PDA

View Full Version : Къде изчезнаха важните теми?



bboy_bunker
01-14-2008, 22:24
К'во става с тоя форум, уа? :shock:

find_m3
01-15-2008, 06:56
К'во става с тоя форум, уа? :shock:

по мое скромно мнение се изпариха затова и не влизам често вече....

аха и другото е ,че се появиха тия тъпи нови раздели от сорта на "кофата" и се навъдиха дебили да се правят на интересни с тъпанарските си теми :evil:

аа съм 99% сиг ,че часовника на форума е с 52 минути напред ,а няма кой да го нагласи ,че си изкарвам акъла всеки път като погледна

kakaomen
01-15-2008, 08:51
К'во става с тоя форум, уа? :shock:

по мое скромно мнение се изпариха затова и не влизам често вече....

аха и другото е ,че се появиха тия тъпи нови раздели от сорта на "кофата" и се навъдиха дебили да се правят на интересни с тъпанарските си теми :evil:

аа съм 99% сиг ,че часовника на форума е с 52 минути напред ,а няма кой да го нагласи ,че си изкарвам акъла всеки път като погледна
Да наистина трябва някой да оправи часовника, че вчера си изкарах акъла с него, защото помислих че съм почнал у-ще... :x

bulgarche
01-15-2008, 14:44
Важно е че тъпата ти тема я няма вече там, а моята си стои. Да, заяждам се като дете

10 важни теми на раздел е много. Пускал съм тема по този проблем, след което намаляха. Голяма част от потребителите (да не казвам всички) пропускат да прегделждат важните теми. Ако са важни ще си стоя сред актуалните ;)

Mooo6no
01-15-2008, 15:09
Защото някой се сети да пооправи форума.

Momchence
01-15-2008, 16:25
..е крайно време беше да махнат тоя "пичи грип" поредната човешка стадна простотия...умрело едно пиле и айде пандемия...същата история като с антракса, изоставените куфарчета и т.н.

Mitio_man
01-15-2008, 17:02
К'во става с тоя форум, уа? :shock:

по мое скромно мнение се изпариха затова и не влизам често вече....

аха и другото е ,че се появиха тия тъпи нови раздели от сорта на "кофата" и се навъдиха дебили да се правят на интересни с тъпанарските си теми :evil:

аа съм 99% сиг ,че часовника на форума е с 52 минути напред ,а няма кой да го нагласи ,че си изкарвам акъла всеки път като погледна
абсолютно тоя часовник и на мен ми изкарва акъла

OtherDimension
01-15-2008, 17:04
К'во става с тоя форум, уа? :shock:
форумът е мъртъв

teenkopele
01-15-2008, 17:11
К'во става с тоя форум, уа? :shock:
форумът е мъртъв

...но има още 8 живота. 8)

LiveFlower
01-15-2008, 17:25
ama verno ne moga da razbera kakvi sa tiq razdeli"kofata","konkursi"neznam si o6te kvo.KAkvo stana s onnzi seriozen forum,koito be6e?!

IrReplacaBle
01-15-2008, 19:40
А до скоро ,когато отидеш на страницата с разделите най-отгоре излизаше списък с последните тема,а вече не,защо?