PDA

View Full Version : Убийството



bulgarche
01-15-2008, 14:27
Някой запознат ли е със случая на убития Андрей Монов, от австралиеца Джо Пол Фрийман?

HopeLesss
01-15-2008, 14:30
Знам само това, което са казали по новините... Много тъжно, вчера видях некролога му в университета... :-k

Mooo6no
01-15-2008, 14:49
Тъжна история.

Mitio_man
01-15-2008, 16:05
Тъжна история. :(

_showy_
01-15-2008, 19:26
Знам само това, което са казали по новините... Много тъжно, вчера видях некролога му в университета... :-k Негов ли е...? Незнаех... И аз го видях вчера, но не се загледах...

Наистина историята е много тъжна... :-k

bulgarche
01-15-2008, 19:42
Общо взето никой нищо не каза, освен общи приказки. Замислих се доста над случилото се, защото седях на една маса с 2-рата и 3-тата си братовчедка. Пиехме си 3-мата биви, водки, който каквото има и казаха за приятел който нещо имал проблеми с полиция и т.н. Мислех че един от многото селски бекове там, но се оказа че убиеца им е приятел, който явно добре познават и не са очаквали подобно нещо. Бил добър и на никой нищо лоше не би сторил.

Да обаче...в София се срещам с дългогодишна приятелка, разпитах я, понеже е върла фенка на ПФК Левски, а момчето се оказа нейн бивш съученик и добър приятел.

Много ми е странно сега...

Blacklisted
01-15-2008, 20:03
Ами аз доколкото гледах по новините е бил с гребен и е имал проблеми от това, нападали го били няколко пъти... сигурно е изперкал. Не знам много, по телевизията говорят общи приказки, темата е неудобна за някои хора явно...

bulgarche
01-15-2008, 20:47
Членувал е в леви организации и е бил анти фашист. Новозенландеца, който е бил с него вечерта, му е казал да не се захваща с тия момчета, защото са футболни хулигани и ще ги пердашат много. Преследвал ги няколко пресечки. Повечето пресекли улицата, а само 2-мата пострадали са изчакали зелена светлина за да минат. Там единия е бил намушкан смъртоносно, а другия по-леко.

Зададох глупавия въпрос "Нашите момчета ли са го хванали", но нямаше смисъл да ми отговарят. Беше ясно, че ако бяха те сега нямаше да е жив най-вероятно. Шефчето на затвора бил голям фен на Левски. Майка ми е подочула, че бащата на убитото момче също не е кой да е. От присъстващи на погребението разбрах, че е имало и доста депутати. Дали по път за летището тоз австралиец няма да бъде позастрелян "малко"?
Казаха ми че не бил голям сладур тоз момък, някой ще го покаже ли на снимка?

fake
01-15-2008, 20:50
бащата на убития е известен психолог
кой е бил антифашист?
и кой не е голям сладур?
О.о

HopeLesss
01-15-2008, 20:53
Какво значение има дали е сладур или не? Австралиеца е симпатяга, но това не значи нищо в случая. И не, не смятам, че по път за летището ще се случи нещо.

_donna_
01-16-2008, 08:02
Момчето се казва ДжоК и не би убил и муха.
Нищо не се знае.Станало мелето,някой си наръгал другия и айде,наш'то момче в пандиза.И тъпите вестници/особено Телеграф/ публикуват безумни статии.Последната беше със заглавие "Австралиецът убива брутално и снежни човеци" и дадени някви три размазани снимки/с незнайния войн на тях/ с адски оригинални коментари под тях от рода на "След като австралиецът уби с неимоверна жестокост снежния човек,продължи да лежи на земята и да крещи неразбираемо." ...

Жалко,че нямам негова снимка на компютъра.
Да ви покажа за какво става въпрос и дали такъв човек би нападнал някого,освен при самозащита.Начинът,по който се съблюдават българските закони съкс ъгейн.Това учудва ли някого?! :shock:

kudravoto
01-16-2008, 08:15
mnogo tujno i az vidqh nekrologa na mom4eto v universiteta :(

_donna_
01-16-2008, 08:22
Да,изключително тъжно,наистина.
Хора умират всеки ден,но сега има и един жив и невинен човек,който ще лежи,щото има и известни психолози на тоя свят.Ебати лайната.Честно.

