PDA

View Full Version : Щуротии в училище :)))



bebeto0o
01-15-2008, 12:46
Kajete nqkoq 6turotiq v daskalo nie imame postoqnno - na4i padat saksii na orata na glavite, s4upihme 2 masi, 1 stol, otkovahme daskite po poda :D, gasim toka na celoto daskalo ... awe sekvi :D:D:D

VilleBaby
01-15-2008, 14:41
ami dnes naprimer edno mom4e ot na6iq klas ritna topkata i s4upi 2 lampi vav fizkulturniq salon... :D :D :D i v4era potro6ihme edin ogromen prozorec :D dobre 4e nikoi ne se narani :!: :!: :!:

Jeuelle
01-15-2008, 15:13
Ами прекалено големи сме за щуротии...

asi_basi
01-15-2008, 15:17
Ami osven 4e vednaj se bih s 1 momi4e v daskalo... mai ne se se6tam za trugi gluposti deto sam praila v daskalo...to ne e i mn 6turotiq de ama...
A setih se! Vednaj v 4as po himiq bqhme se sabrali celiq klas v staqta i 4akahme daskala i 6toto vse se bazikam s nego i tozi pat nemojeh da propusna,po4nah da go imitiram kak govori kak varvi i se dviji (am kvo da napraq 4e e tolkova sme6en i izkufql :razz: ) i misleiki 4e o6te ne se e qvil az prodaljavam da go imitiram kak govori i nai-4estite mu repliki, no use6tam 4e vsi4ki mlakvat i gledat nqkak upla6eno ama ne obra6tam vnimanie i sled minuta nqkade ve4e se zaogledah okolo men i gledam zad men stoi daskala i vizionomiqta mu hi4 ne be6e udobritelna :x ... posle razbrah 4e prez pove4eto vreme bil tam... :-D ...az se 4udq 6to imam kofti ocenka po himiq :razz:
drugi 6turotii nqma, osven normalnite bqganiq, podpravqne na podpisi i kat ni hva6tat kak po4vame da lajem..
Mai tva e...

BioX
01-15-2008, 16:24
Ами прекалено големи сме за щуротии...
+1
vapreki 4e ot vreme na vreme praim nqkva glypost ama rqdko

pp.spomnqm si minalatata godina prozoreca koito e do daskala se s4ypi 4 pati za period ot 2 semici i nito edin pat ne bqhme vinovni nie a te4enieto koeto se poly4ava.ama nali nie sme bili v staqta nie sme vinovni.a taq godina se e 4ypil samo 2 pati :D

EJI4eTy
01-15-2008, 17:26
последната година сме счупили 2 стола 1 прозорец 1 саксия с цвете ии някфа маса която все още е счупена и никой не иска да я оправи и едвам се крепи 8-) също така и стола на който седят госпожите 8-) 8-) 8-) вземахме маркерите с които пишат :oops: целия клас бягахме от музика ... госпожата по английски излезна от часа и викна директорката щото в часа не и обръщахме внимание :D ... и май това е за друго не се сещам [то и това нищо не е ... в наща класна стая толкова други простотий могат да се правят] 8-)

SuNsEt
01-15-2008, 17:41
Класът разболя биоложката и тя нямаше глас цели две седмици...Сега я докарахме до мигрена и главоболие и ще влиза в болница за 10 дена.Тая по математика много ни крещи и днес беше без глас.АааАа...накарахме 3 госпожи(по физи4еско и 2 по бел) да напуснат...Другооо...с4упени прозорци,един с4упен 4ин,две преобърнати бюра на госпожи,псуване на господина по музика...Аз не де 8-) ...Примерно:
-(Коста)Ей пи4,разкарай се от оредбата да не те пре4укам!!!(На господина)
-Добре!(господина)
:lol: това е най-малкото...
Веднъж предложиха за наказание едно мом4е от моя клас,защото когато тая по АЕ си ходила по коридора и той я поздравил със"Хайл Хитлер!" + движението на ръката :lol: ...

