-2008, 17:43
VIP_PERSON@T@
Знаеш ли колко смешно изглежда отстрани,като прочетеш,че 13 годишно момиче си търси гадже?Нищо лично нямам към теб,просто ти казвам,че принципно на 13 години е малко рано,поне според моите разбирания.А и както каза един друг потребител,едва ли чакаш от дълго.Има хора,които чакат цял живот,за да намерят човека,който наистина е за тях,а не просто да имат гадже.А и няма смисъл да се влияяеш от това,че твоите приятелки имат гаджета.За бога хора,защо тръгвате по този път?Почвате личния живот от 13 годишни,повечето пушат,пият....
А по темата-не трябва да забравяш,че ти си от момчетата,които са направо на изчезване.Много момичета биха искали да имат приятел като теб,но моят съвет е да намериш момиче на твоето ниво(говоря ти интелектуално най вече).
И забрави тия глупости,които ги ръсят,че не трябва да си толкова мил и тн...напротив.Просто изчакай да дойде моментът и търси момичета на места,които ти посещаваш обикновено.Просто ако тръгнеш с много неподходящо момиче,ще ти разбие сърцето.Не бързай,изчакай . :) Успех :)

JusT_aBsoLuT
01-26-2008, 18:01
Омфг год ивъл .. прочетох всички твои мнения и ..

Извод: Не се прави на по-интелигентен от колкото си.. т'ва щи е от полза с момичетата :!: :-) И не вярвам да си толкова "перфектен" колкото се описваш .. т'фа е м0йту скр0мну мнЕние !

irenka818
01-26-2008, 20:44
Абе ти си на 16 и си търсиш сродна душа? Малко ти е рано според мен, прави си кефа за сега, като всички на твойта възраст, без нищо сериозно. Тва му е хубавото да си тийн, иди малко на дискотека, на клуб....флиртувай, зарибявай и се радвай на живота.
Много смешни ми изглеждат тия дето искат от първия път да намерят сродна душа, то така само по филмите става ;)

Lost_Kiss
01-26-2008, 21:03
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : )

Call me ;)

Liar
01-26-2008, 21:29
Ти да не би да чакаш някое момиче да дойде само при теб??Не се надявай на това,повечето чакаме момчето да направи първата крачка.Сайтът за запознанства както някой нече каза е вариант...Или пък ако си харесаш момиче от твоя или съседния клас намираш и скайпа пишете си и с времето ако те хареса ти ще разбереш.Проблема според мен ти е само в общуването-направи по-голям кръга от познатите си,не е нужно да ги правиш свои приятели задължително.А ако с момичето което си си харесал вече се познавате-ами заговаряй я по-често на най-обикновени теми ии така...

Sintya
01-26-2008, 21:45
Честно казано, като прочетох първото мнение започнах да се чудя...
godevil317, някои те харесват, други - не.
Трябва да го приемеш, защото всеки човек е оригинален и не трябва да прилича на другия.
Ще си намериш сродната душа, не се притеснявай, може да не е днес, но може и да е утре...

the_unknown
01-26-2008, 23:05
И аз не мога си намеря,ама не се оплаквам по форумите. :?

BaiboCo
01-27-2008, 00:41
Проблема в случая е, че по форумите на никой не му пука и 99.9% си измислят :Д Затова и чета тийнпроблем събота вечер, след 2, когато се минава бариерата на абсолютната тъпотия.

chuchupei
01-27-2008, 09:45
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : ) Здравей! Първо: Много комплекси имаш към себе си,научи се най напред да обичаш и уважаваш себе си! А за да обичаш и уважаваш себе си това значи да не допускаш негативни мисли в главата си.Второ: недей да мразиш момчетата,те вина нямат,че ти не можеш да си имаш приятелка!Защото омразата веднага се връща при теб и започваш да излъчваш в пространството и в вселената омраза тогава момичетата я улавят и отново те отхвърлят.Научи се да обичаш всички и красивите и грозните! Всяка жена е само мечта на мъжа,на мъжа е дадено само да мечтае и да желае но жената е тази която избира с кого да бъде и от кого ще реши да роди деца! Тя жената никога ама никога не бърка от кого трябва да има и да роди деца! Тъка,че тъка стоят нещата малки ми младежо.Ако искаш повече да знаеш има един хормон които само ама само жените го усещат не и мъжете защото мъжът го отделя а жените го усещат и който мъж го отделя в по-голямо количество то жените се трупат по него.И обратната ако е в по-малко количество отделянето на този хормон то момичетата го избягват колкото и да е красив и богат няма да има приятелка.Виждаш ли сега колко са прости нещата ама трябва някои да ти ги каже или да се учиш да четеш повече за да знаеш.А сега ще ти го кажа по-просто когато един човек има проблеми с жлезите с вътрешна секреция или по - иначе казано липса на хармония между дух,душа и тяло то започват проблеми от различен характер.Разбери едно не изпитвай страх от момичетата и момчетата кой какво щял да ти каже обичай всички не се притеснявай,че някоя красавица щяла да ти откаже! Нали ти казах по-горе,че мъжът само може да мечтае а жената решава с кого да бъде.Така,че дори да ти откаже ти пак си я обичай но не и да я мразиш или да изпитваш омраза към нея,защото после омразата се връща в теб и тогава каква обич ще очакваш от момичетата не мрази и приятеля и,защото и неговата омраза ще се върне при теб и тогава каква обич и приятелка можеш да очакваш в живота си! Тогава човек цял живот ще си ходи стар ерген.Така,че смело на пред без омраза,злоба,завист,агреси и така на татък,защото имали го всичко това във теб не чакай приятелка!Защото себе подобното привлича себеподобното.А сега ти пожелавам Мир,Любов,Светлина и всичко добро как то на теб така и на всички хора по земята,така и на цялата вселена.С уважение към всички без значение на цвят и религия.Всеки има нужда от Любов,Мир и Светлина.

the_unknown
01-27-2008, 11:06
Ехее... докторе,успокой се бе.Ти почна нова теория на Дарвин да съставяш с тия смешни обяснения. :D Ами тия дето си уреждат секс срещи по и-нет? По жицата ли усещат хормоните? :D

JusT_aBsoLuT
01-27-2008, 12:36
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : ) Здравей! Първо: Много комплекси имаш към себе си,научи се най напред да обичаш и уважаваш себе си! А за да обичаш и уважаваш себе си това значи да не допускаш негативни мисли в главата си.Второ: недей да мразиш момчетата,те вина нямат,че ти не можеш да си имаш приятелка!Защото омразата веднага се връща при теб и започваш да излъчваш в пространството и в вселената омраза тогава момичетата я улавят и отново те отхвърлят.Научи се да обичаш всички и красивите и грозните! Всяка жена е само мечта на мъжа,на мъжа е дадено само да мечтае и да желае но жената е тази която избира с кого да бъде и от кого ще реши да роди деца! Тя жената никога ама никога не бърка от кого трябва да има и да роди деца! Тъка,че тъка стоят нещата малки ми младежо.Ако искаш повече да знаеш има един хормон които само ама само жените го усещат не и мъжете защото мъжът го отделя а жените го усещат и който мъж го отделя в по-голямо количество то жените се трупат по него.И обратната ако е в по-малко количество отделянето на този хормон то момичетата го избягват колкото и да е красив и богат няма да има приятелка.Виждаш ли сега колко са прости нещата ама трябва някои да ти ги каже или да се учиш да четеш повече за да знаеш.А сега ще ти го кажа по-просто когато един човек има проблеми с жлезите с вътрешна секреция или по - иначе казано липса на хармония между дух,душа и тяло то започват проблеми от различен характер.Разбери едно не изпитвай страх от момичетата и момчетата кой какво щял да ти каже обичай всички не се притеснявай,че някоя красавица щяла да ти откаже! Нали ти казах по-горе,че мъжът само може да мечтае а жената решава с кого да бъде.Така,че дори да ти откаже ти пак си я обичай но не и да я мразиш или да изпитваш омраза към нея,защото после омразата се връща в теб и тогава каква обич ще очакваш от момичетата не мрази и приятеля и,защото и неговата омраза ще се върне при теб и тогава каква обич и приятелка можеш да очакваш в живота си! Тогава човек цял живот ще си ходи стар ерген.Така,че смело на пред без омраза,злоба,завист,агреси и така на татък,защото имали го всичко това във теб не чакай приятелка!Защото себе подобното привлича себеподобното.А сега ти пожелавам Мир,Любов,Светлина и всичко добро как то на теб така и на всички хора по земята,така и на цялата вселена.С уважение към всички без значение на цвят и религия.Всеки има нужда от Любов,Мир и Светлина.

омФгг :D :razz: :grin: :razz: 8-) :smt040 luD we :D :-P

akitametam
01-27-2008, 14:16
според мен няма смисъл от това да се пудриш със секфи работи бъди себе си според мен някой ден ще сренеш някоя ;)

directed
01-27-2008, 14:35
Миличук не се беспокой.. Добре си си ти без гадже защото както каза нйкои в коментарчетата може да е некоя тъпа пача.. Най-добре си ходи на дискотечки, денсай си яко с някоя непозната мадама...не се сещам друго освен, че просто все ще си намериш целият живот е пред теб..

ihopeulikepain
01-27-2008, 14:46
Здравей! Първо: Много комплекси имаш към себе си,научи се най напред да обичаш и уважаваш себе си! А за да обичаш и уважаваш себе си това значи да не допускаш негативни мисли в главата си.Второ: недей да мразиш момчетата,те вина нямат,че ти не можеш да си имаш приятелка!Защото омразата веднага се връща при теб и започваш да излъчваш в пространството и в вселената омраза тогава момичетата я улавят и отново те отхвърлят.Научи се да обичаш всички и красивите и грозните! Всяка жена е само мечта на мъжа,на мъжа е дадено само да мечтае и да желае но жената е тази която избира с кого да бъде и от кого ще реши да роди деца! Тя жената никога ама никога не бърка от кого трябва да има и да роди деца! Тъка,че тъка стоят нещата малки ми младежо.Ако искаш повече да знаеш има един хормон които само ама само жените го усещат не и мъжете защото мъжът го отделя а жените го усещат и който мъж го отделя в по-голямо количество то жените се трупат по него.И обратната ако е в по-малко количество отделянето на този хормон то момичетата го избягват колкото и да е красив и богат няма да има приятелка.Виждаш ли сега колко са прости нещата ама трябва някои да ти ги каже или да се учиш да четеш повече за да знаеш.А сега ще ти го кажа по-просто когато един човек има проблеми с жлезите с вътрешна секреция или по - иначе казано липса на хармония между дух,душа и тяло то започват проблеми от различен характер.Разбери едно не изпитвай страх от момичетата и момчетата кой какво щял да ти каже обичай всички не се притеснявай,че някоя красавица щяла да ти откаже! Нали ти казах по-горе,че мъжът само може да мечтае а жената решава с кого да бъде.Така,че дори да ти откаже ти пак си я обичай но не и да я мразиш или да изпитваш омраза към нея,защото после омразата се връща в теб и тогава каква обич ще очакваш от момичетата не мрази и приятеля и,защото и неговата омраза ще се върне при теб и тогава каква обич и приятелка можеш да очакваш в живота си! Тогава човек цял живот ще си ходи стар ерген.Така,че смело на пред без омраза,злоба,завист,агреси и така на татък,защото имали го всичко това във теб не чакай приятелка!Защото себе подобното привлича себеподобното.А сега ти пожелавам Мир,Любов,Светлина и всичко добро как то на теб така и на всички хора по земята,така и на цялата вселена.С уважение към всички без значение на цвят и религия.Всеки има нужда от Любов,Мир и Светлина.