_donna_
01-16-2008, 08:41
А ти случайно да си присъствал на въпросната случка?

Аз пък вчера заколих един клошар в градинката пред блока.
Тичайте да кажете на полицията и ще чакам присъда. :shock:

_donna_
01-16-2008, 09:21
ок,тва е ясно.
за раната в гърба.само че дали е бил той?
нещо...доказателства?
или?не зная?

Ziezi
01-16-2008, 12:52
Членувал е в леви организации и е бил анти фашист. Новозенландеца, който е бил с него вечерта, му е казал да не се захваща с тия момчета, защото са футболни хулигани и ще ги пердашат много. Преследвал ги няколко пресечки. Повечето пресекли улицата, а само 2-мата пострадали са изчакали зелена светлина за да минат. Там единия е бил намушкан смъртоносно, а другия по-леко.

Зададох глупавия въпрос "Нашите момчета ли са го хванали", но нямаше смисъл да ми отговарят. Беше ясно, че ако бяха те сега нямаше да е жив най-вероятно. Шефчето на затвора бил голям фен на Левски. Майка ми е подочула, че бащата на убитото момче също не е кой да е. От присъстващи на погребението разбрах, че е имало и доста депутати. Дали по път за летището тоз австралиец няма да бъде позастрелян "малко"?
Казаха ми че не бил голям сладур тоз момък, някой ще го покаже ли на снимка?

Андрей определено не беше анти-фашист....И да,не беше много случаен,но австралийската маймуна е още по-неслучаен..Достатъчно е,че е военнослужещ в английската армия(или поне е бил)..

донке,усещаш ли полъха на вятъра? (http://www.amnesty-eu.org/static/photos/rope.jpg)

Blacklisted
01-16-2008, 12:59
^Българчето казва, че австралиеца е анти-фашист.

bulgarche
01-16-2008, 13:31
^Българчето казва, че австралиеца е анти-фашист.
\:D/

psychopath
01-16-2008, 15:21
Не бях запознат, затова ми беше да прочета темата...

InitialD
01-16-2008, 15:48
Братчед ми го е познавал и преди доста време ми беше разправял че не е някакъв проблемен..даже много печен .. бил е от South Division !!!
Запознатите знаят какво е това... иначе лека му пръст!!!
Този случай доказва тезата ми че анти-фашистите не са по-добри от самите фашисти!!! :evil:

Mirelchetoo14
01-16-2008, 16:30
Мислех че един от многото селски бекове там, но се оказа че убиеца им е приятел, който явно добре познават и не са очаквали подобно нещо. Бил добър и на никой нищо лоше не би сторил.


Убитият пък беше син на колега на баща ми...шибана история. :cry:

IRRIDUCIBILI
01-16-2008, 17:18
ок,тва е ясно.
за раната в гърба.само че дали е бил той?
нещо...доказателства?
или?не зная? da toi e bil,nemoga da razbera kak moje da go za6titava6 toq avstraliiski boklyk

bulgarche
01-17-2008, 04:10
ATAKABG, Ziezi, очилца а-у?

_donna_
01-17-2008, 20:27
На базата на какво си сигурна,че е невинен?
да ходиш с нож по принцип е престъпление?
да си военен-също?

а свидетелите?
ти пък защо си толкова сигурен,че някой не им е платил да са свидетели.ааау,отвратителн ия австралиец.айде стига,бе,ебати националистите се извъдихте.има ли значение какъв е-случаят трябва да се разнищи и всичко да се докаже.ама не,нали трябва да има изкупителна жертва.и дори и да не е невинен със сигурност не е убил момчето просто ей така,щото е нямал кво да прави ..


донке,усещаш ли полъха на вятъра?
ще видим,ще видим .. (:
може би пък накрая някой друг ще се смее последен.
и ще измисля АДСКИ оригинални подмятания. :Р

Disrespect
01-17-2008, 20:51
не помня дали по новините беше или от някъде другаде чух, че 'нашите' са били някво циганче и австралиеца е искал да го защити..

