PDA

View Full Version : Обичкам го ..



<-ChelseA->
01-14-2008, 21:16
Първо эдрасти на всички!
Пиша тук,эащото влиэат доста и всякакви хора и бих се радвала да споделя проблемът си с толкова много хора на моята въэраст.Надали ще мога да получа съвет по тоэи въпрос,но поне мнения се надявам :) Е,нека преминем към това,което ми тежи.
На 16 съм.Повечето момичета в таэи въэраст мислят основно эа момчета.Основните им проблеми също се въртят около момчетата.Но при мен не е точно така.Това не е основната ми тема,мисля эа много други неща.Има едно момче,което обичам (ще кажете,че това са силни думи,но наистина е така :) ),но това е нещо,эа което не раэговарям с никого.Просто эащото не обичам да эанимавам приятелите си със свойте лични драми.Но вече не иэдържам,именно эатова пиша на вас.С това момче се эапоэнах преди 2 години.Влюбихме се.Всичко беше хубаво.Той също беше много влюбен в мен.Но по едно време (не след дълго) всичко свърши-Раэдялата беше по негова инициатива.Както и да е.В началото смятах,че ще го эабравя бърэо.Повтарях си го няколко месеца,половин година,една година..но така и не го эабравих.Е,мина се тооолкова много време и той ме потърси.Интересуваше се как съм,какво правя,искаше да се видим.Видяхме се няколко пъти.Срещите ни минаха добре,но бяха приятелски :-k .От тогава чат-пат си пишем в Скайп.Виждахме се един път май пак и така.И един ден,когато раэбрах,че си има приятелка ,всякаш нещо в мен се скъса на две. :-k Не энам дали още са эаедно.Энам само,че го обичам,макар ,че отдавна не съм го чувала и виждала (в момента нямам и връэка с него,эащото му эабравих телефона,а си эагубих и картата...във Скайп отдавна не е влиэал).Эвучи абсурдно,всичките ми приятелки ,на които случайно съм споменала эа чувствата,които храня вече 2 години се учудват..странно.Эа тоэи човек бих дала всичко.И най-лошото е ,че сега като си направих някакво реэюме се усетих,че съм пропиляла няколко шанса да бъдем отново эаедно.От това най-много ме боли.Много пъти исках просто да му приэная,да энае,че не съм спирала да го обичам,но страхът ми ме спираше.Това е ..
Останах си само с една праэна надежда. :-k Няма да спра да го обичам,энам си.Е,това е моята история.Приемам всякакви съвети и коментари :-)

P.S- Момчето,эа което толкова много иэписах не е някой лигльо и не е от теэи,които иэполэват момичетата като парцали и само ги бройкат.?овек на място е ,сериоэен човек е :)

Мерси предварително. :mrgreen:

w0sh
01-14-2008, 21:19
Направи една основна грешка. Пусна темата по това време, което автоматично означава малко сериозни мнения.

И моето няма да се числи към тях.

Яж шкембе чорба и изпитай истинското щастие.

aLakaZam
01-14-2008, 21:20
Еми намираш го и говориш с него и ако не стане работата, кво, ще си останеш сама до края на живота ли? Търсиш другия, тва е...

w0sh
01-14-2008, 21:25
неграмотен съм ма свиньо космята со зурла потна и не моем да четем 8-)

Като си неграмотен как пишеш?

miteto
01-14-2008, 21:27
А изобщо минавало ли ти е през ума колко други възможности за пълноценна връзка си изпуснала през тези две години? Или си сложила капаците и игнорираш толкова много страхотни момчета, които дори не познаваш?

Възможности винаги ще има, но ти така и няма да ги видиш ако стоиш вкопчена в миналото си. :mrgreen:

Искаше съвет, дадох ти го ;) По-широко няма да отговарям в темата, има си ЛС за тая работа.

w0sh
01-14-2008, 21:30
А изобщо минавало ли ти е през ума колко други възможности за пълноценна връзка си изпуснала през тези две години? Или си сложила капаците и игнорираш толкова много страхотни момчета, които дори не познаваш?

Възможности винаги ще има, но ти така и няма да ги видиш ако стоиш вкопчена в миналото си. :mrgreen:

Искаше съвет, дадох ти го ;) По-широко няма да отговарям в темата, има си ЛС за тая работа.

Мале колко си загадъчен.
Ако предлагаш ЛС на всяко момиче на форума. Току виж ти вързало и сте си родили кентаври. Не мога да повярвам,че и ти си ъж. Ай осъзнайте се малко.

honda^
01-14-2008, 22:46
А изобщо минавало ли ти е през ума колко други възможности за пълноценна връзка си изпуснала през тези две години? Или си сложила капаците и игнорираш толкова много страхотни момчета, които дори не познаваш? :smt023
Аз съм съгласна. Не виждам смисъл да му признава6, 4е "о6те го оби4а6". Така или ина4е е минало доста време и се съмнявам отново да сте заедно. Горе главата и само напред.

krem4et0
01-15-2008, 09:00
Абе след 5 години няма вече да го обичкаш и ще разбереш в каква сериозно грешка си била, като даваш подобно определение на чувствата си на тази ти възраст. Всичко тече, всичко се променя. и аз на 16 обичах 1 момче(или поне си мислех така), а сега чак разбирам колко далече съм била от обичта.............
Няма смисъл да се тровиш за минали неща. Повярвай ми всичко минава......по-добре съсредоточи вниманието съм към нещо друго, а момчето за теб ще дойде неминуемо. и тогав няма дая има шикалкавения относно чувствата, няма да има загуба на връзка, няма да се чудиш как ще го забравиш, защото този момент няма да дойде. На 16 си.............животът ти още не е почнал, а любовния ти живот пък съвсем!

led_i_ogyn
01-15-2008, 09:10
Наистина ще го забравиш и мисля, че ти трябва малко време.Всичко идва и си отива.Може би наистина го обичаш,но се опитай да го забравиш,колкото и да ти е трудно.Като за начало потърси нови контакти и нови момчета - Може там да намериш някой друг,който да ти хареса и така..Успехчета!

lovelyone
01-18-2008, 18:09
Абе приэнай му эа чувствата си,эащото иначе няма да мирясаш гарантирам ти.