... и нека Бог бъде с теб !!! Амин !!!

SwEeT_BaD_BoY^`
01-27-2008, 16:06
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : )

Добре дошъл в клуба !!!

chuchupei
01-28-2008, 01:54
http://esotherica.freecom-int.com Приятно четене и приятно разсъждение това е за хора с пипе! Глупак това не може да го разбере.!

sexy_malen
03-03-2008, 16:39
Откакто пуснах темата мина повече от месец и реших да разкажа какво се е случило (или по точно не се е случило) за този 1 месец. Все още нямам гадже, не съм бил и близо до това да си намеря. Общувам с все същия малък кръг момичета, не съм разбрал някоя да се е влюбила в мен, аз също не съм се влюбил в никое момиче.
Бях си обещал през 2008-ма най-после да си намеря гадже, да "отгледам" някаква връзка, независимо дали продължителна или не, но вече сме месец март, а нищо съществено не се е случило. Безспорно имам голяма вина за ситуацията, може би съм прекалено пасивен, нерешителен, не умея да общувам с момичетата и т.н., но започвам да си мисля, че определено ми липсва и късмет.
А и със сигурност съм прекалено скучен за съвременните момичета - ако не налиташ непрекъснато на бой, ако не тренираш нещо и не блъскаш редовно във фитнеса, ако не се напиваш, ако не пушиш, ако не се правиш на "вижте ме к'ъв съм" як и не изливаш по една туба гел на косата си, ако ти пука за оценките в училище, значи просто не ставаш. Днес българските момичета харесват "лоши" момчета, а аз просто не съм и никога няма да бъда от "лошите".
Явно ми е писано да си остана сам дълго, може би даже по-дълго, отколкото очаквам. Това си има и своите предимства, но определено вече взе да ми писва. Не ми остава нищо друго освен да си пусна "Sgt Pepper Lonely Hearts Club Band" на Beatles ...

angellove
03-03-2008, 17:31
Еми добре де, ако смяташ че кръгът от малко момичета помага на ситуацията... сори лъжеш се... ;) Не си мисли че момичетата си падат само по някви гъзарчета дето се правят на голяяямото добро утро. Ама доза самоувереност помага много. :) Просто започни да се запознаваш с повече хора, ОБЩУВАЙ, излизай, запиши се на някакъв курс или почни да се занимаваш редовно с нещо... просто разшири социалните си контакти. И не си го поставяй гаджето като фикс идея - няма да стане така, повярвай ми. Любовта винаги, ама винаги се появява точно когато най-малко я очакваш и точно от където най-малко я очакваш. ;)

sexy_malen
03-03-2008, 18:17
Еми добре де, ако смяташ че кръгът от малко момичета помага на ситуацията... сори лъжеш се...

Напротив, отчитам го като голям минус, но няма как да го променя. И на курс ходя, и да общувам повече с момичета се опитвам, но пак нищо не се получава. Нямам никакво свободно време, а в училище обикаляме по разни кабинети и нямаме възможност да се опознаем с другите класове, в една смяна съм само с 11-ти и 12-ти клас.
Не мисля, че ми липсва самочувствие. Просто се чувствам като в някакъв омагьосан кръг, от който няма измъкване.
А колкото до това, че любовта идва, когато не я очакваме - какво да направя, няма как да спра да я очаквам. Това си е нещо като истинкт, много дълбоко чувство, което не може да бъде спряно.

estreq
03-03-2008, 20:06
още на 13 и тръгнал да си търси гадже абе момче ти как я мислиш тая ти кат си "хващаш" гадже то би трябвало да е помалко от теб (поне така е нормално) а коя 11-12 годишна ще тръгне с някой 14 годишен или пък по голям да е, ко се сещат те от гаджета? аа? :lol: :lol: :lol:

sexy_malen
03-03-2008, 22:19
още на 13 и тръгнал да си търси гадже абе момче ти как я мислиш тая ти кат си "хващаш" гадже то би трябвало да е помалко от теб (поне така е нормално) а коя 11-12 годишна ще тръгне с някой 14 годишен или пък по голям да е, ко се сещат те от гаджета? аа?

На 16 съм, чети по-внимателно. И недей да пускаш подобни безмислени мнения, щом нямаш какво да кажеш по темата.

Жилав Сатър
03-03-2008, 22:25
На 16 съм, чети по-внимателно. И недей да пускаш подобни безмислени мнения, щом нямаш какво да кажеш по темата.

Ако искам пък! Гадно ли ти е сега?!

babity
03-03-2008, 22:27
Кажи откъде си (ти може и да си казал, пък да не съм видял). Ако има някой от дорума около теб може да помага... ;)

PepiDesigns
03-03-2008, 22:33
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : )

Хуу са .. и аз бях така цялата минала година ;)
Бях на 16 .. и аз съм малко висок .. би трябвало , ако не се харесва , поне да се набива в очите , да ти обръщат внимание .. обръщат ли ти внимание - имаш "публика" а от публиката все някой ще има симпатии към теб .. предполагам , ако ли не - Шанс :D

Гаджето ти , ако искаш да имаш сериозна връзка , няма да я интересува от какво семейство си и т.н. , какви са оценките ти , как изглеждаш и какво носиш - ще те харесва такъв какъвто си - да си себе си , няма да те пита- колко ти струва тази дреха , че да се хвали на приятелките си ;)

Това как изглеждаш не трябва да го кажеш ти - другите го определят , ти трябва да си самоуверен в себе си , в това което си , за да постигнеш какъвто и да е успех - виждам , че си.

Грешка е , че не си общителен .. така няма как да се запознаеш с много хора ..
Излизай повече , с излизането ще попаднеш на нови приятели и приятелки , и се надявам някъде там да намериш една по-сериозна , с която да тръгнеш ..

Лично аз мога да кажа , че точно така започнах новата Година ..добре де , 17-тата си годишнина , защото благодарение на излизане , и срещане с нова компания , запознаване с всички , и държейки се по начина който им харесва - просто бях себе си , открих едно момиче , с което си паснахме ... един за друг ..

Така че , и за теб има светлина в тунела .. една от звездите на небето е твойта и нейната , само остава да намериш с кой ще я гледаш.
Късмет , дано си прочел какво съм писал.

Жилав Сатър
03-03-2008, 22:36
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : )

Хуу са .. и аз бях така цялата минала година ;)
Бях на 16 .. и аз съм малко висок .. би трябвало , ако не се харесва , поне да се набива в очите , да ти обръщат внимание .. обръщат ли ти внимание - имаш "публика" а от публиката все някой ще има симпатии към теб .. предполагам , ако ли не - Шанс :D

Гаджето ти , ако искаш да имаш сериозна връзка , няма да я интересува от какво семейство си и т.н. , какви са оценките ти , как изглеждаш и какво носиш - ще те харесва такъв какъвто си - да си себе си , няма да те пита- колко ти струва тази дреха , че да се хвали на приятелките си ;)

Това как изглеждаш не трябва да го кажеш ти - другите го определят , ти трябва да си самоуверен в себе си , в това което си , за да постигнеш какъвто и да е успех - виждам , че си.

Грешка е , че не си общителен .. така няма как да се запознаеш с много хора ..
Излизай повече , с излизането ще попаднеш на нови приятели и приятелки , и се надявам някъде там да намериш една по-сериозна , с която да тръгнеш ..

Лично аз мога да кажа , че точно така започнах новата Година ..добре де , 17-тата си годишнина , защото благодарение на излизане , и срещане с нова компания , запознаване с всички , и държейки се по начина който им харесва - просто бях себе си , открих едно момиче , с което си паснахме ... един за друг ..

Така че , и за теб има светлина в тунела .. една от звездите на небето е твойта и нейната , само остава да намериш с кой ще я гледаш.
Късмет , дано си прочел какво съм писал.

Лелеееее какво ли си писал/а тук! Кво е дълго като...дълъг кабел!

PepiDesigns
03-03-2008, 22:38
Хихи , едно надявам се поне 45% смислено мнение :D

Дълго като .. мене :grin: :lol:

w0sh
03-03-2008, 22:40
Порблема ви е че се взимате насериозно.

i'm so excited!
03-04-2008, 08:22
парите, добрите оценки и скъпите парфюми са просто подробност. не разчитай на тях да си намериш приятелка.
развивай себе си и не зацикляй толкова много на тоя 'проблем'.

-мАгИ-
03-04-2008, 09:34
амии..така..прочетох всичките коментари и наистина някои са ти дали мн разумни съвети :wink: ..ами и аз по едно време бях в такова положение и да ти кажа бях и аз доста отчаяна ..всичко ми беше криво и ужасно.. не съм търсила обаче момче което да е надуто и да се хвали с парите си. за мене по-важно е момче което да е истинско и да не се притеснява да покава същноста си:) и го срещнах ..толкова съм благодарна че го срещнах и не мога да си представя да го изгубя.но така стига съм говорила за себе си :D .. ами според мен трябва да превъзмогнеш страха си ..и да покажеш какъв си наистина защото от инфото ти ми се струва че си наистина свястно момче просто .. нещо ти пречи да си намериш "сродната душа" ...бъди себе си и не се срамувай да покажеш какъв си наистина.има и момичета които не търсят гъзари и богаташи ..не е вярно че всички са такива.. има такива които търсят истински момчета и сериозни връзки :) така че ... бъди себе си ! рано или късно ще я срещнеш и тогава ще знаеш какво е щастие :) успех!

sexy_malen
03-04-2008, 12:31
Така че , и за теб има светлина в тунела .. една от звездите на небето е твойта и нейната , само остава да намериш с кой ще я гледаш.
Късмет , дано си прочел какво съм писал.

Такива мнения донякъде променят мнението ми, че младите хора в България масово деградират. Адмирации и за коментара, и за дадените съвети.

Относно скъпите дрехи и т.н. явно много хора не са ме разбрали правилно - просто имам предвид, че се грижа за външния си вид и не съм се изоставил (ако бях щях да знам защо не мога да си намеря гадже). Иначе изобщо не съм човек, който обича да демонстрира материалното си състояние и да се хвали със скъпи придобивки. Много съм далеч от тея неща.

И стига сте се хвалили, че сте срещнали истинската любов, щото вече направо ще ме депресирате ... :D

hooliganka89
03-04-2008, 13:31
godevil317 Бих искала да ми опишеш съвсем на кратко,какво точно правиш за да си намериш приятелка?
За мнението ти,че в днешно време българските момичета харесвът само "лоши" момчета спор няма.Не си ли простак не те харесват,в това съм се убедила.Аз мисля,че ти си едно много интелигетно момче,което много скоро ще си намери едно също толкова интелигентно момиче,това ти го пожелавам от сърце.Но имам чуството,че ти не правиш нищо по въпроса.
В някой страници от темата много ми приличаха на обяви във вестник или в сайт за запознанства,не само твойте.Имаше няколко момичета,които силно се заинтересоваха от личноста ти,не осъществили някакъв контакт с тях?
Между другото много силно ме заинтересова твоята тема,силно впечатление ми направи,и се опитвам да разбера какъв може да е твоят проблем...продължавам да мисля :-o

sexy_malen
03-04-2008, 14:20
godevil317 Бих искала да ми опишеш съвсем на кратко,какво точно правиш за да си намериш приятелка?

