PDA

View Full Version : ХАРЕСВАМ ГО, А ТОЙ СИ ИМА ГАДЖЕ???



sweet15
01-14-2008, 15:46
Харесвам го много,обичам го, а той си има приятелка... Съвет за успокоение... :neutral: :cry:

elfinka
01-14-2008, 15:53
забрави го ;-)

mumiikataa
01-14-2008, 15:58
еми останете си фр.аз така направих с момчето,което харесвам от месец и малко...въпреки че той няма гадже,но просто не ме харесва.оня ден имахме възможност за повечко време насаме говорихме си,гушкаше ме и сега сме си бест френдс :)

elfinka
01-14-2008, 16:00
еми останете си фр.аз така направих с момчето,което харесвам от месец и малко...въпреки че той няма гадже,но просто не ме харесва.оня ден имахме възможност за повечко време насаме говорихме си,гушкаше ме и сега сме си бест френдс :)

аха, да бе, т'ва са пълни глупусти.. просто момчето иска да му потичаш малко по задника, че да му се повдигне самочувствието... бест френдс :razz: вярвай си бе...

kobrichka
01-14-2008, 16:02
Забрави го!момчето си има приятелка,не е нужно да се опитваш да ги разделиш!

gabi_94
01-14-2008, 16:03
ми незнам какво да ти кажа, защото съм в същото положение! Опитай се да го забравиш, ако не стане чакай те да скъсат. зависи и от това дали той има некви симпатии към тебе

mumiikataa
01-14-2008, 16:05
еми останете си фр.аз така направих с момчето,което харесвам от месец и малко...въпреки че той няма гадже,но просто не ме харесва.оня ден имахме възможност за повечко време насаме говорихме си,гушкаше ме и сега сме си бест френдс :)

аха, да бе, т'ва са пълни глупусти.. просто момчето иска да му потичаш малко по задника, че да му се повдигне самочувствието... бест френдс :razz: вярвай си бе...
е то преди пак си бяхме супер добри фр,просто сега ше си останем такива...и аз не му тичам след задника...така че спокс ;)

dreamerka
01-14-2008, 16:10
Миии бест фр...за сега..пък кой знае..може да скъсат и тогава ти да го успокояваш иииииии после да се превърнеш в новата му любов (:
успехче! =;

sweet15
01-14-2008, 16:15
Мии попринцип има симпатии,казал ми го е,но това момиче явно е преди мен.. :(

MiMcHeToOo
01-14-2008, 16:16
Ми.. Опитай се да го забравиш а ако имаш сили се бори!

sweet15
01-14-2008, 16:18
Да го забравя не мога,защото го виждам всеки ден в даскало с нея.... :(

tuzaro
01-14-2008, 16:18
и аз съм в такова положение, само че харесвам момиче :grin:

sweet15
01-14-2008, 16:19
Несправедлив е живота особено като траа да го виждам всеки денс нея..Преди се радвах като го виждамно вече всичко отвътр ми умира като го видя,колкото и смешно да звучи.. :neutral:

led_i_ogyn
01-14-2008, 16:24
Еми забрави го...Имам една приятелка,която е влюбена в момче,което си има приятелка и той непрекъснато и казва, че има чувства а-у...Така една година и тя плачеше без да спре,на даскало, у тях...и той не късаше с приятелката си и една година само мъки и сълзи.Няма смисъл да се заблуждаваш ако те харесва ще е с теб ако не-не!Забрави го!

marmalad4e
01-14-2008, 16:25
щом не можеш да го забравиш кво искаш да ти кажем ? ще е изклю4ително глупаво да се опитваш да го скараш с приятелката си..щом е с нея зна4и ииска нея:) според мен или го забрави или търпеливо 4акай своя ред

slun4evo
01-14-2008, 16:31
Данои сте останали приятели, не позволявай да го загубиш като приятел.Все пак като твой приятел ще е винаги до теб, а като твое гадже само няколко месе3ца или седмици.

sweet15
01-14-2008, 16:33
Ние не се познаваме с него добре..Не сме приятели просто го харесах преди 2 месеца и така....Казах му и така

_BuNnY_
01-15-2008, 13:52
пффф ко да ти кажа и аз съм в почтииииии същото полжение, обаче знай, че един път се живее :) Плюс тва никога не съм го разбирала тва : "Открадна ми гаджето" .... ?!?! кви са тея глупости, ако някой наистина иска да е с някого, то друг не може да ги раздели (освен в мексиканските сапунки :D ) така, че бори се за него - стискам палци \:D/ :)

FiRe_LaDy
01-15-2008, 14:19
Хмм ами огледай се наоколо ... може да си харесаш някой друг сладур пък.И да забравиш тоя пич ... и без това си има приятелка...откажи се ... не е последния споко ..