EJI4eTy
01-15-2008, 17:53
Също така на госпожата по музика едно момче и показа среден пръст и тя го изгони и му каза да не влиза повече в часа =D> на другия ден той влиза пръв в кабинета по музика [и естествено с влизането бута госпожата] , а тя гледаше като застреляна ...

Тя дори е ходила до блока на това момче ама той я е замерал с обувките , тя му е казала че ще го остави на поправителен ,а той и е отговорил ,че ако повтара годината тя вече нема да е госпожа по музика 8-)

Reed
01-15-2008, 18:11
То пък голяма щуротия да счупиш я маса,я стол..

TellMeYourName
01-15-2008, 18:13
Обгазяване ... не питайте ...

Jeuelle
01-15-2008, 20:49
Да, Whisskas е напълно права. Много са ви погрешни представите за щуротии. Това вашето са идиотски , келешки вандалщини......

Pedigree
01-16-2008, 14:04
Ако под "щуротии",имате предвид блъскане на чинове и чупене на столове-никой от нашия клас не прави простотии.Под щуротии,аз имам нещо много по-различно.Нещо,което наистина ще ми остане дълго време в съзнанието,а не чупене на джама,стола,чина... :)

InitialD
01-16-2008, 18:26
Класът разболя биоложката и тя нямаше глас цели две седмици...Сега я докарахме до мигрена и главоболие и ще влиза в болница за 10 дена.Тая по математика много ни крещи и днес беше без глас.АааАа...накарахме 3 госпожи(по физи4еско и 2 по бел) да напуснат...Другооо...с4упени прозорци,един с4упен 4ин,две преобърнати бюра на госпожи,псуване на господина по музика...Аз не де 8-) ...Примерно:
-(Коста)Ей пи4,разкарай се от оредбата да не те пре4укам!!!(На господина)
-Добре!(господина)
:lol: това е най-малкото...
Веднъж предложиха за наказание едно мом4е от моя клас,защото когато тая по АЕ си ходила по коридора и той я поздравил със "Хайл Хитлер!" + движението на ръката :lol: ...

Хахах това с хитлер изби рибата!!! .. а иначе ние като бяхме 8-9 клас едни пичове от класа ги беше ударил пубертета яко и хвърляха чантите на всеки .. един път се връщам в класната стая по време на междучасие и точно пред очите ми лети раницата ми и се разбива направо като бомба в стената.
Един от пичовете които хвърляха чантите слезе на двора да си вземе тетрадката защото един друг му я беше хвърлил и стой той долу (ние сме на 4 етаж) и вика на един друг да си хвърли чантата а той ще му я хване и оня вика "Ама да я хванеш !" и другия "ОК бе не се притеснявай!" и оня си я хвърли.Тоя долу стой точно под чантата и я гледа как пада и точно преди да падне се отмества настрани и чантата се разби като бомба!
Иначе последиците за нас потърпевшите бяха изкривени стоманени пергели, метални несесери абе и диамант да имаше вътре сигурно щеше да се е счупил те как ги хвърляха!!!
А иначе смешки много сме правили разсмивали сме госпожите,разплаквали сме ги..ходели сме по 2 пъти на седмица при директора . .ей такива простотии! :oops: :-|

bebeto0o
01-16-2008, 19:14
Ne znam vie kvo razbirate pod "6turotii" ama as nqmah predvit samo s4upena masa ili stol a izob6to ne6to po interesno i zapomnq6to se .... apa mn me podrazni tfa 4e sa iscepi nqkoi i re4e 4e v klasa si nqmat "selqni" ako iska6 da zn v na6iq klas sme samo balgari i sme si mn vaspitani ama se pak si imame iscepki pone po 1,2 na den :Drasakazvaite qki slu4ki ;) davaite ideiki :D

mumiikataa
01-16-2008, 20:09
куку магазин--->сърбящ прах и миризливи бомбички.веднъж цялото даскало миришеше на развалени яйца от нас....а сърбящия прах беше за господина по география...