Не правя нищо специално, но и не мисля, че е необходимо. Все още не съм се регистрирал в агенция за запознанства, на Миглена Ангелова също не съм писал. :-D Смятам, че всичко трябва да се случи до голяма степен от само себе си, а и не знам как да направя първата стъпка, очаквам някое момиче да бъде по-смело. Нали уж съвременните момичета били по-напористи ...


Имаше няколко момичета,които силно се заинтересоваха от личноста ти,не осъществили някакъв контакт с тях?

Аз не съм забелязал да има такива, а и никоя не се е опитвала да осъществи сериозен контакт с мен. В този смисъл масово се говори, че повечето момичета били "леки", а аз в действителност не съм видял нищо такова - на мене никога не са ми се натискали ... :]

hooliganka89
03-04-2008, 14:31
godevil317 Бих искала да ми опишеш съвсем на кратко,какво точно правиш за да си намериш приятелка?

Не правя нищо специално, но и не мисля, че е необходимо. Все още не съм се регистрирал в агенция за запознанства, на Миглена Ангелова също не съм писал. :-D Смятам, че всичко трябва да се случи до голяма степен от само себе си, а и не знам как да направя първата стъпка, очаквам някое момиче да бъде по-смело. Нали уж съвременните момичета били по-напористи ...


Имаше няколко момичета,които силно се заинтересоваха от личноста ти,не осъществили някакъв контакт с тях?

Аз не съм забелязал да има такива, а и никоя не се е опитвала да осъществи сериозен контакт с мен. В този смисъл масово се говори, че повечето момичета били "леки", а аз в действителност не съм видял нищо такова - на мене никога не са ми се натискали ... :]


Съжелявъм моето момче,но ако наистина чакаш някой друг да свърши твоята работа,още дълго време ще си сам.
А харесваш ли някоя момиче?Ако харесваш направи нещо по въпроса,най-малкото е да покажеш,че имаш симпатии,че може тя да направи първата крачка.
От голям град ли си?Защото,ако не си,това е един вид проблем.Аз живея в малък град в който всички се познаваме,и ако и ти живееш в такова малко населено място,е малко по-тръдно,но не и невъзможно.

Co0kIe
03-04-2008, 14:51
Спокойно де, има време! Както сам каза по-добре е всичко да си дойде от само-себе си. Не се отчайвай и този момент ще настъпи но никой не може да ти каже кога, как, къде и т.н. Но все пак щом толкова много искаш момента да е сега, ще ти препоръчам да завързваш повече запознанства нищо че не са истински като другите ти, все пак ще видиш нови хора а и откъде знаеш може една от тях да е "сродната душа" :)

sexy_malen
03-04-2008, 15:11
Съжелявъм моето момче,но ако наистина чакаш някой друг да свърши твоята работа,още дълго време ще си сам.

Определено смятам, че това, че някой не е супер отворен, не е причина той да бъде сам цял живот. Ако единственият ми недостатък е, че не съм достатъчно общителен и не мога да направя първата крачка, не мисля, че заслужавам да бъда сам, просто трябва да срещна по-общителна половинка, с която да се уравновесяваме.
И не ми говори на "моето момче" ако си под 40-годишна възраст, не обичам да ме поучават хора на моите години, от тях приемам само приятелски съвети.


Спокойно де, има време! Както сам каза по-добре е всичко да си дойде от само-себе си. Не се отчайвай и този момент ще настъпи но никой не може да ти каже кога, как, къде и т.н. Но все пак щом толкова много искаш момента да е сега, ще ти препоръчам да завързваш повече запознанства нищо че не са истински като другите ти, все пак ще видиш нови хора а и откъде знаеш може една от тях да е "сродната душа"

Благодаря за съвета, определено умееш да насърчаваш хората ;]

hooliganka89
03-04-2008, 15:17
Съжелявъм,ако мнението ми не ти е допаднало.
Ако не се лъжа,си пуснал темата с цел някой от нас да ти помогне,и да ти каже къде са ти грешките.Ако искреноста ми,не ти допада съжелявам не мога да се харесвам на всички.
Просто ти наистина не си общителен,но това не е най-лошото,по-лошото е,че на теб тази роля ти харесва.
Не може поне един път в живота си да не опиташ да свалиш някоя момиче,опитай поне веднъж поне да знаеш какво е.
Извинявам се,ако "моето момче" не ти харесва,не съм имала за цел да те дразня,напротив един вид исках това да ни сприятели малко,но нещо много остро реагира.
Това е от мен,щом не съм полезна повече няма да изказвам мнения.
Само успех мога да ти пожелая и да бъдеш малко по-смел.

sexy_malen
03-04-2008, 16:01
Съжелявъм,ако мнението ми не ти е допаднало.
Ако не се лъжа,си пуснал темата с цел някой от нас да ти помогне,и да ти каже къде са ти грешките.Ако искреноста ми,не ти допада съжелявам не мога да се харесвам на всички.
Просто ти наистина не си общителен,но това не е най-лошото,по-лошото е,че на теб тази роля ти харесва.
Не може поне един път в живота си да не опиташ да свалиш някоя момиче,опитай поне веднъж поне да знаеш какво е.
Извинявам се,ако "моето момче" не ти харесва,не съм имала за цел да те дразня,напротив един вид исках това да ни сприятели малко,но нещо много остро реагира.
Това е от мен,щом не съм полезна повече няма да изказвам мнения.
Само успех мога да ти пожелая и да бъдеш малко по-смел.

Явно не съм те разбрал правилно, извинявай :]
Просто искам да получавам съвети, а не упреци и поучения.
Човек се променя трудно, ако можех изведнъж да стана по-общителен, едва ли щях да напиша тази тема.
И все пак продължавам да вярвам, че съществуват момичета, готови да направят първата крачка в една връзка и ще се радвам, ако някои от тях изразят мнение по темата.

hooliganka89
03-04-2008, 16:16
Съжелявъм,ако мнението ми не ти е допаднало.
Ако не се лъжа,си пуснал темата с цел някой от нас да ти помогне,и да ти каже къде са ти грешките.Ако искреноста ми,не ти допада съжелявам не мога да се харесвам на всички.
Просто ти наистина не си общителен,но това не е най-лошото,по-лошото е,че на теб тази роля ти харесва.
Не може поне един път в живота си да не опиташ да свалиш някоя момиче,опитай поне веднъж поне да знаеш какво е.
Извинявам се,ако "моето момче" не ти харесва,не съм имала за цел да те дразня,напротив един вид исках това да ни сприятели малко,но нещо много остро реагира.
Това е от мен,щом не съм полезна повече няма да изказвам мнения.
Само успех мога да ти пожелая и да бъдеш малко по-смел.

Явно не съм те разбрал правилно, извинявай :]
Просто искам да получавам съвети, а не упреци и поучения.
Човек се променя трудно, ако можех изведнъж да стана по-общителен, едва ли щях да напиша тази тема.
И все пак продължавам да вярвам, че съществуват момичета, готови да направят първата крачка в една връзка и ще се радвам, ако някои от тях изразят мнение по темата.

Ето съм от момичетата които правят първата крачка,за мен не е проблем да го направя,НО САМО ако момчето покаже някакъв интерес към мен.
Не мога на улицата да свалям всичко живо което ми харесва.
Ако аз съм момиче и тя забележа бих дошла да се запознаем,но само ако и ти от време на време ме поглеждаш и се усмихваш.Или пък идва сервитиора и ми носи питие с репликата "Господина на бара ви черпи,защото сте най-чаровната госпожица в бара",тва е малко като на филмите,но е супер романтично и ако съм момиче и ми допадаш това ще ми направи огромно впечатление.

forgotten_n_alone
03-04-2008, 17:39
Ммм подкрепям мнението,че няма проблем в теб според описанието,което си написал,пък и според коментарите ти ;).Не мога само да разбера защо има значение външния вид?!?!Първо-дори да беше грозен x_X външния вид има МНОГО по-малко значение от това какъв си по характер ;) И съм сигурна,че ако по характер си добър,МИЛ и забавен и Момичето те опознае-100% ще те хареса :) Поне аз съм на това мнение.Не знам може вече на някои да им се струва изтъркано,но не всички хора по света са красиви и умни и т.н.С една дума няма перфектни хора на света и не мисля,че има смисъл да се правим на такива.
Относно това защо си нямаш гадже.1-гадже мисля,че е една страшно тъпа дума лишена от почти всякакъв смисъл.Ако искаш да имаш момиче до себе си,тя първо трябва да е твоя ПРИЯТЕЛКА и ако наистина я харесваш и тя изпитва същото към теб-нещата няма да се променят!Ти още ще си нейн ПРИЯТЕЛ и тя ще е твоя ПРИЯТЕЛКА!Това е пътя към любовта :) И не мисля,че за любовта има граници...Няма,но просто не е препоръчително да е толкова рано,все пак имаме цял живот да живеем :)
Мм...относно момичетата...Не мисля,че всички момичета са сега са такива надути идиотки..Може би една голяма част от тях са такива,затормозени от глупавата чалга и безсмислената мода,влачеща ги за носа :D |(.Има още "нормални" момичета,които просто чакат да намерят своето "нормално" момиче :) Това са сродните души,нали?Защото няма смисъл да си момиче,което не е себе си,а някой друг,който ВСИЧКИ да харесват след като може да си момиче,което е СЕБЕ СИ и ЕДНО момче го харесва и обича :) А другото-това са приятелите.Не мисля,че ни е нужно повече за този период от живота.
За момчетата:
Ами..за жалост също по-голяма част от момчетата са такива..Петрупани със скъпи дрешки,които се правят на такива каквито не са (Разбира се тяхните половинки са подобните момичета).Просто чалгата и модата са заразили цялата страна :( !!!НО!!! за радост има и "нормални" момчета :) Все още!
Просто трябва да бъдеш себе си!Да си забавен и мил е нещо просто задължително ако искаш да си намериш приятелка :) Чата е нещо като "първа крачка".Макар,че е отвратително да си чатиш с някой и когато се запознаеш с него да видиш,че не е същия "този" с който си си мислел,че говориш,защото не може да си сигурен кой седи от другата страна :).Но все пак е крачка.Може би защото повечето ми приятели са в скайп и си говоря с тях,знам,че има и такива на които можеш да разчиташ дори в скайп.Пробвай от там :) Момичетата обичат много мили думи,ромааантика <3 разбира се :D.Трябва да направиш добро впечатление,да заинтригуваш човека отсреща и да го накараш да си мисли за теб и да чака с нетърпение следващия ви разговор :)
Не забравяй има "нормални" :)
А и....току що видях,че 90% от казаното от мен се припокрива с казаното до тук (съжалявам малко късно прочетох всички мнения в темата :oops: ,надвам се да няма проблеми).Относно това момичето да направи първата крачка смятам,че няма лошо.Стига да знаеш,че момчето е точното,че е добро и мило и няма да ти се изсмее наистина в лицето.Ако си момиче и знаеш,че момчето,което харесваш е такова (и изпитва г/д същите чувства) не смятам,че има нещо лошо в това да отидеш и да се запознаеш с него наистина (ако до сега е било само чат).Какво значение има кой ще направи първата крачка?Ако пред теб стои един добър човек (момче/момиче) :) просто се радвай и не си пропилявай шанса ;)
Е това бяха моите леко излишни думи за сега.. Чао чао :)

(Обичай и ще бъдеш обичан!)

