PDA

View Full Version : Търся уроци по рисуване



Malighos
01-14-2008, 16:03
Бих искал да се понауча да рисувам защото обичам да го правя, но от уважение към изкуството искам когато изразявам себе си на листа да не се притеснявам за качеството на техниката ми (през повечето време тези притеснения ми убиват цялото удоволствие от заниманието). Бих предпочел уроци които са по - скоро за любители - хора, които искат да се научат да рисуват / да усъвършенстват вече придобити умения, заради самото удоволствие от рисуването. До сега съм рисувал май - само графики, но с радост бих опитал да работя с цветове; интересувам се изключително от фигурални композиции, но съм склонен да опитвам нови неща (само това съм рисувал и не съм се занимавал с друго, затова не знам какво съм изпуснал :oops: ). Ако някой може да ми препоръча място / учител ще му бъда много благодарен, наистина искам да започна. Благодаря предварително.

hanu
01-15-2008, 14:19
кой матерял използваш най-често?Какво си пробвал до сега ?
Прерисувал ли си от анатомии?
Ако не, изтегли си от нета и пробвай :D идват супер идеи докато научаваш пропорциите ,и усъвършенсташ техниката

Saymon90
01-15-2008, 16:51
Мога да ти помогна, пиши ми ЛС.

cherenlebed
01-19-2008, 14:31
Добре, лек офтопик...

Аз търся уроци по ПЕЕНЕ.Искам да науча поне основните неща, за да мога да пея що-годе правилно. :)
Ако някой знае онлайн уроци, торенти и темподобни...да ми пише на ЛС.
Dankesch