PDA

View Full Version : Поли-/Моно- гамност



FelisDirus
01-13-2008, 21:59
Темата не е нито за "любов", нито за "секс", затова моля модовете да не я местят.

Ще ми се да поразсъждаваме малко върху човешката психика и върху тези два феномена - да си само с един човек, предан/а и влюбен/а или да се възползваш максимално от срещуположния пол, живейки разкрепостено и без задръжки. И от какво всъщност наистина се нуждаеш - един мъж/жена, който/която да те обича или страхотен секс с различни.

Сега ще кажете "тая е луда.. чукай се, докато е време, пък после - сериозните взаимоотношения". Да, ама не.. а когато искаш и двете? Малко парадоксално, но се случва.

Аз имам сериозна връзка, обичам си момчето (знам, че знаете), но въпреки това усещам, че само той понякога не е достатъчен, все ми се ще да си забърша нещо отстрани. Ей така - защото има тръпка, защото е момчето е страхотно и цяла вечер се гледаме като котаци, защото просто искам да легна с него и повече да не го видя.
Естествено не си позволявам много волности, но самият факт, че го искам (и то не от вчера) ме кара да се замисля.

Имам приятели, които са сериозно обвързани и при тях няблюдавам почти същото - дълги връзки, обичат се, сексът помежду им е невероятен, но.. кръшкат си.

Не си мислете, че любовта си е отишла. Млади сме, нямаме халка на пръста си, ако няма чувства, късаме - лесно е. Но явно проблемът не е нито в чувствата, нито в партньора.

Тогава от къде идва? Кое е това, което те кара да се държиш като побеснял пес, невиждал секс от месеци или като малка лолитка, гледаща евтино и провокативно?

И дали наистина хората са моногамни? Или пък са устроени по друг начин, залъгвайки се, че трябва да са само с един човек, защото така е "прието"?

koalka
01-13-2008, 22:08
Според мен на хората просто им се иска да изпитват тази тръпка и да се чувстват така...да опитат нещо ново.В един момент това почва да им липсва.И на мен не ми е ясно всъщност защо така става, но явно хората имат нужда от нещо такова...
Обаче какви ще са последствията?Дали после няма да ти стане зле, дали няма да съжалиш за постъпката.Станало ти е готино за определено време и после съжаляваш, че си предпочел даден човек, а не си мислил за твоя.

Canis_Dirus
01-13-2008, 22:11
любовта си е любов, секса си е секс, ама еб*нето си е еб*ане!

И инстинкта си е инстинкт. Въпреки, че се опитваме да го умъртвим от столетия.

Special K
01-13-2008, 22:16
Аз съм моногамна...на мен ми стига само един човек за да се чувствам задоволена.....по принцип контактите с повечето хора са ми досадни и мисълта да съм със някой който не познавам(дори и да е привлекателен) само за една нощ ме отвращава.....За мен секса е по-добър със постоянен приятел защото се познаваме и знаем как да си доставим максимално удоволствие един на друг.....Изпитвала съм желание да правя секс със някой непознат но в такива случай отивам някъде на по притаено и се оправям със ръчичка..... :oops: :-)
Може да е глупаво но ме лишава от проблемите, например случайно да те хареса а пък после досажда и не ще да се махне и т.н...Желанието ми за секс минава веднага щом като свърша и така или иначе във фантазията ми тогава е било много по-хубаво от реалния живот в който никога не би станало както си го представям..... :)

Canis_Dirus
01-13-2008, 22:18
Аз съм моногамна...на мен ми стига само един човек за да се чувствам задоволена.....по принцип контактите с повечето хора са ми досадни и мисълта да съм със някой който не познавам(дори и да е привлекателен) само за една нощ ме отвращава.....За мен секса е по-добър със постоянен приятел защото се познаваме и знаем как да си доставим максимално удоволствие един на друг.....Изпитвала съм желание да правя секс със някой непознат но в такива случай отивам някъде на по притаено и се оправям със ръчичка..... :oops: :-)
Може да е глупаво но ме лишава от досадата ако случайно те хареса а пък после досажда и не ще да се махне и т.н...Желанието ми за секс минава веднага щом като свърша и така или иначе във фантазията ми тогава е било много по-хубаво от реалния живот в който никога не би станало както си го представям..... :)
Хайл Космополитън! :grin:

FelisDirus
01-13-2008, 22:18
любовта си е любов, секса си е секс, ама еб*нето си е еб*ане!

