PDA

View Full Version : Не си спомням сайта....



otka4ena
01-14-2008, 18:27
Имаше един сайт,като форум,в който пишеш имената си и ЕГН-то и имената и егн-то на приятеля си и питаш дали имате бъдеще,какво ви очаква заедно...бях питала преди време и наистина ми отговориха вярно...ако някой го знае тоя сайт да казва.Мерси!

scorpias
01-14-2008, 20:53
Имаше един сайт,като форум,в който пишеш имената си и ЕГН-то и имената и егн-то на приятеля си и питаш дали имате бъдеще,какво ви очаква заедно...бях питала преди време и наистина ми отговориха вярно...ако някой го знае тоя сайт да казва.Мерси!
google.com :D

Mitio_man
01-14-2008, 20:55
Имаше един сайт,като форум,в който пишеш имената си и ЕГН-то и имената и егн-то на приятеля си и питаш дали имате бъдеще,какво ви очаква заедно...бях питала преди време и наистина ми отговориха вярно...ако някой го знае тоя сайт да казва.Мерси!
google.com :D
hahahhahaha по-скоро имаше една програмка за тая цел- Z-Info се казваше май

otka4ena
01-15-2008, 17:15
Как все толкоз компетентни като вас се отзовават...не мога да разбера :evil:

EJI4eTy
01-15-2008, 17:22
Как все толкоз компетентни като вас се отзовават...не мога да разбера :evil:

а ти пък ... как може да си толкова наивна ... интернета ти не е врачка ... компютъра също ... сайта с тая простотия също , айде малко се осъзнай :wink: има и някфи други от сорта "изпрати това на 921631 човека или майка ти ще умре ..." абе секфи глупости , наистина ли им вярваш :grin: :-D

otka4ena
01-15-2008, 18:58
Айде още една...първо:не знаеш за какво ми е,второ:не знаеш какъв е сайта и трето:само ми флудиш темата,аз задавам прост и елементарен въпрос....ако някой го знае да го каже....не питам за мнение!!