50cent
01-17-2008, 12:54
куку магазин--->сърбящ прах и миризливи бомбички.веднъж цялото даскало миришеше на развалени яйца от нас....а сърбящия прах беше за господина по география...

ole ole nie su6toto napravihme te sa edni mirizlivi ampuulki az kupih 6 ampulki vsqka edna e sposobna da miri6e na rastoqnie ot 20-30m i ne vi govorq za ne6to vse edno da prudne6 ami mirizma sus silata da ti se nasulzqt o4ite
tova e 1voto 4e6t prah slojihme na vsqka edna ujitelka na stola toest samo az gi pravq tiq ne6ta

posle bqh kupil edin sprei sus izkustveni laina ima miris na laino i vid na laino
i go napruskahme po drujkite na vratite

apuk ako stava duma za 4upene



zna4i za 4upene a hmmm... :-o

stola-4 masi-1 4inove-1 saksii-2 vrati-1 lampi-1

o6te ebavkite s daskalkite

imame edin u4enik ama toi sigurno nqma da mine klasa zna4i toi mu se kaje ne6to i kato po4ne ama ooool kurvo ti na men li ma i si izliza ot staqta i o6te naaai razli4ni prostotii

bebeto0o
01-17-2008, 15:12
Ти пък как се изцепи, не можах да повярвам...
Селянин, като човек от село... Не е ли българин? Заеби, големия град,чудо голямо... останалите не са българи...
Всички знаем, какво имам предвид под "селянин" ...
Хората от село, са хора като всички нас,които живеем в градове... Даже понякога са по-стойностни хора именно от живота на село.
Аз говоря за манталитет.
Не виждам нищо яко в това да чупиш разни неща...

Vij ne iskam da se karame .. vs ima razli4ni mneniq i razbiranie :) Kolkoto do tfa na selo .... as imah v predvit .. we zareji :)

InitialD
01-17-2008, 23:43
Ne znam vie kvo razbirate pod "6turotii" ama as nqmah predvit samo s4upena masa ili stol a izob6to ne6to po interesno i zapomnq6to se .... apa mn me podrazni tfa 4e sa iscepi nqkoi i re4e 4e v klasa si nqmat "selqni" ako iska6 da zn v na6iq klas sme samo balgari i sme si mn vaspitani ama se pak si imame iscepki pone po 1,2 na den :Drasakazvaite qki slu4ki ;) davaite ideiki :D

Неееее!!! :shock: Това беше изцепката на седмицата!!!! #-o

lovetanya
01-18-2008, 06:55
Олеее ми то щуротии колкот искаш!!! Нашия клас сме пълни психари!!! Значи най-готиното беше когато изляхме кофата с мръсната вода върху господина по история :lol: Или може би когато залепихме дъвка на стола на госпожата по география :lol: Ами и в нашия клас един път хвърляха раници както каза Initial_D ...А за бъзици с госпожите направо ги побъркваме! Тая по АЕ мале каква добричка беше ния направо я оскатихме душевно!!! :lol:

mickelangelo
01-18-2008, 09:12
Редовен номер :
в математиката .. 2 ра смяна вече е тъмно на вънка .. гасим лампите и замерваме даскала с к'вото имаме ... бутилки от кока кола .. разни закуски и темподобни ...
Вчера : от физкултирния салон откраднахме 1 топче за пинг-понг и си направихме димка ..
друг редовен номер : ако имате нови дъски дето се пише с маркери ... просто сменяте маркера на даскалката с перманентнен ... и след 1 вия час повече няма да се пише на тази дъска ..
друго .. : ами има едни " дяволчета " продават ги в куку-магазините ... представляват едни много малки пакетчета койито като ги цапнете някъде и гърмят ... просто замерваме даскалката ... или дъската и гледате шаш-а : :grin: :grin:
друг номер който е по прост : наговаряте се .. с повечето хора в класа ... и г-жата примерно ви казва нешо от урока .. и някои казва браво .... и всички започват да ръкопляскат без причина ... тя примерно ще спре малко да преподава и ще ви се разбучи ... нещо и след 5-10 мин пак .. и така минава .. половината час в бучене ...