И инстинкта си е инстинкт. Въпреки, че се опитваме да го умъртвим от столетия.

Хубаво де, това означава ли, че цял живот (ако искаме да сме 'целомъдрени' и да не нараняваме човека до себе си) трябва да бягаме от природата си, да се самозалъгваме или дори да се чувстваме виновни за тези желания?

По дяволите, знам, че трябва, но е адски тъпо.

Special K
01-13-2008, 22:19
Не съм почитателка на такава кенефна литература, но щом казваш.....

Canis_Dirus
01-13-2008, 22:22
Хубаво де, това означава ли, че цял живот (ако искаме да сме 'целомъдрени' и да не нараняваме човека до себе си) трябва да бягаме от природата си, да се самозалъгваме или дори да се чувстваме виновни за тези желания?

По дяволите, знам, че трябва, но е адски тъпо.
Ние цял живот бягаме от природата си. Начина по който се храним, по който спим, по който се държим - нищо от това не ни е в природата. Нарича се цивилизация.

И нищо не означава нищо. Респективно нищо не означава нещо. Според което ви се струва по-смислено.

За мен въпросът е:
трябва ли да имаме човек до себе си?

HopeLesss
01-13-2008, 22:22
Зависи как искаш да се чувстваш и кое предпочиташ - да начешеш нагона си и на сутринта да се събудиш до някой, който не познаваш и в ума ти да изникне човека, до когото всъщност си свикнала да се будиш и който обичаш с цялото си сърце, или да се опиташ да притъпиш тия желание...

Всъщност на мен не ми се е случвало. Самата мисъл да искам да бъда с друг, докато съм с моето момче, е ужасяваща. Казват, че мисловната изневяра е дори по-страшна. А иначе такива желание за кръшкане може и да се решат по друг начин. Гледах по Дискавъри за някакъв вид секс игри, където в една къща отиват 5-6 семейства и си се менкат. Според мен е гнусно, ама хора всякакви... :?

bungle
01-13-2008, 22:27
Мъжете са за тъпчене, няма какво да се лъжем.

*извинете, но днес съм малко гадно хейтърче и искам да ме видите в неподозирана светлина. А, да, и ме гони безсъние.

Та, светът не се върти около нечий хуй. Тук ми се ще да си повярвам. Истината при мен е, че се влюбих в сегашния си приятел, след като правихме секс. *тук ми се искаше да кажа "изчукахме*, да съм по-вулгарна, нали..

И не знам как седят нещата.
Едно време исках 3ка, вече не искам.
Чужди мъже не искам * щото всички са тъпи и грозни, естествено. Въпреки че на Къдли и на Джамалска гаджетата са сочни парчета, но това е друга тема.

Чувствам се моногамна. :-|

FelisDirus
01-13-2008, 22:28
Хубаво де, това означава ли, че цял живот (ако искаме да сме 'целомъдрени' и да не нараняваме човека до себе си) трябва да бягаме от природата си, да се самозалъгваме или дори да се чувстваме виновни за тези желания?

По дяволите, знам, че трябва, но е адски тъпо.
Ние цял живот бягаме от природата си. Начина по който се храним, по който спим, по който се държим - нищо от това не ни е в природата. Нарича се цивилизация.

И нищо не означава нищо. Респективно нищо не означава нещо. Според което ви се струва по-смислено.

За мен въпросът е:
трябва ли да имаме човек до себе си?

