PDA

View Full Version : На мен ли ми има нещооооо :?



jenny_9
01-15-2008, 13:43
преместих се в нов клас отново (те са си заедно от мин година). Отначало не говорех мн но вече нямам проблем. Мога да си говоря пред който и да е но проблемът е че няма с кого и по-скоро за какво. Цяло междучасие се мотая из стаята и просто .. няма за какво да говоря с тях. Половината говорят само за учене и контролни и пак учене и т.н. а другите .. даже не зн за какво говорят. Точно все едно те говорят на китайски а аз не и все едно искам да кажа нещо но .. няма смисъл. Където ида се чувствам като баси натрапника. Така изглеждам като някоя голяяяма сдуханячка а извън училище не съм такава! Какво мислите вие :?

Депресант
01-15-2008, 14:14
Проблема е в класа!

chipi_kaoo
01-15-2008, 14:32
Проблема е в класа!
Що ли си мисля, че автора и ти сте един и същи човек? Не може проблема да е в класа, 20 човека си се разбират, а един не ... в кой е проблема? Замисли се малко над това, още от сега се научи да се приспособяваш и адаптираш :P

voodoodoll1
01-15-2008, 15:04
Ми проблема не е в класа,но просто ти се интересуваш от други работи.Опитай се да говориш за неща които тях ги интересуват,приспособи се към тях.Но е тъпо ако си говорите само за даскало.

koman
01-15-2008, 15:22
аз още немога да се адаптирам ... а вече съм от 2 години кво да ти говоря при мене случая е съвсем същия като твоя ... само дето едната група говори за трансформатори и транзистори :-s :-s а другата се гони из стаята , крие раници , мери се с тебешири .... тва в 10 клас . Както и да е аз поне си седя мирен ииии както винаги се намира някой да ме натопи за нещо :? ма не ми прави впечетление вече

Slave4You
01-15-2008, 17:30
Хахах всичките добре го наредихте момичето :-D Еми предполагам че с времето ще си намерите общи теми за разговор. Все пак сте 1 клас и имате мн общи неща. А за да стане това .. не е казано нещо да ти е на 100% интересно за да говориш за него. Отиваш там и говориш за това което те говорят колкото и да ти е скучно. Това е щом не щеш да изглеждаш като "сдуханячка" А вече интересните теми идват постепенно.

lovetanya
01-15-2008, 19:49
Ох ами и аз съм в нов клас тази година. Горе-долу се присбособих към една групичка, ама пак не се чуствам на място...По цял час се мткам в стаята и се чудя какво да правя! Всички са толкова различни от мен... но няма какво да се прави... :)