За друго сега не се сещам но ще се сетя ... уча в мъжка гимназия и сме 26 момчета в час и нито 1 момиче и се сещаме за всякъкви извръщения ...

mickelangelo
01-18-2008, 09:15
друго номер за който се сетих ... е ... : зад даскало има голяма поляна .. и расте коприва ... понеже сме морска гимназия и когато имаме практика трябва да си носим ръкавици просто отивате набирате малко коприва и слагате на даскала на стола .. ако не види .. и седне гледайте изражение ....

Reed
01-18-2008, 16:16
mickelangelo,
да ви имам хвалбите...

FairyNymph
01-18-2008, 16:42
posle bqh kupil edin sprei sus izkustveni laina ima miris na laino i vid na laino
i go napruskahme po drujkite na vratite

за миризмата добре, ама как един спрей може да има вид на лайно?

Glezanka
01-19-2008, 10:45
Незнам нащо щуротия ли е или тъпотия ама всеки ден има по нещо,особенно от момчетата,тъй като те се развиват по-бавно от момичетата,влизат в пубертета по-късно и т.н.Не съм очарована от глупостите им,11 клас сме трябва да сме по-зрели.Сещам се че в 8 клас счупих един чин,много се клатих на него ... и с 2 съученички бръснахме едно момче(брадата) докато не дойде директора и не ни направи забележка ... абе простотия до шия ...

mumiikataa
01-19-2008, 18:25
На една съученичка й бяха купили самобръсначка и и я подариха да си махне "мустака" :-D

asi_basi
01-19-2008, 20:31
На една съученичка й бяха купили самобръсначка и и я подариха да си махне "мустака" :-D


Very mean! :x

linka92
01-19-2008, 21:33
На една съученичка й бяха купили самобръсначка и и я подариха да си махне "мустака" :-D


Very mean! :x

:lol: 8-) #-o

mumiikataa
01-20-2008, 08:15
Е после самобръсначката влезе в употреба,само че тя ги обръсна тях...

EJI4eTy
01-20-2008, 08:24
на едно момиче по цял ден и се базикаха и едно момче като се изръси "Пърсиии давай още бикчета че тия на стигат" :lol: сега ми не е толкова смешно ама иначе така се хилехме целия клас а момичето излезе и се разплака 8-) и след това ходи на козметик ии те пък ... "оф ти си много тъпа как може заради един бъзик да идеш да си махнеш мустаците сега щи излезнат по големи и ше си още по зле" и тфа го каза момчето дето по цял ден и се бъзикаше :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-20-2008, 18:38
ние такива работи не правим :) като имаме свободен или сме избягали от някои час се събираме долу в лафката половината клас :) и таи :-D междучасията момчетата се целят с топи абе нищо което да е толкова инт :)

miShle
01-20-2008, 22:04
:arrow: Еми веднъж момчетат от моя клас си подмятаха едно шише с минерална вода и единия заметна доста силно и бам във витрината отзад и стъклото се счупи точно зад гърба ми.
:arrow: Имаше нещо подобно. Значи тъкмо си говоря за даскала по бг,някфа го имитирам и гледам той зад мене/ама мисля,че не ме е чул/
И такива разни ... :lol:

petet
01-22-2008, 19:30
ох какво ли не не мога да се сетя за всички,но всеки ден са милиони

примерно мин година така ядосахме тъпати си класна гном(щото не сме и одили на ексурзиийе),че си тръгна за следващите часове без да ни каже
едно момиче сигурно 100-на килограма счупи 2 стола за 2 години(е не е за п подигравяане,но голям сеир е)


аз помня в 3 клас - ритнах топка в стаята,счупи се картина--->прозорец--->от там падна саксия от 4-тият етаж

преди 4 години пък може би знате има едцни миризливи бмобички,дето са факани с оцет и сода бикарбонат,и там като се слеят двете се надуват и явно има някъв "ароматизатор" и така класа сложи една под стола на БЕЛ миг преди да седне и като седна и яявно се е пукнала ,после го видяхме как ходи през цялото време с едно течно петно на белият панталон,а той нищо ама нищо неусе ти,което бе най-необичайното