Ayashi_no_Ceres
03-04-2008, 18:13
А и със сигурност съм прекалено скучен за съвременните момичета - ако не налиташ непрекъснато на бой, ако не тренираш нещо и не блъскаш редовно във фитнеса, ако не се напиваш, ако не пушиш, ако не се правиш на "вижте ме к'ъв съм" як и не изливаш по една туба гел на косата си, ако ти пука за оценките в училище, значи просто не ставаш.
Хмм тук грешиш...защо мислиш,че всяко момиче харесва такъв тип момчета.Честно да ти кажа един такъв "мъжага" се среща почти навсякъде и с нищо не може да ме впечатли.А и не съм само аз...има много такива момичета,но ти както сам казваш си по необщителен и не си могъл да я срещнеш до сега...От всичко написано до сега ми се струваш много приятно момче и честно се чудя защо е така положението...Просто излизай по-често с приятелите си и туко виж след месец-два да напишеш тема "обяснение в любов"!Пожелавам ти го от все сърце,защото вече не се срещат такива момчета...

sexy_malen
03-04-2008, 19:21
Ако аз съм момиче и тя забележа бих дошла да се запознаем,но само ако и ти от време на време ме поглеждаш и се усмихваш.

Ако само няколко погледа и няколко усмивки са достатъчни, значи може и да имам успех с момичетата все някога :]

Колкото до мнението на forgotten_n_alone - поздравления. Съгласен съм с повечето неща, които казваш и мнения като твоето са ми наистина полезни. А относно терминологията - "гадже" не звучи добре, права си, но така на български най-добре мога да изразя "boyfriend", "petite amie" или "novia". Приятелството е нещо различно, неслучайно не казвам, че търся "приятелка", защото м/у приятелка и любима разликата е от земята до небето. Да не се бъркат и с обект на сексуално желание :]


От всичко написано до сега ми се струваш много приятно момче и честно се чудя защо е така положението...Просто излизай по-често с приятелите си и туко виж след месец-два да напишеш тема "обяснение в любов"!Пожелавам ти го от все сърце,защото вече не се срещат такива момчета...

Стига да има повод, ще напиша подобна тема със сигурност. Всички, които се опитвате да ми помогнете, заслужавате да узнаете ако сте успели. А дотогава няма да спирам да пиша в настоящата тема, ако ще и да стане най-дългата във форума!... :D

scout4e94
03-04-2008, 19:44
emi mislq 4e vsi4ki mneniq sa kazani ,az ve4e ne se se6tam kakvo dr da ti kaja :) moga da ti pojelaq samo mnogooo uspeh \:D/

Angel_of_the_Night
03-04-2008, 20:36
Значи твоята ситуация ми е много позната.Какво да те посаветвам ли значи да се промени човек е адски трудно знам,размисли върху нещо което ще ти кажа.Не се променяй това си ти и трябва да запазиш своята индувидуалност,но се опитай да не ти пука чак толкова,защото в този живот трябва да си горе долу непукист за да успееш,когато разбереш това ще видиш че съм прав,не казвам да си груб,да се промениш изцяло,но започни малко да имаш по голямо самочувствие,когато ти започнеш да се харесваш и другите ще започнат!!Бъди по позитивен,излизай повече,прави малки жестове те са важни например дори на шега направи комплимент на някое момиче и ще видиш че постепенно ще си изградиш навик и няма да ти е трудно.Началото е винаги трудно но опитай,както се казва веднъж се живее,момичетата харесват с ушите си,за това прави малки жестове нещо каквото се сетиш.Мисли така ако не пробваш,ще съжеляваш че си изпуснал шанса си,но ако не стане нищо не губиш.Хаиде и ти пожелавам успех.Ще видиш че всичко ще се нареди рано или късно!!Успех и много щастие ти пожелавам!! :)

necropolis
03-05-2008, 08:43
amm moeto polojenie e su6toto. imal sum momi4eta no nqkaksi ne be6e tva koeto sum iskal. sega sum si samoten i imam 4uvstvoto 4e vinagi sum bil takuv vupreki vsi4ki fr. i az sum sramejliv kato teb i ne sum ot nai ob6titelnite, no naposleduk se zamislih za mn ne6ta. i izvoda do koito stignah e 4e sum mislil samo za sebe si... kolkoto i negativno da e bilo to. ot mn vreme na sam sum zatvoren v sebe si i kato 4e li ne davam na nikoi da "pripari" do men i da me opoznae. nz za6to tva e taka no... ne sum ot nai privlekatelnite, no se imam za svesten i zabaven, a vsu6tnost nikoga ne sum se zamislql 4e tva moje da ne e vqrno. imah 4uvstvoto predi 4e vsi4ki sa nqkvi tupanari i idioti a az sum nai dobriq i nai svestniq. v momenta mi e mn bolno i tujno 6toto nqma ramo do men na koeto da se opra i da si izleq mukata i vmesto tva visq na skapaniq komp i pi6a gluposti... iii takam.. produljavam da si jiveq sku4noto ejednevie i se nadqvam skoro da namerq lubovta, kolkoto i nevuzmojno da mi izglejda v momenta.

sexy_malen
03-05-2008, 15:52
Значи твоята ситуация ми е много позната.Какво да те посаветвам ли значи да се промени човек е адски трудно знам,размисли върху нещо което ще ти кажа.Не се променяй това си ти и трябва да запазиш своята индувидуалност,но се опитай да не ти пука чак толкова,защото в този живот трябва да си горе долу непукист за да успееш,когато разбереш това ще видиш че съм прав,не казвам да си груб,да се промениш изцяло,но започни малко да имаш по голямо самочувствие,когато ти започнеш да се харесваш и другите ще започнат!!Бъди по позитивен,излизай повече,прави малки жестове те са важни например дори на шега направи комплимент на някое момиче и ще видиш че постепенно ще си изградиш навик и няма да ти е трудно.Началото е винаги трудно но опитай,както се казва веднъж се живее,момичетата харесват с ушите си,за това прави малки жестове нещо каквото се сетиш.Мисли така ако не пробваш,ще съжеляваш че си изпуснал шанса си,но ако не стане нищо не губиш.Хаиде и ти пожелавам успех.Ще видиш че всичко ще се нареди рано или късно!!Успех и много щастие ти пожелавам!!

Много добре казано, радвам се, че тази тема събра мислещи млади хора на едно място. Доволен съм, че се срещат такива, за които парите и това да се правят на "яки" и "отворени" не са всичко.

А иначе поставеният от мен проблем е доста сериозен и аз далеч не съм изолиран случай, пример за което е и автора на последното мнение. Аз лично познавам много свестни и добре изглеждащи момчета на моята възраст, както и по-големи 20-30 годишни мъже, които са самотни. До голяма степен това се дължи на факта, че техните връстнички търсят богати чичковци и даже дядковци, а резултатът е, че броят на гейовете в България расте прогресивно.

Затова смятам, че тази тема е много полезна, и то не само за мен. У нас момчетата/мъжете, които не могат да си намерят сериозна приятелка са социален феномен, с който трябва да се преборим.

BlueFace
03-05-2008, 16:12
Eeee ся да не изпадаме в депресии и аз не мога да си намеря гадже ама скоро време няя се режа :lol: :lol:

scout4e94
03-05-2008, 21:10
tazi tema ne vaji samo za mom4etata:)

sexy_malen
03-05-2008, 21:38
tazi tema ne vaji samo za mom4etata:)

Нека и момичета с проблем като моя да пишат, ще се опитваме да си помагаме взаимно ;]

iCiTyY
03-08-2008, 21:06
mm...spored men e nalojitelno da stane6 po-ob6titelen ti si re6ava6 kakvo da pravi6,no ako stoi6 zatvoren v sebe si nqma da si nameri6 priqtelka skoro a ako iska6 da doide ot samo sebe si jivei si jivota normalno i si misli 4e ne tit trqbva momi4e adii uspex4ita :]{}{}~

03-08-2008, 22:35
Еми добре де, ако смяташ че кръгът от малко момичета помага на ситуацията... сори лъжеш се...

Напротив, отчитам го като голям минус, но няма как да го променя. И на курс ходя, и да общувам повече с момичета се опитвам, но пак нищо не се получава. Нямам никакво свободно време, а в училище обикаляме по разни кабинети и нямаме възможност да се опознаем с другите класове, в една смяна съм само с 11-ти и 12-ти клас.
Не мисля, че ми липсва самочувствие. Просто се чувствам като в някакъв омагьосан кръг, от който няма измъкване.
А колкото до това, че любовта идва, когато не я очакваме - какво да направя, няма как да спра да я очаквам. Това си е нещо като истинкт, много дълбоко чувство, което не може да бъде спряно.

сладък, вдигни си четирибуквието от пред компа. цял месец си седиш във вас, мрънкаш в тийн форум и - какво? да ти съчувстваме..?

не е нужно да си "лош", нужно е обаче да си "присъстващ", защото в отношенията с нежната половина на човечеството извинени отсъствия няма.

мисълта ми е, че приятелства и връзки се градят с общуване. отнема много време и много хора, докато намериш точните. няма как иначе. ако имаше мислиш ли, че толкова хора щяха да са сами?

не си перфектен, никой не е. но не опитвай да оправдаваш явния недостатък на духа ти (някаква необщителност, затвореност ако щеш) с останалите качества, защото както опитът ти го доказва, явно така не става. не целя да те засегна, а да ти кажа нещата искрено така, както ги виждам.

Lucho
04-25-2008, 20:28
..

Koravosurdecniq
04-25-2008, 20:43
I nateb bih go kazal lubovta idva neo4akvano :)

pasii_sladuranata
04-25-2008, 20:44
не те познавам бно от това което каза ... ИСКАМ ТЕ :smt008 :smt007

Lucho
04-25-2008, 20:48
Пишете ми на скайпа - marlboro-men.bg :) :) :) :smt023

04-25-2008, 20:58
eto ti otgovora na problemite ti-cuk (http://gorata.org/vote.php?l=vote&id=9787)

cinderella_gugutka
04-25-2008, 22:44
ще си намериш,споко :)

azlisum
04-25-2008, 23:03
какво трябва да направиш ли?
ами спри да търсиш! много често като не търсиш нищо, намираш точно това което ти трябва

при мене стана така и ненадейно те удря любовта като товарен влак !

dare_93
04-26-2008, 08:22
Много се надявам, че някоя вечер ще вляза във форума, ще благодаря отново на всички и ще кача снимки на някое момиче, с което съм си изкарал приятно.
Мисля, че на този етап в живота съм постигнал и имам абсолютно всичко, от което се нуждая с едно единствено изключение. Липсващият елемент в пъзела е именно тази „сродна душа”, която искам да намеря. Чуството да си на косъм от пълното щастие и да не можеш да го постигнеш е ужасно. Не мислех, че съм песимист, ама май съм си точно такъв и почвам да се отчайвам, че никога няма да се получи ... :?
Благодаря на всички за съветите, ако някой от тях проработи, ще има специални награди : ) Продължавайте в същия дух, бих се радвал да има активност по темата, пък току-виж станало нещо ...