InitialD
01-17-2008, 21:50
не помня дали по новините беше или от някъде другаде чух, че 'нашите' са били някво циганче и австралиеца е искал да го защити..

..сори че ще те разочаровам .. но такова нещо не е имало!

Blacklisted
01-17-2008, 21:56
Аз съм в състояние на епохей по тази тема :)

Ziezi
01-18-2008, 13:48
На базата на какво си сигурна,че е невинен?
да ходиш с нож по принцип е престъпление?
да си военен-също?

а свидетелите?
ти пък защо си толкова сигурен,че някой не им е платил да са свидетели.ааау,отвратителн ия австралиец.айде стига,бе,ебати националистите се извъдихте.има ли значение какъв е-случаят трябва да се разнищи и всичко да се докаже.ама не,нали трябва да има изкупителна жертва.и дори и да не е невинен със сигурност не е убил момчето просто ей така,щото е нямал кво да прави ..


донке,усещаш ли полъха на вятъра?
ще видим,ще видим .. (:
може би пък накрая някой друг ще се смее последен.
и ще измисля АДСКИ оригинални подмятания. :Р
Бе да го набия на майка ти в шибания разпран задник,тъпа свиня,кво я защитаваш тая маймуна?Сигурен съм,че е виновен на базата на това,че САМ СИ Е ПРИЗНАЛ бе,мангал черен!
Начи искрено ти пожелавам един такъв английски циганин да разпори корема на баща ти!!!!!

IRRIDUCIBILI
01-18-2008, 16:50
donke,da go nabiem na analno podatliviq izrod koito te e rodil

InitialD
01-18-2008, 20:43
На базата на какво си сигурна,че е невинен?
да ходиш с нож по принцип е престъпление?
да си военен-също?

а свидетелите?
ти пък защо си толкова сигурен,че някой не им е платил да са свидетели.ааау,отвратителн ия австралиец.айде стига,бе,ебати националистите се извъдихте.има ли значение какъв е-случаят трябва да се разнищи и всичко да се докаже.ама не,нали трябва да има изкупителна жертва.и дори и да не е невинен със сигурност не е убил момчето просто ей така,щото е нямал кво да прави ..


донке,усещаш ли полъха на вятъра?
ще видим,ще видим .. (:
може би пък накрая някой друг ще се смее последен.
и ще измисля АДСКИ оригинални подмятания. :Р
Бе да го набия на майка ти в шибания разпран задник,тъпа свиня,кво я защитаваш тая маймуна?Сигурен съм,че е виновен на базата на това,че САМ СИ Е ПРИЗНАЛ бе,мангал черен!
Начи искрено ти пожелавам един такъв английски циганин да разпори корема на баща ти!!!!!

Каква романтика .. каква грация ... каква истина!!!
_donna_ не бях срещал по-голям национален предател от теб!

_donna_
01-20-2008, 10:42
хаха,абе вие сте смешници,бе!
големите патриоти,а?разбират ви главите колкото да се дуете "вижте ме,аз мразя скапания австралиец и всички дето го защитават" хахаха..
положението е много зле.


Странно как във форума цареше пълна хармония, никой с никого не се заяждаше, псуваше, ръгаше и прочее!! Но след като се появи прекрасната госпожичка _donna_ всичко вече е нагоре с краката!!!!!!!
да,защото сте гъзари и знаете само да псувате,когато нечие мнение не ви изнася.на мен не ми пречите.просто сте смешни отстрани. :)


интересно кой го е убил тогава?!
сигурно и полицията така се пита с недоумение..
"не,не,няма кой друг да е...просто няма.той ше трябва да е.дайте да го умоповредим от побой и ще си признае" и отиват да пият кафе.

щото дори не му знаят името ама пишат яко по вестниците.
и такива болни от патриотарщина като вас им се връзват..

fake
01-20-2008, 11:03
не отричам, че най-вероятно той е виновника, но не мога да не се съглася с _donna_ .
с тая криворазбрана 'патриотщина' до никъде няма да стигнем
да почива в мир момчето. жалко е, че подобни неща се случват, но за съжаление е факт. всеки ден се убива и изнасилва, интересно е обаче как само на определени случаи се обръща подобно внимание.