.:БаЛъК:.
01-25-2008, 14:10
спомням си как в 3 -ти клас един хвърли една табуретка от 3-тия етаж беше голям смях хвърляли сме раници , балони с вода по другите ученици :D веднъж едно момче изкърти вратичката на шкафчето на г-жата по АЕ веднъж се затворихме в кл. стая и махнахме дръжката та даскалката не можа да влезе 20 мин :D :razz: ма ся като влязъх в гимназията не праим глупости 8)

theEXPLOITED
01-25-2008, 16:15
Веднъж в час по физика,даскалката ислесе от кабинета да говори с някой и през това време целия клас скочихме през прозореца,беше голям смях жалко че не сме й видели изражението!

woshata
01-25-2008, 18:54
сипахме в минералната вода на класната разхлабително :D 3 свободни часа после :D :D и ние сме се заключвали в стаята ама с господина по френски...и аз мятам раници на тия дет са останали отвънка..те ме питат а бе вие с господина ли сте...аз викам "даа и ей ся ше го изнасиля"а той баш зад мене 8-) :D :D :D сраам :D

Grobarski
01-27-2008, 23:19
хихи наи-много обичам когато играем на cs джамове
към 2,3 през ноща чупихме прозорците в старото ми даскало а в новото не смея щот все пак съм 1 година заек съм :D

The Shadows Madame
01-27-2008, 23:23
Господина излезе да се разправя с некви родители аз отидох на прозореца и си запалих цигарка...
Иначе бой с храна в стола 8-)

talisman4e_
01-29-2008, 12:47
Ако под "щуротии",имате предвид блъскане на чинове и чупене на столове-никой от нашия клас не прави простотии.Под щуротии,аз имам нещо много по-различно.Нещо,което наистина ще ми остане дълго време в съзнанието,а не чупене на джама,стола,чина... :)
Само дето наще главно момчета.. още не са дорасли явно и праят точно такива "щуротий" и общо взето няма нищо интересно ... Лично аз с още 2-3ма от моя клас излизаме отвън през междучасията да пушим и с хората от другите класове по-големите предимно си правим шоу навън :grin: :grin: :P

Spider4eto
01-29-2008, 13:13
ми щуротия чак не ам беше доста забавно. та имаме ние час по география и аз естествено не млъквам(просто не мога да мълча в часовете) та господина ми направи веднъж забележка, втори, трети.... но резултат нямаше. и по едно време ми се развика да напускам стаята, а аз го гледам тъпо и викам няма пък. Итой няма ли и като се затича по мене и аз станах и почнах да тръчкам около средната редица а идиота ме цели с тебешири тва беше преди 3 години някъде ам още си се смея като се сета :D :grin:

mrysnika
01-29-2008, 15:58
Утрепахме един даскал по физическо с гипс и малко амфетки :D

JaCkYto0o
02-03-2008, 18:37
ПфФф.....не питайте! К'фо ли не сме праили! Оня ден счупихме бравата, заключихме се и щот сме нетърпеливи не изчакахме майстора ами разбихме цялата врата! 8-) :D :P

heely
02-03-2008, 18:57
Май не сме правили кой знае кви щуротии 8)

^-Cat-WoMaN-^
02-04-2008, 12:51
1. УЛЯХМЕ цялото бюро на даскалката с оцет ... и нея малко против уроки :Д :grin:
2. Дръжката на вратата намазахме с лепило и ключалката напълнихме с дъвки :razz:
3. Дъската падна "случайно" както г-жата си преподаваше урока ...
4. Целим даскалката с дъвки...
5. Счупихме 3 чина за един ден без никой да знае как :shock: :lol:
6. Крадем маркерите на даскалката и тя естественно не се усеща и се си мисли,че ги е загубила горката :grin:
7. Заключихме даскалката в стаята сама :grin:
8. Залепихме тиксо на вратата ( стана като паяджина) и даскалката ест не можа да влезе :-x
Има и още ама ме мързи же4е да пиша :P :P :-P :-D

utrevpetchasa
02-04-2008, 12:55
е пък ние сме кротки като ангънцета :D :razz:

tItEufFf
02-04-2008, 20:28
Внесохме алкохол ... Няколко водки (патрончета) и една бира 2 литра ... лошото е, че ни хванаха... Ама се отървахме само с няква забележка в някъв протокол :grin:
Другите класове правят големи щуротии: палят елхите, омазват дъската с олио ...