аа бтв ти откъде си? :) аз имам подобен проблем на твоя да не кажа същия..

surrender_
04-26-2008, 21:30
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : )

Ще ти кажа как...звънни ми :D :D :D :-D
Бъзикам се :-D не, че ще ти откажа, но нека съм по-сериозна :)

та..За всичко си има време, спокойно, ако наистина си такъв какъвто се описваш ще се намери момиче и за тебе...все пак "за всеки влак си има пътници" :) и ..Ще дойде точно тогава когато най-малко очакваш
Успех! :-)

BeBoNcHeTo
04-26-2008, 22:29
Просто се опитай да бъдеш по-общителен, намери си повече приятели, дори и да не можеш да ги наречеш истински. Също се шегувай с момичетата, те харесват забавни момчета.. :)

Излизай, гледай, зарибявай... има време не се впрягай! :smt001+1

Nassgerrack
04-26-2008, 22:32
Пък ако не ти пуснат мадамите - има и по-нежни изтънчени момченца, които искат да познаят истинската любов. Не ги търси - сигурно вече са зад теб :grin:

dark234
04-27-2008, 07:39
spoko nai neo4akvania moment 6te si fane6 nqkoe za6enetqva6to momi4e.nqma ot kvo da se pla6i6

Anarion
04-27-2008, 08:14
Така, както се описваш, звучиш добре :smt023 Най - вероятно причината да не можеш да си намериш гадже е, че нямаш много познати момичета, които да са подходящи :) Сигурна съм, че ако се запознаеш с много нови хора, ще ти се лепят като мухи на мед 8-)

Fesho
04-27-2008, 15:57
или си грозен,или си сдухан едно от 2те е ... :X

i love you
04-27-2008, 16:38
Ама ти си точно за мен...сигурно си голям пич :-)...просто не си намерил подходящото момиче,което да те обича не само защото си богат и така нататък.Така както се описваш,си личи че си свестен,а не си някое разглезено мамино детенце.Просто си живей живота и ще ти се усмихне щастието,успех :-) :)

Lucho
04-27-2008, 16:52
Мерси за съветите :) :)

Nefarian
04-27-2008, 19:36
За сефте да видя някой по-интелигентен из форума...Иначе онтопик - всичко си идва с времето, но трябва и да се действа, любовта от небето не пада. :-D

suantito
04-27-2008, 19:39
В българия интелигентите не минават трябва да си простак..

Nassgerrack
04-27-2008, 19:59
В българия интелигентите не минават трябва да си простак..

е за тва баце го играем глупав всекоя вечер!

suantito
04-27-2008, 20:01
В българия интелигентите не минават трябва да си простак..

е за тва баце го играем глупав всекоя вечер!
Само че при мене процеса бе необратим 8-)

Nefarian
04-27-2008, 20:36
Да еба аз и държава .... :-x

babity
04-27-2008, 21:10
...ти пък много ебеш... 8-)

gPa3HuTeJl
04-27-2008, 21:11
За майкоебачи бях чувал... те са често срещани типове... ама д1ржавоебачи... е т'ва е вече нещо ново... ;)

Nefarian
04-27-2008, 21:33
Я съм уникален 8)

cinderella_gugutka
04-27-2008, 21:35
не си попаднал на подходящата,но ше попаднеш,споко

cinderella_gugutka
04-27-2008, 21:39
по принцип трябва да си мил,нежен,забавен,да я гледаш сладко в о4ите,да си леко нахален (не прекалено но ако си такъв срамежлив и не смееш да я докоснеш е мн кофти),да си самоуверен и...незн

piff4ence
04-27-2008, 22:40
olele,tolkoz iziskano govori6,naprao se flubih! :-) :grin:

Lucho
04-28-2008, 09:17
В българия интелигентите не минават трябва да си простак..

Напълно съгласен !
По мои наблюдения, в моето училище, за да си нещо трябва да се придържаш към следните неща:

1. Бъди модерен
2 Бяхай от час
3 Дразни учителите
4 Пазари се за по-силна оценка ако си изкарал 2 или 3
5 Да имаш най-новото на телефонаси
6 Да слушаш модерна музика /За моя клас - Рап или метъл/:razz:
7 Ако всички решат нещо - и ти си с тях /Онзи ден се пръскахме с вода, и целите се умокрихме, само един съученик,една путка, се нправи на умен като чели не се е пръскал, и на него не чу чете конско тъпата класна и директора,ама що толко ? Едно конско или пък забележка.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: /
8 да не ти пука, ако си изкарал слаба оценка, имаш много отсъствия и т.н... :D :D :D

Това е от мен, а вие какво мислите ? 8) 8) 8)

СлАдКуУ_ИзКуУшЕнИе
04-28-2008, 16:06
Бъди по отворен към момичетата и не очаквай те да направят първата крачка... :-D Спокойно ще си намериш свястно гадже. За всеки влак си има пътници :P

Civilizationruller
04-28-2008, 16:10
В българия интелигентите не минават трябва да си простак..

Напълно съгласен !
По мои наблюдения, в моето училище, за да си нещо трябва да се придържаш към следните неща:

1. Бъди модерен
2 Бяхай от час
3 Дразни учителите
4 Пазари се за по-силна оценка ако си изкарал 2 или 3
5 Да имаш най-новото на телефонаси
6 Да слушаш модерна музика /За моя клас - Рап или метъл/:razz:
7 Ако всички решат нещо - и ти си с тях /Онзи ден се пръскахме с вода, и целите се умокрихме, само един съученик,една путка, се нправи на умен като чели не се е пръскал, и на него не чу чете конско тъпата класна и директора,ама що толко ? Едно конско или пък забележка.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: /
8 да не ти пука, ако си изкарал слаба оценка, имаш много отсъствия и т.н... :D :D :D

Това е от мен, а вие какво мислите ? 8) 8) 8)
Съгласен съм затова можеби и аз нямам гаже толкоз време никой необраща внимание на тея дет си мируват в час а на тея дет са целят със столове и псуват госпожите в лицето ... това е мн тъпо .. живеем в мното тъпо време според мен :(

i love you
04-28-2008, 19:21
В българия интелигентите не минават трябва да си простак..

Напълно съгласен !
По мои наблюдения, в моето училище, за да си нещо трябва да се придържаш към следните неща:

1. Бъди модерен
2 Бяхай от час
3 Дразни учителите
4 Пазари се за по-силна оценка ако си изкарал 2 или 3
5 Да имаш най-новото на телефонаси
6 Да слушаш модерна музика /За моя клас - Рап или метъл/:razz:
7 Ако всички решат нещо - и ти си с тях /Онзи ден се пръскахме с вода, и целите се умокрихме, само един съученик,една путка, се нправи на умен като чели не се е пръскал, и на него не чу чете конско тъпата класна и директора,ама що толко ? Едно конско или пък забележка.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: /
8 да не ти пука, ако си изкарал слаба оценка, имаш много отсъствия и т.н... :D :D :D

Това е от мен, а вие какво мислите ? 8) 8) 8)
Съгласен съм затова можеби и аз нямам гаже толкоз време никой необраща внимание на тея дет си мируват в час а на тея дет са целят със столове и псуват госпожите в лицето ... това е мн тъпо .. живеем в мното тъпо време според мен :(

Наистина днес е така,трябва да си кретен и прост,за да се интегрираш и да те приемат ...обаче аз това като поведение не го удобрявам тъй като човек не трябва да робува на нещо което не харесва и така нататък...трябва да бъдеш себе си независимо дали те харесват или не.Например мен ме привличат по-затворените момчета да не кажа задръстеняците(но не прекалено затворените),трябва да има чувство за хумор и да има чар...но прекалено мн станаха тия дето се мислят за "най-големите",а всъщност са едно голямо нищо даже са грозни,боклуци откъдето и да го погледнеш :o .Мн трудно да намериш човек ,който да те цени и да те обича такъв какъвтоо си да не подража на никой ,но аз все още не съм го открила за съжаление :neutral: :(

kuklichka_bg
04-28-2008, 19:56
i ko o4akvash ot taq tema nie da ti namerim tei li tCTct pfpfpfpf

Lucho
04-28-2008, 21:42
И аз се дарпах в началото,и аз бях кротък.... :-D :-D :-D
Ама сега :grin: :grin: :grin: 8) само дето даскалиците не псувам още...иначе... :D :D :D

TheNewReligion
04-28-2008, 22:03
Хм , за всеки влак си има пътници ! :wink: Не мисля , че трява да променят нещо у себе си , за да си хванеш гадже . Ако ще си имаш приятелка , то трябва тя да те приеме такъв какъвто си .Все пак и ти трябва да приемаш хората такива каквито са ! Пожелавам ти скоро да срещнеш момиче , което не просто да харесваш , ами и да се влюбиш в нея както и тя в теб , де ! Успех и помни , че заради момиче не трябва да се променяш ! :-) :-) :-)

Lucho
04-29-2008, 12:33
то ако целия клас е ришл да е така - :grin: :grin: :grin: 8) 8) и аз ще съм така.

Мерси за пожеланията ! :)

Sawyer_94
04-30-2008, 07:28
Абе пробвай да си хванеш някоя,и ако не стане се напий :) :grin: :shock:

Lucho
04-30-2008, 08:01
Абе пробвай да си хванеш някоя,и ако не стане се напий :) :grin: :shock:


:D :D :D :D :D :D Да видим.. :D :D :D

krasitoOoO
04-30-2008, 08:46
spoko i as sam bes a sam po4ti kolko teb-na 14

BlueFace
04-30-2008, 09:47
В българия интелигентите не минават трябва да си простак..

Напълно съгласен !
По мои наблюдения, в моето училище, за да си нещо трябва да се придържаш към следните неща:

1. Бъди модерен
2 Бяхай от час
3 Дразни учителите
4 Пазари се за по-силна оценка ако си изкарал 2 или 3
5 Да имаш най-новото на телефонаси
6 Да слушаш модерна музика /За моя клас - Рап или метъл/:razz:
7 Ако всички решат нещо - и ти си с тях /Онзи ден се пръскахме с вода, и целите се умокрихме, само един съученик,една путка, се нправи на умен като чели не се е пръскал, и на него не чу чете конско тъпата класна и директора,ама що толко ? Едно конско или пък забележка.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: /
8 да не ти пука, ако си изкарал слаба оценка, имаш много отсъствия и т.н... :D :D :D

Това е от мен, а вие какво мислите ? 8) 8) 8)
Съгласен съм затова можеби и аз нямам гаже толкоз време никой необраща внимание на тея дет си мируват в час а на тея дет са целят със столове и псуват госпожите в лицето ... това е мн тъпо .. живеем в мното тъпо време според мен :(

Наистина днес е така,трябва да си кретен и прост,за да се интегрираш и да те приемат ...обаче аз това като поведение не го удобрявам тъй като човек не трябва да робува на нещо което не харесва и така нататък...трябва да бъдеш себе си независимо дали те харесват или не.Например мен ме привличат по-затворените момчета да не кажа задръстеняците(но не прекалено затворените),трябва да има чувство за хумор и да има чар...но прекалено мн станаха тия дето се мислят за "най-големите",а всъщност са едно голямо нищо даже са грозни,боклуци откъдето и да го погледнеш :o .Мн трудно да намериш човек ,който да те цени и да те обича такъв какъвтоо си да не подража на никой ,но аз все още не съм го открила за съжаление :neutral: :(
Вярно е много трудно се намира и за съжаление аз също не съм срещнал този човек.
Аз бих казал че за да си модерен трябва :
Да си гъзар,да пушиш,да носиш от тези смешните очила(тва само за момичетата)да се правиш на забавен,да изкарваш 4-5 ,да се мислиш за много голям и да се заяждаш с "не модерните ".Това са мойте наблюдения.