Така е, прав си, признавам, че не бях поглеждала нещата по този начин.

И все пак понякога човек усеща нуждата да бъде прегърнат от някого. И не просто някого, а любим човек (леле, колко бозаво и противно звучи!). Хипотетично това може да направи и приятел, но няма да е същото.
Може да си имаш и fuck buddy - секс, приятелство и никакво обвързване, но и това дотяга! Пак нещо липсва. И това 'нещо' ми се губи на мен. Това 'нещо' липсва и при сериозна връзка, липсва, когато си необвързан, дори когато си имаш приятел за чукане.

Абсолютна мистерия ми е...

FelisDirus
01-13-2008, 22:30
или да се опиташ да притъпиш тия желание...

Точно това е основното - кое провокира тези желания при положение, че имаш всичко в лицето на партньора си?

bungle
01-13-2008, 22:30
Алчност.

HopeLesss
01-13-2008, 22:31
Къдли, липсва, защото постоянно искаш нещо и не се задоволяваш с това, което имаш в наличност... Поне според мен е така. Внимавай обаче в стремежа си да получиш всичко, да не загубиш най-ценното, което си имала.

А "любим човек" определено не звучи противно :?

Canis_Dirus
01-13-2008, 22:33
Така е, прав си, признавам, че не бях поглеждала нещата по този начин.

И все пак понякога човек усеща нуждата да бъде прегърнат от някого. И не просто някого, а любим човек (леле, колко бозаво и противно звучи!). Хипотетично това може да направи и приятел, но няма да е същото.
Може да си имаш и fuck buddy - секс, приятелство и никакво обвързване, но и това дотяга! Пак нещо липсва. И това 'нещо' ми се губи на мен. Това 'нещо' липсва и при сериозна връзка, липсва, когато си необвързан, дори когато си имаш приятел за чукане.

Абсолютна мистерия ми е...
С това почерненото ме накара да се чувствам нечовек. :D

Special K
01-13-2008, 22:34
Или пък не си сигурна в твоя човек и подсъзнателно си търсиш друг....

FelisDirus
01-13-2008, 22:34
Къдли, липсва, защото постоянно искаш нещо и не се задоволяваш с това, което имаш в наличност... Поне според мен е така. Внимавай обаче в стремежа си да получиш всичко, да не загубиш най-ценното, което си имала.

А "любим човек" определено не звучи противно :?

Може би си права, много даже, но идва и другият момент - не само при мен е така. В момента се сещам за още 4ма души. Те имат такова поведние и не знам дори дали го осъзнават. Не бих правила тема, ако се отнасяше само до мен, наистина.

П.С.
Не звучи противно но цялото изречение ми прозвуча като сапунка в нежно розово килотен цвят.. блях, както и да е, забрави :wink:

FelisDirus
01-13-2008, 22:36
Така е, прав си, признавам, че не бях поглеждала нещата по този начин.

И все пак понякога човек усеща нуждата да бъде прегърнат от някого. И не просто някого, а любим човек (леле, колко бозаво и противно звучи!). Хипотетично това може да направи и приятел, но няма да е същото.
Може да си имаш и fuck buddy - секс, приятелство и никакво обвързване, но и това дотяга! Пак нещо липсва. И това 'нещо' ми се губи на мен. Това 'нещо' липсва и при сериозна връзка, липсва, когато си необвързан, дори когато си имаш приятел за чукане.

Абсолютна мистерия ми е...
С това почерненото ме накара да се чувствам нечовек. :D

хаха, извинявай.. явно има изключения.. е, добре де, поне веднъж не си ли искал една смачкваща и лигава прегръдка?

FelisDirus
01-13-2008, 22:38
Или пък не си сигурна в твоя човек и подсъзнателно си търсиш друг....


За 3години няма как да не съм сигурна. Няма да изброявам всичките му положителни черти и това, което харесвам у него, нито ще дрънча с клавиатурата да обяснявам що за недостатъци има.