DaemonBoy
02-04-2008, 21:12
Лепим дъвки по столовете на даскалите. :D 8)

Huk40
02-05-2008, 08:07
Ами в 6-ти клас се скарахме с госпожата по БЕЛ.Сега кфо ша прайме,че ше пише двойки..........бяхме 2-ра смяна и "големите" си бяха забрайли 1 цвете и ние ще го подаряваме на даскалката.Целия клас тържествено й поднасяме цветето с извинения,нали минава половината час и се чука на вратата.........

2 момичета:
-Да сте виждали тука 1 цвете....
Госпожата:
Ей тва ли?-сочи кофата
момичетата:
-Да точно това за на мама рождения ден

n0 c0m3n7

Залях господина по музика с изчезващо мастило и той ми вика:Тфа ако не изчезне до края на часа ти изхвърчаш от това училище а родителите ти ми купуват ново яке...............в края на часа беше вече изчезнало и аз отивам при него и му викам:-изчезна ли?А яж ми хуя сега и му показах среден пръст! :D

Госпожата по музика вика на Бетина(кретена на класа) какво носят артистите на сцената?:
-Сцена!
В коя държава е възникнал романтизма?:
-Флоренция! :razz: :razz:

psychopath
02-05-2008, 10:08
Презервативи по дъската...
най-обичам да пикая в кофата обаче

gamercheto_
02-05-2008, 14:35
Ами веднъж решихме да потрошим кабинета по английски! взехме 2-3 стола счупихме им краката и взеки взе по една метална траба и секцията беше помляна след което си го отнесоха и 2-3 чина :D :D
Друга щуротия беше като бяхме наредили почти всички чинове до вратата и като влезе класната и те се изсипаха точно пред нея :D :D
за други не се сещам в момента но с класа ми сме правили доста

rakiQ
02-05-2008, 15:22
ами мед на стола на учителя...

в кенефите откачени врати и отгоре сложени като покривчета :razz: само това е достатъчно :razz:

RAZVRATNIKA
02-05-2008, 16:30
....

DieselBlood
02-08-2008, 18:23
precenete sami zad garba na matemati4kata celiq klas stana i i pokaza sreden prust
s4upihme prozoreca na na6ta staq
edna ot na6iq klas doide piqna v daskalo
naduvahme prezervativi i gi lepqhme po tavana
narisuvahme ui na daskata i az napisah za matemati4kata Obliji Tova Ky4ko

mihichkaaa
03-17-2008, 18:45
ми последната щуротия беше че 1 момче зарита 1 от чистачките :D :D :D :D :D :D :D :D :D

RoyTheReaper
03-17-2008, 21:06
Мятал съм ампули с мирис на развалени яйца. Винаги се получават доста комични ситуации от тях. :lol:

dixo
03-22-2008, 16:44
mi na6iq klas hodim da kurtim mivkite celim gospojite s tebe6iri psuvame gi 4upili sme vratata 3 pati... vednuj cqlata staq po matematika bukvalno potuna v bokluk :grin: ... drugo... nqkolko s4upeni 4ina vednaj izgorihme dnevnika
6tot si4ki bqha zle s ocenkite... edna piqna si be6e pokazala cicata na gospojata vednah napulnihme edin prezervativ s fanta i go prusnahme... i dr
gluposti sme praili ama ne se se6tam v momenta :-D :D :grin: 8) :-P :P :razz: 8-) :booooomb: :o :lol:

bebeto0o
03-22-2008, 16:48
ми щуротия чак не ам беше доста забавно. та имаме ние час по география и аз естествено не млъквам(просто не мога да мълча в часовете) та господина ми направи веднъж забележка, втори, трети.... но резултат нямаше. и по едно време ми се развика да напускам стаята, а аз го гледам тъпо и викам няма пък. Итой няма ли и като се затича по мене и аз станах и почнах да тръчкам около средната редица а идиота ме цели с тебешири тва беше преди 3 години някъде ам още си се смея като се сета :D :grin:
podobno s gospodina po mmuzika :D seki 4as mu sa ligavim, govora mu na Ti vikam mu kuf si ti be, glupak, mlukni awe .... :D