DivoTo_KoTe
01-15-2008, 17:52
пффф ко да ти кажа и аз съм в почтииииии същото полжение, обаче знай, че един път се живее :) Плюс тва никога не съм го разбирала тва : "Открадна ми гаджето" .... ?!?! кви са тея глупости, ако някой наистина иска да е с някого, то друг не може да ги раздели (освен в мексиканските сапунки :D ) така, че бори се за него - стискам палци \:D/ :)


Не знам аз не бих го направила,не е последното момче,постави се на мястото на момичето,има толкова други свободни момчета. Ако някоя се опита да ми отмъкне приятеля и прави номерца най-много да изяде няколко шамара пък и + това момчето може да я намрази.

Devilsplaymate
01-15-2008, 17:56
Или му кажи какво изпитваш, или още по-добре замълчи и заспивай всяка вечер плачейки, като нормалните хора.

_BuNnY_
01-16-2008, 09:43
пффф ко да ти кажа и аз съм в почтииииии същото полжение, обаче знай, че един път се живее :) Плюс тва никога не съм го разбирала тва : "Открадна ми гаджето" .... ?!?! кви са тея глупости, ако някой наистина иска да е с някого, то друг не може да ги раздели (освен в мексиканските сапунки :D ) така, че бори се за него - стискам палци \:D/ :)


Не знам аз не бих го направила,не е последното момче,постави се на мястото на момичето,има толкова други свободни момчета. Ако някоя се опита да ми отмъкне приятеля и прави номерца най-много да изяде няколко шамара пък и + това момчето може да я намрази.


Като казах да се бори за него, имах предвид да му разкрие чувствата си и да види той как ще реагира ... наистина да ходиш да се натискаш в такива ситуации е много тъпо и рискуваш той да те намрази, пък тогава става още по - гадно ... :neutral: :)

inshadow
07-18-2010, 21:25
лошо е да си чакаш шанса... търпеливия винаги си получава желаното, но после ще решиш, че всъшност преди си ти е било по - хубаво. Аз ей така търпеливо си изчаках моя и по горчивия начин се убедих, че човек е съвсем различен като приятел и като гадже :?

FuckedUp
07-18-2010, 21:41
Аман от тъпи теми...

elc
07-18-2010, 21:47
Мии попринцип има симпатии,казал ми го е,но това момиче явно е преди мен.. :(


Значи:Има 2 възможни вариянта :)
1я - Бори се за него !
2я- Забрави го !

Но разбира се и 2та си имат недостатъци и предимства :wink:

1я Вариянт :
Да се бориш за него ! Ами предимството на това , е че има някаква вероятност той все пак да иска теб и да се получи нещо , все пак знаеш ,че си опитала . :) Но гадното е , че може да не се получи така както ти се иска и той да те отхвърли още по гадно :? :( .. и тогава да те боли много повече ...

2я Вариянт :
Да го забравиш ! Хубавото на този вариянт , е че поне няма да страдаш толкова много ако те отхвърли отново и по гадно .. Но пък така няма да си пробвала и няма да знаеш какво щеше да стани , ако беше пробвала .. :(

Направо - Риск печели , Риск губи !!

Моя съвет е : По добре поговори с него , разбери дали имаш някакви шансове и ако ти каже не се оттегли с гордо вдигната глава , а ако се получи още по добре :)

Айде успех !! =; :!: :wink: :-)

FuckedUp
07-18-2010, 22:02
Мии попринцип има симпатии,казал ми го е,но това момиче явно е преди мен.. :(


Значи:Има 2 възможни вариянта :)
1я - Бори се за него !
2я- Забрави го !

Но разбира се и 2та си имат недостатъци и предимства :wink:

1я Вариянт :
Да се бориш за него ! Ами предимството на това , е че има някаква вероятност той все пак да иска теб и да се получи нещо , все пак знаеш ,че си опитала . :) Но гадното е , че може да не се получи така както ти се иска и той да те отхвърли още по гадно :? :( .. и тогава да те боли много повече ...

2я Вариянт :
Да го забравиш ! Хубавото на този вариянт , е че поне няма да страдаш толкова много ако те отхвърли отново и по гадно .. Но пък така няма да си пробвала и няма да знаеш какво щеше да стани , ако беше пробвала .. :(

Направо - Риск печели , Риск губи !!