CfEtii
04-30-2008, 09:48
Парфюми,дрехи,заможно семейство..бля бля.Ето тва е отг що неможеш да си намериш гадже...повърхностен си.

Lucho
04-30-2008, 10:56
С две думи - не си ли глупав, не пушиш ли не пусваш ли учителите не изкарваш ли слаби оценки...не си модерен ! :o :o :o Така е вече..

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 10:59
Дай ако искаш аз днес ще ходя до офица на в.Труд да пускам обява за колата... ако искаш да ти пусна една обява на теб...

babity
04-30-2008, 13:34
Не, не по - хубуу във вторник си купи в. "Лична Драма" има отлични обяви за 58-годишни не-пиещи и не-пушещи, търсещи "жената на мечтите си" :D :D :D

boom_sexy
05-05-2008, 18:55
takammm pi4 vij sa nz kak da si fane6 gadje moje bi davai budi direkten i ne se pritesnqvai, ako stane ne6to stane, ako ne jivi zdravi, ama mejdu dr mnogo mrazim mom4etata da se hvalqt s tova kolko pari imat, kakvi marki parfumi izpolzvat i e takiva prostotii tva ne e vai- vajnoto, ti moje da si super fashion, oba4e nito gadje, nito frs, nito ni6to- kakto e v tvoq slu4ai do kolkoto razbrah (moje i v gre6ka da sum sry ako e taka) :P
aide uspeh i ako si hvane6 nekoq pi6i da vidime kakvo e stanalo :-)

the_friends
05-05-2008, 19:05
"...от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми..." добре това е хубаво, че държиш на външния си вид, но наистина ли мислиш, че това, че носиш маркови дрехи и ползваш скъпи парфюми е най- важното за едно момиче?! Като прочетох това и веднага си помислих, че си поредното надуто фешънче, но по- надолу видях, че си момче на място :) Моят съвет е да бъдеш най- вече себе си, да се държиш свободно, да не изтъкваш това, че си от заможно семейство и ползваш маркова козметика и т.н., защото звучи сякаш се хвалиш, а и много важно за едно момиче е момчето да може да я разсмее :wink: айде успех :) :-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 19:07
аз съм бедняк, ровя из кофите, храня се с кучета, баща ми изяде майка ми .. котката е слаба и не става за яхния .. сестра ми проституира, не ползвам парфюми, нямам здрави гащи :)

will you ever love me, hun ! ?

1nnocenT
05-05-2008, 19:12
аз съм бедняк, ровя из кофите, храня се с кучета, баща ми изяде майка ми .. котката е слаба и не става за яхния .. сестра ми проституира, не ползвам парфюми, нямам здрави гащи :)

will you ever love me, hun ! ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
i az sym na 16 nqmam si priqtelka i ne me ebe...takyf e jivota vinagi si precakan :P :P
http://www.impulse.bg/MoRf4R

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 19:15
аз съм бедняк, ровя из кофите, храня се с кучета, баща ми изяде майка ми .. котката е слаба и не става за яхния .. сестра ми проституира, не ползвам парфюми, нямам здрави гащи :)

will you ever love me, hun ! ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
i az sym na 16 nqmam si priqtelka i ne me ebe...takyf e jivota vinagi si precakan :P :P
http://www.impulse.bg/MoRf4R

ама я съм пич <3 кофа дава чар ..

jugulator
05-06-2008, 00:12
ти какво искаш-момичетата да правят първата крачка? :razz: искам !!

YzyrpatoR
05-06-2008, 00:15
Нахалство му е майката ама като не си такъв човек кофти :?

co0lcat7
05-06-2008, 13:35
Еле,хора...според мен момчето не изтъква това,че е заможно ии че се облича добре ии т.н.,за да се хвали с това...мисля че го казва,за да му помогнете каква може би е причината,ако не е финансовото положение на човек...Това че се облича добре ии че се поддържа е ии някакъв допълнителен плюс към неговата личност...защото изглежда интелигентен,свестен...ував аващ жените...Нямам идея защо така са се стекли нещата при него..не мога да си го обясня...може би,за всичко си има точно време...Айде успех!!!

vamp
05-06-2008, 14:23
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : )

Разсъждаваш и говориш като идиот.Самоизтъкваш се,чувстваш се нещо повече от останалите,имаш усещането,че целия свят ти е длъжен и имаш отвратително голямо самочувствие,което ми се струва не е напълно с покритие.Трябва да се промениш много ако искаш сериозна връзка и да разбереш какво е любов!

На момичетата не им пука кои са ти родители,колко пари имаш и не е така важно да изглеждаш.Ако искаш да бъдеш обичан.Аз преди време имах много пари,наште са обикновени хора,обличах се с маркови дрехи само,маркови парфюми ползвах.И пак не бях щастлив,нямах сериозна връзка,не бях изпитал какво е любов.Знаеш ли защо?
Защото имах отвратително голямо самочувствие,нагло поведение,бях непукист и си живеех живота.Любовта не се намира,тя се печели,както и приятелството!

И къде си тръгнал с тия маркови дрехи и парфюми,какво като си 190см като не знаеш какво да кажеш на едно момиче,как да я накараш да се усмихне,да усети сигурност когато е до теб,ти самия си неуверен,момичетата имат нужда да вярват в теб.

Злато по врата,а главата тенеке,чувал ли си тая приказка.Ако не искаш да я казват за теб,прочети какво съм ти написал и го проумей.
Пожелавам ти успех!

п.п.И ако някой ти каже,че любовта не си струва,не си струва да се бориш и не съществува,знай,че не е така.Не те ли обичат рискуваш някой ден да останеш сам,без приятели,без семейство,да имаш купища пари ,а да не ти се живее.Ех как съжалявам,че късно проумях всичко това което сега ти пиша с лека ръка...

davkata
05-06-2008, 16:51
Или по-просто слез на земята и бъди поне малко по-скромен. Можеш и да се запишеш на баскетбол момичетата харесват спортисти.А ,да и освен това бъди малко активен и не стой да чакаш какво ще напишат следващите . Момичетата мразят компютърни плужеци.

jugulator
05-07-2008, 00:19
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : )

Разсъждаваш и говориш като идиот.Самоизтъкваш се,чувстваш се нещо повече от останалите,имаш усещането,че целия свят ти е длъжен и имаш отвратително голямо самочувствие,което ми се струва не е напълно с покритие.Трябва да се промениш много ако искаш сериозна връзка и да разбереш какво е любов!

На момичетата не им пука кои са ти родители,колко пари имаш и не е така важно да изглеждаш.Ако искаш да бъдеш обичан.Аз преди време имах много пари,наште са обикновени хора,обличах се с маркови дрехи само,маркови парфюми ползвах.И пак не бях щастлив,нямах сериозна връзка,не бях изпитал какво е любов.Знаеш ли защо?
Защото имах отвратително голямо самочувствие,нагло поведение,бях непукист и си живеех живота.Любовта не се намира,тя се печели,както и приятелството!

И къде си тръгнал с тия маркови дрехи и парфюми,какво като си 190см като не знаеш какво да кажеш на едно момиче,как да я накараш да се усмихне,да усети сигурност когато е до теб,ти самия си неуверен,момичетата имат нужда да вярват в теб.

Злато по врата,а главата тенеке,чувал ли си тая приказка.Ако не искаш да я казват за теб,прочети какво съм ти написал и го проумей.
Пожелавам ти успех!

п.п.И ако някой ти каже,че любовта не си струва,не си струва да се бориш и не съществува,знай,че не е така.Не те ли обичат рискуваш някой ден да останеш сам,без приятели,без семейство,да имаш купища пари ,а да не ти се живее.Ех как съжалявам,че късно проумях всичко това което сега ти пиша с лека ръка... :shock: признавамте за най-великия експерт на любов...

ziky
05-07-2008, 00:29
Браво евала :) Тва което прочетох беше добре казано!
Кво да ти кажа..с оглед на тва че съм момче...аз нямам проблем с тая свера и съм маалко по различен от тебе смисал за даскало става дума нали :D Но все пак мога да ти кажа някои неща..
Първо искаш сериозна връзка...и аз искам човече...ама къде? С тия деца и тия успетии гадни малки курвета повече от 1 седмица и да искаш неможеш...обличаш се стилно - прекрасно!Повечето и без тва само тва гледат...интелигентно момче даже на място бих казал - не заслужаваш такава шаврантия...но с оглед на тва че си "закъсал така да кажа" с момичетата...направи си една - две свестни снимки регни се в някой сайт за запознанства..обикаляй магазините колкото и неприятно примерно да ти е излизай в градинки в паркове...ходи по кафета...пиши в мирки..има толкова много начини..може би интернет не е наай подходящото място за търсене само че .. кво да правиш като по добре е да си мислиш че разговаряш с "различно момиче" от колкото да видиш на живо че тва нещо не е така още преид да си се запознал с нея....(с две думи прави се на една иначе 1:1 с останалите...по добре да си пишеш и да се запознаеш с нея по скайпа от колкото да ходиш ида ги гледаш такива на сякъде и да си ивкаш че не си заслужава квото и да било..)
Запознай се с повече хора вмествай се в различни компании...ходи по събирания по купони...аз дискотеки мразя ама тва нали за мене става дума при тебе незнам как стоят нещата...така че и там можеш да ходиш...стой до по късничко навънка..сичко си идва с времето..Боже познавам мои набори че даже и 89 и 88 които не са имали гадже да не говориме за секс и т.н...познавам момчета дето даже още не са се целували и се забавляват с розови филмчета считайки че е прекалено достатъчно и забавно .. всичко си идва с времето...пичага си някой ден ше намериш това което търсиш...силно се надявам и при мене да стане така !
Успех! :)

ziky
05-07-2008, 00:40
Здравейте и привет на всички във форума, току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Аз съм момче на 16 години и проблемът ми е, че все още не мога да си хвана гадже, колкото и смешно да ви се струва това предполагам : ) Не мога да разбера какви са причините за това – изглеждам добре, слаб съм, висок съм малко над 1.90, от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид. Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински. Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър. Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : ) Въпросът ми е какво трябва да направя, за да си намеря приятелка? Какво трябва да променя в себе си? Какъв трябва да е подходът ми към момичетата, какво би ги впечатлило? Мога ли да се надявам, че съвременните момичета са склонни да бъдат тези, които да направят първата стъпка? Какъв е най-лесният начин, по който мога да си хвана гадже? Длъжен съм да подчертая, че не търся просто секс за една нощ, а по-продължителна връзка, която да е приятна и забавна и за двете страни и се чувствам напълно готов за нея. Даже малко позакъснял : ) Предпочитам да получа повече съвети от момичета, не мисля, че мога да разбера нещо, което не знам и което да ми бъде от полза от момче. Благодаря предварително и се надявам да не съм ви отегчил с монолога си : )

Разсъждаваш и говориш като идиот.Самоизтъкваш се,чувстваш се нещо повече от останалите,имаш усещането,че целия свят ти е длъжен и имаш отвратително голямо самочувствие,което ми се струва не е напълно с покритие.Трябва да се промениш много ако искаш сериозна връзка и да разбереш какво е любов!

