PDA

View Full Version : .. айде и мене ми е ред за тема :)



ihopeulikepain
01-14-2008, 18:45
Начи преди да си излея мъките ше сложа малко уводче .. :)
Та ходих си аз по купончета и си прайх забавното .. некоя забивка, флирт там от време на време :) .. ама един ден си казах тва не е работа .. само се залъгвам с тея "връзки" .. и реших да си търся нещо по-сериозно... да готви шкембе и да чисти :lol: .. не без тва последното :D .. и до него ше стигна ама ми е рано още :D
Същинската история е следната .. немрих си едно девойче, ся тря и то да ме намери и сичко ше е ток :D Момичето е супер нормално не е некво надуто отракано дето незнае кво иска .. :)
До тука сичко е точно обаче тя сега е заек в даскалото сещате се за кво стаа дума .. постояно седи в стаята си непознава никой бе с една дума пълно смирение пред ветарните :D .. пробвах да я заговоря няколко пъти ама явно здраво съм хлътнал щото няам спомени кво съм й казал :d .. та иам усещането че май я плаша .. нз за сефте ми е тая ситуация нз как да се държа със по малки от мене (момичета) ае със момчета, викнеш им два три пъти и после те гледат в очите ама с нежната полувина вярвам тва не е опримален подход :} .. Та некое съветче да ми кажете .. ако някой е имал подобна ситуация да каже.. :) Секви коментари приемам ! :)

СлАдКуУ_ИзКуУшЕнИе
01-14-2008, 18:49
Ти на колко си години е тя на колко е? :)

w0sh
01-14-2008, 18:52
То пък от тфа да си хванеш зайка по-лесно няма бе брато.

Аз откакто съм 10-ти клас не мога да ги отрсъкам от себе си.

(така е от около 3 години)

tuzaro
01-14-2008, 18:52
Баце ти може верно да я плашиш-изкъпи се, избръсни се, среши се (ние си знаем че тва се прави само за нова година, ама се постарай)
Вярвам че ше има успех :wink:

kifla
01-14-2008, 18:57
Баце ти може верно да я плашиш-изкъпи се, избръсни се, среши се (ние си знаем че тва се прави само за нова година, ама се постарай)
Вярвам че ше има успех :wink:
:lol: tuzaro разбива всички теми само с едно изказване d`ge
Сега по темата на Човека с въпроса..ама пич влизаш в стаята на въпросното маце и и казваш здравей,как си ..нали стандартните неща .И като за чао и казваш искаш ли след училище да пием кафе ?И си готов за всичко 8-) Послушай кифлата!Има опит в забивките ! :D

4you
01-14-2008, 19:00
хих много сладко :) мии да ти кажа ся то и аз съм заек..и ако някой от по-големите дойде и ме покани на кафенце ..100% ше кажа не..шсии помисля че ше ме гаврят нещо ..знам ли..и по-добре първо се запознайте..после й вземи скайпа..лаф :D ала-бала..после фаза телефончее..ии почваш да я сваляш ткфф..незнаааам :smt001 :smt001 ай успехчее :smt003 и пиши че ми е интересно хяхя :)

П.П. пак ти каам супер сладко тва дето го пишешшшшш ;-) ;-)

w0sh
01-14-2008, 19:01
Аве не ги слушай Ветеран. Влизаш с една мощна оригня понеже си "Ветеран" както казах вече.

Момичетата ще се възхитят щото си бунтар ан момчетата с девствените мустаци ще кажат "тоя е бахт балъка" ама тайно ще ти завиждат. (Личен Опит)

tuzaro
01-14-2008, 19:01
Баце ти може верно да я плашиш-изкъпи се, избръсни се, среши се (ние си знаем че тва се прави само за нова година, ама се постарай)
Вярвам че ше има успех :wink:
:lol: tuzaro разбива всички теми само с едно изказване d`ge
Сега по темата на Човека с въпроса..ама пич влизаш в стаята на въпросното маце и и казваш здравей,как си ..нали стандартните неща .И като за чао и казваш искаш ли след училище да пием кафе ?И си готов за всичко 8-) Послушай кифлата!Има опит в забивките ! :D Шоколадке, не си момче и тва дето го каза не е много правилно, пробвал съм го щот и аз съм 10 клас и налитам на зайци..
тва ако го направиш ше гледа като елен пред фарове на кола... :-P

ihopeulikepain
01-14-2008, 19:02
Баце ти може верно да я плашиш-изкъпи се, избръсни се, среши се (ние си знаем че тва се прави само за нова година, ама се постарай)
Вярвам че ше има успех :wink:
не бе нямах тва предвид :) .. идеята ми беше че там съм по-голям и не се познаваме пък тя е в ново даскало и ше си помисли нещо момичето ... :)
P.S 11 клас съм .. :)

w0sh
01-14-2008, 19:05
Баце ти може верно да я плашиш-изкъпи се, избръсни се, среши се (ние си знаем че тва се прави само за нова година, ама се постарай)
Вярвам че ше има успех :wink:
:lol: tuzaro разбива всички теми само с едно изказване d`ge
Сега по темата на Човека с въпроса..ама пич влизаш в стаята на въпросното маце и и казваш здравей,как си ..нали стандартните неща .И като за чао и казваш искаш ли след училище да пием кафе ?И си готов за всичко 8-) Послушай кифлата!Има опит в забивките ! :D Шоколадке, не си момче и тва дето го каза не е много правилно, пробвал съм го щот и аз съм 10 клас и налитам на зайци..
тва ако го направиш ше гледа като елен пред фарове на кола... :-P