Моя съвет е : По добре поговори с него , разбери дали имаш някакви шансове и ако ти каже не се оттегли с гордо вдигната глава , а ако се получи още по добре :)

Айде успех !! =; :!: :wink: :-)
Даваш й надежди за нищо.Филмиииииииии

elc
07-18-2010, 22:17
Мии попринцип има симпатии,казал ми го е,но това момиче явно е преди мен.. :(


Значи:Има 2 възможни вариянта :)
1я - Бори се за него !
2я- Забрави го !

Но разбира се и 2та си имат недостатъци и предимства :wink:

1я Вариянт :
Да се бориш за него ! Ами предимството на това , е че има някаква вероятност той все пак да иска теб и да се получи нещо , все пак знаеш ,че си опитала . :) Но гадното е , че може да не се получи така както ти се иска и той да те отхвърли още по гадно :? :( .. и тогава да те боли много повече ...

2я Вариянт :
Да го забравиш ! Хубавото на този вариянт , е че поне няма да страдаш толкова много ако те отхвърли отново и по гадно .. Но пък така няма да си пробвала и няма да знаеш какво щеше да стани , ако беше пробвала .. :(

Направо - Риск печели , Риск губи !!

Моя съвет е : По добре поговори с него , разбери дали имаш някакви шансове и ако ти каже не се оттегли с гордо вдигната глава , а ако се получи още по добре :)

Айде успех !! =; :!: :wink: :-)
Даваш й надежди за нищо.Филмиииииииии


От гледна точка на едно момиче това мога да и кажа :wink: , а вече всеки сам си преценява какво да прави ! Съжелявам за спама :)

glezenafukla
07-18-2010, 22:38
и аз съм поредната била в същото положение..кфо да ти кажа.. момченца-лигльовци..които не знаят кфо искат.. значи казва ти, че има симпатии към тебе..но е с нея.. (познато..) виждаш го.. говори ти, усмихва ти (познатоо..) но пак си е с нея.. Според мен треа да видиш точно как стоят нещата между тях.. в моя случай тя си беше чиста к**вичка, разиграваше си го (и още го..) и аз реших да се пробвам..понеже виждах, че нещата помежду им стоят така.. обаче, ако бяха щастливи заедно, не си изневеряваха, честно казано едва ли щях да напирам..щото те да са си добре и ти да се мъчиш да ги разделяш..жалко е..

Бих те посъветвала: виж какви да отношенията помежду им..ако не са толкова добри..пробвай се..кфо толкова.. от опит глава не боли..ама в никакъв случай не се оставяй да те разиграват и тъпчат!!! ;))

ForzaFelipe
07-18-2010, 22:46
Убий гаджето му :D :D :D

Така сериозно.Забрави го,не се хвърляй в бой който вече си загубила.Ако смяташ че може да се получи нещо,да я зареже заради теб е тогава ти си!Само ти може да прецениш дали има смисъл или няма.Няма значи го забрави,има ли действай покажи му че го харесваш и ти пожелавам късмет :)

Krischu
07-18-2010, 23:20
Забрави го!момчето си има приятелка,не е нужно да се опитваш да ги разделиш!
И аз така мисля :)

Blondityy
07-19-2010, 09:09
Забрави го!момчето си има приятелка,не е нужно да се опитваш да ги разделиш!
Да, ще стане по-зле :?

Justify
07-19-2010, 09:38
Кво сте се разписали бе съветници :D :D :D :D темата е от 2008г. Може да са се оженили вече......... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-) :D :D :D

Housemusikk
07-19-2010, 10:03
Ако не искаш да си изгубиш няколко месеца от любовния живот в едно нищо го забрави . Ако не приятно гледане на филма . :)

Blondityy
07-19-2010, 12:09
Олии, верно ве! Хора, голяма излагация... :shock:

PoRcHeTaTa1
07-19-2010, 14:02
еми останете си фр.аз така направих с момчето,което харесвам от месец и малко...въпреки че той няма гадже,но просто не ме харесва.оня ден имахме възможност за повечко време насаме говорихме си,гушкаше ме и сега сме си бест френдс :)

аха, да бе, т'ва са пълни глупусти.. просто момчето иска да му потичаш малко по задника, че да му се повдигне самочувствието... бест френдс :razz: вярвай си бе... :grin: :grin: :grin:

teenems
07-19-2010, 15:27
Намери си друг ,няма смисъл

CristiaNoAL
07-19-2010, 15:45
Темичката е от 2008 пички и пичове,излагате се гледаите датата на пускане :D :shock:

Paramour
07-19-2010, 17:45
Ключ? :) :)