Аз съм момиче, което винаги е търсило най-доброто за себе си и съм повече от убедена, че го открих. И точно, защото е най-доброто за мен самата, се чудя от къде идва този.. нагон.. или каквото и да е там.

HopeLesss
01-13-2008, 22:40
Хормони? :-o 8-)

bungle
01-13-2008, 22:41
Алчност ?

Колкото повече, толкова повече.
Дори мечо Пух знае.

Canis_Dirus
01-13-2008, 22:44
хаха, извинявай.. явно има изключения.. е, добре де, поне веднъж не си ли искал една смачкваща и лигава прегръдка?

казах, че съм нечовек. Може и женомразец да ме наречете. От мъж също не ми се е искало. Повреден съм нещо.


За 3години няма как да не съм сигурна. Няма да изброявам всичките му положителни черти и това, което харесвам у него, нито ще дрънча с клавиатурата да обяснявам що за недостатъци има.

Аз съм момиче, което винаги е търсило най-доброто за себе си и съм повече от убедена, че го открих. И точно, защото е най-доброто за мен самата, се чудя от къде идва този.. нагон.. или каквото и да е там.

Елементарно! "Най-доброто" не е трайно състояние. Човекът не е направен да харесва "Status quo". Панта рей е нашата природа. То и начина на мислене си го показва. Искаме "нещо". Не искаме Пепа, Деси, Гери, респективно Ваньо, Петьо, Жоро (имената са произволно избрани - да няма сърдити), искаме "нещо".

shadow4e
01-13-2008, 22:51
Аммм, да това нещо и аз го забелязвам и напоследък съм се замисляла, но при мен не е така.
На мен моят приятел ми стига, но съм изпитвала любопитство какво е и друг да ме прегръща по този начин, да ме целува. Но това любопитство идва от там, че той ми е първият във всяко отношение. Дамм, до 16-годишна възраст не бях усещала истинска целувка :)

Той също преди две седмици ми каза, че му е любопитво каков е да прави секс с други. Но това е различно, не е като при теб. Твоят приятел изпитва ли същите неща, които и ти? Иска ли му се отвреме-навреме нещо друго?

FelisDirus
01-13-2008, 22:54
Да де, но когато "нещото" се променя и приспособява според желанията и очакванията, то "то" е почти идеално. Не искам да звуча като егоистична кучка - и аз давам много от себе си и правя компромиси, но връзката хармонична, има разбирателство и доверие.

HopeLesss
01-13-2008, 22:56
Ама то нормално всеки човек да иска нещо повече, но това не значи, че на всяка цена трябва да го имаме. Аз може да искам да карам Тойота Селика, ама се задоволявам с Форд Фиеста. Любопитството не винаги е нещо хубаво. Някоя идея така може да ти влезе в главата, че да не успееш да се оттървеш от нея, докато не я реализираш. А накрая може да не получиш това, което си очаквала. Няма нужда да напомням, че човек оценява нещо чак когато го изгуби, нали? Та мисълта ми е, че любопитството си е любопитство, ама нека не позвляваме то да разруши това, което сме изградили с години.

FelisDirus
01-13-2008, 22:57
Аммм, да това нещо и аз го забелязвам и напоследък съм се замисляла, но при мен не е така.
На мен моят приятел ми стига, но съм изпитвала любопитство какво е и друг да ме прегръща по този начин, да ме целува. Но това любопитство идва от там, че той ми е първият във всяко отношение. Дамм, до 16-годишна възраст не бях усещала истинска целувка :)

Той също преди две седмици ми каза, че му е любопитво каков е да прави секс с други. Но това е различно, не е като при теб. Твоят приятел изпитва ли същите неща, които и ти? Иска ли му се отвреме-навреме нещо друго?

О, да, ние сме си говорили много пъти на тази тема. Не сме от ревнивите и истерични двойки, споделяме си подобни желания, но това не ни помага особено да разберем защо се случва.