Напоълно съгласен.
Абе ръководете се от мене бе

Абитуриент съм.

kifla
01-14-2008, 19:58
Баце ти може верно да я плашиш-изкъпи се, избръсни се, среши се (ние си знаем че тва се прави само за нова година, ама се постарай)
Вярвам че ше има успех :wink:
:lol: tuzaro разбива всички теми само с едно изказване d`ge
Сега по темата на Човека с въпроса..ама пич влизаш в стаята на въпросното маце и и казваш здравей,как си ..нали стандартните неща .И като за чао и казваш искаш ли след училище да пием кафе ?И си готов за всичко 8-) Послушай кифлата!Има опит в забивките ! :D Шоколадке, не си момче и тва дето го каза не е много правилно, пробвал съм го щот и аз съм 10 клас и налитам на зайци..
тва ако го направиш ше гледа като елен пред фарове на кола... :-P

Напоълно съгласен.
Абе ръководете се от мене бе

Абитуриент съм.
tuzaro аз съм 12 клас и повярвай няма чак така да гледа даже ще и стане приятно мога да ти кажа ...ако искаш може да поспорим по темата 8-)

the_uNf0rgIv3n
01-15-2008, 06:15
Абе наистина може да се поспори .. и в край на сметка, крайната дума е на зайката. Всеки по различен начин реагира на такива неща ...

MartyParty
01-15-2008, 08:55
Ветераните сте изгубили всичко заешко в себеси. 8) Десетокласниците още удържате фронта.
Както и да е... присъединявам се към мнението на другото зайче-запознанство,скайп и телефон.И като усетиш,че вече се е отпуснала-едно кафенце за десерт :P

asi_basi
01-15-2008, 10:06
Както и да е... присъединявам се към мнението на другото зайче-запознанство,скайп и телефон.И като усетиш,че вече се е отпуснала-едно кафенце за десерт :P

A taka i az sam saglasna s tozi podhod. Uspeh :)

emviii
01-15-2008, 10:46
am kvo kat si 11 klas :) nqma nikakav problem kaji 4e 6e q zapoznaish s horata tui onui :) pak i kvo ti puak 4e e malka az sushto sum zaek v novo daskaly ama ne sme tolkova zabiti kolkot smatate :) smisul nz tq kak e ama mislq che e kat golemiete momicheta kat akul de :) sled kat si q aresal nema da e lape :)

tuzaro
01-15-2008, 15:38
am kvo kat si 11 klas :) nqma nikakav problem kaji 4e 6e q zapoznaish s horata tui onui :) pak i kvo ti puak 4e e malka az sushto sum zaek v novo daskaly ama ne sme tolkova zabiti kolkot smatate :) smisul nz tq kak e ama mislq che e kat golemiete momicheta kat akul de :) sled kat si q aresal nema da e lape :)Ти си на 14 :shock: :shock:

Fore7er
01-17-2008, 12:59
Ахаха, ех тези зайци :D И при мен същата работа мамка му :-D мойта тема (htt://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=150710) И аз имам същият проблем и нищо умно не мога да измисля,за да не си направи грешни изводи и всичко да се провали и да ме отбягва :(
Имам някакъв план де,дано да се окаже успешен :-P

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 16:38
Както и да е... присъединявам се към мнението на другото зайче-запознанство,скайп и телефон.И като усетиш,че вече се е отпуснала-едно кафенце за десерт :P

A taka i az sam saglasna s tozi podhod. Uspeh :)
+1 :-)

ihopeulikepain
01-17-2008, 17:09
Ахаха, ех тези зайци :D И при мен същата работа мамка му :-D мойта тема (htt://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=150710) И аз имам същият проблем и нищо умно не мога да измисля,за да не си направи грешни изводи и всичко да се провали и да ме отбягва :(
Имам някакъв план де,дано да се окаже успешен :-P

хаха :) дано да е успешен братле пожелавам ти го .. :)

emviii
01-17-2008, 21:52
am kvo kat si 11 klas :) nqma nikakav problem kaji 4e 6e q zapoznaish s horata tui onui :) pak i kvo ti puak 4e e malka az sushto sum zaek v novo daskaly ama ne sme tolkova zabiti kolkot smatate :) smisul nz tq kak e ama mislq che e kat golemiete momicheta kat akul de :) sled kat si q aresal nema da e lape :)Ти си на 14 :shock: :shock:

Zashto da ne sum 8)