PDA

View Full Version : MAD



sexy_eJlz
01-15-2008, 12:53
I`m terrible in love! :cry: Ама наистина съм ужасно влюбена!!! :cry: Отвратителну гадну ми е,шот тфа момче куету харесвам веднъж ми каза че ме харесва и иска да сме повече от приятели,а веднъж се държи яку хладну към мен!!! :cry: :cry: :cry: Всеки ден си пищем по Скайп,ама вече не е какту беши отначалутуУу!!! :cry: Вече си говорим само за даскало,а на мен ми омръзна всяка вечер катуУу си легна и да лея горчиви сълзи за негУуУ!!! :cry: :cry: :cry: От няколко дни ми идва да му кажа кфо изпитвам към негуУу,ама кату влезе в Скайп и аз почвам да се разколебавам!!! :cry: :cry: :cry: Питам ви:Да му кажа ли абсолютно всичко което изпитвам към него и поне да разбера дали и той ме харесва,пък после ако не ме харесва да знам дали да му бия шута???Вие какво мислите???PlZzZ Дайте ми съветче,че вече възглавницата ми не прилича на нищо от тез сълзи дет полях по нея!!! :cry: :cry: :cry:

bungle
01-15-2008, 12:55
Ибасиииии ибавкЪтъЪЪЪ!

emviii
01-15-2008, 12:57
#-o zaribqvai go be kvo se bezpokoish :) ne mu kazvai moje da te otreje i she stane i 4arshafa ti na g*z :) po dobre badi neebatelna taka se uspqva v toq jivot 8) zakachaite se i nedei da plachish za momche te ne zaslujavat takova vnimanie nikoga [-(

_BuNnY_
01-15-2008, 13:32
Ти мислиш ли , че такъв те заслужава?! Я малко горе главата и недей да ревеш за глупости :) той явно си играе с теб. И аз преди време бях така и страдах за такива дет не ме заслужават 8) :D с времето се научих, че няма смисъл да страдаш и да се тръшкаш за такива :) знам, че не ти е лесно щот го харесваш ама я си помисли ако тръгнеш да ревеш за всеки един такъв до къде ще я докараш?! Пиши си там с него, прай се на интересна - пък дано след време и той попадне в такава ситуация :) :smt003 :-)

sexy_eJlz
01-15-2008, 13:33
:cry: :cry: :cry: Аз веднъж още от началото му казах че го харесвам ам тои тогава нищу не ми каза.От началото се държеше доста мило и даже сега доста често се закачаме и се държи топличко.Една моя{по-скоро обща}приятелка ми каза да му казвам абсолютно всичко което чувствам ,с една дума да съм откровенна с него,но аз си мисля че ще стана доста нахална ако му повтарям че го харесвам адски много.ОхХх вече и аз се обърках!!! :cry: :cry: :cry: Това е единственото момче което ме е карало така да се смея и в неговата компаня се чувствам добре,но е и първото момче заради което плача! :cry: Досега никога не съм плакала за момче и доста пъти се упреквам сама себе си защо съм го направила! :cry: :cry: :cry: Немислех че съм толкова влюбена! :cry:

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-15-2008, 14:26
Ама че лига, ама че нещо... :?

FiRe_LaDy
01-15-2008, 14:32
Свиквай с това!Живота е такъв ... тепърва ще разбереш кво е да обичаш някого и да плачеш!

IrReplacaBle
01-15-2008, 18:18
1.Хмм....опраЙЙЙЙЙййййй си начинЪЪъъЪЪЪ на писаниИИииииИИИ !!!!!
2.Не мисля,че го "обичаш",но....
3.Защо да не му кажеш отново,че го харесваш,но не по скайп ! Лично. Ако разбереш,че няма да се получи нищо просто се отдръпваш от него и се опитваш да го забравиш по-бързо.