RAWRRR
01-13-2008, 22:57
Нито едното ,нито другото..
Не обичам да забърсвам някакви непознати ,в някой бар,които да ме черпят един ром и да мислят,че ме притежават (случвало ми се е).Просто идеята за това ми се вижда неприемлива,гнусна..

А пък идеята за връзка също не ми е приоритетна.

Затова,перфектните отношения за мен са с приятелите ми за секс.Не ги ревнувам,нямам против да спят с други момичета.Но знам,че ме уважават,обичат по приятелски начин и това ми стига.
Голяма работа,че няма да съм тяхната единствена,прекрасна принцеса..

Canis_Dirus
01-13-2008, 22:59
Да де, но когато "нещото" се променя и приспособява според желанията и очакванията, то "то" е почти идеално. Не искам да звуча като егоистична кучка - и аз давам много от себе си и правя компромиси, но връзката хармонична, има разбирателство и доверие.
е де. Не разменяй местата на "нещото" и Жорко. Жорко колкото и да се мени си е пак Жорко.

Та номера е, че човек, а с него ижеланията му, се променя много бързо. Аз примерно си бях харесал една. Бе бая време (нейде 2 месеца) е гоних, че да я ... ощастлива един вид и накрая - нищо. Нагласи се всичко и ща да стане работата и усещам, че мадамата не ме кефи и нищо не направих. Вече не гоня жени. Ако щат да идват. Жени мнооооого, ама аз съм един!

SINDEL
01-13-2008, 23:00
Нито едното ,нито другото..
Не обичам да забърсвам някакви непознати ,в някой бар,които да ме черпят един ром и да мислят,че ме притежават (случвало ми се е).Просто идеята за това ми се вижда неприемлива,гнусна..

А пък идеята за връзка също не ми е приоритетна.

Затова,перфектните отношения за мен са с приятелите ми за секс.Не ги ревнувам,нямам против да спят с други момичета.Но знам,че ме уважават,обичат по приятелски начин и това ми стига.
Голяма работа,че няма да съм тяхната единствена,прекрасна принцеса..


Това е до време, според мен.
Аз ли4но искам да съм не4ия "единствена, прекрасна принцеса", колкото и лигаво да зву4и.. Поне на моменти :oops:

FelisDirus
01-13-2008, 23:02
Затова,перфектните отношения за мен са с приятелите ми за секс.Не ги ревнувам,нямам против да спят с други момичета.Но знам,че ме уважават,обичат по приятелски начин и това ми стига.
Голяма работа,че няма да съм тяхната единствена,прекрасна принцеса..


Да, приятно е, имала съм такива връзки.
(забърсването беше просто пример - един от много, които мога да дам, това ми хрумна)

Но идеята ми беше друга - ако имаш сериозна връзка, обичате се, всичко е.. както трябва да бъде, защо търсиш друго? Защо искаш друго понякога? Парадоксално е - Той ти дава всичко и въпреки това нещата не са толкова розови.

RAWRRR
01-13-2008, 23:02
Жени мнооооого, ама аз съм един!

Това днес го чувам за 9ти път!Сериозно!
Пф....
Чак пък толкова много жени на 1000 мъже в България се падат 1020 жени.Нямате кой знае какъв избор.

bungle
01-13-2008, 23:05
Нито едното ,нито другото..
Не обичам да забърсвам някакви непознати ,в някой бар,които да ме черпят един ром и да мислят,че ме притежават (случвало ми се е).Просто идеята за това ми се вижда неприемлива,гнусна..

А пък идеята за връзка също не ми е приоритетна.

Затова,перфектните отношения за мен са с приятелите ми за секс.Не ги ревнувам,нямам против да спят с други момичета.Но знам,че ме уважават,обичат по приятелски начин и това ми стига.
Голяма работа,че няма да съм тяхната единствена,прекрасна принцеса..