CaSsIe
03-23-2008, 19:56
e v tva daskalo nqma koi znae kfi 6turotii 4upili sme bravata, praili sme staqta na gyz...be nishty koi znae kolko int. Oba4e v staroto mi daskalo beshe pulna ludnica! Vednyj se celehme s dajnki i ni nakazaha da 4istime koridorite i da imame 4 4asa nemski :D na ekskurzii sme praili mn prostotii, mlatili sme se v daskalo...abe kfo li ne :D De4kovci :D

scout4e94
03-25-2008, 19:46
podpalihme pianoto,izhvurlihme 4in prez prozoreca na tretiq etaj,s4upihme masata v u4itelskata staq ,nadraskahme zqlata sablekalnq /nqma i petunce nenadraskano ....i tam obiknovennite kabur4eta na stola na u4itelq,smurdq6ti ampuli i tn

DieselBlood
03-26-2008, 11:29
:arrow:понеже на тела имам едно нещо уж като коледна песничка с пръдни вътре
:arrow: в петък си тръгнахме от математиката като естествино не забрайхме да напиишем поредната доза обиди за математичката от рода:ти дърта кранто не стааш за даскал-мое произведение и други
:arrow:също така понеже както е вратата на наща стая и отгоре има шкаф и зеха тела на Зорница от нашия клас и го сложиха горе.А той звънеше с някъв кючек и .......
:arrow:неска са натварих на тая по физическо и ДУМ с топката по тиквата
:arrow:Златина пръска с дезодорант навсякюде и аз само с мойта запалка и стана горелка :D :D :D :D :D :D :D :D :D

v3nItoO
03-28-2008, 17:14
Ми тази година деня преди Коледната ваканция пихме в даскалото и аз се напих(не само аз) :-D .Също преди 2 дена в час по информатика аз хварлих едно шише с вода,уш да го подам кам една приятелка,а аз взех че счупих щората :-D и накрая госпожата обвини мой съученик и всички почнаха да се хилят,на мене ми стана мн гадно,но той каза да не си признавам,иначе той излиза лъжеца. :)
и страшно много други дивотий.

DieselBlood
06-26-2008, 20:33
:arrow Много ефектен номер:зимаме липило Локтайд и аз са прая че съл си изпуснал парите и набързо намацвам токчетата на г-жата с лепилце и нещо залепна за земята
:arrow Мръсната кучка по история ми писа 4 вместо 5 и аз викам"тъй ли мама ти да еба" пльок една мазна храчка между веждите и излязах от стаята
има още но ме марзи да ги пиша

Rofl4e
06-26-2008, 20:38
Вече е ваканция и нищо почти не помня макар че бяхме всеки ден в дирекцията за някои щуротия но тази която помня е как щяхме да запалим училището по бел или как всеки час правихме госпожата по рисуване луда..(не и завиждам чесно с кфо ли не е била целена и унижавана) или пък как набиха класната (тва е срамота) :-x ама кфото е общо взето тва се сещам..

nefchi_bs
06-27-2008, 14:18
posledno zapushihme edna toaletna sys shisheta,pusnahme vodata i navsqkude ne rahvurchaha laina(tova go napraviha momchetata,no kazvam nie,zashtoto i az bqh tam)

malko e tupo ama posle cql mesec imashe mirizma na 3tiq etaj i v toaletnata oshte mirishe...

~TeEnAgE_GiRl~
06-27-2008, 15:58
i re4e 4e v klasa si nqmat "selqni" ako iska6 da zn v na6iq klas sme samo balgari
:razz: :razz:

o0ps
06-27-2008, 16:17
:arrow Много ефектен номер:зимаме липило Локтайд и аз са прая че съл си изпуснал парите и набързо намацвам токчетата на г-жата с лепилце и нещо залепна за земята
:arrow Мръсната кучка по история ми писа 4 вместо 5 и аз викам"тъй ли мама ти да еба" [пльок една мазна храчка между веждите и излязах от стаята
има още но ме марзи да ги пиша
Пфффф голяма щуротия...по-скоро тъпотия, ама щом се имате за забавни продължавайте да се излагате... :?