На момичетата не им пука кои са ти родители,колко пари имаш и не е така важно да изглеждаш.Ако искаш да бъдеш обичан.Аз преди време имах много пари,наште са обикновени хора,обличах се с маркови дрехи само,маркови парфюми ползвах.И пак не бях щастлив,нямах сериозна връзка,не бях изпитал какво е любов.Знаеш ли защо?
Защото имах отвратително голямо самочувствие,нагло поведение,бях непукист и си живеех живота.Любовта не се намира,тя се печели,както и приятелството!

И къде си тръгнал с тия маркови дрехи и парфюми,какво като си 190см като не знаеш какво да кажеш на едно момиче,как да я накараш да се усмихне,да усети сигурност когато е до теб,ти самия си неуверен,момичетата имат нужда да вярват в теб.

Злато по врата,а главата тенеке,чувал ли си тая приказка.Ако не искаш да я казват за теб,прочети какво съм ти написал и го проумей.
Пожелавам ти успех!

п.п.И ако някой ти каже,че любовта не си струва,не си струва да се бориш и не съществува,знай,че не е така.Не те ли обичат рискуваш някой ден да останеш сам,без приятели,без семейство,да имаш купища пари ,а да не ти се живее.Ех как съжалявам,че късно проумях всичко това което сега ти пиша с лека ръка...

Междодругото извинявам се сега се зачетох в това...има истина и в него въпреки че е доста критично..според мене момчето не искаше да се изфука с това което има а просто гоотбелязваше като факт щото някой може да си помисли че е някой некъпаняк некой смотан такъв дет не разбира от мода и т.н. И в инт на истината лично аз съм остановил по мои наблюдения че в днешно време момичетата точно тва търсят и се интересуват от това кой е баща ти (не за друго , просто да знаят кой си ;) ) колко пари имаш (за да знаят кви подаръци да очакват) ... Ае за даскалото както и да е ... не секи го гледа от момичетата....ама примерно ако момчето е некво смотано таковаи не разбира от мода за кво и е на момичето...тя може и с приятелки да си ходи на пазар...трябва д аима общи неща..само че различни момичета различна черга...скоро се запознах с особено момиче което каза една реплика и ме изкефи на макс : "За кво има толко тъпи и грозни , скъпи дрехи...за тия пари ше си зема 5 чифта от същото...изощбо не мекефат такиа лъскави неща..." евалата де щях да се зачеркна..за пръв път го чувам.. :shock: Но както и да е.. та мисълта ми беше че си прав за тва че момичетата мразят компютърните застоялници...така е спор няма...въпреки че в мирките да речеме...виртуален секс предлагат та виртуално гадже ако е проблем да си намериш хах :D Лично аз също мраза газарите и тия кичозните...има пари барнал неква прическа пуши Бяло БОРО ГОСПОДИ.... и си мисли че целия свят му дължи по нещо....такива на всякъде...зн ли кой съм аз зн ли кой е баща ми зн ли кой познавам...прави се на отворен налита на бой , набиеш го и вика мама тати бати и компания и незнам кой...Лигава работа...
Виждал съм и съм че простотии на таквива дето направо ама направо се изхвърлят...
"аз съм на 35 години търся ангажираща или не ангажираща връзка с жена до тази възраст която да си пада по мода скъпи бижута скъпи заведения напитки и пазар.Карам БМВ 5-та серия последната и се занимавам с бизнес.Живея в голяма къща и поемам всички разноски за всичко"

Take1nlov3
05-07-2008, 00:42
Прочетох автора на темата, и аз останах изненадан както мнозина от форумчето ни.Та чесно да си кажа и аз съм на това, дередже добре изглеждаш съм, подържам се имам добър характер, мога да разбирам хората но е на уви стоя си сам :( но се отешавам че по добре сега да съм, сам отколкото с някоя коварна к*учка дето ще ми разбие сърцето.На пред и на горе."За всеки влак, си има пътници"

ziky
05-07-2008, 00:52
Прочетох автора на темата, и аз останах изненадан както мнозина от форумчето ни.Та чесно да си кажа и аз съм на това, дередже добре изглеждаш съм, подържам се имам добър характер, мога да разбирам хората но е на уви стоя си сам :( но се отешавам че по добре сега да съм, сам отколкото с някоя коварна к*учка дето ще ми разбие сърцето.На пред и на горе."За всеки влак, си има пътници"

ПОнякога е по добре да си си сам..повярвай...няма смисал да си губиш времето с глупости като няма смисал...разбирам да попаднеш на стойностно момиче да си заслужава да ама иначе с тия сега в тва времеразговор неможеш да завържеш па камоли нещо друго...Е кофти е да..идеш на купон ендо друго гледаш сичко живо си има нещо покрай него си гушкат си се говорат си нещо на ухо..излизанеш с приятели разхождате се секи гушнал някоя...гадно е ама..преживява се :)

5StaR
05-07-2008, 01:24
Виж ся, аз няма да ти давам съвети - просто ще ти анализирам поста според виждането на 75%(да не кажа повече) от днешните момичета


от заможно семейство съм, винаги се обличам стилно, ползвам скъпи парфюми, с други думи държа на външния си вид.

1.Повечето момичета на тази възраст предпочитат "гангстерите", колкото и да обичат кинтите - много ги е кеф да са с някой "бад бой"
2.Стилно - стилно според теб или според модата? Повечето момичета гледат другите около себе си, за да не останат по-назад.. трябва да си като всички останали "готини" пичове иначе нестава.
3."Скъпи парфюми" - пич сещаш ли се, че едно 15-16 годишно момиче неможе да различи оригинален "D&G" от нормално "ухаещ" парфюм от сергия за едно левче.



Не съм от най-общителните и нямам много приятели, но за сметка на това мога да нарека всичките си приятели истински.

Браво, Обаче това не върви, ако не познаваш всеки 2ри срещнат не става .. Трябва да имаш "милиони" познати и да си гъзар, за да те харесат.. ( да те успокоя ще ти кажа че след няколко години това ще се промени така или иначе... )



Старая се да се справям добре в училище, общо взето съм от хората, на които им пука за оценките им, но в никакъв случай не съм зубър.

И аз съм така всъщност, но ако не си гъзар да кажеш "ае не ме занимавай 30 номер съм" не става :P



Считам, че съм интелигентен, старая се да проявявам чувство за хумор. Не мисля, че имам сериозни проблеми в общуването с момичетата, но с оглед на ситуацията явно греша : )

Интелигентността не минава на тая възраст - трябва да си гъзар/тъп/далаверки да правиш за да стане.Хумора е ок.

За общуването незнам какво да ти кажа, защото е лично и не те познавам - но ще ти дам един съвет - Не ставай педераст за да имаш нещо,от което няма да си доволен защото не си го постигнал "ти" а изкуственото ти "аз" ..надявам се ме разбра..

(Пак пуснах сериозен пост.. кво ми става незнам(от възрастта ще да е)..)

assd
05-07-2008, 11:39
глей са копеУе, са щи кажем как аз намерих мойта любоФ
много прилича на твоя случай, ама глей как се оправих - станах супер ебаччччЧ
внимавай само да не изпущиш нишката:

начи резбиш ли аз съм студентче и живуркам в общежитията на унсс, по принцип съм от провадия, много про-та сме там затуй така са го нарекли "про-вади-я", познайте ко вадиме хехе, вадиме, слагаме, вадиме,слагаме та прота сме станали, а мацките ни се кефят - та така и язе. та начи имах математика неква лекцийка късна, ставаше дума за некви корени, квадрати, цилиндри, кълбета и други търкалета. ма аз съм просто момче и тия корени ги не зацепвам, пък како ме сърби корена между краците тва е друга тема... а колежките кви кълбета вадят, направо корена ми става кубичен и ми се сака в котангенса да им го туря, нали се пак съм от провадия де, нема се излагам!
та ръчках там аз една колежка дето до мене се седи, не е грозничка даже, ма едно пликче от фантастико на главата и става мона лиза, облиза и на хуя се наниза дет се вика... свърши лекцийката, замалко и аз да свърша, щот ми дава да я барам по апотемата на триъгълника между бедрата, а кви бедра малей такива не съм виждал на приемния изпит след седми клас бе, малийй да ти се иска направо медицентъра да и намериш и да го премериш за обем с инструмента. както и да е да се не отплесвам... та начи нали си тръгваме вече към общежитията щот сме в един блок, малко след ориент 33, там засичам от време на време устата с прогнилия му хлОПЕЛ да паркира, може па да е от моя блок - бали го, се сме пичойе там... ама ви казвам тия общежития не се разпадат щот са стари, ми от вибрациите нощно време, големо йебанйе пада бе ей! от секъде ох, ах - не може се спи... ама лошото е само, че
в стаята сме 3 момчета, па как сме загорели не е истина... загорели сме кат палачинки на тефлонов тиган, че и повече. ма сме зайци пръви курс... само се точиме още. седиме ние с тия тримата галоши, се селски чада и лющиме домошарка с наденица и боб от снощи останал, и чакаме лайв порняка да почне. стана 12 и нещо и все едно земетресението в Кобе япония братко, полилея се клати, слагаме каските оти се рути мазилка, лампите мигат, канал едно на телевизора велико търново се изгуби, тапетите зеха да се разлепват от към тавана. тва е щото над нащо стайче живее видния плейбой на унито - жоро груцата, браточката е голям играч - фйешън мйешън, герданчета, изрусено бретонче, пухче мухче на качулката ... бе разбиш ли плейбой мумбер уан! сичко живо де има цици му връзва, ний сме във възторг пък пичките кат го видят се подмокрят по бързо от времето нужно му да ускори от нула до миленката с гоуфа - двойка с тонирани черни жамци, да се не види коя мутра го кара, турбо жи ти и едишън 16 Ве и там некви раоти други. та отсекъде стонове, скърцат пружини, плющеж майна филибето. ма и на мене ми се доебава и вече не издържам, тва чекии, пъпеши, кукли надуваеми не е човешко ве! качих се аз на горния етаж държейки се за парапета оти ке паднеме от тия вибрации, блока се кандилка кат пиян пред кръчма, ту налево , ту надесно - морска болест може да хване човек. по коридора хлебарки бегат заедно с плъхове- спасяват се, блоко е пред срутване! стигам аз с охлузвания, как да е и чукам на вратата, от вътре също се чука, ама яко се чука, викам си тоя а отворил - а и аз ше чукам,
отвори неква спрънджа с цайси кат на космонавтите дет са на скафандрите и веднага ме хвана за чатала! викам си ба майката, да не сънувам нещо - ма не, туй то истината копеле, викам въй излезна ми късмета са че я разпора като шаран на никулден.... мацката не беше лоша, малко като карфиол в главата, ама затва пък ква РЕпичка беше разлистила, кат зелка на бостана. краката и стройни кат франзели по 47 стинки на брой у фантастикото, циците и като патлажани - не си падам много по лисичите, ама по-добре от нищо хехе. аз усещам че го дървя като пинокио и става все по голем, вените пулсират като баса на рацерска пичеловка като калибра, мъдете само нещо ми се стесняват и се свиват и искат да ми влезнат в дупето все едно... тва щото жоро груцата и още две колежки от аграрен бизнес се опитват да избушат съседното легло, не съм го правил пред публика и се стеснявам!
груцата обаче не си поплюва - ръга с груцевия си уй все едно сено на село с вилата, боде жестоко, тея двете реват като желе в телезница. мойта, сиса с големата цица се казвала, разбрах от некролога на сутринта пред блока дето го бяха залепили, ми взе члена и почна да го гризе като бъгс бъни - морков, драскаше с тия зъби, ше земе да ми заостри уя, после да се чудя гащите ми що се късат отпреде... амаче и бобърка нахална. усетих напрежение, помислих си край... ще свърша, изложих се пред гругата, всепризнатия полов атлет. но не, беше просто газ от бобеца дет ви разправях одеве... само се молих като го пусна да не излезе и наденицата, пак дето ви разказах в началото...
ух ситни капчици пот избиха по челото и дупето ми, по второто от напрежение на мускулите на седалището... изчервих се като доцентка без бельо, а тая парантия ми се клати на фара като улава, мене ми се пърди та се не трае... ее не можах да удържа напъна и пуснах злия джин на свобода, само дето нямахме три желания. чу се звучно, от звуковата вълна ми се спука едно тъпанче, а джама стана на сол. много конфузна ситуация, задника ми придоби ролята на реактивен
двигател, сиса беше на ракетата носител и за миг от секундата се отдели от кораба майка като космически отпадък в космоса... и полетя надолу с главата през прозореца. много тъжно, беше Голямата ми любов - 65 кила живо месо! груцата започна да мига, заленокафяв дим обзе стаята, сълзи потекоха от коравите очи на този младеж не отронил сълза за никоя жена, но газта си е газ! щеш не щеш - ще ревеш! двете момиченца забавляващи го получиха сърцебиене и почти ослепяха в момента на взрива - хубаво, че никой не пушеше че щеше да стане страшно! когато си помислих че всичко ще се нормализира и ще се забрави с времето, все пак времето лекува са казали хората, се случи неминуемото! аааа за наденицата ли питате? дам, лошо, много лошо - наденицата беше на път...усетих торпедо в отсека за изтрелване на гмурците и другите видове дарадонки (вижте статията в е-бане хахах), избиха реки от пот по челото ми, ниагарски водопад в умален размер и почервенях като флага на ссср...
стиснах зъби, бузи и си прехапах езика - но не може, човешките възможности са ограничени... ай кент ду ит, найк съкс! дропнах бомбата, контра терористите не могат да помогнат вече...
вече не бях реактивен двигател, а ядрен реактор - изстрелях се със скоростта на пернишки голф (значи много по бързо от светлината!) и паднах и аз през прозореца... но това беше късмет, не бях сред геройски загиналите в блок 32Б, защото се получи необратима окисляваща реакция на отработеното наденичесто гориво и въздуха, какъвто бе останал, в общежитието... блокът рухна като замък от карти, аз обаче паднах върху един охранен бездомен пес, явно около флората се е навъртал, и оцелях! побягнах по гол гъз от местопрестъплението, беше вълнуващо! пазете се че може да съм във вашия вход...