Това е до време, според мен.
Аз ли4но искам да съм не4ия "единствена, прекрасна принцеса", колкото и лигаво да зву4и.. Поне на моменти :oops:

И аз. Инфантилна съм, какво да се прави. [-( :twisted:

HopeLesss
01-13-2008, 23:06
Жени мнооооого, ама аз съм един!

Това днес го чувам за 9ти път!Сериозно!
Пф....
Чак пък толкова много жени на 1000 мъже в България се падат 1020 жени.Нямате кой знае какъв избор.

Циганките май не участват в преброяването. Ей ти още жени 8-)

Canis_Dirus
01-13-2008, 23:07
Това днес го чувам за 9ти път!Сериозно!
Пф....
Чак пък толкова много жени на 1000 мъже в България се падат 1020 жени.Нямате кой знае какъв избор.
Елементарна сметка:
1000 мъже
от тях
150 - педали
160 - тъпи
100 - ужасно дебели (толкова, че да не могат да правят секс)
200 - твърде заети да играят warcraft
300 - метросексуални льольовци (жените, които харесват такива не са ми приоритет)

и какво излиза? Остават по-малко от 200 мъже за 1020 жени.

FelisDirus
01-13-2008, 23:08
Жени мнооооого, ама аз съм един!

Това днес го чувам за 9ти път!Сериозно!
Пф....
Чак пък толкова много жени на 1000 мъже в България се падат 1020 жени.Нямате кой знае какъв избор.

Циганките май не участват в преброяването. Ей ти още жени 8-)


Шшшт, тихо, че нацитата ся ще се разфучат... :-D

HopeLesss
01-13-2008, 23:09
А от тия 1020 жени колко са лесбийки, колко са дебели, колко са прекалено заети с козметичните си процедури, за да се занимават с момчета, колко от тях излизат само с дебели и дърти чичко-паричковци? 8)

FelisDirus
01-13-2008, 23:10
Това днес го чувам за 9ти път!Сериозно!
Пф....
Чак пък толкова много жени на 1000 мъже в България се падат 1020 жени.Нямате кой знае какъв избор.
Елементарна сметка:
1000 мъже
от тях
150 - педали
160 - тъпи
100 - ужасно дебели (толкова, че да не могат да правят секс)
200 - твърде заети да играят warcraft
300 - метросексуални льольовци (жените, които харесват такива не са ми приоритет)

и какво излиза? Остават по-малко от 200 мъже за 1020 жени.


gagagaggaa.. не е истина колко пъти съм била пренебрегвана заради него.. :lol:
тва е болест

Canis_Dirus
01-13-2008, 23:10
А от тия 1020 жени колко са лесбийки, колко са дебели, колко са прекалено заети с козметичните си процедури, за да се занимават с момчета, колко от тях излизат само с дебели и дърти чичко-паричковци? 8)
Пренебрежимо малко! :grin:

shadow4e
01-13-2008, 23:11
Ама от тия 1020 също голям процент са тъпи, други пък си падат по метросексуални, зализани момченца. Така че... остават малко жени, които ти трябва да намериш сред блатото на "кифлите" :D

Canis_Dirus
01-13-2008, 23:12
Ама от тия 1020 също голям процент са тъпи, други пък си падат по метросексуални, зализани момченца. Така че... остават малко жени, които ти трябва да намериш сред блатото на "кифлите" :D
Както казах тези са пренебрежимо малко. За по-нататъшна информация прочетете http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=151584
Ще ги оправим :D

RAWRRR
01-13-2008, 23:14
Ама от тия 1020 също голям процент са тъпи, други пък си падат по метросексуални, зализани момченца. Така че... остават малко жени, които ти трябва да намериш сред блатото на "кифлите" :D

А аз съм от "ужасно дебелите,неспособни да правят секс" :cry: ,но вместо варкрафт чета космополитан,розови романчета за феминистки,статии "как да отслабнеш с 10 кг,само като смениш цветовете на дрехите си и прическата" , гледам "секса и градът" ,отвреме навреме пускам и фешън тв и си казвам,че един ден и аз ще стана манекенка и избърсвам олиото от пържените си картофи в блузката..