SiNiStEr
06-27-2008, 16:46
Ми пред класната момчетата ни правят неприлични предложения и се ни се натискат,а после класната ни зяпа така :smt103
момчетата постояно си ме хващат с главата надолу и си ме разнасят с надеждата,че ще падне някоя стотинка от мен :lol:
казвали сме на госпожата по математика ''мастия'' това е по гадно дори и от курва....
счупихме си катедрата,врата и едния прозорец
абе хубави времена бяха :D

barbie_94
06-27-2008, 18:13
Бившия ми беше хвърлил стол по класния си ... ама уцелил вратата и направил дупка :lol: :lol: :D :D :D

DieselBlood
06-27-2008, 19:26
:arrow Много ефектен номер:зимаме липило Локтайд и аз са прая че съл си изпуснал парите и набързо намацвам токчетата на г-жата с лепилце и нещо залепна за земята
:arrow Мръсната кучка по история ми писа 4 вместо 5 и аз викам"тъй ли мама ти да еба" [пльок една мазна храчка между веждите и излязах от стаята
има още но ме марзи да ги пиша
Пфффф голяма щуротия...по-скоро тъпотия, ама щом се имате за забавни продължавайте да се излагате... :?
opredeleno ne sam ti iskal mnenieto

o0ps
06-28-2008, 06:20
:arrow Много ефектен номер:зимаме липило Локтайд и аз са прая че съл си изпуснал парите и набързо намацвам токчетата на г-жата с лепилце и нещо залепна за земята
:arrow Мръсната кучка по история ми писа 4 вместо 5 и аз викам"тъй ли мама ти да еба" [пльок една мазна храчка между веждите и излязах от стаята
има още но ме марзи да ги пиша
Пфффф голяма щуротия...по-скоро тъпотия, ама щом се имате за забавни продължавайте да се излагате... :?
opredeleno ne sam ti iskal mnenieto
Определено... това е форум, не е необходимо да ми искаш мнението, за да си го изкажа... :wink:

soul1199
06-28-2008, 06:27
ooo,edna ot na6iq klas sedna v/y edina masa/ama masata be nova/i vze ,4e masata se s4ypi,pak momi4eto e dosta slabi4ko,posle gledame o6e edna masa s4ypena i dori ne razbrahme,kvo se e sly4ilo :D

Entel
06-29-2008, 11:55
ami dnes naprimer edno mom4e ot na6iq klas ritna topkata i s4upi 2 lampi vav fizkulturniq salon... :D :D :D i v4era potro6ihme edin ogromen prozorec :D dobre 4e nikoi ne se narani :!: :!: :!:
Хах аз онзи ден бих сервиз на волей и скупих един вентилатор на стената.....

Mayhem
06-30-2008, 07:13
Нашите са безброй... омазахме даскала по математика с тебешир и тоя ни псува и се миеше цял час... по изобразително сме я целили с хартии и дъвки и пак математиката... даскаля щеше да отнесе един чин щото писа 2ка (5та по ред) на един съученик. Голяма работа сме :D

FlipY
06-30-2008, 11:20
зна4и много са но сега се сещам за тези:имахме 1 пълно мом4е в класа и мн го бъзикахме ,нали знаете колко са злобни децата, та 1 ден това мом4е отка4и и запо4на да цели които му падне с 4анта и тем подобни и в опита си да улу4и 1 от тероризиращите го мом4ета едва не го закла с джама които с4упи с захвърлената от него раница...с4упихме лампите с дистека за комп. просто я метнахме и лампата едва не ми падна на главата......като сме мили дъската и после хвърляхме кофата с водата по беззащитните първолаци усмелили се да минат под на6ия прозорец.....4упихме 6кафове абе все яки неща но ве4е не сме в същото у-ще и нещата маи ще се променят... :(