make_me_crazy
05-07-2008, 12:07
Аз съм на 16 години,момиче съм.И от личен опит и от наблюдения мога да ти кажа къде ти е проблема.Още си малък.В този смисъл,че момичетата на моята възраст не харесват лиглиовци.Не казвам,че си такъв не твърдя това,не те познавам.Но за да си намериш приятелка,трябва да направиш така,че тя да се чувства защитена и обичана.Просто трябва да покажеш сериозни намерения, и да я глезиш разбира се,подаръчета ау.С времето приятелките й ще почнат да завиждат заради това,и от нищото ще станеш нещото... И момичета колкото щеш..Само трябва да си по хитър.И добре да си изиграеш картите.Каквото и да си говорим,дори и само препликата "Много си красива" или едно цвете,или някой готин смс,завъртат главите на момичетата на 190 градуса. :grin:

davkata
05-07-2008, 12:44
Аз съм на 16 години,момиче съм.И от личен опит и от наблюдения мога да ти кажа къде ти е проблема.Още си малък.В този смисъл,че момичетата на моята възраст не харесват лиглиовци.Не казвам,че си такъв не твърдя това,не те познавам.Но за да си намериш приятелка,трябва да направиш така,че тя да се чувства защитена и обичана.Просто трябва да покажеш сериозни намерения, и да я глезиш разбира се,подаръчета ау.С времето приятелките й ще почнат да завиждат заради това,и от нищото ще станеш нещото... И момичета колкото щеш..Само трябва да си по хитър.И добре да си изиграеш картите.Каквото и да си говорим,дори и само препликата "Много си красива" или едно цвете,или някой готин смс,завъртат главите на момичетата на 190 градуса. :grin:

като прибавиш и великата реплика за очите(сещате се коя :D ) стават още 170 градуса :D

evil_peace
05-07-2008, 13:12
^^И се връщаме обратно в 1ви квадрант, 0 градуса :-o (ама имам 2ка по математика, 10ти клас съм 8-) )

Иначе аз съм доста по-зле от теб и ще те посъветвам това, което ме съветват и приятели - "отпусни се бе, дърво" :D ;)

Mademoiselle
05-07-2008, 13:15
az mislq,4e ne e ocenka za tova kakav 4ovek si i kak izglejda6,v zavisimost ot tova-ima6 li gadje ili ne.
Az naprimer nqmam gadje,poradi tova,4e ne jelaq da pravq kompromisi sas sebe si,glupavo e da si s nqkoi bez da ima vzaimni 4uvstva i toi da otgovarq na o4akvaniqta ti,da te razbira i da gleda na teb seriozno.

make_me_crazy
05-07-2008, 14:49
Mademoiselle ... май още време ще останеш самичка.Вярно е по добре така,но нима за да си имаш приятел трябва да си със сериозни намерения.Още малко ще излезе,че 1вия ти трябва да е единствен и последен.Тъпотиики,човек трябва да се джиджиоса малко..

Lucho
05-12-2008, 16:00
Първата която ми падне.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Galinskii
05-12-2008, 17:59
Моя случай беше следния.. просто първата ми приятелка дойде сама при мене и уш на майтап то зе че 2 години от животани бяхме заедно :D

BulgariaZaBulgarite
05-12-2008, 18:52
Брато, питаха те 100 пъти от къде си?
Момичетата се интересуват от теб, но ти не им обръщаш никакво внимание.
Е как да стане?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-12-2008, 19:01
той е красив, богат и свободен ... дами, вие сте !

Stamera
05-12-2008, 19:28
бате ти си фешън според мене :-D ако лъжа прощавай :-) ами то не е до това колко си издокаран и какво ти е потеклото... женските харесват по-разчупени рийш ли баце?? аз не съм от много заможно семейство, не съм първа хубост ама от такава липса не страдам :) та-а-а съвета от мен е:

поработи над характера си, пускай повече лафчета(вкарай чувство за хумор) и просто прави така, че да не ти пука(много-много).не се впрягай много в повечето неща, бе води разчупен, свободен живот без много ограничения и задръжки (ест в умерено количество щот' става страшно) и ще си :booooomb: :booooomb: :booooomb:

ludo_momiche
05-12-2008, 19:50
Брех,ако ми попаднеш някъде... :D :D :D Шегувам се... Ми честно казано или момичетата около теб не са нормални и не могат да те оценят или има нещо ,което все пак ти куца, та с две думи н еси толкова перфектен...
Обаче ако наистина момчетата бяха като теб...ма не са за жалост!

vesinka91
05-13-2008, 06:49
Mi znachi specialno az sym na mnenie 4e v dneshno vreme jenite se usmelqvat pove4e ot majte da napraqt 1vata kra4ka no p1k tva nezna4i 4e trq stoite i da 4akate :) tai4e prosto zapo4ni da ob6tuvash s pove4e Jeni i shte si namerish se 6te se poqvi podhodqshatata ot nqkade :)

Galinskii
05-13-2008, 07:25
vesito91 е права мого не му мисли. Първата която ти хареса завържи разговор, опузнайте се от там нататък слушай сърцето. \:D/ :-|

gPa3HuTeJl
05-13-2008, 08:11
Не я ли пусна обявата по весниците? :shock: :shock:

kato` limonche
05-13-2008, 09:25
Как да си намериш по-бързо приятелка?... Значиии - излизаш на магистралата и заставаш до заведение със звучното име "Църна маца" и чакаш. Тя приятелката сама ще те намери :-P

BulgariaZaBulgarite
05-13-2008, 12:12
Може би пича хвърля една хитра плувка, пък която прилапа...
И пак те питам от къде си?

mim4ety_sara
05-13-2008, 13:49
to i az sam malko kato tebe no sam na 13 i sam momi4e i naistina ot kade si :shock:

Lucho
05-13-2008, 14:17
Как да си намериш по-бързо приятелка?... Значиии - излизаш на магистралата и заставаш до заведение със звучното име "Църна маца" и чакаш. Тя приятелката сама ще те намери :-P

Такива "притятелки" за по вечер,ги има навсякъде по магистралата.... :-D :-D :-D
Така че,ако на някой много има мерак....магистралата работи нон-стоп :razz: :razz: :razz: :razz:

DilyanN
05-13-2008, 14:30
Приятел, изглеждаш свестен, ако си от Бургас ми драсни едно ЛС. Често правя купони и всеки е добре дошъл. Винаги има много момичета, така че шансът ти ще е голям. :)

eminem_girl
05-13-2008, 14:33
Няколко момичета от форума те питаха от къде си, не знам какво си още там... Някой беше написал ти въобще видя ли, че няколко момичета се интересуват от теб... А ти след това си написал, че не мислиш, че са се интересували от теб. Ето това ти е проблема... "Амиии аз не мисля, че се интересуват от мен.." Никога не можеш да бъдеш сигурен!...

eminem_girl
05-13-2008, 14:40
От това, което си писал ми създаде впечатление, че ти си от момчетата, които са на изчезване вече (за жалост)... Но ако продължаваш в същия дух с "Амиии не мисля, че проявява интерес към мен.." ще чакаш още... На теб ти трябва някоя да дойде, да те хване за ръка и да ти каже ти си ми гаджето, не приемам възражения!

Недей да си мислиш, че не проявяват интерес към теб, просто махни тази мисъл от главата си... Не се притеснявай и че можеш да бъдеш отрязан... Мен са ме рязали като са ми се изсмивали в лицето, амааа преживява се...

Lucho
05-13-2008, 14:41
Приятел, изглеждаш свестен, ако си от Бургас ми драсни едно ЛС. Често правя купони и всеки е добре дошъл. Винаги има много момичета, така че шансът ти ще е голям. :)

BulgariaZaBulgarite
05-13-2008, 17:58
I az sam ot Blagoev 8-)

Lucho
05-13-2008, 17:59
I az sam ot Blagoev 8-)

Верно ли бе man ?
Пиши ми по скайпа,може и да се познаваме.. :shock:

Python5
05-14-2008, 14:31
Mademoiselle ... май още време ще останеш самичка.Вярно е по добре така,но нима за да си имаш приятел трябва да си със сериозни намерения.Още малко ще излезе,че 1вия ти трябва да е единствен и последен.Тъпотиики,човек трябва да се джиджиоса малко..
А може би грешиш ;).

miki3
05-14-2008, 17:24
Mi znachi specialno az sym na mnenie 4e v dneshno vreme jenite se usmelqvat pove4e ot majte da napraqt 1vata kra4ka no p1k tva nezna4i 4e trq stoite i da 4akate :) tai4e prosto zapo4ni da ob6tuvash s pove4e Jeni i shte si namerish se 6te se poqvi podhodqshatata ot nqkade :) to4no taka napalno sum saglastna :)