bungle
01-13-2008, 23:18
Ама от тия 1020 също голям процент са тъпи, други пък си падат по метросексуални, зализани момченца. Така че... остават малко жени, които ти трябва да намериш сред блатото на "кифлите" :D
Както казах тези са пренебрежимо малко. За по-нататъшна информация прочетете http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=151584
Ще ги оправим :D

Почувствах се като филма "Баклава".
:D

Canis_Dirus
01-13-2008, 23:18
gagagaggaa.. не е истина колко пъти съм била пренебрегвана заради него.. :lol:
тва е болест
Това е мъжката природа. Каква забава е да ръгаш нещо, като може да стискаш нещо в ръка и да си играеш с него?

Изобщо работата с компютърна мишка е много подобна на мастурбацията. Местиш мишката, цъкаш копчетата - правиш си густо.
Мастурбацията - пипаш чурката, масажираш тестисите - правиш си евала.

SINDEL
01-13-2008, 23:20
gagagaggaa.. не е истина колко пъти съм била пренебрегвана заради него.. :lol:
тва е болест
Това е мъжката природа. Каква забава е да ръгаш нещо, като може да стискаш нещо в ръка и да си играеш с него?

Изобщо работата с компютърна мишка е много подобна на мастурбацията. Местиш мишката, цъкаш копчетата - правиш си густо.
Мастурбацията - пипаш чурката, масажираш тестисите - правиш си евала.

:shock:
Колко малко знам за мъжкото съсловие :-|
Апф, тва за мишката и мастурбацията ме съсипа :D Има логика оба4е. Обяснява много неща

FelisDirus
01-13-2008, 23:21
gagagaggaa.. не е истина колко пъти съм била пренебрегвана заради него.. :lol:
тва е болест
Това е мъжката природа. Каква забава е да ръгаш нещо, като може да стискаш нещо в ръка и да си играеш с него?

Изобщо работата с компютърна мишка е много подобна на мастурбацията. Местиш мишката, цъкаш копчетата - правиш си густо.
Мастурбацията - пипаш чурката, масажираш тестисите - правиш си евала.


*поклон пред мъжката природа* :D

Canis_Dirus
01-13-2008, 23:22
А тука споменахте, че голям процент от жените били тъпи. Е и? Че то за еб*не акъл не требе бе. Даже по-хубаво! Като свършите с мурафетите ще й пуснеш да гледа Планета или MTV, а ти ще се врътнеш, ще се изпърдиш яко и ще заспиш блажено. Тъпи п*тки рулз!

FelisDirus
01-13-2008, 23:30
убуу де, ама вие съвсем изместихте темата (та и аз покрай вас се отплеснах)

кааакто и да е, весело да е 8-)

shadow4e
01-13-2008, 23:31
А всъщност ти искаш и с друг и той иска и с друга, така ли?

FelisDirus
01-13-2008, 23:37
А всъщност ти искаш и с друг и той иска и с друга, така ли?

Не е въпросът в това - говорех по принцип. Кое кара хората да искат други, дали не сме полигамни и т.н.

Ся искам само да спя, ама не ме лови сънят. 8-)

FelisDirus
01-14-2008, 11:53
Да, от мъжка гледна точка нещата са сравнително обясними, но защо и при някои жени се наблюдава? В нашата природа не е ли заложено да сме моногамни, да си гледаме децата, да стоим зад печката (колкото и да не ми харесва)? Мъжът ловува, а жената се грижи за потомството и къщните задължения (не ми го обяснявайте просто с това, че се развиваме, не в въпросът само в това).
Защо тогава в един момент това се преобръща и жената също се превръща в ловец или пък в плячка - желае да бъде покорена/прелъстена, харесват й тези игрички.